Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hejka kochane!!!!!
jaka miła nowinka super Hubert już z nami Wanili pewnie ulżyło
Cherry oj szkoda że nie mogłaś zabrać Weroniki ale może sobie jakoś poradzili oj dzielna Wanilia!!!
Meliska zdrowia Juleczce życzymy!!!
Coq piękne zdjęcia Jaśmin a jakie ładne miejsce!!!
Ja w pracy dziś ale do 14 choć pogoda kit!!!|
Marika mówisz że rosołek masz i tylko drugie robisz!!!
Mój M dziś z małym to ciekawe czy obiad zrobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Coq Jaśminka jak zawsze urocza 😘 ślicznotka mała
Cherry 😉 kto mógł przypuszczać że się Hubciowi tak bedzie śpieszyło- pewnie mamie chciał już ulżyć -rety czekamy na focie 🙂
Meliska uściski i dużo zdrówka dla Julci-oby nic jej nie było 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gratulacje dla wanilii !!!! Również czekam na.zdjęcia.Huberta 🙂 mam nadzieje.że.wszystko poszło szybko i że mały jest zdrowy!! Ja nie mam weekendu majowego jutro mam jedynie wolne ale.w sobotę znowu ide do pracy :/ Obóz!!! Dodam że zbieram papiery i już w przyszłym tygodniu składamy je do banku i później będziemy czekać 3 tygodnie za decyzją mam nadzieje że się uda spełnić moje marzenie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
meliska napisał(a):
MAM NEWSA!!!!!
🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Hubert pozdrawia wszystkie ciocie 🙂
02.05.2013 godz. 7:15
3350 g
52 cm
10pkt


Waw 🤪 ojejej, ajajaj to on już z nami 🤪 Ale niespodzianka 🙃 🙃 🙃 🙃
Mam nadzieję, ze Wanilia i Hubcio mają się dobrze!!!
Ach, mówiłam, ze do wizyty 8 maja nie dotrzymają razem w komplecie 😜

Ale pięknie 🙃 🙃 ja może nie płaczę 😉 ale ogromnie się cieszę!!!!


no to super!!! oj jak się cieszę 🙂 Wanilka teraz już rozpakowana jesteś 🙂 czekamy teraz na zdjęcie Hubercika 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
w ogóle to dzień dobry 🙂

chociaż deszczowy i ponury... no ale mamy małego bobaska na świecie nowego 🙂

Coq zdjęcia super 🙂 Jaśminka jak zawsze śliczna 🙂 a to słońce, ta zieleń - napawa to wszystko optymizmem 🙂

Meliska buziak dla Julki, żeby zdrowa była 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry!!!
Wanilia GGRATULACJE!!!Calusy dla Hubercika:* A to niespodzianka,Hubert bedzie zaskakiwal 🙂
Nie zagladam,bo Sarka cos chora. Te objawy kiedy zeby szly to zapowiadaly zapalenie. Dalej marudna,nie chce jesc ja patrze jej w buzie a ona dziasla zaognione dopiero na jutro miejsce u lekarza na 10:50. Mam nadzieje ze jej minie bo cierpi okropnie do tego dalej zeby ida kolejna 2 i 3 obie dolne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beata26 napisał(a):
Dzien dobry!!!
Wanilia GGRATULACJE!!!Calusy dla Hubercika:* A to niespodzianka,Hubert bedzie zaskakiwal 🙂
Nie zagladam,bo Sarka cos chora. Te objawy kiedy zeby szly to zapowiadaly zapalenie. Dalej marudna,nie chce jesc ja patrze jej w buzie a ona dziasla zaognione dopiero na jutro miejsce u lekarza na 10:50. Mam nadzieje ze jej minie bo cierpi okropnie do tego dalej zeby ida kolejna 2 i 3 obie dolne.


o jejciu biedne maleństwo-buziaki dla Saruni 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no właśnie zapomniałam napisac: Pamm kciuki trzymam za Wasze mieszkanie 🙂
a ja sie za robienie naleśników zabrałam,tak mnie jakoś naszło 🙂
no i pifffko otworzyłam tak jak sobie obiecałam-a wiec zdrówko Hubercika po raz pierwszy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka kochane wieczorem. Maly spi ja wykapana i siedze.
Wanilia odpoczywaj teraz tylko samych wesolych chwil zyczymy.
Agaaa eleganckie firany ladne zaslony.
Beatka caluski dlaSaruni oby jej szybko zabki wyszły i przestala cierpiec.
Pamm mowisz ze w sobote do roboty to faktycznie oboz.
Wiesz co no tak na decyzje kredytu czeka sie tyle fakt.
Meliska zdrowka dla Julci. Dzis pogoda do dupy ale jutro juz Julcia bedzie lepsza
I na spacer wyjdziecie.
Moj maly dzis wariowal z butelkami i przy ziemi nadzial sie na butelke i
Spuchnieta warga lala sie krew sine to ma. Coz. Dobrej nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka
wanilia- mysle wciaz o Tobie i o Hubercie, jakie to wszystko jest magiczne, wczoraj dzien jak codzien a dzis juz masz synka i całkiem inne zycie od teraz..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no no no, wchodze, a tu takie wieści!!!!!!!!
Wanilia, gratulacje kochana!!!!!!!!!! życzę Ci teraz dużo dużo sił 🙂
10pkt dostał Hubercik, zdrów jak ryba 🙂 mam nadzieje, że Ty również sie lepiej czujesz 😘

wow, normalnie szok, nie spodziewałam sie 😉

ale męczy sie nasza Sarunia 😞 cos kiepsko przechodzi to ząbkowanie, nie? oby szybciorem jej mineło 😘
Coq, fajną miejscówe znalazłas. Ja mimo, ze mieszkam na wsi, to nie ma u nas takich polan, zeby sobie posiedziec 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej babeczki 🙂 🙂 🙂

szybka akcja powysyłajta 😜 (oczywiście ten kto chce mieć mnie w znajomych ) mi zaproszenia do znajomych kto chce miec bo bede zmieniać ustawienia prywatności. Dziś mam nie wyraźnie zdjęcie Hubcia - robione z daleka ale i tak umieszczę a jutro wybieram się do szpitala jeszcze raz więc zrobię coś dokładniej a nie chcę by Wanilia miała mi za złe że upubliczniam zdjęcia Huberta bez ograniczeń 😜 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry napisał(a):
Hej babeczki 🙂 🙂 🙂

szybka akcja powysyłajta 😜 (oczywiście ten kto chce mieć mnie w znajomych ) mi zaproszenia do znajomych kto chce miec bo bede zmieniać ustawienia prywatności. Dziś mam nie wyraźnie zdjęcie Hubcia - robione z daleka ale i tak umieszczę a jutro wybieram się do szpitala jeszcze raz więc zrobię coś dokładniej a nie chcę by Wanilia miała mi za złe że upubliczniam zdjęcia Huberta bez ograniczeń 😜 😉 😉 😉


.oki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie miałam możliwości zobaczenia Huberta na żywo ponieważ doczłapałam tam zbyt późno bo o 19.30 😮 😮 😮 no ale Wanilią pokazała mi zdjęcia i muszę Wam powiedzieć że jest tak piękny że aż nie mogę się doczekać jak jutro go na żywo zobaczę 🤪 🤪 🤪

Sama Wanilia ma się znacznie lepiej. Juz pod koniec ciązy widać że była zmęczona raz że chorobą dwa to poprostu wszystkim. A dziś muszę Wam powiedzieć wyglądała ślicznie - zupełnie inna kobitka. No jednym słowem kolory odzyskała !!!

Oczywiście urodziła SIŁAMI NATURY 🙂 🙂 🙂 i całe szczęście Hubcio nie porozrywał jej tak bardzo 🙂 🙂 🙂 Ma tylko 3 lekkie szwy 🙂 🙂 🙂 i mówiła że głodna. M jej wałówę przywiózł ja trochu też. Jutro dalsza dostawa więc proszę przypomnijcie mi czy jak się karmi to można jeść brzoskwinie takie z puszki czy lepiej jabłka? Chciałam upiec jej takiego małego placka świeżego drożdżowego z brzoskwiniami lub jabłkami. Please doradźcie!

A i doszłam do wniosku że ja poprostu swojego wyjazdu do Wrocławia nie skonsultowałam z HUbertem 😁 😁 😁 Wszyscy wiedzieli tylko nie on ! A do głowy mi nie przyszło by do brzuszka wyszeptać że ciocia jedzie.... 😁 😁 😁

No chyba, że planowała zrobić Mamie niespodziankę by lepiej się liczyło... Starsza siostra z drugiego (2.12 ) no to i braciszek też z drugiego (2.5) !!! 🤪 🤪 🤪


NO A OTO NASZ HUBCIO :



to tak na zachętę jutro lepsze będą. 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...