Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dzień dobry....u mnie od rana pokropuje....ale to wiosna więc ok 😉 tylko żeby chociaż na krótki spacerek dało się wyskoczyć.... 🙂

Ja wczoraj zaszalałam znajomi zaprosili nas na grilla więc spaliśmy u rodziców bysmy mogli iść razem i bawilismy do 3 rano 😮było super... Szkoda że wychodzimy tak żadko ale tak bywa... 🙂naszczęście Misio wstał dziś 7.50 więc chociaż tyle.... 😉 bo pobudka po 6 chyba by mnie dobiła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Coq ja wiem że wyjazdu nie planujesz ale może taki wypad na wakacje by Wam pomógł stesknilibyscie się za sobą troszkę odpoczeli Ty byś baterie naładowała.....no i może to też ostatnia okazja pojechać na miesiąc lub dwa bo jak Yasminka podrośnie i faktycznie zaczniesz pracować to już wtedy się tak nie da.....
Moja siostra jak nie pracowała to tak przyjerzdzala a teraz dzieci przedszkole...ona praca i co 2 tygodnie na dwa lata.......obczajaj promocję bo i lot tańszy na taką małą Yasminke 😉 a czy Twoja obecność w Ramadanie jest taka konieczna.....??? Ważne by coś działać by zmiany na lepsze nastąpiły... 🙂
Wiem że to wszystko kosztowne ale ja wierzę że realne 🙂 i życzę Ci tego z całego serca 🙂 pogadaj z rodziną i szukaj biletu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane!!!
Dziś u mnie też pokropuje troszkę ale przeszliśmy się z moim synem do babci na kawę!!! Teraz śpi ale potem znowu pójdzie!!!! ja jadę dziś odwiedzić babcię w sanatorium a mój M zostaje z synem!!!
Cherry myślałam tak samo jak moje koleżanki że Wanilka już na porodówce hhehehe!!!
Fajna koszula do karmienia!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marika fajnie że mogliście się razem z M pobawic 🙂
Holi witaj-to się babcia ucieszy jak Cie zobaczy 🙂
my mielismy gości na kawie-Adama tata z kuzynem wpadli na chwile 😮 no a teraz Adam na fluhmarkt pojechał a ja jak wystawiłam noc na dwór żeby obadać pogode stwierdziłam że z Majcia w domu zostajemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jeny ale rabanu narobiłam ☺️ ☺️ 😜 😜 😜 😜 😁 😁 😁

Ja Was tu czasem podczytuje ...bo nasze forum umiera powoli a u Was się dzieje i dzieje 🤪 🤪 🤪 Więc z ciekawości oczko zawieszę 😎


Jutro w Biedronce rowerki Smoby w promocji za 109 PLN i biegowe też. Byłam i zarezerwowałam jeden, ale Pani kazała mi być o 7 rano po niego !

Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo 😉
Cherry oj Ty T,takie emocje 😉
A ja nie spalam dzisiejszej nocy wogole,bo Sarczini zeby ida i goraczka,placz i spanie u mnie na rekach. Katastrofa.
Aniqa ja tez bym chciala ten tekst,bo moze mojemu by troche dalo do myslenia.
Wczoraj bylam przed domem wyrwac chwasty a po +-20min moj M wola,zebym juz wrocila,bo Sarah marudna i on nie wie co zrobic. Dodam,ze na spcerze sam byl z dzieckiem
jakis rok temu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Syn: "Tato, czy mogę Tobie zadać pytanie?"
Ojciec: "Tak, oczywiście, a o co chodzi?"
Syn: "Tato… ile zarabiasz na godzinę?"
Ojciec: " To nie jest twoja sprawa, a w ogóle dlaczego pytasz o takie
rzeczy"
Syn: ". Ja tylko chciałem wiedzieć, ile zarabiasz na godzinę…nie
gniewaj się"
Ojciec: "Jeśli musisz to wiedzieć, zarabiam 250 zł na
godzinę."
Syn: "Ohhh”… spuścił wzrok i ze smutkiem zapytał...
"Tato, czy mógłbym od Ciebie pożyczyć 50 złotych?"
Ojciec był wściekły.
„Synu jeśli tylko dlatego pytasz, że chcesz pożyczyć pieniądze aby
kupić głupią zabawkę lub inne bzdury, to w tej chwili maszeruj prosto
do swojego pokoju i wskakuj do łóżka. Pomyśl o tym, dlaczego jesteś
taki samolubny. Ja ciężko pracuje każdego dnia dla… takiego
dziecinnego i egoistycznego zachowania jak Twoje?!
Chłopiec cicho odszedł do swojego pokoju i zamknął drzwi.
Mężczyzna usiadł i zaczął się jeszcze bardziej nakręcać myśląc o
pytaniach małego chłopca . Jak on śmie pytać żeby tylko wyciągnąć
pieniądze?
Minęła godzina, emocje opadły i mężczyzna zaczął się zastanawiać:
„Może mały rzeczywiście potrzebował tych 50 zł na coś niezwykle
ważnego.. przecież do tej pory nie za często prosił o pieniądze ”.
Wstał , ruszył spokojnym krokiem w stronę pokoju synka i otworzył
drzwi..
"Synu, śpisz?"- zapytał.
"Nie tato, nie śpię".
"Pomyślałem, że trochę za ostro zareagowałem na Twoje
wcześniejsze pytania …Wiesz, że ciężko pracuje a to był szczególnie
męczący i długi dzień… Wyjął banknot . ”Oto 50 złotych o które
prosiłeś..."
Chłopiec usiadł prosto i uśmiechnął się. "Och, dziękuję
tatusiu!"
Następnie, sięgając pod poduszkę swoją małą rączką, wyciągnął
kilka zgniecionych banknotów i pokazał je ojcu. Mężczyzna zobaczył,
że chłopak miał już pieniądze i złość ponownie zaczęła powracać
.
Chłopiec powoli liczył swoje pieniądze, a potem spojrzał na ojca z
wyrazem radości na twarzy.
"Dlaczego chcesz mieć więcej pieniędzy, jeśli już jakieś masz
"? zapytał ojciec.
"Ponieważ nie miałem dość, ale teraz już mam” odpowiedział
ucieszony chłopiec.
"Tatusiu, uzbierałem już 250 złotych.
CZY MOGĘ TERAZ KUPIĆ GODZINĘ TWOJEGO CZASU?
Proszę wróć jutro wcześniej do domu żebym mógł z tobą zjeść
wspólną kolację…”

Ojciec został na swoim miejscu jak rażony piorunem. Minęła długa
chwila po której objął małego synka i zaczął błagać o
przebaczenie…

To tylko krótkie przypomnienie dla wszystkich, którzy pracują tak
ciężko w życiu.
Zapamiętaj: kiedy w pracy przestanie ci się powodzić, firma cię zwolni
i zastąpi kimś lepszym i tańszym. Kiedy przez pracę stracisz kogoś
najbardziej bliskiego... nie odkupisz go za żadne pieniądze.

To strata, którą będziesz nosił ze sobą do końca życia.

Dbaj o rodzinę i przyjaciół.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Buahaha, dzień dobry 🙂 A własciwie powinnam napisać : melduje się w dwupaku 😁
Dziewczyny ja mam termin wg OM na 8go więc mnie tak nie poganiajcie 😜 A w kartę ciązy wpisał mi lekarz 18go bo tak mu wyszło kiedyś na początku i idzie w zaparte chociaż od dawna zestawiony wiek ciązy wychodzi dwa tygodnie do przodu 😉 No i na ostatniej wizycie stwierdził że dziecko juz donoszone i można rodzić - pytanie co na to Hubert 😎
Jak tak czytam o innych tatusiach to stwierdzam że mój M powinien medal dostać. Właśnie zabrał towarzystwo na spacer a ja wstawiłam obiad zeby był jak wróci. Werka juz jadła, nie ma wątpliwości patrząc na podłogę....
Bylismy dzis na zakupach, kupiłam kosmetyki dla siebie do szpitala w wersji mini i pampersy jedynki. Teraz (licząc szlafrok od Cherry 😉 ) mam juz chyba wszystko. Jeszcze muszę do szpitala jutro podejśc po wyniki paciorkowaca.
Wisienko to nie czytaj nas cichaczem tylko zapraszamy oficjalnie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

u nas też raczej nie mam co narzekać na M. jak ma wolne to pilnuje Maćka. Raczej jest lepiej niż ostatnim razem 😁 a jak jesteśmy obydwoje to też się nim dość sporo zajmuje 🙂

Wanilia no to dobrze, że jeszcze w dwupaku 😁

Marika fajnie, że super się bawiliście 🙂

a u nas dzisiaj pada... od rana, teraz widzę, że akurat nie pada, ale chmury wiszą... więc raczej na spacer się nie udamy...
a z racji że mój M. w pracy to ja obiadek niedzielny u rodziców, a z racji, że im się dzisiaj gotować nie chciało to na obiadek pojechaliśmy do restauracji 😁 dobrze, że mieli kącik dla dzieci oraz krzesełko do karmienia... bo mój syn jest zbyt ruchliwy a tak to na chwilę się czymś udało go zainteresować, a potem już do jedzenia to w krzesełko go wsadziłam i tyle 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Przed chwilą położyłam moje dziecko spać...po kąpieli. To już czwarty dzień z rzędu kiedy nie wybiera się na drzemkę. wczoraj wytrzymałam do 18, ale dziś mi cierpliwości nie starczyło i o 17 wylądowała w wannie, potem mleko i 17.20 śpi.

Szaro, buro i zimno...już trzeci raz tej wiosny przepraszam się z ciepłą kurtką! Ale na spacerze byłyśmy, godzinę, w tym trzeci plac zabaw w okolicy zaliczony, na którym jeszcze nie byłyśmy. Oczywiście puściutko, nikt się nie odważył wyleźć z dzieckiem 😉
No, dziś też poszłyśmy na nóżkach...i podczas tej wyprawy dwa razy zdążyłam tego żałować. 🤔 Wyniosłam najpierw Małą trochę dalej od bloku, żebyśmy nie tańcowały przy nim jak wczoraj, ona oczywiście wniebowzięta , że chodzić może...tylko właśnie kręciłyśmy się w koło na rogu ulicy, zamiast spacerować 🤢 W końcu jakoś ruszyłyśmy i nawet ładnie szła, aż nie zachciało jej się biegać...bam i taki płacz, że prawdopodobnie wszyscy w oknach byli, darła się okropnie.
Generalnie strasznie się o nią boję jak idzie chodnikiem, a to że się przewróci, albo zleci z krawężnika, że pod samochód wpadnie...chyba jednak wolę spacery z wózkiem i robić wysiadkę w miejscu bezpiecznym.

Wanilia no jak ja czytam o tych tatusiach to sobie myślę, że mojemu należy się...kop w du... 😎 Taki żarcik...ale kto wie czy kiedyś go nie dostanie...
Beata no to jednak mój mąż został w czymś pobity 😁 Był sam na spacerze w październiku 🤪 Tylko, ze twój pewnie z Wami chodzi, a mój średnio raz na... 🤔 dwa miesiące? Ostatnio był chyba w marcu więc teraz w maju chyba nam znowu wyjście przypadnie 🤪 🙃 Zanotuję w kalendarzu 😁
Meliska generalnie jestem przeciwniczką takich rozwiązań - to ja sobie do mamusi pojadę, bo ty mnie denerwujesz - nie uznaję tego, bo w końcu dorośli jesteśmy... Wiem, że Tobie o co innego chodzi, o odpoczynek od siebie, tylko my nie bardzo mamy na to czas, przez dwa ostatnie lata pozwoliliśmy sobie na wakacje kosztem zaczynania od zera we wrześniu. Teoretycznie pieniądze spokojnie by się znalazły, bo mamy jakieś oszczędności i ciągle coś odkładamy. Tylko, że w końcu musimy stanąć na nogi, a nie prząść skromnie całe życie. itd.itd. 😉 Zobaczymy, może się nie pozabijamy, może się dogadamy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry zapraszamy zapraszamy
Przeczytalam Adamowi te historie o chlopcu i tacie i moj M lezke uronil tak sie wzruszyl, oczywiscie zaznaczylam ze to sie jego nie tyczy bo spedza z Mają intak wiecej czasu niz ze mna ale nie zaszkodzi jak sobie poslucha
A u nas zimno ale slonko swiecilo wiec Maja rozpoczela swoj sezon piaskownicy a no i tata jej kupil kolejny motorek na akumulator.tym razem malego czoperka' echhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Rita napisał(a):
Marika smoka miala specjalnie wsadzonego do dzioba bo piasek chciala jesc , normalnie to tylko do spania uzywamy


A Ty dziewczynie nie pozwalasz poznawać na nowo świata 😜 mój o dziwo nie próbuje piasku....ale żadne to pocieszenie skoro kamyki kosztuje..... 😉 😜

Michał sie nie rozdrabnia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
marika321 napisał(a):
Rita napisał(a):
Marika smoka miala specjalnie wsadzonego do dzioba bo piasek chciala jesc , normalnie to tylko do spania uzywamy


A Ty dziewczynie nie pozwalasz poznawać na nowo świata 😜 mój o dziwo nie próbuje piasku....ale żadne to pocieszenie skoro kamyki kosztuje..... 😉 😜

Michał sie nie rozdrabnia 😁


Niestety nie.....a wiecie co jest najlepsze że mojej siostry tej ze stanów córeczka grudzień 2010 zjadła małego.pieniążka .....i też grzebia......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
wanilia napisał(a):
marika321 napisał(a):
Rita napisał(a):
Marika smoka miala specjalnie wsadzonego do dzioba bo piasek chciala jesc , normalnie to tylko do spania uzywamy


A Ty dziewczynie nie pozwalasz poznawać na nowo świata 😜 mój o dziwo nie próbuje piasku....ale żadne to pocieszenie skoro kamyki kosztuje..... 😉 😜

Michał sie nie rozdrabnia 😁


Niestety nie.....a wiecie co jest najlepsze że mojej siostry tej ze stanów córeczka grudzień 2010 zjadła małego.pieniążka .....i też grzebia......


Kurcze, już chciałam pisać " a Ty masz siostrę i w Stanach i w Hiszpanii?" 😁 Naprawdę Was mylę dziewczyny Marika-Meliska 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...