Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Aniqa nie obraź się, ale Kalina ma rozbójnictwo wypisane na twarzy 😁
A Ty kochana, chyba trochę przesadzasz z krytyką w stosunku do siebie. ja myślalam, że jesteś naprawdę gruba....a tu...daleko Ci do takiego stanu!
Cherry dogadałbym się z twoim Kubą, bo też uwielbiam kozy 😁 A jakieś komentarze nieprzychylne a propos szelek mialaś czy nie?
Co do tradycji to są mieszane polsko-algierskie, europejsko-arabskie, chrześcijańsko-muzułmańskie 😉 Ciekawie jest, ale taki związek wymaga dodatkowej pracy tak sobie myślę.
Aga trochę Wam się namieszało z usypianiem Macieja. może już nie będzie chciał pic mleka, bo nie czuje potrzeby.
Marika nie chce już nic mówić, ale Tobie za dobrze już z tymi dwoma drzemkami 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Coq jeśli chodzi o kulturę to to na pewno. Mam natomiast nadzieję że się dogadujecie i że jesteś szczęśliwa.

Co do szelek to bardziej komentarze że Młody uczy sie chodzić.... Heh Kacper zaczął chodzić jak miał 10 miesięcy... teraz to biega! Lub wielkie zdziwienie. Ja niestety jestem pyskaczem więc jak mi ktoś podskoczy to mu się bardziej oberwie 😜 😜 😜 a na głupie pytania po co na co odpowiadam dla bezpieczeństwa 😎 😎 😎 😁 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jutro Majci smoczki ide kupic,tak sie cieszylam ze jakos spoko bez smoczka sobie radzi a ona lezy i paznokcie zebami skubie 😮 lepiej niech gryzie te smoki niz paznokcie
Coq 2 raz na Kacpra Kuba piszesz, tak na niego mówią? Czy pomyłeczka?

A Ty Cherry gdzie w Nl mieszkalas? Ja w Amsterdamie ale nigdy wiecej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry mojej wioski to chyba nie ma nawet .a mapie haha ale mam blisko Eindhoven i Tilburg
poludnie Holandii przy granicy z Belgia.
Mnie tez dziwilo zawsze,ze holendrzy witaja sie z kazdym na ulicy a czasami zagaduja jakby znali.
No i to ich jedzenie kolacji przy zapalonym swietle,gdzie kazdy kto idzie ulica patrzy im w talerz haha
W Czechach tez mieszkalam.Taki czeski epizod mialam kolo Karlovych Var.
Dobra ja uderzam w kimono
Do jutra,Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak długo posta pisalam, że aż dwie strony naprodukowałyście,ale w niedziele wieczorem tu zawsze ruch...
Beata szkoda twojej Saruni. Ale dla Ciebie brawa za spostrzegawczość, tzn. że na ząbkowanie całkiem nie zrzuciłaś,
Marika no ja własnie to samo Anice napisałam...przesadza.
Rita hahah Ty dobra jesteś. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak długo posta pisalam, że aż dwie strony naprodukowałyście,ale w niedziele wieczorem tu zawsze ruch...
Beata szkoda twojej Saruni. Ale dla Ciebie brawa za spostrzegawczość, tzn. że na ząbkowanie całkiem nie zrzuciłaś,
Marika no ja własnie to samo Anice napisałam...przesadza.
Rita hahah Ty dobra jesteś. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
O matko! pomyłeczka Kacper, Kacper, Kacper!!!!! 🙂 Wiesz bo Jaśmina ma nowego narzeczonego Kubę własnie, może to stąd, przezywam pewnie 😁

Cherry no akurat dołączyłaś do nas kiedy to ja z mężem w konflikcie żyliśmy i pewnie jeszcze nie jeden przeżyjemy. Na szczęście już jest dobrze i się śmiejemy codziennie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

zaglądam przed pracą a tu tyleee stron 😁 super 😁

Aniqa raczej nie mam problemów ze wzrokiem, a nic rzucającego się w oczy nie widzę 🙂

Cherry no nawet jak zmienia pory to dziwne, że nie chce usypiać w łóżeczku, wydziera się tam niesamowicie... 😮 a Kacperek świetny chłopak 😁

Coq no właśnie nadal chce jeść mleko, ale nie wieczorem. rano po przebudzeniu wcześniej nie jadał, a teraz jest po prostu głodny więc się ok 4 budzi na mleko... no i do drzemki ok 9-10 też zjada mleko. i bez problemów je i usypia w łóżeczku tak jak to zawsze było....

co do zębów to wypatrzyłam że idą mu dwie piątki... więc już by trzy piątki miał...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
DZień dobry 🙂


dzień dobry mamuska 😘
jak pierwsza noc z Hubciem w domku? jak poród i wgle jak sie czujecie?? jak tylko bedziesz miała czas to pisz nam wszysciutko a jak by Ci sie nie udało zaległosci nadrobić to donoszę upszejmie ze masz tu setki gratulacji a ten mały słodziak ze zdjęcia dostał tyle całusów od ciotek ze hoho 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
a ja okres niespodziewanie dostałam a w domu ani jednej podpaski i żeby jakoś sie do sklepu doczłapac musiałam sobie podpaskę zrobić z.... Mai pampersa hahahahaha 🙃


Rita 😮 😮 😮 🙃 🙃 🙃 😁 😁 😁 😁 😁

no też masz pomysły....... 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 no leżę 😜 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
DZiękuję za gratulacje i życzenia,
ja ze swojej strony składam pokłon Cherry bo tylko dzięki Niej M mógł mnie odwiedzać w szpitalu 😘 😘 😘 Zresztą dużo by pisać więc podsumuję że pomogła nam bardzo bardzo 🙂
M na spacerze z Werka ale musi dziś na 5 h wyjechać do pracy więc mnie czeka chrzest bojowy 😲 A jak się czuję? Nie zużyłąm dziś jeszcze ani jednej chusteczki, wstawiłam pranie, wykąpałam się i wypindrzyłam a teraz lecę smażyć naleśniki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
DZiękuję za gratulacje i życzenia,
ja ze swojej strony składam pokłon Cherry bo tylko dzięki Niej M mógł mnie odwiedzać w szpitalu 😘 😘 😘 Zresztą dużo by pisać więc podsumuję że pomogła nam bardzo bardzo 🙂
M na spacerze z Werka ale musi dziś na 5 h wyjechać do pracy więc mnie czeka chrzest bojowy 😲 A jak się czuję? Nie zużyłąm dziś jeszcze ani jednej chusteczki, wstawiłam pranie, wykąpałam się i wypindrzyłam a teraz lecę smażyć naleśniki 😉


no Cherry to sie należy moc oklasków 🙂 a Tobie kochana przypominam że jestes 4 dni po porodzie!!!!!!!!!! ale tak serio to cieszę się że się tak dobrze czujesz 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Rita napisał(a):
a ja okres niespodziewanie dostałam a w domu ani jednej podpaski i żeby jakoś sie do sklepu doczłapac musiałam sobie podpaskę zrobić z.... Mai pampersa hahahahaha 🙃


Rita 😮 😮 😮 🙃 🙃 🙃 😁 😁 😁 😁 😁

no też masz pomysły....... 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 no leżę 😜 🙃 🙃


hehehe no wyjścia innego nie miałam ☺️ a jakie to głupie uczucie iść przez miasto z PAMPERSEM w gaciach buahahaha miałam wrażenie że wszyscy na mnie patrzą 🙃

Coq ulzyło mi ze sama z takim pomysłem nie zostałam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
DZiękuję za gratulacje i życzenia,
ja ze swojej strony składam pokłon Cherry bo tylko dzięki Niej M mógł mnie odwiedzać w szpitalu 😘 😘 😘 Zresztą dużo by pisać więc podsumuję że pomogła nam bardzo bardzo 🙂
M na spacerze z Werka ale musi dziś na 5 h wyjechać do pracy więc mnie czeka chrzest bojowy 😲 A jak się czuję? Nie zużyłąm dziś jeszcze ani jednej chusteczki, wstawiłam pranie, wykąpałam się i wypindrzyłam a teraz lecę smażyć naleśniki 😉

Wanilia to musi być niesamowite uczucie, że nowe maleństwo teraz z Wami w domu...jej 🙂
Widzę, że masz się całkiem dobrze i że już aktywnie spędzasz czas 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
marika321 napisał(a):
Rita napisał(a):
a ja okres niespodziewanie dostałam a w domu ani jednej podpaski i żeby jakoś sie do sklepu doczłapac musiałam sobie podpaskę zrobić z.... Mai pampersa hahahahaha 🙃


Rita 😮 😮 😮 🙃 🙃 🙃 😁 😁 😁 😁 😁

no też masz pomysły....... 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 no leżę 😜 🙃 🙃


hehehe no wyjścia innego nie miałam ☺️ a jakie to głupie uczucie iść przez miasto z PAMPERSEM w gaciach buahahaha miałam wrażenie że wszyscy na mnie patrzą 🙃

Coq ulzyło mi ze sama z takim pomysłem nie zostałam 😉


Rita no co Ty, potrzeba matką wynalazku 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...