Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Karolinka ślicznie wygląda i super że już może spacerować 🙂
I wiecie co? Wasze dzieci rzeczywiście takie dorosłe 🤔 A ja lubie moją Werke w wydaniu pucołowatego malucha 😁
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/51/sam5396b.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/6060/sam5396b.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Wczorajszy spacer po tajemniczym ogrodzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
dzień dobry
Wanilia to chyba najpiekniejsze zdjecie jakie widziałam -brawa dla fotografa- przepiekne 🤪

Dzięki 🙂

My idzemy do miasta ale powiem Wam że jakoś dziwnie się czuję 🤔 Mam wrażenie że Hubiś jest jeszcze niżej niś wczoraj i co chwilę sprawdzam gacie bo mi mokro 😁 Ale to jakieś upławy 🥴 Brzuch twardnieje mi po sto razy na dobę (pewnie kichanie ma na to wpływ) a jak idę to mam wrażenie że niosę przed sobą kamień i wcale nie jest mi komfortowo. No ale spróbujemy dojść do rynku - w nagrodę mam w planie lody - duuuuże, a co 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
oglądałam własnie strone tego sanatorium w jakim jest mój tata- ale czad 🤪 odpocznie sobie tam jak diabli 🙂 nie wiem czy już pochwaliłam publicznie mojego męża ale to on zasponsorował mojemu tacie pobyt tam 🙂
i tata zostanie tam 5 tyg z przepustką na komunię mojej siostrzenicy i czytam właśnie że osoby przywożące pacjenta a my go przywieziemy i odwieziemy z przepustki-mogą też jeden nocleg sobie tam wykupić 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Rita napisał(a):
dzień dobry
Wanilia to chyba najpiekniejsze zdjecie jakie widziałam -brawa dla fotografa- przepiekne 🤪

Dzięki 🙂

My idzemy do miasta ale powiem Wam że jakoś dziwnie się czuję 🤔 Mam wrażenie że Hubiś jest jeszcze niżej niś wczoraj i co chwilę sprawdzam gacie bo mi mokro 😁 Ale to jakieś upławy 🥴 Brzuch twardnieje mi po sto razy na dobę (pewnie kichanie ma na to wpływ) a jak idę to mam wrażenie że niosę przed sobą kamień i wcale nie jest mi komfortowo. No ale spróbujemy dojść do rynku - w nagrodę mam w planie lody - duuuuże, a co 🙃


Już wczoraj Ci napisałam, że wróżę iż do wizyty nie wytrwacie we 2w1 😉
Wanilia tajemnicza to jest Weronika, twarzyczka jak z jakiejś baśni...i ta czapeczka uroku dodaje...przepieknie.

Rita po przeczytaniu twojego posta o kasiorze na 2 tygodnie, zdałam sobie srawę jak ja skromnie żyje 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):

Już wczoraj Ci napisałam, że wróżę iż do wizyty nie wytrwacie we 2w1 😉
Wanilia tajemnicza to jest Weronika, twarzyczka jak z jakiejś baśni...i ta czapeczka uroku dodaje...przepieknie.

Rita po przeczytaniu twojego posta o kasiorze na 2 tygodnie, zdałam sobie srawę jak ja skromnie żyje 🤔

Weronika piękna stylizacja 🙂 🙂

Coq nic się nie przejmuj.....też nie moja finansowa bajka.... 😉 ale coś w tym jest że Ci 😉 przyjezdni czasem faktycznie szaleją z kasą 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
coquelicot napisał(a):

Już wczoraj Ci napisałam, że wróżę iż do wizyty nie wytrwacie we 2w1 😉
Wanilia tajemnicza to jest Weronika, twarzyczka jak z jakiejś baśni...i ta czapeczka uroku dodaje...przepieknie.

Rita po przeczytaniu twojego posta o kasiorze na 2 tygodnie, zdałam sobie srawę jak ja skromnie żyje 🤔

Weronika piękna stylizacja 🙂 🙂

Coq nic się nie przejmuj.....też nie moja finansowa bajka.... 😉 ale coś w tym jest że Ci 😉 przyjezdni czasem faktycznie szaleją z kasą 😉



Nie, no ja się nie przejmuję, mąż Rity ciężko pracuje więc bardzo dobrze, że mogą sobie pozwolić na taką małą beztroskę. 🙂 Ale fakt mogę pomarzyć o takim budżecie na wakacje 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja może się wytłumaczę żeby na snobkę jakąś nie wyjść- codziennie robimy w PL mase km więc paliwo dużo wychodzi do tego zawsze jakieś płatności-a to emerytalne a to przegląd czegoś czy jakaś część do Adama sprzętów a to opony bo guma palona musi być, do tego co tydz nam konta na tel ładują to się uzbiera z 300zł za karty, zakupy tu do Bremen też robimy duże-jakieś zapasy, siostrom zawsze coś kasy dam , Adam z kolegami gdzieś pojedzie to też stawia tak że żeby szaleć to też nie do końca bo ciuchy w PL np ja kupuje najczęściej na rynku od rumunów 😉
no obiadów nie gotujemy tam więc w barach najczęściej jemy jak sie u mamy nie załapiemy no i to tyle 🥴

dodam że przez 3 tyg świąt grudniowych na paliwo w PL nam poszło 2500 zł tak że masakra co?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita kochana nie chodzi że snobka tylko właśnie o takie przykłady mi chodzi tyle kasy na tel....stawianie kolegom....ale to normalne przecież wiadomo jakby nie postawił wyszedł by na dusi grosza..... 😉 Hahaaaa tak to już jest.....więc dobrze że stać Was na to a fakt że zdajesz sobie sprawę że są to kosztowne wyjazdy dobrze o Tobie świadczy 😉 🙂

Wanilia zarządzam byś się nam meldowała rano i wieczór 😉 bo zaczynamy chyba odliczanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane dla dzieciaczków które chore czyli chyba Floro i Kubulek zdrowka życzę biedaczki moje!!!
Marika to dobrze że Michalek taki grzeczny !!!!
Coq witaj!!!
Rita spoko wszystko naprawde!!!Cieszę się że tata będzie miał dobrą opiekę w sanatorium

Mój mały teraz śpi ja zrobiłam obiad gotuję jeszcze makaron i sosik mam!!!
Wanilia czaderskie zdjęcie Weroniki naprawdę masz rękę do robienia zdjęć cudnie!!!
Czekamy aż Hubcio wyjdzie i odpoczywaj oraz za daleko się nie oddalaj od domku!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jejciu biedny Kubuś 😘 zdrówka zdrówka zdrówka dla chorusków
ja zaraz zupe wstawiam=ostatnio dużo u nas zup sie je i dobrze bo tak to dużo smażonego jedliśmy
Marika no mi głupio jest że tyle wydajemy i jak sobie pomyśle że moja sis np za to co my w tydz wydamy to cały miesiąc żyje i rachunki opłaci i dzieciom zawsze coś kupi to normalnie aż grzech,ale duzo też rozdajemy i pomagamy gotówkowo i jak jesteśmy w PL to ja co wieczór wysyłam smsa za 6 zł na fundacje polsat 🙂 chociaż to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Haha, było Was posłuchać i w domu na dupie siedzieć....Na lody nie poszłyśmy bo ledwo wyszłyśmy zaczęło mnie gardło boleć : tak więc zredukowałam plany do zakupów w Biedronce i Rossmanie. W Biedrze kolejki masakryczne, ja ledwo na nogach stoję, z nosa leci i zgadnijcie czy mnie ktoś przepuścił haha. NIe miałam juz siły wchodzić do Rossmana który jest piętro niżej a miałam kupić pampersy jedynki i pastę do zębów dla Weroniki. W drodze powrotnej autentycznie myślałam że się przewrócę i gdyby nie to że byłam z Werka to bym pewnie na każdej ławce przysiadała. Jak wróciłysmy zamknełam nas w sypialni i walnełam się na wyro - zasnęłam na godzinę - Weronika nie 🤔
A jak wstałam to zobaczyłam że sąsiedzi pod oknami rozkładają się z imprezą więc nici z popołudnia w ogródku 🤨 A M dzis specjalnie samochodem pojechał żeby zabrać psa i żebym nie musiała do parku chodzić. Swoją drogą skoro to ogrodek wspólny dla pięciu rodzin to chyba by wypadało uprzedzić że się coś takiego planuje robić? I to jeszcze pod samym oknem, normalnie ryczeć mi się chce 😞

A dla Kubusia i Florka dużo zdrowia - normalnie szok jak wszyscy chorują 🤔 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita ale Ty się nie tłumacz, napisałam już, ze twój mąż ciężko pracuje i ma to szczęscie, że sporo zarabia jak na warunki polskie, więc to wasza sprawa na co wydajecie. 🙂

Wanilia ech no...szkoda mi Ciebie, bo na finiszu, chora i jeszcze z imprezą pod nosem 🥴 Może dość szybko się uwiną... Na pocieszenie Ci powiem, że mnie się też ciężko momentami oddycha, od początku kwietnia ciągle coś, dwa dni życia normalnego, trzy dni fochów....nic innego do szczęścia mi nie trzeba jak wyjazdu do domu, żeby ten człek z oczu mi zniknął 🥴

Holi witaj!!! 🙂

My uderzamy na spacer. Zjadłyśmy obiad i możemy iść. Piękne dziś słońce, około 17stopni. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka Dziewczyny
Wanilia Ty cos czuje,ze do konca tygodnia bedziesz rozpakowana 😉
Coq maly kryzys w zwiazku,przykro mi,ale zycie takie bywa. I nie znam zwiazku bez kryzysu itp. Glowa do gory bedzie lepiej.
U nas tez schodzi tyle co u Rity na Pl,bo zawasze jak jedziemy to w czas ubezpieczenia i przegladu auta,wiec to +mechanik i paliwo to juz kosmos.Podroz to koszt 250euro wiec zostaje 750na ubezpieczenie i mechanika a za reszte zyjemy i zakupy do domu tutaj i podarki skromne dla rodziny. A ze teraz nasze auto "umarlo" i jezdzimy na Nl blachach to sporo mniej nas uczyni pobyt w Pl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej.nie wiem co u Was ale w skrócie napisze ze jutro dzień 22 i 16 powtórzeń. padne na twarz! 😮 nie pisałam wcześniej ale jutro idę na zabieg.chirurg bedzie mi usuwał pieprzyk na zgięciu z tyłu kolana i dwa kaszaki na głowie... ☺️ czekałam na wizyte miesiac,potem na zabieg jeszcze 1,5 mies a w ogóle to sie strasznie długo cykałam zeby sie w ogóle zapisać i mam nadzieje że nic sie jutro nie wydarzy nie zapowiedzianego i dojdzie to do skutku...na 13;30 mam.później jeszcze czekać będzie trzeba na wynik histopatologii jakiś czas..na razie nie wiem ile ale pewnie nie szybciej jak 2 tyg... nie mam czasu na nic a co dopiero powiedzieć na komputer...do tego Julcia ma urodziny w sob a ja taka ze szwami będę...i na głowie i pod kolanem...mam nadzieje że szybko się zagoi...pieprzyk mam wielkości paznokcia od kciuka(mojego) to jest ze 2,5 cm.odstaje i jest paskudny.nie ruszałabym ale rośnie i się nadrywa...
miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beata26 napisał(a):
Hejka Dziewczyny
Wanilia Ty cos czuje,ze do konca tygodnia bedziesz rozpakowana 😉

Obyś nie miała racji.....Naprawdę nie mam ochoty zaliczać porodówki w takiej kondycji 🤔 Poza tym juz tak blisko do weekendu majowego i koncertu Kazika 😁
Coq współczuję ze mąż znów sie nie popisuje bo przecież oprócz Jaśminy masz tam tylko Jego więc tym bardziej Ci ciężko.....
Mój M wczoraj cały wieczór zajmował się Weroniką i dopiero jak już zasnęla to mnie obudził żebym zastrzyk sobie zrobiła. Bo ja padłam zaraz po spacerze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...