Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
dziewczyny wyobraźcie sobie że nie moge dla małej dostac czapeczki letniej-kurde takie wielkie miasto,milion sklepów a my jeździmy i szukamy bo albo są za ciepłe albo za duże -opaski ją uciskaja i kuxwa nie wiem jak z tym dzieckiem wychodzic-dzisiaj jedziemy dalej na poszukiwania-masakra a te niemry wgle czapeczek nie zaqkładaja maluchom,może dlatego tak ciężko znaleźć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wiem ze zanudzam.... dzwonilam do lekarza,,,mowie mu ze mlodemu znowu temp rosnie i roznie ma raz 37.1 a teraz juz np 38.1 czyli uroslo.... no i mowie ze wysypka na buzi tylko i szyjce... no i o 16 mamy wizyte domowa bo mu sie nie podoba....bo on gorączkuje od soboty wiec dzis 5 doba sie zaczeła i to nie fajnie bo typowych objawow w tym momencie nie ma i musi osluchac czy to nie zlazlo gdzies nizej;(( wiec pozostaje czekac do 4 co powie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
dziewczyny wyobraźcie sobie że nie moge dla małej dostac czapeczki letniej-kurde takie wielkie miasto,milion sklepów a my jeździmy i szukamy bo albo są za ciepłe albo za duże -opaski ją uciskaja i kuxwa nie wiem jak z tym dzieckiem wychodzic-dzisiaj jedziemy dalej na poszukiwania-masakra a te niemry wgle czapeczek nie zaqkładaja maluchom,może dlatego tak ciężko znaleźć

tez mam problem z czapka bo wszyskite sa za male ;/ bo ja chce taka z zakrytymi uszkami.... no i takie sa chyba tylko dla noworodkow... a tu u nas na tym wygnajewe tak wieje ze boje sie o jego uszka....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzwoniłam do szefa, jestem z nim umowiona na piatek na rozmowe. juz sama nie wiem czego chce, chyba w glebi serca licze, ze nie zgodzi sie na te pol etatu i bede mogla z czystym sercem zostac w domu. gorzej jak sie zgodzi, wtedy bede pracowala zmianowo, 10-14 lub 16-20. i troche mnie to dobija, bo kalina bedzie rozregulowana, raz bede na usypianiu, a raz nie...masakra, naprawde mam mdłości, jak o tym myśle 😞
Agami, współczuje, biedny ten twoj Kubuś, strasznie sie musisz martwić. Oby szybko przeszło 😘
Dziewczyny, ponawiam pytanie, co na potówki???? bo kalinie wyskoczyly na pleckach, bo ona spi na wznac i ciagle ma plecki spocone
Rita, ja wiąże kalinie na główke cienkie apaszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa a próbowałas mąkę kartoflankę? to staroswiecki sposób ale nasza Maja miała odparzoną dupkę jak miała miesiąc-pomimo tego że ja codziennie smarowałam kremikami-wygoiłam jej w ciagu kilku dni własnie kartoflanka i od tamtej pory niczym jej pupki nie sparuje-po kąpaniu oliwką i raz na jakiś czas sypie własnie kartoflankę i pupke ma idealną-może na potówki na pleckach też pomoze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agami i jak po wizycie?
Aniqa do piątku mało czasu... podejmuj decyzję... chyba nie każesz szefowi decydować 😉
Rita współczuje 🤢 a może nie przyjedzie 😜
Aga małżon wrócił? i jak egzamin... zdany?
Wanilia i jak tam w pracy... kto najbardziej płakał? jak poradziłaś sobie z odciąganiem mleka?
Basieńka widzę, że Florek woli spać pod szafą niż w swoim pokoju 😜
A co do strzyżenia naszych dzieciaczków to u nas oczywiście nie ma co 😜 ale koleżanka, która ma dziecko z września już 3 razy podcinała grzywkę, bo na oczy nachodziła... zobaczyłybyście tą szopę 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coq do rity wparuje z przemila wizyta tesciowa 😜 kazdy to kocha
basienka daj wieksze to foto 🙂

no my po wizycie....3x dziennie wapno... potwierdzona na 98% trzydniowka z zaostrzona temperatura... ale temp dzis dalej jest a byc juz nie powinno bo juz jest wysypka doszla tez na brzuchu i okolice narzadow wiec wyglada jak muchomorek a mowil lekarz ze po kapaniu to sie nasili widocznosc wiec mam nie panikowac jak go zobacze;p no co do goraczki to jak jutro do 14 nie minie to mam zadzwonic juz nieodplatnie przyjedzie lekarz i wypisze skierowanie na badania krwi bo mocz ok....bo mowi ze trzeba szukac przyczyny temperaturki....no i termometr elektroniczny ma chyba spory blad bo mierzylam rteciowym pod pacha i bylo 37,3 a na elektronicznym 38.1 w kazdym badz razie jak uzywacie elektronicznych to jaki polecacie bo ja chce kupic jakies inny....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Obiad nie zrobiony, a juz prawie 18.
Dwie wielkie sterty prania do prasowania.
Rzeczy do przebrania - zdecydowac trzeba co, ile i jakie rozmiary wziac do Polski.
W domu kartony - mozna by cos znowu juz spakowac.
Generalny rozpierdziel panuje.
Czas kapieli sie zbliza.
A do tego cos mnie rozklada, czuje sie jak rozjechana zaba. I jak na zlosc Yasmine dzis nie potrafi sie zajac sama soba.

Jest genialnie !!! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane jak narazie panika u mnie że mały ma katar!!! Nie ma kataru i oby nie było!!!
Agami cieszę się że trzydniówka potwierdzona ale żal Kubunia bo ta gorączka go zamęczy oby mu już przeszło!!
RITA super że udało się kupić czapeczkę dla małej!!! KAWUSIA z mlekiem modyfikowanym muszę spróbować!!!!
COQ życzę żeby pogoda się pojawiła!!!! żebyś wszystko jutro porobiła nie martw się!!!!
Marika no ja dziś byłam w biedronce i kupiłam pampersy DADA deserki i kaszkę jedną i obiadek zobaczymy czy małemu smakować będzie!!!
My dziś spacerki i w domku troszkę mały marudny i skoki rozwojowe chyba ma!!! Ogólnie grzeczny więc nie narzekamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
no temperatura nie przekracza 38 wiec mam nadzieje ze juz bedzie ok.. pojawia sie wysypka co dziwne nie tak jak napisane na ciepe tylko zaczlo sie od twarzy, za uszkami, czolo, glowka w takie plamy z kropeczkami..

Dorian mial tak, ze dwa dni goraczki ok 38,5 i wysypka najpierw za uszami i na szyji, myslalam na poczatku, ze to potowki po goraczce, a potem na nastepny dzien na buzi, brzuszku i pleckach, a na koniec troche na konczynach. Kapalismy go normalnie 🙂
Dobrze, ze to nic powaznego, buziaczki 😘 a krew tez bedzie oki 🙂
A termometr mam elektronicznyu Braun taki I jestem z niego bardzo zadowolona 🙂

wanilia napisał(a):

U nas megakupa - ledwo do łóżeczka podeszłam poczułam że coś jest na rzeczy 😉 A pielucha to aż opadła od ciężaru 😁

😁 😁 😁ale sie usmialam, u nas tez tak czasem jest 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to my wróciłysmy z łona przyrody do miejskiego smrodku 🙂 Młoda juz wykąpana i gada do siebie w łożeczku - a myślałam że zaśnie od razu. zaczęła się znów potężnie ślinić, czyżby górne jedynki postanowiły się wreszcie ujawnić? 😜
Basienka ja niestety niewiele na zdjęciu widzę - możesz dać większe/
Agami jak dla mnie wezwanie lekarza nie było przejawem przewrażliwienia a rozsądku - też bym tak zrobiła. Trzymam kciuki żeby gorączka wreszcie odpuściła 😘
Meliska trafiłam w pracy akurat na kontrolę wewnętrzną więc siedziałam na tyłku w biurze i robiłam jakieś zestawienia to z odciąganiem mleka nie było problemu 🙂 Tye że Weronika się zbuntowala i nie chciała pić mleka z butelki 😲 A soczki pije bez problemu 🤔
I bądź tu mądry....
Aaagaaa ja coś przegapiłam - jaki egzamin zdawałaś?
Aniqa ja tam bym brała to pół etatu jesli masz jak zorganizować opiekę nad Kalinką. Przyzwyczai się że mama nie zawsze jest przy usypianiu 🙂
Coq współczuję pakowania, brrrrrr....Ale grunt ze to do większego mieszkania 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
No to my wróciłysmy z łona przyrody do miejskiego smrodku 🙂 Młoda juz wykąpana i gada do siebie w łożeczku - a myślałam że zaśnie od razu. zaczęła się znów potężnie ślinić, czyżby górne jedynki postanowiły się wreszcie ujawnić? 😜
Basienka ja niestety niewiele na zdjęciu widzę - możesz dać większe/
Agami jak dla mnie wezwanie lekarza nie było przejawem przewrażliwienia a rozsądku - też bym tak zrobiła. Trzymam kciuki żeby gorączka wreszcie odpuściła 😘
Meliska trafiłam w pracy akurat na kontrolę wewnętrzną więc siedziałam na tyłku w biurze i robiłam jakieś zestawienia to z odciąganiem mleka nie było problemu 🙂 Tye że Weronika się zbuntowala i nie chciała pić mleka z butelki 😲 A soczki pije bez problemu 🤔
I bądź tu mądry....
Aaagaaa ja coś przegapiłam - jaki egzamin zdawałaś?
Aniqa ja tam bym brała to pół etatu jesli masz jak zorganizować opiekę nad Kalinką. Przyzwyczai się że mama nie zawsze jest przy usypianiu 🙂
Coq współczuję pakowania, brrrrrr....Ale grunt ze to do większego mieszkania 🙂


rosna moje szanse, ze zgodzi sie na pol etatu, wlasnie kumpela mi pisze, ze za 2 tyg sie zwalnia, a druga zaszla w ciaze i idzie na zwolnienie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...