Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Coq Jaśmina jest tak śliczna że nie potrzebuje "fotograficznej stylizacji" 🙂 I bardzo mi się podoba jak jest ubrana 🙂 A tak naprawdę to my trafiłysmy wczoraj na fajne miejsce i światło w naszym "lesie"


Dziękujemy bardzo 🙂 A wdzianko też bardzo lubię i myślę, ze jak na rozmiar 74 całkiem dobrze leży 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia to super że M wczoraj dał ci odpocząć!!!Biedaku taka zmęczona jesteś a pamiętasz jak byłaś w ciąży z Weroniką to mogłaś spać kiedy chcesz!!! hehehe
Coq no głowa do góry będzie lepiej mąż w końcu się skapnie i poprawi się!!!! Za to Jaśminka ci poprawia humor a czasem wkurza heheh zdjęcie ma piękne a ubranko jakie słodkie jak ja bym tak chciała ubierać mojego synka tylko że chłopczykowi nie pasuje!!
Asiaaaa gratki za Weidera jesteś mocna!!!! Mówisz nie masz siły na nic przejdzie to przesilenie wiosenne !!!!
Sobota imprezka superrrr!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej 🙂

powiem Wam, że wczoraj ciężki dzień był... ale Maciek nawet jednego kroku nie zrobił. dzisiaj podobnie. a dzisiaj M. i ja w pracy, a mama moja ma wolne bo egzamin gimnazjalny więc obydwie z nianią z Maćkiem siedziały 🙂

teraz jeszcze trochę i pójdzie spać, rano jutro M. i moja mama jadą na zdjęcie gipsu... aż mnie ciarki przechodzą jak sobie pomyślę, jak tam mój synuniek będzie płakał... wczoraj strasznie płakał...

no ale i tak dobrze, że na 2 dni, a nie na cały tydzień, bo by się zamęczył, a my razem z nim...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
w ogóle wybaczcie mi to, że ostatnie dni tak mało zaglądam, ale w weekend wesele i po weselu, a dzisiaj i wczoraj Maciek...

Rita my też dwie komunie w maju mamy... 🤢

Ulka no jaka laseczka z Karolinki 🙂

Coq trzymam kciuki, żeby udało Ci się znaleźć pracę 🙂 no a Jaśminka jak zwykle uroczo 🙂

Marika, Holi jacy mężczyźni z Waszych synków 😁 super zdjęcia! 🙂

Wanilia jakie piękne zdjęcie Weroniki!!! jestem zachwycona!!! 🙂 🙂 🙂
a jak tam budowa domu tak w ogóle?

Basieńka no to dla Florka zdrówka 🙂 😘 😘

Agami dla Kubulka 😘 😘 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jaśmina już godzinę śpi. Ale dziś usnęła na spacerze, więc z nią wróciłam do domu, położyłam do łóżka, a ona po 20 minutach wstała.
Aga dziękuję. A ja nawet nie widziałam, ze Maciek znowu z gipsem... ostatnio tak czytam czasami po łebkach i mi umknęło. Biedny, dobrze, ze chociaż tak szybko mu ściągną gips.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja właśnie zrobiłam kolejną część kursu. siedziałam od 20. i tak dość szybko zeszło, bo wczoraj dużo notatek poczytałam, zanim jeszcze zaczęłam test robić. jeszcze jedna mi została. i muszę się tak sprężyć, żeby zrobić to jutro wieczorem. bo czas mam do niedzieli, ale w piątek prawdopodobnie przyjeżdżają do nas moje dwie koleżanki ze studiów no i przed ich przyjazdem dom musi być mocnooooo ogarnięty, bo jedna z nich jeszcze u nas nie była, więc pierwsze wrażenie musi być dobre 😁

a tymczasem padam...

a co do cierpliwości, to naprawdę przy tym gipsie musi być duża. ale i z naszej strony i ze strony Maćka...
bo czy któraś z Was wyobraża sobie, żeby przez 2 dni jej dziecko nie stanęło na nogach i nie zrobiło żadnego kroku????
albo wózek, albo ręce, ewentualnie siedzenie na kolanach, albo na sofie obok, bo jak tylko się oddaliłam to próbował schodzić...

Holi odpowiadając na Twoje pytanie, ten gips ma teraz po to, żeby była z niego łuska na noce zakładana, myślę, że na najbliższe 2 miesiące starczy, może nawet na 3 🙂

Marika u nas też dzisiaj było tyle stopni, ale było strasznie duszno i pochmurno przy tym, także nie czuć było tej temperatury, bo jeszcze wiatr był. wczoraj niby było chłodniej, ale słoneczniej i mi osobiście było cieplej 🙂

aaaa, jak dobrze, że niania Maćka mi dzisiaj zmyła podłogę w kuchni... 🙂 bo nie miałabym teraz siły tego zrobić 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry....
U mnie coraz gorzej, nie wiem czy się nie wybrać do lekarza bo do zawalonego nosa i gardła i doszedł taki kaszel że mi mało dupy nie urwie....Zadzwoniłam do koleżanki poprosić czy by nie wpadła popołudniu pobawić sie trochę z Werką bo naprawdę potrzebuję pomocy 🤨 M bedzie po 19, wyjechał przed szóstą ale zabrał psa. Ja nie śpię od piątej, w nocy budziłam się ze sto razy....Jak się kładę to mi wszystko spływa i załącza się megazgaga (?) z odruchem wymiotnym....I żeby nie było za kolorowo to wczoraj wieczorem skończyło się właśnie rzyganiem....Najgorszemu wrogowi nie życzę 😞 Poryczałam się i już w ogóle nie mogłam oddychać. Dziś zamawiam inhalator, chyba że uda mi się pozyczyć zeby mieć na już. Wracam do wyra, moze uda się przysnąć jeszcze....
Asiu powodzenia na zabiegu 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry

Wanilia 😘 bo wierzę że masz dość....może faktycznie idź do lekarza żebyś się trochę podratowała..... zdrówka!!!

Agaa dlatego napisałam że brawa za cierpliwość bo właśnie mówiłam do M czy wyobraża sobie żeby mały dwa dni nie stanął na nogę...... 🤔 🥴 więc dobrze że już po i oby na jak najdłużej wystarczyła łuska...!!! 😘

Agami jak Kubunia????

Meliska jakieś wieści o szwagrze???? Jak badania???

Asia good luck 😉

Rita wysyłam trochę słońca !!! 😉 😜

Aniqa a jak Ty sobie radzisz???Kalinka rządzi czy daje Ci fory...??? 😜 😎


nikt mi nie odpowiedział jaki rozmiar butka noszą pociechy???? 🤔 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Meliska moja nosi 21, ale są trchę dużo, tzn. ma w nich jeszcze miejsce. 😉
Asiu trzymaj się dzielnie na zabiegu!!!
Wanilia nawet nie wyobrażam sobie jak się czujesz 🥴 Dobrze, że się kolżanka jakaś znalazła co pomóc może...



Marika!!! 😜 😜 😜 😜 zakochana czy jak..... 😜 😉

Coq a jak tam ta polka o której pisałas spotykacie się??czy na tym jednym razie się skończyło....???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry 🙂
WANILIA koniecznie lekarz... trzymaj się dzielnie... a może M mógłby załatwić sobie kilka dni urlopu?
AGA jesteście mega dzielni... moja Julka to by pewnie ten gips rozwaliła tak by nóżkami fikala także podziwiam 🙂
ASIA trzymam kciuki 🙂 w razie jakbyś siły na 6 W to zaczniemy razem serię od początku 😉 bo pamiętam, że kiedyś usuwalam 3 pieprzyki i byłam trochę obolala
MARIKA 23 😉
Fotki cudasne 🙂 🙂
Zdrówka wszystkim małym i dużym choruskom 🙂 🙂
Szwagrowi właśnie coś tam pod narkozą pobierają... wzięli się za niego ostro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry
Wanilia kochana strasznie Ci współczuje bidulko-na mecie tak się męczysz 😘
Asia powodzenia
Marika dzieeeenx -ja nie wiem jak to działa ale działa he zaraz uderzamy w plener tak ładnie na dworze
Meliska za szwagra kciuki cały czas trzymamy

wiecie co ja rano za szok przeżyłam... wstaje ide do łazienki a po drodze w salonie patrze a na stole na kuli rybci siedzi Stefek-jedna z naszych agam, wczoraj im sprzatałam i pewnie nie domknęłam dorze terrarium i ten się na polowanie na moją rybcię wybrał -dobrze że nic sie nie stało ze jej nie zjadł no i że ten czub mały sie nie utopił a ta rybcia jest z nami juz ponad rok i jeżdzi z nami do PL zawsze w słoiku-tyle biedna znosi a jaszczur by ją zeżarł 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basia czy Twoja agamka pływa? oglądałam na necie filmiki jak się uczy pływac agamy i latem można je wrzucac do basenu bądz oczka no i zaczełam je uczyc- Stefkowi się podoba bardzo i juz tam po swojemu coś kombinuje a Pimpek w panike wpada i sie na mnie wdrapuje żeby sie ratowac tak ze z niego na bank pływaka nie bedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Meliska moja nosi 21, ale są trchę dużo, tzn. ma w nich jeszcze miejsce. 😉
Asiu trzymaj się dzielnie na zabiegu!!!
Wanilia nawet nie wyobrażam sobie jak się czujesz 🥴 Dobrze, że się kolżanka jakaś znalazła co pomóc może...



Marika!!! 😜 😜 😜 😜 zakochana czy jak..... 😜 😉

Coq a jak tam ta polka o której pisałas spotykacie się??czy na tym jednym razie się skończyło....???


Ja zakochana? Hahaha ależ sąd, broń mnie Boże od facetów 😁
Nie spotkałam się z nią jeszcze... zapraszałam ją do mnie, ale dla niej to cała wyprawa z trojgiem dzieci, znowu do niej mąż miał mnie zawieść, ale miał egzaminy, a jak już je skończył to jej się dzieci pochorowały...A raz była w parku w centrum ( w ogrodzie Le Coq 😜 ) miałam tam dojść, ale Jasmina spała...3 godziny 🤢 Dzwonimy do siebie na razie i mam nadzieję, ze już niebawem się do niej wybiorę.

A my po spacerze, jest przepięknie. Na placu zabaw spotkałyśmy dzieci, ale Jaśmina jakoś z rezerwą...
Teraz po 14 muszę dzwonić do dentysty się umówić w końcu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...