Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Basia we Francji angielski jest bardzo cenną umiejętnością,bo Francuzi średnio sobie z tym językiem radzą. Ja miałam cztery lata angielskiego w liceum i go serdecznie nienawidziłam... Gdyby była oferta polski plus włoski to już co innego.
Może nikogo nie znajdą z polskim , może się odezwą, bo wiedzę, że co najmniej od początku kwietnia szukają...
Holi masz rację, trzeba się trochę uwolnić, ale prawdę mówiąc mi źle w domu nie jest i nie wiem jak przeżyłabym rozstanie z Malą, bo widzę jak bardzo się ostatnio do mnie przywiązała, tata jest, ale mam wrażenie, ze tylko ja się liczę 😉 Boje się natomiast tego, że jeśli pozwolę sobie na siedzenie w domu do wieku przedszkolnego to będę miała potem coraz większe trudności ze znalezieniem pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzięki dziewczyny za życzenia zdrowia - ojjj, przydałoby się...Przysnełam trochę z Weroniką, ona jeszcze dosypia więc usmazyłam naleśniki. Przez tą chorobę nie ma oczywiście apetytu ale mam nadzieję że nalesniki z dżemem zje
Tez się zastanawiałam co tam z Karolinką więc czekamy Ulka na wiadomości.
Co do fotelika rowerowego to Bobike Beaty bardzo fajny ale drogi...Ja jestem prawie zdecydowana na taki: http://allegro.pl/hamax-fotelik-rowerowy-kiss-szary-z-zielona-i3182714430.html Mają dobre opinie a cena nie zwala z nóg. Zresztą byłam ostatnio tu u siebie w sklepie rowerowym i facet też polecał hamaxa
Zdjęcia chłopaków oczywiście urocze, Eluś wygląda na takiego rozmarzonego a Michałek z kolei na niezłego rozrabiakę 😁
Aaagaa az mi jest cięzko sobie wyobrazić jak trzeba kombinowac żeby dziecko w tym wieku przez cały dzien nie stawało na nogach 😲 No i oklaska za rodzicielską czujność i przyspieszenie wizyty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq a Ty na 100% pewna jestes że do Polski nie lecisz na wakacje? To znaczy rozumiem że nie polecisz jak znajdziesz pracę (i mam nadzieję że znajdziesz) ale jeśli się nie uda to może bez sensu siedzieć we Francji? Bilet na samolot pewnie trochę kosztuje ale z drugiej strony siedzenie na mamy garnuszku to tez oszczędność 😜 A Bambina miałaby ogród, warzywek i owoców pod dostatkiem no i co najważniejsze - mogłybyśmy się spotkać bo ja na bank wyskoczę na jakies 2 tyg do moich rodziców 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry,
my wlansie dotarlismy dodomu po poldniowych vojazach, po urzedach i mega spacerze 🙂
maly padl a ja musze usiasc policzyc faktury i podatek zaplacic bo juz 22!!
wanilia - oby nalesniki smakowaly malej, bo julek nie jadl nic komplenie nawet swoich ulubionych rzeczy jak byl chory.

Rita - fajna opcja, ale jak to z mala do pracy?/? a co ona bedzie robic w tym czasie? moj julek to by wiecej nabrudzil niz zdazylabym posprzaatc! 😉

holi, marika - fotki superowe, cala galeria 🙂))

my tez myslelismy o foteliku na rower ale ja teraz nie pojezdze a za rok malenstwo bedzie za male... wiec plany przsuwamy.

rita, coq, zgadzam sie z holi, powrot topracy to super rzecz tylko zenie na caly etat wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mała śpi. Mimo ładnej pogody jeszcze nie byłyśmy na spacerze, pójdziemy po drzemce.

Wanilia raczej na 100%. Taki wyjazd to co najmniej 600 euro dla mnie, a to jednak są dla nas spore pieniądze. Poza tym w lipcu przypada ramadan i nie chciałabym męża na ten czas zostawiać samemu sobie, a gdyby i on pojechał do siebie to znowu z oszczędności nic by nie zostało, nasze podróże, plus pieniądze na kartę pobytu we wrześniu i konto czyste.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejj
Karolcia jakby wyzdrowiala ale nie wiem, ma taki lekki stan podgoraczkowy ale tez znalazlam jej 3 nowe ząbki moze to od tego? narazie skonczyl nam sie antybiotyk i obserwujemy sie...
spacerowa Karolinka:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq czarodziejko- wywróżyłaś nam super pogode 🤪 ze 3 godziny śmiało pospacerowałyśmy tak ładnie się zrobiło a patrze na prognoze i nadal 14 stopni u nas pokozuje a śmiało z 20 było -mam nadz że jutro tez tak ładnie bedzie
Chloe ja będe sprzatac te biuro po 15 kiedy chłopaki prace skończa -no czasami jeden zostaje do późna ale to nasz przyjaciel rodziny taki najbardziej z wszystkich tam i on mi ani ja jemu nigdy sobie nie przeszkadzaliśmy tak że ja mogę nawet wieczorami chodzić jak bym z małą nie ogarniała to jest taka opcja że wieczorami jak Adam wróci bo klucze i kody do alarmów dostanę, tak że luz -tymbardziej że oni tam zawsze czysto mają-kurze jedynie szmatką przetre i podłogi wytrę i to w sumie tyle 😉 raz w miesiącu okna

Aga kurcze biedny Maciuś -wyobrażam sobie jak ciężko Wam bedzie z tym gipsem teraz jak nasze dzieci takie chodliwe -buziak dla dzielnego Maćka 😘

Ulka na tym zdjęciu Karolinka na starszą wygląda-śliczna dziewczynka no i super że już się lepiej czuje

cos jeszcze miałam pisać 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaaa już wiem Coq przykro mi ze wyjazd w wakacje do PL stoi pod dużym znakiem zapytania ale fakt kasy na to idzie sporo -wiecie co, ja tak marudze Adamowi że wszyscy sie budują tylko nie my ale prawda jest taka ze jak bym nie chciała tyle do PL jeździc -bo głównie z mojego powodu jeździmy, to kto wie czy już by nas stac nie było na dom
jednak jak by podliczyć ile wydajemy na te podróże co miesiąc dwa to niezła sumka by sie w roku uzbierała 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
aaaa już wiem Coq przykro mi ze wyjazd w wakacje do PL stoi pod dużym znakiem zapytania ale fakt kasy na to idzie sporo -wiecie co, ja tak marudze Adamowi że wszyscy sie budują tylko nie my ale prawda jest taka ze jak bym nie chciała tyle do PL jeździc -bo głównie z mojego powodu jeździmy, to kto wie czy już by nas stac nie było na dom
jednak jak by podliczyć ile wydajemy na te podróże co miesiąc dwa to niezła sumka by sie w roku uzbierała 😮 😮 😮


pewnie tak 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karolinka sliczna 🙂 Na prawdę wygląda na starszą, ale to chyba zawsze dzieci tak "dorosło" na zdjęciach a w domu takie bobasy jeszcze 😜
Rita my raz w roku najwyżej do Pl jeździmy. Długa droga dla nas -autem jakies 15godz z przystankami czasem dłużej czasem krócej. Kasy zawsze schodzi i nie wiadomo nigdy na co 😮
Waniliafakt Bobike drogie, ale kupiłam na garażowej wyprzedaży u nas we wsi od sąsiadki, która właściwie wcale go nie używała. Dałam 15 albo 20 euro razem z podpięciami. Wiadomo Holandia to rowerowy kraj, więc można sporo używanych fotelików i przyczep kupić za rozsądną cenę i w na prawdę dobrym stanie,czasami nawet wyglądaja jakby wogóle nie były używane. Bardzo lubie te garażowki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ulka śliczna jest twoja Kalinka i faktycznie na tym zdjęciu na starszą wygląda 🙂

Rita a ile Wam schodzi pieniędzy na wyjazd? 😎 Bo to moje 600 euro to podróż plus jakieś podarki. A w kieszeń też trzeba wziąć, przynajmniej na pieluchy, mleko... ewentualnie coś jeszcze kupić, więc na miesiąc lub dwa minimum mi 200 euro tez potrzebne. No ale jak bym chciała troche pojeździć, poodwiedzać to wiadomo więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja mała juz spi
Coq przykladowo na 2 tyg bierzemy 1000e i wszystko schodzi ,w tym podroz,paliwa duzo idzie na codzienne wypady tez , Adam przynajmniej raz z kolegami gdzies jedzie no i reszta wydatkow ale patrzac na to jak bysmy zostali w Bremen to dodatkowo tracimy 1500 euro ktore by Adam w tym czasie zarobil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq to Karolka 😉 drobniutka laleczka 🙂
Pam jak tam z mieszkaniem?????
Rita no to nieźle kasy Wam idzie ....bo często przecież jeździcie....
Moja siostra przylatuje 12 maja 🙂 🙃 ale tylko na 2 tygodnie ....no i same bilety 3500$.....ale tak jak bardzo się cieszymy to bezcenne 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc laski.
dzionek spoko dzisiaj, piekna pogoda 🙂 Kalina dostała kaczorka-rowerek od mojej siostry i był szał, wracac do domu nie chciala. Bylismy tez na plotach u kumpeli, ktora ma roczna Ninke i powiem wam, że kalina jest okropna 😲 zabierała Małej wszystkie zabawki, cokolwiek Ninka wziela do raczki, to Kalina jej wyrywała, a jak jej to zabierala i oddawałąm Ninie, to był taki szał i ryk, że normalnie nie mam pytan 😲 mały samolub mi rośnie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa to przybij 5. Powiem Wam co jeszcze moj "aniolek" robi jak spacerujemy to wchodzi ludziom do ogrodkow przed domami i chce deptac rosliny a jak mowie ze nie wolno to sie rzuca i krzyczy. Dzis mi jazde w miescie zrobila bo nie pozwolilam wbiegac na jezdnie to prawie sie na ziemie polozyla z krzykiem. Czlowiek juz cierpliwosci ma tyle i biore ja na kucku na kolano i tlumacze i tule mowie, ze mozna tak. Powiem Wam,ze zaciskam zeby,bo bym nawrzeszczala na nia. Brojara jest mala,ale kocham ja nad zycie i wiem,ze teraz probuje co moze z nami robic i w koncu jak dobrze pojdzie to bedzie ok 🙂
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Niezłe charakterki nam tu rosną...... 🙂 ja to w sumie tfu tfu nie mogę narzekać na zakupy bez problemu mogę małego wziąć......w ogródku kwiatki tylko wąha i "kicha" 🙂 nie zrywa nic...i wczoraj w kościele moje dziecko przesiedziało całą mszę u tatusia i mamusi na kolanach to już wogóle szał 🙂 🙂 😉 😉....bo z reguły łazi ......gada..... 😉 😜więc nie ma co narzekać no gdyby jeszcze kamyków nie zjadał.........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...