Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
dzień dobry 🙂
widze na wspominki sie dziewczynom zebrało wczoraj -Jaśminka i Kalinka -super fotki 🙂 🙂
Coq Maja z wózka tez wypuszczana tylko w parku albo w ogródku a tak to wózek ,no i wode pije bez problemu
zdrówka dla chorusków Konsti,Pamm i Kubusia 😘
Pamm współczuje tego mieszkania i życze żeby szybko sie coś znalazło bo wiem jak to mieszkać z tesciami i tez bym chciała się wyprowadzić ale u nas to oni sie wyprowadzają do nowego domu tylko że 50 m dalej -marne pocieszenie dla mnie
Meliska wiadomo coś o szwagrze?
Agami gratuluje pierwszej rozprawy i super że dziadek może chemie przyjąc 🙂
Asia mam nadz że jakoś problem ze szkołą dla Julki się rozwiąże po Twojej myśli a z facetami to juz tak jest że to czym oni nie musza się zajmować jest mniej ważne
Marika my tez sie wybieramy w sobote po trampałki dla Majki-widziałam ładne w realu
Holi a Ciebie gdzie wcieło?
Nova???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
marika321 napisał(a):
Misiowi kupiłam fajne trampki w pepco 😉 poprostu zwykłe proste beż żadnych udziwnień jakby jakąś mamę interesowało bo wiem że Aga też w zwykłych gustuje 😉


i tak z cieakwości jaki rozmiar buta noszą wasze dzieci????

Ja też gustuję w zwykłych i nawet się dziś do pepco wybieram 🙂
adres wysyłam


masakra była z tymi butami zaliczone wczoraj ...1.mały butik....nic w rozmiarze...2.butik przy biedronce...nic...3.pepco 4.tesco za niskie na podbiciu ...5.butik koło banku były....lecz brzydkie....starsznie wykraszone 6.ccc nic pasujacego 7.sklep osiedlowy brak rozmiarów... 8.sklep obuwniczy też "lokalny" nic interesujęcego... 9.sklep z dziecięcymi......fajne lecz brak rozmiarów....
😮 😮 😮 😮 😮10..drugie pepco.....w którym kupiłam w końcu te butk 😜i aż trudno uwierzyć 😮 🙃ale wczoraj zaliczyliśmy to wszystko z Misiem.... 🙃 😁a on ładnie mierzył ani raz nie zapłakał tylko miał radochę jak się chował za regałami..... 🙃 ale M był ze mną 😉 😎 więc było łatwiej 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia fakt .....awatar do zmiany ale na komórce raczej nie mozliwe....a ja głównie tak się z Wami komunikuje.... 😉


Coq u nas woda mineralna, herbatki ( i atualnie sok jabłkowy z wiadomych względów) te butelki Kubuś Waterrr mają korek z zabezpieczeniem i się nie wylewa....ale tam jest z reguły smakowa woda ale słodzona cukrem tzrcinowym więc też to czasem pije np wczoraj jak na zakupach brakło picia to to mu wtedy czasem kupuję a póżniej mu wodę mineralną daję do tego... te butelki używamy do wody a tak to kubek avent z rurką 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane jestem nie mam teraz czasu siedziec na forum bo z malym popoludniu bylam sama maz zalatwia kredyt i tak to jest!!!
Mały strasznie niegrzeczny ja ide w jedna strone on w druga naprawde na punkcie autek to jest masakra nie znam i nie widzialam takiego dziecka co chwile bum bum bum i bum bum bum szok!!!
Jak cos nie po jego mysli to wyje w nieboglosy!!! masakra!!!
Dla wszystkich chorowitków i mamusi zdrówka życzymy pogoda sie ladna zrobila musicie wyzdrowiec!!!
Coq piękne zdjecie małej i twoje ty się pewnie nic nie zmieniłas!!!
Nova witamy
Cheryyy miło że czasem piszesz z nami !!!
Marika ciesze się ze poszłaŚ lekarza na pewno jestes teraz spokojnijesza ALE ja jeednak stawiam ze Misiu nie polknal kamyczka!!!
Kochana Pamm oj biedulko ja podziwiam tak wczesne wstawanie!!!
Meliska współczucia dla twojego szwagra i siostry i dla tego ich dziecka biedny chlopczyk jest teraz w takim wieku gdzie potrzebuje obojgu rodzicow bedzie dobrze!!!
Aniqa mowisz ze masz juz dosc cwiczen nie dziwie ci sie sama bym tyle nie wytrzymala!!!
Rita hejka ehehehehe milo ze pytasz o babcie!!!Troche niefajnie z nia bo ona ma niewydolnosc nerek i slabe wyniki wyszly i ma kroplowki wiec oby jej po nich przeszlo!!!Nie ma apetytu i niedobrze jej !!!
Ogólnie spoko!!
Agami mowisz ze Kubulek chory oj !!!! Swinka tez hmmm
cieszę się ze dziadek bedzie mial chemie
Wanilka super ze jakos sie uklada a lekko nie ma z tym brzuszkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Holi mam nadz że babci wyniki się poprawią 🙂
a u nas dzis strasznie wieje-słońce świeci ale wiatrzysko głowy urywa tak że zajełyśmy się z Majcią sprzataniem i juz prawie cały domek mamy posprzatany
zrobiłyśmy sobie przerwe na kawe i przy okazji wysyłam do domu filmik jak Maja samochodzikiem jeździ-skubana sama wciska gaz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My byłysmy w mieście szukac czapki na lato/wiosnę i oczywiście wrociłyśmy bez bo badziew taki że za darmo bym tego nie chciała...... 🥴 Trampek w pepco nie było, za to co się nabiegałam za Młodą to moje 😉 Całe wyjście zajęło nam prawie 2h i ledwo doczłapałam do domu. A właśnie przyszła paczka z materiałem na firane do pokoju gościnnego (zwanego przez nas gabinetem bo M tam pracuje wieczorami 😉 ) więc wypadałoby ja do krawca zanieść 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
holi32 napisał(a):

Marika ciesze się ze poszłaŚ lekarza na pewno jestes teraz spokojnijesza ALE ja jeednak stawiam ze Misiu nie polknal kamyczka!!!


mój M też zaczyna wątpić że on go zjadł 🤔 i mi mówi że do 18 😜 będe grzebać w tych..... 😜 😎

holi32 napisał(a):
co do picia to podziwiam was z ta woda mineralna moj maly ino slodkie z 3 lub 4 razy butla z sokiem owocowym teraz zaczelam dawac ciepla wode i jak jest spragniony wypija!!!
Hmm


u nas Holi mały pije wodę ale herbatki też i czasem jakiś soczek ...teraz tylko poluzowałam z tym jabłkowym..... ale ja uważam że picie wody jest bardzo zdrowe i dobry nawyk ale nie stawiam TYLKO na wodę bo ja też nie piję TYLKO wody....ale na wyjścia wyjazdy i spacerki najlepsza woda 😉 no a na lato to już wogóle rewelacja 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
My byłysmy w mieście szukac czapki na lato/wiosnę i oczywiście wrociłyśmy bez bo badziew taki że za darmo bym tego nie chciała...... 🥴 Trampek w pepco nie było, za to co się nabiegałam za Młodą to moje 😉 Całe wyjście zajęło nam prawie 2h i ledwo doczłapałam do domu. A właśnie przyszła paczka z materiałem na firane do pokoju gościnnego (zwanego przez nas gabinetem bo M tam pracuje wieczorami 😉 ) więc wypadałoby ja do krawca zanieść 🤔



haaaaa biedulko współczuję...... 😘

aaa i zapomniałam od dwóch dni śmigamy bez rajtuz pod spodniami i bez czapki 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
wanilia napisał(a):
My byłysmy w mieście szukac czapki na lato/wiosnę i oczywiście wrociłyśmy bez bo badziew taki że za darmo bym tego nie chciała...... 🥴 Trampek w pepco nie było, za to co się nabiegałam za Młodą to moje 😉 Całe wyjście zajęło nam prawie 2h i ledwo doczłapałam do domu. A właśnie przyszła paczka z materiałem na firane do pokoju gościnnego (zwanego przez nas gabinetem bo M tam pracuje wieczorami 😉 ) więc wypadałoby ja do krawca zanieść 🤔



haaaaa biedulko współczuję...... 😘

aaa i zapomniałam od dwóch dni śmigamy bez rajtuz pod spodniami i bez czapki 😜 😜

Nie ma czego, generalnie było przyjemnie i Werka zadowolona - nawet na lodach byłysmy, tzn ja na lodach a Weronika na wafelku 😎
My tez już bez rajstop i bez czapki (bo nie mamy takiej cienkiej). A pijemy wodę i wyciskane soki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hello 🙂
widać ze pogoda wszystkim dopisuje bo żywego ducha nie widać 😜
u nas sie pija wodę na co moja mama się krzywi bo jak dziecko może pić ciągle wodę??albo sok kupujemy do rozcieńczania i troszkę do wody dolewam.woda oczywiście kranowa przegotowana.czasami dostanie jakiś sok ale jak dla mnie to one wszytskie są za słodkie i ja zwyczajnie soków nie kupuje.czasami tylko. byłam z odwołaniem ale ciezko będzie.pierwszy termin na koniec czerwca a drugi ew we wrześniu.więc czekam...jajo zniosę ale się nie dam tak łatwo i będę lizajdupa jak potrzeba 😎 😁 robiłam już 6W ale mam dzisiaj jakiś kryzys chyba...nie chce mi się...dzisiaj robiłam 16 dzień a jakoś nie widze rezultatów na wadze ani w ogóle...te 2cm to ja nie wiem jak mierzyłam ☺️ i tak mi sie odechciało jak mi sie zachciało.tak samo szybko...ale będe twarda! postaram sie przynajmniej... Marika,Meliska jak tam 6?? Aniqa wraca więc jest dobrze 🙂 chyba sobie dzisiaj pobiegam...albo nie bo mama bedzie dopiero o 20...a mąż późno całkiem więc nie pobiegam...jutro...Mielnka śpi już prawie 1,5 godz! byłam z nią po Julkę i siedziała tam w piachu i taka była zachwycona ze wyginała mi się w foteliku bo do domu nie chciała! zaraz jak wstanie to szybko zje i ruszamy na podbój szos 🤪 czy któraś z Was ma fotelik na rower??świetna rzecz i polecam.jak kupiłam fotelik dla Julki to jakby mnie ktoś wyzwolił 😁 wsiadam na rower i jade gdzie chce! a że u nas wszędzie daleko to radocha z roweru i fotelika niewyobrażalna!! Milenka wczoraj pierwszy raz wsiadła i powiem że nie była zachwycona...wiec smoka do dzioba i heja 😁 potem już tylko się rozglądała i było fajnie.tylko Jula musi pewniej zaczać jeździć bo na chodnik to troche się boję z nią wyjechać...chwieje sie na tym rowerze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka!
my nadal chore, mloda ciagle w oknie wyglada i chce na dwor, bo ciagle buty chce zeby jej zakladac i czapke i szalik nosi..a musi w domu siedziec bo antybiotyk dostaje i temp ciagle ma, kolezanka mowi ze za dlugo bo to juz tydzien i zeby do szpitala isc i zmieniac ten antybiotyk ja nie wiem juz sama...

i moja mama nauczyla moja Karolinke liczyc do 3 😮

wczoraj sobie jakiegos pajaca oglada w tv a on liczyl i powtarzala za nim -, raz dwa , tsy haha a ja sie patrze co ona wyprawia i oczom i uszom nie wierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry!
u nas do picica tez woda, teraz jak maly byl chory to dostawal soczki bo nic nie jadl ale spowrotem wracamy do wody, bo jest najzdrowsza.

wiecie co , mam rozkmine i muscie mi pomoc. wiem ze jakas opozniona jestem ale zdecydowalam sie kupic spacerowke i licze na to ze moje dziecko ja polubi bo swojego xlandera nie cierpi bo nic w nim nie widzi i nie da sie go dac pionowo oparcia. wiec kupilam taki wozek za 99zl bez zadnych regulajci, ale teraz mam rozkimne bo jak mi usnie i bym chciala posiedziec znim na dworze to chyba mu kark scierpnie i sie zastanawiam czy nie wymienic na ten z rozkladanym oparciem, cena oczywiscie wyzzsza no ale to ma sluzyc, a ja teraz ciezarna to go nosic juz nie ma sily tyle zreszta to niewskazane bedzie niedlugo a wiecie same jaka jest predkosc poruszania sie dziecka na spacerze, ze nawet do piaskownicy ciezko dojsc...
czy wasze dzieci jezdza w spacerowkach? i czy zdarza im sie usnac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ulka napisał(a):
siemka!
my nadal chore, mloda ciagle w oknie wyglada i chce na dwor, bo ciagle buty chce zeby jej zakladac i czapke i szalik nosi..a musi w domu siedziec bo antybiotyk dostaje i temp ciagle ma, kolezanka mowi ze za dlugo bo to juz tydzien i zeby do szpitala isc i zmieniac ten antybiotyk ja nie wiem juz sama...

i moja mama nauczyla moja Karolinke liczyc do 3 😮

wczoraj sobie jakiegos pajaca oglada w tv a on liczyl i powtarzala za nim -, raz dwa , tsy haha a ja sie patrze co ona wyprawia i oczom i uszom nie wierze


tydzien na antybiotyku i nadala temperatura to zdecydowanie jest cos nie tak i pewnie bakterie niewrazliwe na ten antybiotyk. u nas na drugi dzien byl stan podgoraczkowy a na trzeci juz zero goraczki. katar jeszcze 3 dni a kaszel 5 dni. odstawilam antybiotyk 3 dni po ustapieniu wszystkich objawowo, dokladnie bral go 9 dni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

Chloe Maciek jeździ w wózku i zdarza mu się usnąć, więc nam regulowane oparcie jest bardzo potrzebne 🙂

Marika dzięki za info, a co do szykowania, to myję rano włosy, podprostuję je sobie, pomaluję się, czasem ubiorę Maćka, zjem na szybko jakąś kanapkę, zrobię kanapkę do pracy i czas zlatuje...

moje dziecię jeszcze śpi, ale jak wstanie to idziemy do mojej koleżanki, zrobimy jej wizytę niespodziankę, a ma dzisiaj 30 urodziny i pewnie nie wie, że ja wiem, bo dość mocno się zakolegowałyśmy ale dopiero od sierpnia tak jakoś 🙂 kupiłam jej chustkę na szyję oraz takie fajne ciasto małe 🙂 napisałam na nim cukrowymi pisakami życzenia 🙂 i jeszcze świeczkę mam zamiar wbić jedną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Od rana internetu nie miałam...akurat dziś jak wstałyśmy o 7.20 i chciałam Was zaskoczyć 😜 😁 Teraz pewnie mi nie uwierzycie, ale to prawda...Jaśmina postanowiła wyleźć z łóżka o 7.20 jak zobaczyła, że tato kręci się po mieszkaniu.
O 8.55 byłyśmy już na spacerze 🤪 😁 😁 Pomyślałam, że w taki sposób uniknę wczorajszej gorączki...a tu dziś chmury popołudniu wylazły, jest ciepło, ale duszno.
Mimo ta wczesnej pobudki Mała biegała do 15 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chloe moja jezdzi w spacerowce od czerwca tamtego roku, z regulowanym oparciem, czasem usnie na siedzaco zgina sie w pol ze az czolem dotyka tego na nozki i wtedy sie jej oparcie rozklada i lezy i spi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
Dzien dobry!
u nas do picica tez woda, teraz jak maly byl chory to dostawal soczki bo nic nie jadl ale spowrotem wracamy do wody, bo jest najzdrowsza.

wiecie co , mam rozkmine i muscie mi pomoc. wiem ze jakas opozniona jestem ale zdecydowalam sie kupic spacerowke i licze na to ze moje dziecko ja polubi bo swojego xlandera nie cierpi bo nic w nim nie widzi i nie da sie go dac pionowo oparcia. wiec kupilam taki wozek za 99zl bez zadnych regulajci, ale teraz mam rozkimne bo jak mi usnie i bym chciala posiedziec znim na dworze to chyba mu kark scierpnie i sie zastanawiam czy nie wymienic na ten z rozkladanym oparciem, cena oczywiscie wyzzsza no ale to ma sluzyc, a ja teraz ciezarna to go nosic juz nie ma sily tyle zreszta to niewskazane bedzie niedlugo a wiecie same jaka jest predkosc poruszania sie dziecka na spacerze, ze nawet do piaskownicy ciezko dojsc...
czy wasze dzieci jezdza w spacerowkach? i czy zdarza im sie usnac?

Floro czasem lubi czasem nie to zalezy od jego humorku. Kupilismy mu spacerowke (parasolke) Espiro, ktora ma mozliwosc polozenia oparcia. Naprawde sie przydaje jak Floro jest zmeczony i tam zasypia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My też wózek z rozkładanym oparciem mamy i używamy bo Misiowi zdarza się ze 2-3 razy w tygodniu usnąć w wózku...ale ja go znoszę do domu bo śpi po 2-3 godziny a wózku wiadomo tyle nie pośpi no chyba że za daleko od domu jesteśmy....ale do 15-20 min od uśniecia mogę mu wszystko zrobić rozebrać zmienić pieluche... 😉 więc nie ma stresu że się obudzi jak go wezmę do domu....


Asia ja ćwiczę.....dziś wskakuje na 10 powtórzeń..... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...