Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
DZien dobry 🙂
Ale u nas jesien pelna geba. Mamy w ogrodzie wielki Klon z wielkimi liscmi i stale pelno opada,a [pzed domem drugioe drzewo s cienkimi liscmi i tez stale pelno. Na szczescie juz chyba ostatnie podrygi 😆 Dzis Grzesiek posiedzi z Sarka, to ja zdjecia wrzuce. Jak jestem z nia sama i widzi komputer to jest koszmar dluzej posiedziec.
Wczoraj sprzatalam w szafkach kuchennych w ramach porzadkow swiatecznych.
Dzis szykuje pranie kanapy w zwiazku z tym,ze maz w domu 😜
Widzialam filmik z Kubusiem i jestem pod mega wrazeniem. Szacun 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
bry 🙂

chociaż nie wiem czy taki bry marzę o podusi i żeby głowę do nie przytulic...... a tu jeszcze trochę do końca dnia...... 🥴
z rana jeszcze wenę do pracy miałam ale nie wiem ....co się z nią stało..... 🤔gdzieś chyba wyszła... 😜i to bezemnie 🤔 😮

pogoda .... 🤔hmmm optymizmem powala...... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

Ja nie mialam dlugiego weekendu i caly weekend wlaczajac wczoraj pracowalam.
Dzis juz jest troche lepiej, choc nie napawa mnie optymizmem ze musze wstac o 2:30 w nocy ze do Warszawki dojechac na 8-9.
Powrot planuje na 23 - zeby wyjechac stamtad, wiec zobaczymy na ktora do domu trafie. MOze ise uda ze kolo 3 bede.
Dzis jeszcze Hiszpanski mam wiec spoko troche sie odpreze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Co za dzień... 🥴


Basienka spóżnione życzenia urodzinowe 😘 Jakoś nie lubię pisać na fb 😜 Tak więc życzę Ci żeby Cię nigdy Twój power nie opuścił bo z jego pomocą z pewnością spełnisz wszystkie marzenia 🙂


To mnie pewnie zyczesz, zeby mnie moj opuscil 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
wanilia napisał(a):
Co za dzień... 🥴


Basienka spóżnione życzenia urodzinowe 😘 Jakoś nie lubię pisać na fb 😜 Tak więc życzę Ci żeby Cię nigdy Twój power nie opuścił bo z jego pomocą z pewnością spełnisz wszystkie marzenia 🙂


To mnie pewnie zyczesz, zeby mnie moj opuscil 😜

a dlaczego miałabym Ci tego zyczyc? ale musisz przyznac ze Basienka powera ma jak na dopalaczach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
coquelicot napisał(a):
wanilia napisał(a):
Co za dzień... 🥴


Basienka spóżnione życzenia urodzinowe 😘 Jakoś nie lubię pisać na fb 😜 Tak więc życzę Ci żeby Cię nigdy Twój power nie opuścił bo z jego pomocą z pewnością spełnisz wszystkie marzenia 🙂


To mnie pewnie zyczesz, zeby mnie moj opuscil 😜

a dlaczego miałabym Ci tego zyczyc? ale musisz przyznac ze Basienka powera ma jak na dopalaczach 😁


Wiadomo jak to u mnie z pomoca meza 😉
A Basia swoja aktywnoscia mnie zadziwia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
wanilia napisał(a):
coquelicot napisał(a):
wanilia napisał(a):
Co za dzień... 🥴


Basienka spóżnione życzenia urodzinowe 😘 Jakoś nie lubię pisać na fb 😜 Tak więc życzę Ci żeby Cię nigdy Twój power nie opuścił bo z jego pomocą z pewnością spełnisz wszystkie marzenia 🙂


To mnie pewnie zyczesz, zeby mnie moj opuscil 😜

a dlaczego miałabym Ci tego zyczyc? ale musisz przyznac ze Basienka powera ma jak na dopalaczach 😁


Wiadomo jak to u mnie z pomoca meza 😉
A Basia swoja aktywnoscia mnie zadziwia 🙂

ale co ma mąż do moich zyczen? przeczytaj jeszcze raz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
coquelicot napisał(a):
wanilia napisał(a):
coquelicot napisał(a):
wanilia napisał(a):
Co za dzień... 🥴


Basienka spóżnione życzenia urodzinowe 😘 Jakoś nie lubię pisać na fb 😜 Tak więc życzę Ci żeby Cię nigdy Twój power nie opuścił bo z jego pomocą z pewnością spełnisz wszystkie marzenia 🙂


To mnie pewnie zyczesz, zeby mnie moj opuscil 😜

a dlaczego miałabym Ci tego zyczyc? ale musisz przyznac ze Basienka powera ma jak na dopalaczach 😁


Wiadomo jak to u mnie z pomoca meza 😉
A Basia swoja aktywnoscia mnie zadziwia 🙂

ale co ma mąż do moich zyczen? przeczytaj jeszcze raz 😁


hahaha 😁 😁 😁 wiesz jak przeczytalam? 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beata26 napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
beata26 napisał(a):
Czym moge wrzucic zdjecia, bo imageshack nie dziala? 🤔

a jestes zalogowana? bo mi dziala bez problemu


Pokazuje mi sie strona z czyms w srodku lodowej kostki i napisane jest, ze mam wrocic pozniej 🤔

teraz tez mi sie to pokazuje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
heja 🙂
Aniqa oż Ty babo! to ja teraz muszę pisać codziennie zebyś z głodu nie padła 😁 😁 😁 u mnie ostatnio pieczarki znowu.gulasz z łopatki z cebulką,przyprawami,zagęszczony mąką + pieczarki duszone (też z cebulką). no i z ziemniakami.dzisiaj żurek.żurek w torebce (!),biała kiełbaska(w plasterki),boczek wędzony( w kostkę) + chrzan ze słoika bo dla mnie chrzan to moc! hihi oczywiście gotowane ziemniaki i jajo na twardo.w sumie to bardziej barszcz chrzanowy ale z żurkiem z torebki 🙂 całkiem szybko sie zrobił.a zjadłam w minute bo takiego miałam smaka.... mam troche ziemniaków ugotowanych więc kopytka miały być już dzisiaj i wczoraj to jutro musze zrobić...sosu troche zostało to zaleje i będzie obiad 🙂 no i na pizze też mam ochote...
Wanilia tzn że te zdjecia są po 0,28 groszy za sztukę? bo to jakoś mało...ja kiedyś też przepłacałam i zdjecia wcale ładne nie były...dlatego teraz mam zaległości i od urodzenia Milki nic nie wywołałam.skoro Ty mówisz że dobrze robią 😁 to i ja spróbuje.najpierw trzeba te zdjecia ogarnąć...w miare poobrabiane ale weź to teraz ładuj...jeszcze mnie ciekawi ten program jak działa.jak już ogarnę temat obróbki to się okaże 🙂 dzięki za namiar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiadudzika napisał(a):
heja 🙂
Aniqa oż Ty babo! to ja teraz muszę pisać codziennie zebyś z głodu nie padła 😁 😁 😁


hahah, a zebys wiedziała 😁 bądź mą inspiracja nananana 😉 ja od dłuzego czasu zanosze sie, zeby gulasz zrobic i kopytka, ale tyle z tym roboty....
A dzisiaj kupilam sos z knorra 4 sery z mozarella (wiem wiem, obiecalam, ze koniec ze swinstwami, ale tam sie dodaje wszystko co uwielbiam: szpinak, mozarelle, pomidory..wiec dyspense sobie na jutro daje 😉
a powiem wam , ze mam pierwszy minimalny sukces, otóż weszlam w spodnie, które od siostry dostalam , a nie moglam dopiac guzika 🙂 mozolnie, ale do przodu.
Beata, a jak Tobie idzie? Bo twoja dietka to taka rygorystyczna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiadudzika napisał(a):
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/13/y7n0.jpg/][IMG]http://imageshack.us/scaled/thumb/13/y7n0.jpg[/IMG][/URL]
oczywiście jak zwykle jakies niewymiarowe ale wystarczy na nie kliknąć i jest większe w IS


slicznotka 😘 tez ma piekne wielkie brazowe oczyska, jak Kalina 😉
a bylas z nia u lekarza z ta waga? przytyla mala cos?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...