Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Wanilia zatkalo mnie, powaznie!!! Az mysli nie moge zebrac 😁 Nie mam pojecia jak z Weronika osiagnelas taki poziom znajomosci liter 😮 U nas bylby juz problem z ukladaniem pewnie. Niesamowite! I Mala powtarza za Toba literki i...i ...i wogole fantastico! 🤪 Jestem pod wieeeeelkim wrazeniem!

Coq przypadek ☺️ Z miesiąc temu zauważyłam że podobają jej się literki: mamy taki pociag z literkami z biedronki do układania i jak go układała to mowiłam jaka to literka a ona zaczęła łapać i pociągnęłam temat. Wydrukowałam pare literek i porozwieszałam po domu a ona chodziła i dumna z siebie pokazywała : Aaaaaa, Uuuuuu itd. Dokupiłam tą układankę z filmu w piątek i ze zdziwiniem stwierdziłam że jest w stanie rozpoznać WSZYSTKIE literki 😲


Najbardziej kreatywna mama? To chyba Ty a nie ja 😜 I ja Ci oklask oddaje 😉 Brawo i gratuluje. Usciskidloni dla Werki prosze przekazac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
wanilia napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Wanilia zatkalo mnie, powaznie!!! Az mysli nie moge zebrac 😁 Nie mam pojecia jak z Weronika osiagnelas taki poziom znajomosci liter 😮 U nas bylby juz problem z ukladaniem pewnie. Niesamowite! I Mala powtarza za Toba literki i...i ...i wogole fantastico! 🤪 Jestem pod wieeeeelkim wrazeniem!

Coq przypadek ☺️ Z miesiąc temu zauważyłam że podobają jej się literki: mamy taki pociag z literkami z biedronki do układania i jak go układała to mowiłam jaka to literka a ona zaczęła łapać i pociągnęłam temat. Wydrukowałam pare literek i porozwieszałam po domu a ona chodziła i dumna z siebie pokazywała : Aaaaaa, Uuuuuu itd. Dokupiłam tą układankę z filmu w piątek i ze zdziwiniem stwierdziłam że jest w stanie rozpoznać WSZYSTKIE literki 😲


Najbardziej kreatywna mama? To chyba Ty a nie ja 😜 I ja Ci oklask oddaje 😉 Brawo i gratuluje. Usciskidloni dla Werki prosze przekazac 🙂

Dzięki 😉 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/6/zae9.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/7444/zae9.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/534/9dzu.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/3792/9dzu.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
z Hubcia kawał chłopa 🤪 🤪 🤪

Tak sie wydaje a waży raptem nieco ponad 7kg..
Moje dzieci jeszcze śpią i nawet chcialam iśc budzić Werkę bo potem jest problem ze spaniem wieczorem ale jak tak sie zastanowię jak ja się czuję to chyba dam jej pospać...Sama bym najchętniej do wyra wrociła, z nosa kapie, głowa boli, z gardłem masakra 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
marika321 napisał(a):
z Hubcia kawał chłopa 🤪 🤪 🤪

Tak sie wydaje a waży raptem nieco ponad 7kg..
Moje dzieci jeszcze śpią i nawet chcialam iśc budzić Werkę bo potem jest problem ze spaniem wieczorem ale jak tak sie zastanowię jak ja się czuję to chyba dam jej pospać...Sama bym najchętniej do wyra wrociła, z nosa kapie, głowa boli, z gardłem masakra 😞


To jeszcze sen z nocy? 🤔 My juz od 7 na nogach, a mnie az glowa boli z niewyspania 🤢

A Hubert coraz bardziej podobny do Werki sie robi 🙂

Uciekam do tych moich kartonow 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bardzo fajnie Werka sobie radzi!
Boze,jakie te nocki sa u nas ostatnio fatalne! Dzisiaj znowu pobudka o ,4, przenosiny do naszego lozka, a zanela dopiero o 6 na 1,5 godz. GenerLnie mala laduje u nas w lozku co noc,wiec cos mi sie wydaje,zesie przyzwyc,aila...masakra, dwa lata mialam spokoj, a teraz gdy sie wydaje ze mala jest juz duza,to takie cyrki robi.
A co do zabawek "drugiej plci", to uwazam ze powinno sie wszystkievo sprobowac. kalina ma tez auta i samoloty od kuzyna, a nawet pistolet,ktory bardzo lubi 😉 ja tez nie lubie kategoryzowania, kuchnie mamy,bo mala dostala jako prezent i poprostu glupio mi bylo przy siostrze,ze jej prezent z roczku ciagle schowany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq my chyba też się na lego rzucimy... Jula uwielbia układać 🙂 A ta układanka super sprawa... rozwija manualnie i kolorów dziecko się uczy 🙂... sprostowanie dla Mariki 😉... zalecana od 2+ i na fotkach nawet widać, że te elementy nie takie malutkie... spoko takiego dropsa Misiek by nie przełknął 😉
Wanilia ona jest GENIALNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 To my jesteśmy za Wami pewnie jakieś 3 lata ☺️ Gdzie Ty tam żłobek... Ty już do 1-wszej klasy zapisuj 😁 A jak Hubcio już fajnie siedzi 🙂

U nas żłobkowy dramat... Julka nie chce chodzić 😮... dziś jak już tylko podjechałyśmy to był płacz i tak ponoć codziennie 😮... a tak uwielbiała... tyle, że wcześniej na 2-3 godziny, a teraz codziennie 5 godz... to aż taka różnica 🤔
Za to wczoraj jak ją odbierałam to niezbyt chętnie chciała wracać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Super ta zabawka colorino : ma któras linka do polskiego odpowiednika?
ok, znalazłam i chyba zamowię http://allegro.pl/ravensburger-junior-colorino-super-gra-edukacyjna-i3667306878.html
Tylko sie boję czy Hubert nie dorwie..No nic, i tak trzeba będzie ostro pilnować
Melsika Hubert zasadniczo jeszcze nie siedzi, posadziłam go nA chwilę do zdjęcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Super ta zabawka colorino : ma któras linka do polskiego odpowiednika?
ok, znalazłam i chyba zamowię http://allegro.pl/ravensburger-junior-colorino-super-gra-edukacyjna-i3667306878.html
Tylko sie boję czy Hubert nie dorwie..No nic, i tak trzeba będzie ostro pilnować
Melsika Hubert zasadniczo jeszcze nie siedzi, posadziłam go nA chwilę do zdjęcia


O i chyba tansza na allegro...to moze ja tez w Polsce kupie 😜 A tu tablice do pociagu... Wartwo, czy lepiej w stojaca drewniana inwestowac? http://www.auchan.fr/jeux--jouets/activite-artistique/dessin-peinture/auchan-chevalet-a-dessin--/achat4/6860442/C378712/Recherche
Meliska szkoda, ze Julce ciezko sie zebrac do wyjscia do zlobka....moze to chwilowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
(to tak a propo kreatywności dzieci).
kupiłam sobie buty ale nie takie jak chciałam,choć sama nie wiedziałam jak chce ale coś chyba miałam na myśli... w każdym bądź razie mam i sie nie rozlecą,bo teraźniejsze już prawie zeszły ☺️ buty muszą być całe a nie rozpadnięte 😎 ( czytam i stwierdzam iż jest to tekst tygodnia,haha 😁 😁 )
chyba muszę sie wziąć za robotę... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas juz pierwsze prezenty urodzinowo-gwiazdkowe rozdane 😉
Musialam zejsc na dol pomoc mezowi wniesc zakupy, a ze Jasmina nie spala to poszlysmy dwie, jak zobaczyla kartony to nie bylo mowy, aby czekac z wreczaniem 🙃
Colorino niestety maz nie znalazl wiec zamawiam na allegro 😜
Mysle, ze prezenty trafione, bo sprawily sporo radosci zarowno pociag jak i tablica 🙂

Mala spi. Maz na 22 do pracy, ale juz sobie poszedl, bo dzis trzy mecze do ogladania - mam spokoj 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Coq tablica obowiązkowo drewniana 😉


A jednak zdecydowalam sie na plastikowa...tymczasowo przynajmniej, a potem ikeowska pewnie sie kupi, bo od lipca mamy miec miescie Ikea.
Na chwile obecna mysle, ze to byl swietny zakup, wykonanie bardzo solidne, tablica na krede z zaciskiem na kartki, druga strona magnetyczna na mazaki; w zestawie kreda, pisaki, farbki i pedzelek, kredki typu Bambino, kartki i magnesy z ALFABETEM 🤪 😁 Mozna zlozyc na plasko, w srodku chowaja sie dwa piorniczki, wiec nawet do transportu idealna. 😉

A tu Jasmina szuka literki T. 😎 😁 Niestety nie mam filmu, musicie uwierzyc na slowo 😁 😜



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiadudzika napisał(a):
(to tak a propo kreatywności dzieci).
kupiłam sobie buty ale nie takie jak chciałam,choć sama nie wiedziałam jak chce ale coś chyba miałam na myśli... w każdym bądź razie mam i sie nie rozlecą,bo teraźniejsze już prawie zeszły ☺️ buty muszą być całe a nie rozpadnięte 😎 ( czytam i stwierdzam iż jest to tekst tygodnia,haha 😁 😁 )
chyba muszę sie wziąć za robotę... 😜


Ciesze sie, ze masz buty Asiu, ale jak to sie ma do kreatywnosci dzieci? 🤔 Chyba, ze ten nawias to do poprzedniego postu? No i zrobilas interes zycia 😉 tak mawia moj maz jak cos tanio wyhaczy 😉

Holi u nas na topie sa klocki, drewniane, takie maxi typu lego i lego duplo - budujemy codziennie. Poza tym ksiazki, troche rysowania... tez nie zawsze chce, tzn. zgadza sie na zabawe, ale po chiwli widze brak zaineteresowania. Pilka. Oczywiscie bajki...staram sie ogladac z nia. No i mnostwo gimnastycznych wigibasow 😉 Ale tez miewam chwile, ze nie wiem co dalej, bo wszystko ja nudzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq to ja jutro gnam też po alfabet!!!!!!

Wanilia a Werka no wymiata 🤪!!!!!! I jak ładnie powtarza.....ja to się doprosic nie mogę.....mówi co chce i kiedy chce......moja siostrzenica gadala jak papuga po kimś......a ten.....to indywidualista..... 😜 no wracając do tematu to Wanilia brawa dla Was za pracę!!!!! 😉 🙂

Holi zabawy różne rysowanie.....,u nas jest szał z plasteliną min. godzina 😉 ale nie spuszczam go wtedy z.oka .....pociągi z torami....wyścigi resoraków, dużo się autami bawi, tancowanie,bajki czasem ale to raczej rano je ogląda no i często ze mną gotuje np. ciasto zawsze lepi, budowanie namiotów
pod stołem...to specjalność M, 😉 no i jak to mówimy tłuuuki 🙂 u babci też rysuje i babcia ciągle mu kupuję takie książeczki z naklejkami dla 2 latkow....lubi to robić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja pod wplywem waszych romow o zabawkach pzejrzalam zabawki, które mialam schowane , które dostalismy od mojej siostry i znalazłam interesujace rzeczy 🙂 drewniana ukladanke - łączenie przedmiotów zze soba w pary i Drewnianego misia z dziurkami i mnostwem "ubranek" drewnianych, które nawleka sie na misia za pomoca sznurkow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Coq swietnie ze prezenty udane 🙂 tablica wyglada fajnie i wydaje sie ze daje sporo mozliwosci. Co do nauki literek to zobaczysz ze Jasmina szybko zalapie jesli spodoba jej sie zabawa. Bo w komcu o to vhodzi, zeby sie dobrze bawic 😎


Pewnie, nie bede jej alfabetem torturowac 😉 Uwazam, ze znajomosc liter w wieku dwoch lat jest ogromnym osiagnieciem, a nieznajomosc nie swiadczy o tym, ze dziecko jest malo rozgarniete.
Marika liczymy, liczymy 🙃 A Miska ladnie okreslilas: indywidualista 🙂
Aniqa - sahara 😁 😁 😁
Super, ze masz gdzies schowane zabawki i wyciagasz, a tam takie cuda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...