Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
wzięłam małą na ręce i coś czuje.pierwsza myśl - przypaliła mi się marchewka co dla Mili gotowałam.więc zgadłam.zjarana na czarno a garnek smoła 😮 😮 😮 znowu to samo.jak nie wygotuje wody z jajek to ziemniaki przypale a teraz marchewka...szoruwa będzie...tak nie lubie szorować przypalonych garów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiadudzika napisał(a):
w ogóle dzień dobry 🙂 ale już spadam bo mała jęczy i nie wiem OCB 😮 zjadła i jej nic nie pasuje.

u nnas to samo w wozku nie na macie nie na dywanie nie na rekach nie w lozeczku nie ciagly placz... a przewiniety i nakarmiony....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry! 🙂
Rita dziekuje za a la Kogucika 🙃 😁 Sliczna jest ta twoja coreczka!!! 🙃
Asia ja juz kilka razy wygotowalam wode i garnek przypalilam; Maz twierdzi, ze kobiety z malymi dziecmi tak maja i juz. Czesto jak wchodze do domu to klucz zostawiam na zewnatrz. No i pisalam, ze butelke jasminowa do kosza wyrzucilam kiedys 🤨

To kto konczy dzis 5 miesiecy? Pamietam, ze termin byl oblegany! 😁

Asia samych slonecznych dni dla Milenki!!! 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

Asia wszystkiego dobrego 🙂 widze ze niezly prezeznta masz dla malej z okazji 5 miesiecy (przypalona marchewka) 🤪 Tak pozatym to masz racje moje dziecie tez kruszynka. Na ostatniom szczepieniu mial 63 cm i wazyl 5380. To bylo jakies poltorej miesiaca temu. Teraz go nie waze. Widze ze sie dobrze rozwija wiec nie prezjmuje sie jego waga 😁
Nova witamy 🙂 to ze piekna pogoda to wcale sie nie dziwie ze caly dzien na dworze siedzisz 😁 Mam nadzieje ze juz niedlugo skonczy sie i Ciebie remont. A Komunie kiedy masz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bry...
ale moja corka szalala w nocy, no pierwszy raz.... o 23 obudzila sie na dobre, dalam cyca, niby zasnela a po odlozeniu do lozeczka ryk...wiec znowu cyc i znowu ryk. potem 20 min drzemka i znowu ryk, znowu 15 drzemka i ryk i tak do 1.30 w nocy 🤢 a o 5 wstala normalnie na jedzenie, mimo ze w nocy oba cycki obaliła 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane!!!! witamy MARZENKA ciebie i twoje dziecię słodziak z niego ale fakt ciałka mu nie brakuje!!! hehehe
My dziś nocka super tylko moj cycek gorzej bo bania jak fiks i trzeba było odciągać~!!!
Dziś idziemy do znajomej na kawę ale jak zwykle się do niej wybieramy to mały ma sen a sen ehhe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
widze ze dzis straszna cisza na forum, chyba wszedzie pogoda dopisala i wszystkie mamusie poszly na spacerek 🙂


Ja jeszcze w domu. Czekam na meza i wtedy wyjde, bo on dzis od 5 na nogach a w nocy nic nie spal, wiec go zostawiamy zeby sie wyspal. A pogode mamy urocza. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
widze ze dzis straszna cisza na forum, chyba wszedzie pogoda dopisala i wszystkie mamusie poszly na spacerek 🙂


Ja jeszcze w domu. Czekam na meza i wtedy wyjde, bo on dzis od 5 na nogach a w nocy nic nie spal, wiec go zostawiamy zeby sie wyspal. A pogode mamy urocza. 🙂

Ja mam w przyszlym tygodniu wizyte klienta i musze zrobic prezentacje, ale mam takiego lenia ze probuje ja zaczac robic od dwoch dni 😞 Jako ze jutro mam wolne wiec dzis musze ja skonczyc, a jednem w d.pie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
widze ze dzis straszna cisza na forum, chyba wszedzie pogoda dopisala i wszystkie mamusie poszly na spacerek 🙂


Ja jeszcze w domu. Czekam na meza i wtedy wyjde, bo on dzis od 5 na nogach a w nocy nic nie spal, wiec go zostawiamy zeby sie wyspal. A pogode mamy urocza. 🙂

Ja mam w przyszlym tygodniu wizyte klienta i musze zrobic prezentacje, ale mam takiego lenia ze probuje ja zaczac robic od dwoch dni 😞 Jako ze jutro mam wolne wiec dzis musze ja skonczyc, a jednem w d.pie 😁

Niech moc przybedzie do Ciebie!!! 🙂 dasz rade, w koncu to Ty jestes nasza Basia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ufff, my już po szczepieniu. Ja nie wiem co jest z tym moim dzieckiem, oczywiście jak tylko lekarka jej dotknela to megaryk i nie chciala sie uspokoić. A przy szczepieniu zaciągneła powietrza, zrobila się czerwona i dopiero jak pielegniarka igłe wyjeła to wypuścila powietrze z wrzaskiem - i na tym skończyła, potem już był spokój 😁 Niestety w ciagu ostatnich dwóch tygodni nie przybrała nic na wadze 🤨 Ale to może przez te temperatury bo widze ze mniej je.
Umowiłam się dziś do Wrocławia do neurologa ktory ma rewelacyne opinie - termin wiyty prywatnej na koniec czerwca 😮 🥴 🤨 No nic, po drodze jest jeszcze ten którego umawiałam dwa tyg temu - pod koniec maja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny Konsti ma mini jelitówke dostałyśmy syrop i ten probiotyk dalej mam podawać jak będzie dobrze to w przyszłym tygodniu na szczepienie bo już są szczepionki 🙂
dzisiaj ją ważyłam i ma 6580 🙂
my też kupiłyśmy body w biedrące 74 cm za duże ale trochę ponosi 🙂 różowe z misiem białe z misiem i białe co są całe z misiami 🙂 mała poszła spać a ja idę wstawić ziemniaki M wraca o 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia ja bym sie na razie nie zamartwiała tym że Weronisia nie przybrała przez 2 tyg,podobno nieraz dzieci tak mają-nie traci na wadze a to jest najważniejsze a faktycznie jak dzieciątka chorują to apetytu nie mają tak że minie jej to napewno 🙂
a my naszej Majci obniżyliśmy własnie łóżeczko,Adam chciał poczekać jeszcze ale kilka dni w ta czy w tamtą..... mina Majki bezcenna hehehe tylko ja sie musze przyzwyczaić bo jak spała na górze to monitoring mi ładnie samą buźke łapał i widziałam np czy się ślini i ulewa a teraz widać ją całą z góry i tak jakos mi dziwnie,pewnie przez pierwsze dni i tak bede zaglądac do łóżeczka co chwile hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zdjęcia i avatary super dziewczyny i wszystkiego naj dla naszych grudniowych 5 miesięczniaków wczorajszych i dzisiejszych bo nie pamietam czy składałam tym wczoraj 😜
novaM narazie jakoś nie odczuwam tego wielkiego dnia 🙃 chyba jak będzie już tydzień przed to dostanę zgorem 😮 🙃
wanilia no dokładnie i kazała mi kupić kleik ryżowy bez smaku na noc bo mówi że jak ona ładnie śpi po kąpieli do rana to żebym jej nie budziła o 23 to jak jej dam to będzie ją dłużej trzymać ale oczywiście bez smakową bo jakby miała ze smakiem mogłaby jeszcze bardziej się okichać biedulka mam nadzieje że jej przejdzie jak najszybciej i wody jej daję do popicia i muszę szczykawką bo z butelki nie chce 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...