Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
chloe napisał(a):
Hubcio jest superowy, ja tez juz chce!!! 😉))


heheh, jeszcze chwila i Ty bedziesz miała swoja Jagienke przy sobie 🙂
ehh, mimo wszystkich tych słodkości i zachwytów nad Małym, ja jakos checi nie mam na drugie bobo - cieksawe czy mi sie kiedys odmieni 😮
aaa, zapomnialabym - jestem mega zadowolona!!!!!!!!! - wczoraj zupełnie przez przypadek znalazłam projekt naszego wymarzonego domu!!!!!!!!! a tyle miesiecy juz szukalismy, nawet zdecydowalismy, ze bedziemy go od podstaw projektowac, bo w koazdym za duzo przeróbek by bylo i tacy bylismy zdziwieni,ze nie ma zadnego projektu jak chcemy, a tu prosze wczoraj przez przypadek klienknelam w link odnoszczacy do projektów domów i pojawił sie ON, mój wymarzony 🤪 🤪 🤪 🤪 normalnie w nocy nie mogłam spac z wrażenia 😉

ciekawe od czego to zalezy ze jeszcze nie chesz bobasa drugiego... z moich znajomych tez nie wszyscy podzielaja nasz entuzjazm, moja mama rowniez nie jest zachwycona, ja sama mam 16 lat mlodszego brata. no ale tez duzo znajomych albo jest juz w ciazy drugej albo planuje na najblizszy czas, a ich dzieci maja rok 🤪 i o dziwo od nas z weterynarii wiekoszosc 😉 Pani co byla dzisiaj u nas sprzatac mowi ze jak my sobie damy rade z dwojka... , no ale ona tez przerwa miedzy corkami 10 lat!
pochwal sie projektem!!! 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Rita napisał(a):
Aga współczuje pogody, ja nie wiem ile nas jest ale na krótkim rękawku spacerowałam i chyba sie troche opaliłam nad tą rzeką


to zazdroszczę...

co do spotkania to na pewno następnym razem się uda 🙂

a my teraz wróciliśmy do domu, trochę Maciek pobiegał koło domu, nie pada, nawet się trochę przejaśniło, ale takie zimne powietrze. ale może będzie lepiej spał dzięki temu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wreszcie widzę Huberta 😆 - piękny chłopiec i taki pogodny na tym zdjęciu. 🙂

Rita no szkoda...też bym się czuła trochę do wiatru wystawiona...może następnym razem.
A telefonu komórkowego do Ciebie nie miała?

My wróciłyśmy pół godziny temu ze spaceru. Rano było pochmurno, ale zrobiło się ślicznie.
Jasmina zaczyna mi się w wózku buntować - rezultat tych moich przechadzek na nóżkach z zeszłego tygodnia 🤢 Wystarcz, że się zatrzymam, coś do niej powiem już wstaje i chce wychodzić. Więc spacerujemy na nóżkach, a to trwaaaaaaaaaaaa 😉

Ja przemyślałam trochę sprawy i drugiego dziecka raczej też nie planuję. Po tym miesiącu, bardzo niestabilnym, pomyślałam sobie, że Jaśmina mi starczy.
A tak w ogóle to od kilku dni z mężem odbieramy na dobrych falach, do normalnego życia powróciliśmy. Mam mu trochę do zarzucenia, ale z drugiej strony zrozumiałam, że nasze głowy są zupełnie czym innym zaprzątnięte...ja myślę o tym jakie relacje w rodzinie panują i sobie wyliczam co jest nie tak, podczas gdy on rozmyśla co tu zrobić, żeby się lepiej żyło, jak znaleźć pracę i jak związać koniec z końcem, żeby tych naszych oszczędności nie ruszać...tak jak teraz mamy niecałe 300 euro na życie w tym miesiącu, więc przyznaję mu trochę racji, ze nie ma głowy do wszystkiego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq, ja mysle ze na tym tle bardzo czesto powstaja nie porozumienia w rodzinie, u nas też. Bo j bym chciala,zeby bylo idealnie, zeby bylo duzo kasy, a jednpczesnie zeby malon z nami spedzal czas. A tak sie niestety nie da....teraz zaczynamy budowe domu, małzon baaaardzo wział to do siebie i teraz zasuwa jak dziki, od 6 rano do 22 😮 😮 😮 i ja tez czesto marudze, ale wiem ze tak niestety musi byc...

Rita...buuuuuu, no to lipa troche rzeczywiscie. ja to bym sie pewnie obraziła 😜 ale może rzeczywiscie nie mogla i później sie uda.

a oto projekt 🙂 oczywiscie beda pewne przeróbki - tzn. doprojektowana piwnica, z boku powstanie wykusz kwadratowy i cały przeszklony (zakochana jestem w takich) i na parterze zamiast powmieszczenia gospodarczego bedzie pokój.
http://www.tooba.pl/projekt-domu-Diona-Bis/a,s_pd,idp,18651.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
chloe napisał(a):
Hubcio jest superowy, ja tez juz chce!!! 😉))


heheh, jeszcze chwila i Ty bedziesz miała swoja Jagienke przy sobie 🙂
ehh, mimo wszystkich tych słodkości i zachwytów nad Małym, ja jakos checi nie mam na drugie bobo - cieksawe czy mi sie kiedys odmieni 😮
aaa, zapomnialabym - jestem mega zadowolona!!!!!!!!! - wczoraj zupełnie przez przypadek znalazłam projekt naszego wymarzonego domu!!!!!!!!! a tyle miesiecy juz szukalismy, nawet zdecydowalismy, ze bedziemy go od podstaw projektowac, bo w koazdym za duzo przeróbek by bylo i tacy bylismy zdziwieni,ze nie ma zadnego projektu jak chcemy, a tu prosze wczoraj przez przypadek klienknelam w link odnoszczacy do projektów domów i pojawił sie ON, mój wymarzony 🤪 🤪 🤪 🤪 normalnie w nocy nie mogłam spac z wrażenia 😉

ciekawe od czego to zalezy ze jeszcze nie chesz bobasa drugiego... z moich znajomych tez nie wszyscy podzielaja nasz entuzjazm, moja mama rowniez nie jest zachwycona, ja sama mam 16 lat mlodszego brata. no ale tez duzo znajomych albo jest juz w ciazy drugej albo planuje na najblizszy czas, a ich dzieci maja rok 🤪 i o dziwo od nas z weterynarii wiekoszosc 😉 Pani co byla dzisiaj u nas sprzatac mowi ze jak my sobie damy rade z dwojka... , no ale ona tez przerwa miedzy corkami 10 lat!
pochwal sie projektem!!! 🙂))


no ja prawde powiedziawszy sama sie sobie dziwie....zawsze chciałam miec trójke dzieci, a teraz czuje, ze Kalina mi zupełnie wystarczy i zupełnie nie rajcuje mnie myśl o kolejnej ciazy, porodzie , karmieniu, wychowywaniu...zwłaszcza ze małżon zaczyna coraz bardziej naciskac na kolejne dziecko, zeby Kalina miała towarzystwo i cos czuje ze za jakis czas moga zaczac powstawac nie porozumienia na tym tle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NO JA WYMIĘKAM !!!!!!!!!!! 🤪 jaki rozkoszny HUBCIO!!!!!!!

Ja tam w tym momencie raczej nie widzę takiego malenstwa ale myślę że w 2014 może się ktoś nowy w rodzinie pojawić 😉chciałabym różnicy wieku 2 lata a że Misio ze stycznia to do grudnia mam czas 😜 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pewnie Aniqa czasami tak jest, że albo pieniądze albo czas z rodziną. U nas to akurat o brak pracy się rozchodzi... Pewnie, że są faceci co i z pracy wrócą i się dzieckiem zajmą, zreszta tu na forum mamy przykłady 😉 inni nie ogarniają wszystkiego i już.

A co do kolejnej ciąży, no to twój mąż powinien się liczyć z twoim zdaniem tym bardziej, że tyle pracuje i że na dużą pomoc z jego strony liczyć nie możesz.
U nas to nawet nie mamy co rozmyślać nad drugim dzieckiem ze względu na finanse. Ale tak daleko przyszłościowo też zwątpiłam, bo jak mamy w takie konflikty wpadać to ja nie jestem pewna czy będę to wiecznie znosić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
NO JA WYMIĘKAM !!!!!!!!!!! 🤪 jaki rozkoszny HUBCIO!!!!!!!

Ja tam w tym momencie raczej nie widzę takiego malenstwa ale myślę że w 2014 może się ktoś nowy w rodzinie pojawić 😉chciałabym różnicy wieku 2 lata a że Misio ze stycznia to do grudnia mam czas 😜 🙂


Ale teoretycznie to i już możesz zaczynać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka -położyłam się po spacerze,jak adam wrócił, tak mnie zmuliło i on Majkę wzioł i mnie po godzinie na grila obudzili 🙂
Coq telefonu jej nie dawałam bo dopiero od 3 dni z nią kilka słów zamieniłam na portalu i wole najpierw się osobiście spotkać,wiadomo ludzie są różni a ja ostrożna jestem 😉
no i super że z mężem sie lepiej dogadujecie ale fakt u nas tez kłutnie o to samo ale tak jak piszecie nie może zarabiać i jednoczesnie z nami siedziec w domu
Aniqa dom przepiękny-życze Wam abyscie jak najszybciej mogli w nim zamieszkać
a propos zamieszkania-Pamm jak tam?
my drugiego dziecka też nie możemy jeszcze planowac-Adam chce ale ja sobie nie wyobrażam siedzenia tutaj samej w ciągu dnia z 2 dzieci-żebym jeszcze mame czy siostre tu miała to inna bajka no i nie ukrywam poród miałam tzw lekki a i tak sie boje 😜

dzisiaj nasza pierwsza noc bez smoczka 🥴 ciekawe jak to bedzie-Maja w mig przegryza smoczki i co 3 dni 2 smoczki za 5e kupuje -dosyć,wole te pieniądze na zabawki wydać niż na smopczki na 5 minut

coś jeszcze miałam pisac 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mój tato dzisiaj do domu na jedną noc jechał-taką przepustkę sobie wzioł i mamie niespodziankę zrobił, zadzwonił do mnie i mówi- DAWAJ CÓRA DO SKLEPA ( chodź na skypea) hehehe no i troszkę porozmawialiśmy-ogólnie wyglada jak młody Bóg i czuje się bardzo dobrze 🙂 a Maja zabłysła i tak jak muszę ją namawiac żeby mówiła KOKAM (kocham) to do dziadka aż krzyczała KOKAM KOKAM 🤪 az się dziadek wzruszył
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa domek fajny ale szczerze jak na posiadanie jedynaczki.....to stanowczo za duży 😉 😉 😜 więc może jak go postawicie popracujecie nad powiekszeniem rodzinki..... 😉

Coq ja to tak w sumie marzyłam tak cicho o trójce ale to też zależy od naszych możliwości finansowych .....może dla niektórych to jest banalne ale ja naprawdę chcę mieć na normalne potrzeby a nie martwić się że nie mam czy na buty czy jakieś książki....czy poprostu na jakieś zachcianki......tp...itd...ale 2 będzie bankowo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
hejka -położyłam się po spacerze,jak adam wrócił, tak mnie zmuliło i on Majkę wzioł i mnie po godzinie na grila obudzili 🙂
Coq telefonu jej nie dawałam bo dopiero od 3 dni z nią kilka słów zamieniłam na portalu i wole najpierw się osobiście spotkać,wiadomo ludzie są różni a ja ostrożna jestem 😉
no i super że z mężem sie lepiej dogadujecie ale fakt u nas tez kłutnie o to samo ale tak jak piszecie nie może zarabiać i jednoczesnie z nami siedziec w domu
Aniqa dom przepiękny-życze Wam abyscie jak najszybciej mogli w nim zamieszkać
a propos zamieszkania-Pamm jak tam?
my drugiego dziecka też nie możemy jeszcze planowac-Adam chce ale ja sobie nie wyobrażam siedzenia tutaj samej w ciągu dnia z 2 dzieci-żebym jeszcze mame czy siostre tu miała to inna bajka no i nie ukrywam poród miałam tzw lekki a i tak sie boje 😜

dzisiaj nasza pierwsza noc bez smoczka 🥴 ciekawe jak to bedzie-Maja w mig przegryza smoczki i co 3 dni 2 smoczki za 5e kupuje -dosyć,wole te pieniądze na zabawki wydać niż na smopczki na 5 minut

coś jeszcze miałam pisac 🤨


hyhy, u nas to samo bylo, 2 smoczki tygodniowo, bo przegryzała. wkurzylam sie, nie dałam nowego i jest spokoj, juz z dwa tygodnia bez smoka zyjemy 😉 zadnych cyrków nie robila.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
mój tato dzisiaj do domu na jedną noc jechał-taką przepustkę sobie wzioł i mamie niespodziankę zrobił, zadzwonił do mnie i mówi- DAWAJ CÓRA DO SKLEPA ( chodź na skypea) hehehe no i troszkę porozmawialiśmy-ogólnie wyglada jak młody Bóg i czuje się bardzo dobrze 🙂 a Maja zabłysła i tak jak muszę ją namawiac żeby mówiła KOKAM (kocham) to do dziadka aż krzyczała KOKAM KOKAM 🤪 az się dziadek wzruszył

ja pierdziu, co za slownictwo 😮 Kalina sie może schowac, naprawde 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HUBCIO... to niesamowite taki mały człowieczek 🙂
Pierwsza jazda zaliczona 😉
Później festyn... full opcji... wata be, balon super, a z karuzeli to zejść nie chciała:F
RITA x rodaczka jeszcze się spotkasz... za to se z tatusiem pogadalas 😉
ANIQA to jak tą wymarzoną chałupę postawicie to malzonowi jeszcze syna będziesz musiała dać... nie ma bata 😉
COQ miło, że u Was lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniqa - dom sliczny, i uklad pokoi tez idealny, ale zgadzam sie z marika, stanowczo za duzy na 3 osobowa rodzine 😉) my budujemy dom 100m2 a planujemy trojke dzieciakow!! 😜

meliska - fajnie ze festyn udany, i ze na karuzeli sie podobalo 🙂) Julek nie lubi 😉

coq - ja mysle ze sie pouklada i bedzie coraz lepiej miedzy Wami, to tez roznica jezykow i w ogole , dluzej bedziecie sie docierac 😉

marika - no to do roboty!! 🙂)

aga - zazdroszcze ci tego "macius pobiegal kolo domu" !! 🙂))) u nas to cala wyprawa, z drugiego pietra a potem spowrotem jeszcze z zakupami, bleeeee, psy na smyczy bo sasiedzi sie burza, ech!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jeny.... tak chciałabym cokolwiek odpisać na posty ale oprócz tego że

Aniqa projekt śliczny to nic nie wiem o was !!!

Dopiero zaczaiłam że Chloe w ciąży....

a teraz wyczytuję że Coq ma męża obcokrajowca. Mogę zapytać się skąd? 😮 😮 😮

Dziś Werka też u nas była na chwilkę. Dzieci cudnie się bawiły a na koniec prawie przytulały 😮 😮 😮 Im więcej czasu ze sobą spędzają tym relacje między nimi są lepsze. JUż sobie nie wyrywają zabawek z rąk ani jedzonka - tylko wspólnie jedzą. Dziś było jabłuszko 🙂 🙂 🙂 Tańczą i gonią się poprostu jest extra 🤪 🤪 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 😉

Cherry z czasem się polapiesz 😉 no i szybko pracuj nad towarzyszka do zabawy dla HUBCIA 😉 skoro Werka i Kacper tak się lubią 🙂 to za rok będziecie siedziały obie z kawka a dzieci szalały 🙂 😉

Wanilia dziś wychodzi???? 🙂

Chloe no pisałam że przed grudniem 2014 się chcę wyrobić 😉 a nie teraz... 😜



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂 właśnie śniadanko szykuję 🙂

Rita no to Majcia wymiata słownictwem, Maciek też sporo mówi, ale nie aż tak 🙃

Aniqa projekt bardzo bardzo fajny 🙂 życzę Wam, żebyście jak najszybciej go zrealizowali 🙂 ja teraz w swoim bym kilka zmian już naniosła, ale za późno 😜 więc cieszę się z tego co mam 🙂

Marika no to rozpoczynaj już starania... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂 🙂 🙂
Ale piękne słońce u mnie świeci 🙃

Cherry można wiedzieć 😉 Mam męża z Afryki 😁 ale nie czarnej tylko północnej z Maghrebu, konkretnie z Algierii.
Cieszę się, ze twój Kuba tak fajnie się dogaduję z Werką 😆
Chloe jasne, może i trochę kwesta języka, bo w ojczystym języku zawsze najlepiej się przekazuje każdy niuans. Ale bardziej chyba o różnice kulturowe, środowiskowe chodzi.
Rita naprawdę Maja mnie zadziwia, aż trudno mi sobie wyobrazić, ze taka mała Jaśmina miałaby tyle mówić. Masz naprawdę zdolną dziewczynkę. 🙂
Marika no u mnie to teraz tak jest, ze na głupią książkę sobie pozwolić nie mogę, więc nie ma o czym mówić. Chyba nie spodziewaliśmy się takiej sytuacji, bo odkąd przyjechałam do Francji i mąż mógł starać się o kartę pobytu europejską ze względu na małżonka z UE to prace znajdował bez większego problemu, czasami byle jaką i ciężką ale zawsze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień doberek
u nas 33 w słońcu,zero wiatru, na fluhmarkt zaraz ruszamy i moze jakiś rowerek dla Majci wychacze
noc bez smoczka ok tylko adam sie męczy strasznie i pół nocy nie spał biedak, oczy zaropiałe i spuchnięte, nos czerwony i woda z niego leci i w głowie mu się kręci -masakra jak on sie teraz męczy -on jest alergik a teraz wszystko kwitnie a najgorsze są tuje a u nas tuje do okoła domu i ogrodu 🥴

Maja fakt dużo mówi ale tylko to co jej się chce -potrafi trudne słowa wypowiadac i zdania sklejać a niektórych prostych słów nie powie a Adam ją niemieckiego uczy hahaha potrafi powiedziec auto, najn, i pucen 🤪 a miś,mamusia,balon za diabła nie powie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane w tą piękną niedzielę myślałam że się pogoda dziś nie wyrobi ale cudnie jest!!! mały się pewnie niebawem obudzi bo już śpi od 12 ja zdążyłam rano ciasto upiec i zupkę z kurczakiem po chińsku zrobić pyszna mi wyszła przepis dietetyczny!! hehhe
chcecie wiedzieć!!!
Cherry fajnie że do nas dołączyłaś kurde wszyscy się buduja!!! Nasz domek narazie tylko fundament ale czekamy już na kredyt więc więcej będzie!!
Aniqa no projekt mi się podoba ale fakt dom duży nie o to chodzi że 3 osobowa rodzina tylko tyle sprzątania!!
Wiecie co oglądam na tvn player program położne jejku jakie to wzruszający program tak mi się chce 2 bobaska!!!
Rita cieszę się że tata mamie twej niespodziankę zrobił super że już coraz lepiej się czuje!!!
Moja babcia już też super jeszcze jest w sanatorium ale niebawem wyjdzie!!!
Tak leci !!
Chloe jak się czujesz???
Coq fajnie ze się z mężem zaczynacie znowu dogadywać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...