Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Chloe gratulacje ogromne 🤪 Super jeśli to rzeczywiście dziewczynka, miałybysmy obie pareczki 🙂
W imieniu Meliski pozwolę sobie napisać że paszportu Julce nie wystawili więc nigdzie nie leci...
My dziś zaliczyliśmy szpitalnego lekarza bo Weronika coraz bardziej kaszle. Mielismy jechać na prywatną wizytę ale lekarz akurat na dyżurze w szpitalu prawie 40 km od nas....I powiem Wam że dobrze się stało i jestem w szoku bo nie dość że w szpitalu na opiece weekendowej zero kolejki to jeszcze trafilismy na super lekarkę 🙂 No i osłuchowo całe szczęście czysto, gardło zaczerwienione i zawalone flegmą ale będziemy walczyć syropkami i tantum verde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Wanilia szybkiego powrotu do formy dla Werki w takim razie 🙂

Coś miałam pisać..zapomniałam.

Mała śpi, czas na relaks...a może tak joga w końcu? 🤔

Dzięki - oby jej się poprawiło bo obie się męczymy 🤨
A co do jogi to powinas się czuć zobowiązana żeby zacząć patrząc na wyczyny ćwiczeniowe dziewczyn 🙂
Kupiłam dzis przy okazji wizyty w aptece seksi gacie poporodowe i do szpitalnej torby brakuje mi już chyba tylko wody i pampuchów jedynek 😁 Po poniedziałkowej wizycie zdecyduje czy już czas na pakowanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane!!!
Chloe gratki dla was dziewczynka jakby była to ekstra parka!!!
Super imię bardzo mi się podoba!!!
Mówicie że była awaria forum dobrze że się nie straciło wszystko!!!
Marika Misio kochany fajnie się bawi w piaskownicy!!!Fajny ten program do wrzucania zdjęć super!!!
Wanilka życzę ci żeby Weronika wykurowała się szybko !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas masakra lekarz.był.w.środę... Zapalenie gardła oskrzela czyste ale kaszel mega mokry... Dziś dołączyłmega katar mały.przestał całkowicie jeść i wypił tylko 500 ml soku i zjadł pół jogurtu i koniec;/ dzwonilam właśnie do lekarza znowu wracamy do nurofenu bp dziś odstawilam...Nie mam jak mu pomoc a on taki malutki biedny chory oczy.podkrażone smutny zaplakany;(((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej wczoraj forum nie działało dzisiaj w pracy byłam od 6 do 15 i byłam mega zmęczona o 17 padłam a jak wstałam przed 20 to moje dziecko już spało tatuś ją wykąpał i dał jej mleczko a ja jak się obudziłam nie wiedziałam co jest pięć 😮 oglądaliśmy wczoraj mieszkanie i jest ono z działką 360 m2 która jest zarośnięta i trzeba by było tam zrobić i ogrodzenie i wszystko wiara ma domki i przyczepy na działkach więc fajnie grilka mogłabym sobie robić kiedy bym chciała jest prywatna i mogłabym robić tam co chce do tego garaż i dwie piwnice 18,5 m oraz 4m i mieszkanie 62,7m 3 pokoje cena końcowa 205 tyś. zobaczymy co i jak jaka rata itd w poniedziałek na 16 jesteśmy umówieni z mężem w banku podoba mi się bardzo jest dużo miejsca no i ta działka.. szok 🤪
moje dziecko różyczki nie ma nie wiem czy wam pisałam ma na coś uczulenie i taka pokrzywka jej wychodziła nie wiem od czego to bierze fenistil i wapno i dzisiaj już jest lepiej w poniedziałek idzie do żłobka 🙂 jest taka kochaniutka że szok zjadłabym ją niestety nie mam czasu dzisiaj żeby podczytać co napisałyście ale jutro postaram się nadrobić wszystkich chorym dzieciom dużo zdrówka !
dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂
wrócilismy z chrzcin, w kościele w miare, tylko malzon pod koniec musial wyjsc z kalina, bo zaczynała psocic 🙃
Marika, my nie uzywamy smoczka od 4 dni, tak poprostu, znowu przegryzła i nie dałam nowego. wczoraj i dzis zasnela bez smoka w dwie minuty, wiec uważam to za sukces 🙂
Chloe, gratuluje 🙂przede wszystkim tego, że Bobo zdrowiutkie, a po drugie, ze moze bedzie babeczka. babeczki są fajne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
U nas masakra lekarz.był.w.środę... Zapalenie gardła oskrzela czyste ale kaszel mega mokry... Dziś dołączyłmega katar mały.przestał całkowicie jeść i wypił tylko 500 ml soku i zjadł pół jogurtu i koniec;/ dzwonilam właśnie do lekarza znowu wracamy do nurofenu bp dziś odstawilam...Nie mam jak mu pomoc a on taki malutki biedny chory oczy.podkrażone smutny zaplakany;(((


😞 wspołczuje. Ale dobrze, że pije, to nawet ważnoiejsze niż jedzenie. Ucałuj Kubulka od zasmarkanej ciotki 😉
od wczoraj ja tez jestem mega przeiebiona, leje mi sie z nosa, bol głowy, gardła i zatoki mega zawalone 🤢 zaraz sobie zrobie gripex i zapodam inne świnstwa, moze pomoze, bo czuje sie kiepsko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hello 🙂
jutro 14 powtórzeń 😮 😮 Marika Meliska jak to przetrwam ja to i Wy dacie radę!!!! dostałam dzisiaj okresu i pewnie dlatego przez ostatnie 2 dni tak cieżko mi się ćwiczyło...myślałam że nie dam rady...ale dałam! czasami trzeba sobie dłuższe przerwy robić i już.
Chloe cieszę się Waszym szczęściem 🙂 Juliusz i Jagienka. nietypowo ale ładnie 😆
Agami synuś znowu chory 😞 oby jak najszybciej wyzdrowiał! pogoda sie robi i zaraza się budzi niestety...
Aniqa dobrze że Kalinka nie woła smoka 🙂 ja poczekam jeszcze... moja nie uśnie bez smoka.taki rytuał...smok pielucha i dzisiaj to na podłodze usnęła ☺️
mąż mój ostatnio późno wraca i wcale nie ma kiedy pogadać 😞 jutro wolne a trzeba bedzie pojechać i buty mu jakies kupić bo mu się podeszwa wtarła 😮 więc buty do pracy i buty na co dzień.niedziela taka...co zrobić,jakoś sobie odbijemy.chociaż nie ma kiedy sie pokłócić 😁 to dobre 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry my na nogach....

Pam u nas ostatnio też czasem pojawia się wysypka na brzusiu....ale taka strasznie drobna i mało na coś chyba ma uczulenie....ale jeszcze nie wykryłam na co.bo nic nowego nie dostaje....wszystko.już zjada praktycznie....ale pomyślałam że to może nawet jakas inna dostawa np.owoców....same wiecie że nie wiadomo na czym wychodowane.....jabłka całą zimę mieliśmy swoje a teraz już kupuję......więc może to......kto to wie.... 😲 😮

Zdrówka choruskom!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia ja chyba tylko ćwiczę Meliska narazie dała sobie spokój......bo nie miała głowy i chęci....teraz ważniejsze rzeczy jej głowę zaprzątały....
A ja Asiu dziś ostatni raz 10 i powiem Ci że może gdzieś do 16 jakimś cudem dojde....ale jakoś 20 czy 24 to nie widzę..... 😮 ☺️
No ale będę próbować..... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejj kochane mamusie i dzieciaczki.
Nie fajnie z tymi chorobami znowu. Agami twoj Kubus ciagle cos lapie biedaczek. Oby mu szybko przeszlo.
Wanilka ty tez sie kuruj zebys byla zdrowa na przyjscie Huberta.
Aniqa mowisz ze Kalina na chrzcinach znosna to dobrze ale ty cos prZeziebiona hm to fajnie.
Meliska jak tak szwagier.
Pamm witam super ze takiego posta napisalas. Milo ze sie jakos uklada u was. Jal slysze o tych kredytach to az mam dreszcze a my z moim M tez bierzemy kredyt.
Dzis Coq u mnie jedt slonecznie pieknie ale wiar. Ja juz ugotowalam obiad i zrobilam deser maly spi a potem na chalpy. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejj kochane mamusie i dzieciaczki.
Nie fajnie z tymi chorobami znowu. Agami twoj Kubus ciagle cos lapie biedaczek. Oby mu szybko przeszlo.
Wanilka ty tez sie kuruj zebys byla zdrowa na przyjscie Huberta.
Aniqa mowisz ze Kalina na chrzcinach znosna to dobrze ale ty cos prZeziebiona hm to fajnie.
Meliska jak tak szwagier.
Pamm witam super ze takiego posta napisalas. Milo ze sie jakos uklada u was. Jal slysze o tych kredytach to az mam dreszcze a my z moim M tez bierzemy kredyt.
Dzis Coq u mnie jedt slonecznie pieknie ale wiar. Ja juz ugotowalam obiad i zrobilam deser maly spi a potem na chalpy. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...