Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
A Kuba jakiś niepodobny do siebie 🤔 z tym kwiatem jak amancik wygląda... A ładnie to tak klomby ogolocac 😁
WANILIA widzisz ile rad, z nami nie zginiesz 😉 a swoją drogą gdzieś Ty się uchowala tyle lat ( taaa wiemy 18 😜 ) bez zapalenia zatok? Zdrówka, zdrówka, zdrówka 😘 Ty może jednak jutro odwiedź lekarza, bo coś za długo Cię trzyma, a nie doleczone zatoki lubią nawracać, a Tobie siły nie tylko do porodu trzeba, ale przede wszystkim po jak zostaniesz sama z 2 maluchów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
no dobra, malzon poszedl na pludry do kumpla (podobno na mecz). ja ide sie wykapać i w kimono.
aaaa, zapomnialam, dzisiaj pierwszy raz w zyciu poszlam do ogródka pielić 😮 w domu nie mieliśmy, a u malzona jakos nigdy sie za to nie zabieralam...i nic nie stracilam, masakra, żadna przyjemnośc, tylko plecy mnie bolaly i pokuly pokrzywy. Jeszcze wczoraj mialam zamysł zeby sobie posiac koperek, pietruszke i ogórki, ale juz spasowałam z tym pomyslem 😉
Kalina dzisiaj zbiła wazon u babci, no i juz jest gadanie 🤢
kurde, znajomy dzisiaj dzwonil, ze na kortowiade jada do Olsztyna za 3 tygodnie 0 no i pytaja czy my tez jedziemy...cholercia bardzo chetnie bym pojechala, ale co z kalina...to by bylo od piatku do popołudnia w niedziele, a oa nigdy tak dlugo nie została sama...z drugiej strony kiedys trzeba zaczac...nie wiem, nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita pewnie ze dla ciotek :-D
Meliska czemu nie podobny?
holi kuba zdrowy 4dolne ida:-/
Wanila ja w ciazy robilam jak dziewczyny na noc amol na skronie a w. Dzien napar z majeranku lyzka na 0.50l wrzatku tak kazal lekarz no i euphorbium i nic wiecej,
my zoo odpuszczamy bo 200km a ma padac:-/ wiec jutro park krasnałla 50km od domu:-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobry wieczór 🙂 🙂 🙂

pracowity dzień dzisiaj 🙂 wyprasowałam 10 metrów woalowej firanki i jeszcze zasłony nowe wyprasowałam 🙂 i w końcu moje okna w salonie wyglądają tak jak mi się marzyłoooo 😁 😁 😁 jutro Wam wrzucę zdjęcia 🙂

a oprócz tego prania 2 i o dziwo jedno jak tylko wyschło to od razu wyprasowałam, obiadek zrobiłam, i nawet na jutro zostało i zupa i drugie danie 😁

Maciek po podwórku pobiegał 🙂
muszę jeszcze zmyć lakier z paznokci bo pozdzierany, a jutro do pracy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry ja dziś urlop mam i się byczę z moim synusiem 🙂 🙂 🙂
Rosół mamy z wczoraj więc tylko drugie zrobię......

Kurde muszę kupić Michałkowi jakieś butki sportowe bo mamy tylko trampki i takie do kosteczki z elfanta.... A jak deszcz popada to takie adidaski byłyby ok bo trampki tylko wejdzie na trawę i.mokre będą a liczyć że będzie tylko po chodniku smigał to marzenie... 😉 na to wolę nie liczyć....tylko problem mam bo na pobiciu ma wysoką nóżke..... 🤢 teraz to nawet jakieś zwykłe bym chętnie kupiła bo pewnie z 10 razy ubierze.....więc szkoda kasy na firmówki.....kaloszki mamy od koleżanki ale to nie załatwia sprawy......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry!

Pewnie bym jeszcze spała, ale nie śpie od 7.15 kiedy to obudziło mnie radio/telewizor 😮 Aż nie mogłam własnym uszom uwierzyć, że ktoś jest tak chory, żeby o tej porze tak głośno czegoś słuchać. W dodatku nie mogliśmy z mężem obczaić skąd to dochodzi...on zrobił obchód i nic. Doszliśmy do wniosku, ze to budzik, ktoś sobie nastawił i wyszedł, bo radio włącza się na 5 minut, potem cisza i tak ciągle...czekam aż ten ktoś wróci z pracy. 🤢

Wczoraj miałam jeszcze pisać, ale nie wyszło. Zrobiła się śliczna pogoda, poszłyśmy na spacer i znalazłam kawałek fajnego miejsca z trawką 🙂 potem może jakieś zdjęcia wstawię.

Wanilia jakaś poprawa jest? Dla męża twojego brawo oczywiście!!!
Agami Kuba śliczny chłopak, sama mu zazdroszczę tej huśtawki 😜 bo zawsze lubiłam się huśtać. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
wanilia napisał(a):
marika321 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
ale pustki..............................................

My właśnie wrócilismy z drugiego prawie 3 godzinnego spaceru..... 😉teraz cieplej ok 19 🙂


Jejku jak ja Wam zazdroszczę ☺️ Ja jak nie wezmę apapu to nie jestem w stanie się schylić tak mnie głowa boli więc jak spacer to tylko w wózku....Teraz M poszedł z Werką na plac zabaw na chwilę a ja sie staram kuchnię ogarnąc. Jutro będę próbowała znaleźć jakiegoś laryngologa prywatnie we Wro lub Opolu bo dr google mi podpowiada że zapalenie gardła mogło przejść w zapalenie zatok. Ten konował wczoraj tym nie pomyślał...Miała któraś kiedyś problem z zatokami?Jak to się leczy? Sorry że ja ciągle o sobie tylko ☺️
Chloe 90% to już chyba wystarczająco żeby sobie na kupno czegoś dziewczęcego pozwolić 😁 Jeszcze raz gratuluję!

Wanilia, ja bardzo czesto mam zapalenie zatok i niestety tylko antybiotyk 😞 (ja zawsze dostaje rovamycyne i zyrtec).ewentualnie pomaga Ibuprom zatoki, ale w ciazy nie można. Możesz tez sobie robić zimne okłady na czoło i nie wychodzic na słońce, bo to jeszcze bardziej je podrażnia 🤢 jak miałam zatoki w ciąży, to smarowałam skronie Amolem, zimne okłady - doraźnie pomoże, ale jjak jest zapalenie to i tak antybiotyk musi raczej byc.


mam kolezanke w ciazy (30tc) i wlasnie skonczyla brac rovamycyne na zapalenie gardla, wiec jesli ma na zatoki pomoc to wanilia bierz i badz zdrowa bo ja serio slyszlalam ze jesli matka chora to dziecko moze z zapaleniem pluc sie urodzic, antybiotyk to nie takie wielkie zlo 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
o bosz jaka pogoda pod psem!!!! 😉
a ja dzis w pracy, ja nie wiem czy ktos zisiaj dotrze tu do nas bo leje non stop, tylko dzwonia i dzwonia...

agami - kubus slodziak

holi - ciesze sie ze imie sie podoba 🙂

coq - co tak wczesnie? 🙂 wspolczuje ci tych sasiadow, my wlasnie dlatego dom budujemy....

marika - Michalek ma wiecej butow niz moj maz 😜

aniqa - my malego nie zostawialismy na dluzej niz pol dnia, ale mojej koleaznki coreczka (12 miesiecy) wlasnie pojechala z dziadkami na 6 dni na majowke.... a rodzice w pracy zostali



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
A ja normalnie rycze ze wzruszenia... to nas Hubcio zaskoczył 🤪


No zaskoczy l zaskoczył. Ja z Wanilią rozmwaiłam tak około 14 nic nie zapowiadało. Potem ona zadzwoniła o 1.00 w nocy że jadą rodzić czy czy nie mogę Werki wziąć. Pech chciał że jestem we Wrocławiu u rodziny. Kurde czuję że zawiodłam na całej lini. 😞 Pół nocy się przewalałam bo martwiłam się jak ona sobie poradzi i że mnie w domu nie było - w nocy to miałam ochotę się poryczeć. Pewnie M Wanili nie został z Werką wpuszczony i ona musiała sama rodzić 😞

No ale najważniejsze że Hubcio jest już z nami 🤪 🤪 🤪

KOCHANA JESZCZE RAZ GRATULUJĘ !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
MAM NEWSA!!!!!
🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Hubert pozdrawia wszystkie ciocie 🙂
02.05.2013 godz. 7:15
3350 g
52 cm
10pkt


Waw 🤪 ojejej, ajajaj to on już z nami 🤪 Ale niespodzianka 🙃 🙃 🙃 🙃
Mam nadzieję, ze Wanilia i Hubcio mają się dobrze!!!
Ach, mówiłam, ze do wizyty 8 maja nie dotrzymają razem w komplecie 😜

Ale pięknie 🙃 🙃 ja może nie płaczę 😉 ale ogromnie się cieszę!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
CHERRY a masz jeszcze jakieś szczegóły... Wanilka rodziła naturalnie, jak długo, ona taka domeczona była... zadzwonię, ale później niech teraz odpoczywają. A Ty wysciskaj od nas mamusię z dzidziusiem... aż zazdraszczam, że Hubcia bedziesz mogła potarmosic 🙂 Wczoraj wieczorem rozmawiałyśmy i nic nie zapowiadało na rychłe przyjście 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
CHERRY a masz jeszcze jakieś szczegóły... Wanilka rodziła naturalnie, jak długo, ona taka domeczona była... zadzwonię, ale później niech teraz odpoczywają. A Ty wysciskaj od nas mamusię z dzidziusiem... aż zazdraszczam, że Hubcia bedziesz mogła potarmosic 🙂 Wczoraj wieczorem rozmawiałyśmy i nic nie zapowiadało na rychłe przyjście 😉


NIC nie wiem tez chce odczekać chwilkę żeby zadzwonić. Wczoraj mówiła, że jej to tylko poród może pomóc i urodziła...

jak bede cos wiedziała to napiszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
COQ Jasminka prześliczna i miejsce też urocze 🙂
Julka z tatusiem po południu do lekarza, ja do pracy... chyba i ją dopadło 😞 w nocy katarzysko się ujawniło i do tego dziwnie pociera uszko, niech ją lekarz obejrzy, bo przecież długi weekend... nie chcę umierać ze strachu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
COQ Jasminka prześliczna i miejsce też urocze 🙂
Julka z tatusiem po południu do lekarza, ja do pracy... chyba i ją dopadło 😞 w nocy katarzysko się ujawniło i do tego dziwnie pociera uszko, niech ją lekarz obejrzy, bo przecież długi weekend... nie chcę umierać ze strachu


Oby, oby, oby ... nic Julce nie było!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...