Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hello
u nas bys chloe nie wytrzymala... sasiedzi sie zawściekli i juz 3 sasiad robi remont..ci za sciana ciagle wierca i tłuką bo oni remont całosciowy robia kucie podlog i scian i sie chyba wyprowadzili na ten czas tylko ekipa pali fajki i wierci..i tak juz chyba 4 tydzien..wczesiej wychodzilam z mala w domu ale juz zostajemy i tego słuchamy a mała ciagle na rekach bo to trwa od 7 do 15 dzien w dzien
sasiad z dolu skonczyl i ekipa poszlla do nastepnego sasiada ktory wlasnie zaczyna remont! a ja mam znowu wszytko siwe w domu zakurzone i wogole smierdzi jakims metalem nie wiem co oni tną płytki czy rury..
no i dochodza atrakcje typu -dziś nie bedzie prądu, jutro nie będzie gazu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadia karmie piersią. niestety coraz bardziej jestem zła bo mloda ma wiecej sily w paluszkach i zabkach i jak dla jaj mnie dziabnie lub uszczypnie w drugiego to poprostu przez 5 min mnie boli i wogole nie moge jej odzwyczaic ..ssie dosc czesto , jak przychodze z pracy, jak sie obudzi, jak chce spac, jak sie uderzy, jak chce sie poprzytulac..i tak ciagle, na szczescie okresy mam super regularne jak w zegarku!!

pozatym żre inne rzeczy wczoraj na obiad zjadła cała miche zupy, pozniej chciala jogurt a na koniec miesem zagryzala jak sie jogurt skonczyl i moja mama mowi ze chciala wiecej i sie bala ze rozboli ja brzuch i ja wziela na dwor zeby wybiegala..a jak bym byla ja to i by cycka chciala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂
Holi trzymam kciuki zebyś w pracy została 😘
Aniqa mam nadz że limit pecha na ten miesiąc wyczerpałaś wczoraj i dzisiaj wszystko bedzie ok 🙂
Aga ale Wy się namęczycie z tą nóżką-oby to już był ostatni raz 😘
Beata Maja tez z początku chciała piasek jeść to przez pierwsze dni jej smoka do dzioba wkładałam żeby piasku nie jadła no i potem juz było ok, juz ją tak piasek nie ciekawi w sensie smakowania go tylko uczy sie babki robić 🙂
Ulka Karolcia faktycznie na starszą wyglada-śliczna dziewczynka no i widze że kolejne dziecko bez czapeczki-musimy też w końcu te uszyska na powietrze wystawić 😉 bo Maja jeszcze nigdy bez czapeczki na dworze nie była
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ulka Karolika rzeczywiście na taką rozgarniętą wygląda 🙂 Werka za cholere nie chwyci tak kredki 🤔 I wydaje mi się że może być leworęczna bo np łyżeczkę woli lewą rączką trzymać
Aaagaaa skoro lekarz radzi zabieg zrobić to chyba nie ma wyjścia? Współczuję kolejnych stresów 😞
Holi połozna była ta co do Werki, super babka i zdjęła mi szwy więc dzis już fikam jak sarenka 😁
Za pracę trzymam kciuki
Wczoraj byliśmy na pierwszym spacerze - na dwa wózki. I podjęłam decyzję:
http://allegro.pl/graco-quattro-tour-duo-gondola-4miesieczny-j-nowy-i3223150418.html
Dziś dzwonię kiedy go mogę obejrzeć i zamierzam wylicytować jak będzie ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie mysle ze moja podglada duzo rzeczy jak ja robie bo nikt jej nie uczyl wlasnie tzrymania kredki a ja czasem obok niej siedze i sobie pisze i sie mi przygląda, pozatym marze po scianach!! trzeba pilnowac
i ewidentnie jest praworeczna bo jak jej dam cos do lewej to przeklada do prawej od razu

a dezyzje o zdjeciu czapki Karolka podjela sama, czasem jak jest wiatr wychodzimy w czapce po czym ona ją ściaga na dworze i lata bez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

U Nas wszystko dobrze.
meliska napisał(a):
BASIENKA cudne widoczki, no i Florek cudny 🙂 zjeżdżalni zazdraszczamy, bo Julka uwielbia 😉 Florek sam na nią wchodzi... Nie 😮

Sam na nia wchodzi 🙂 tam jest 3 albo 4 schodki 🙂 nauczyl sie na duzym placu zabaw wchodzic na takie zjezdzalnie 🙂
Aga Trzymam kciuki za Maciejka 🙂
Holi moze zrobia tak jak u mojej mamy zmniejsza Wam etaty. Zamiast calego kazdemu zaproponuja 3/4 albo 1/2. W ten sposob w firmia mamy initneli zwolnien a jak sie juz poprawilo to spowrotem wrocili do calego etatu. Moze dobrze by bylo obnizyc troche ceny w aptece skoro piszesz ze Wasza jest najdrozsza. No ale to juz decyzja szefa. Trzymam kciuki za pozytywne rozwiazanie. Pisalas ze 1 sierpnia konczy Ci sie okres ochronny, tzn ze ty wrocilas na nie pelny etat?
Nadia jak Karolinka fajnie trzyma mazaka 🙂 Floro to cala reka
Wanilia az tak zle bylo w nocy? Baw sie dobrze u znajomych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia taki wózek dla Was najlepsze rozwiąznie bo te z podstawką wg mnie to na starsze dzieci ....przecież Werka tez jeszcze mała i jak wylata się po parku to wiadomo że 4 literki będzie chciała posadzić 😉
a wszedzie wjedziesz bo wąski jak normalny wózek 😉 trzymam kciuki byś wylicytowała za dobra cenę

http://allegro.pl/graco-wozek-stadium-duo-blizniaki-dwojka-dzieci-i3202337967.html tu masz tańszą wersję nówkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniqa wspolczuje i lacze sie w bolu, moje dziecko zgubilo statnio jednego sandala!!!
a w aucie zapsula nam sie skrzynia biegow!!!! 3tys i nie wiem co zrobimy z tym bo auto ma 13 lat

ulka - brawa dla Ciebie za wytrwalosc w karmieniu, KArolinka sliczna duza dziewczynka!!

holi - dzieki z apocieszenie, to kolatanie jest tak 2-3 razy dziennie przez kilka minut

co do sasiadki to bylo to z jej strony na tyle bezczelne z ejje syn calymi dniami puszcza na caly regulato ciulowa muze i tanczy do tego tance irlandzkie nad moja glowa!!!!!!!!!!!!!!!! i ja nic na to nie mowilam bo wiem ze jakos trzeba funkconowac w tym kartonie i moje psy tez szczekaja jak slysza ze wracam np. no ale jak ona to powiedziala: "do 22 syn moze halasowac" no to prosze bardzo psy tez moga poszczekac do 22! a nasza sasiadka obok ciagle mowi ze tak sie ciesyz ze sa psy i ze szczekaja bo czuje sie bezpieczniej. no bo jakby ktos nie wiedzial to generalnie pies zostal wyhodowany zeby strzec czlowieka i szczekac 🙃 co nie zmienia faktu ze nienawidze mieszkania w bloku!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry 🙂
A moje dziecie spi jeszcze 🤔
Karolcia sliczna jest i ma taki rezolutny wyraz twarzy 😘
Meliska ja na necie te okazje wyszukuje a przyczepke sprzedawal sasiad kuzyna mojego M i jego zona do mnie dzwonila czy ma zarezerwowac dla mnie. Mi akurat bardzo sie przyda,bo do sklepu musze jezdzic do najblizszego miasta a nie mam prawka,wiec rower z przyczepka dla mnie zbawienny jest 😉
Chloe co to za kolatanie,bo niedoczytalam chyba ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
Rita, od 2 tygodni mam kolatanie serca i czytalam ze tak moze byc w ciazy za sprawa progosteronu, procz tego nie mam inncy zlych objawow jak np dusznosci. i pytalam czy tez tak mialyscie w ciazy bo z Julkiem nie pamietam niczego takiego.


Hihi to ja pytałam 😎
Ja mam takie kołatania czasami jakby mi sie serce odwracało na lewą stronę. Nie potrafię tego inaczej opisać. W ciąży też to miałam. Nie wiem co to jest, bo oprócz tych kołatań nic więcej nie ma 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...