Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Przede wszystkim Aga ogromnie się cieszę, że jesteście już w swoim domu 🤪 Aż nie mogę uwierzyć, że tak nagle. 😜 Niech mieszka się wam po królewsku 🙂 😉

Wanilia oczywiście, że piąteczka 😉

A u mnie 9 stopni ale na plusiku 😜

Wstałyśmy dziś przed 9, ho ho ho 😁 A jutro mamy pediatrę na 9.30 i nie wiem jak wstaniemy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane!!!!
Agami od razu powiem domek slicznie wygląda a jakie kochane firaneczki już masz powieszone!!!super ze maciejka się wyspał na nowym miejscu że chciał zasnąć hehehe!!!!
cieszę się!!!
Wanilka normalnie gratki za piękny prezent od serca szczerze ci mówię że bardzo bym się cieszyła z własnoręcznie zrobionego prezentu!!! Sliczne!!!! Podziwiam że masz czas bo i w ciązy i Weronika jeszcze ehhehe!!!!!
Beatka no to super roczek małej to będzie przedsmak wigilii hhehhe wszystkiego dobrego!!!
Agami Kuba to tak jak mój mały urwis chyba heheheh takie są chłopoki heheh!!! Kochane nasze dzieciaki
Ja właśnie czekam aż mój wstanie i pójdziemy na spacer!!!Zupę ugotowałam więc oki nie ma się co martwić!!!!
Jeszcze dzis i jutro popołudniu i wolne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pogoda dziś zgniła u mnie 🤨 Chmury i z nieba coś leci.
Zaliczyłyśmy godzinny spacer, doszłyśmy do apteki po szczepionkę i wit.D, wyszłyśmy z niej już w deszczu więc do marketu po bagietkę skoczyłyśmy, żeby się schować, szybko przestało padać, więc dalej na spacer...ale już niebawem znowu coś padało, a Jaśmina zaczęła się wiercić. Godzina jakoś zeszła. Ale wyjść musimy jeszcze raz po wit. D do apteki, bo pani zamówiła nam, po 14.30 do odebrania.
Teraz obiadek muszę robić.

Aga aż zazdroszczę Ci tego domu ☺️ ale oczywiście pozytywna zazdrość 😉 Jaśmina ma chyba pokój 3m na 4m więc dywan by prawie na cały pokój był 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
wczoraj nagrane w końcu udało się młodego namówić na dłuższy spacerek 😎

http://www.youtube.com/watch?v=GjAcLYsnjCs

i tak troszkę chwiejnie bo to już późno było 😉


Umknął mi twój post Marika.
Ale bomba 🤪 Nawet długi ten spacerek 😁 Teraz jak już wie, że tak potrafi to era raczkowania do lamusa odejdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
marika321 napisał(a):
wczoraj nagrane w końcu udało się młodego namówić na dłuższy spacerek 😎

http://www.youtube.com/watch?v=GjAcLYsnjCs

i tak troszkę chwiejnie bo to już późno było 😉


Umknął mi twój post Marika.
Ale bomba 🤪 Nawet długi ten spacerek 😁 Teraz jak już wie, że tak potrafi to era raczkowania do lamusa odejdzie 🙂


on już długo wie bo pierwsze samodzielne kroki zrobił 2 listopada..ale póżniej było parę raz BAM!!! i już tylko za paluszka albo tylko przy meblach, scianach.....i nie chciał się dać namówić na samodzielny spacerek...

aż w końcu 😉 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
marika321 napisał(a):
wczoraj nagrane w końcu udało się młodego namówić na dłuższy spacerek 😎

http://www.youtube.com/watch?v=GjAcLYsnjCs

i tak troszkę chwiejnie bo to już późno było 😉


Umknął mi twój post Marika.
Ale bomba 🤪 Nawet długi ten spacerek 😁 Teraz jak już wie, że tak potrafi to era raczkowania do lamusa odejdzie 🙂


on już długo wie bo pierwsze samodzielne kroki zrobił 2 listopada..ale póżniej było parę raz BAM!!! i już tylko za paluszka albo tylko przy meblach, scianach.....i nie chciał się dać namówić na samodzielny spacerek...

aż w końcu 😉 😎 😎 😎


No pamiętam, ze pierwszych kroczkach dawno pisałaś. Ale kroczki a taki przelot przez mieszkanie to duża różnica. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
...no i pusto tu dziś 🤨 Ale chyba muszę się na te pustki przygotować, w końcu w weekend albo będziecie święta przygotowywać, albo wyjeżdżać.


Ja już wyjechałam 🙃 Podjęłam wczoraj męską decyzję że jadę do rodziców. Miałam w niedzielę już do nich uciekać ale mamę choróbsko dopadło i czekałam aż wydobrzeje trochę zeby Werki nie zarazić. Tak więc ja wstałam dziś o czwartej rano a kładłam się po północy i to się Aaagaaa nazywa krótka noc - nie wiem jak u Ciebie było 😜 Mimo że wyruszyłyśmy wcześnie to na drogach ruch jak cholera, pełno tirów i mgła więc się prawie 5 godzin kulałyśmy. Weronika obudziła się jak wjeżdżałam na podwórko 🙃
Aaagaa pokój Maćka imponujący - całe przedszkole by się tam chyba zmieściło 😁
Marika gratulacje dla Michała - to nas skubaniec prześcignął 😜 No ale my od początku w ogonie osiągnieć ruchowych więc nie będę udawała zdziwienia 😉
Aniqa piękna kropka 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
...no i pusto tu dziś 🤨 Ale chyba muszę się na te pustki przygotować, w końcu w weekend albo będziecie święta przygotowywać, albo wyjeżdżać.

Moja Bambina śpi. 🙂 Odkurzyłyśmy i poszła w kimono.


ja w pracy ...... 🤔 więc ograniczony czas...na forum...


Ja się chyba w filmy muszę zaopatrzyć. Mój mąż nareszcie jutro kończy egzaminy więc go chociaż odzyskam, bo z małą przerwą na urodziny Jaśminy od 3 tygodni jest, ale tak jakby go nie było. 🤨

Wanilia no to witaj w bydgoskich stronach 😆 Po cichutku się wymknęłaś nam 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
Marika zmotywowałas mnie....to i my sie pochawlimy bo od 5 dni u nas spacer wyglada tak... tylko ze to mini mini spacerek w porownaniu do Michałka 🙂)))
spacer Kuby
ale tu cisza dzis.... a ja zaraz do lekarza.... ciekawe co mi powie z tym moim kregoslupem ;/


Agami brawo dla Kubusia!!! 😆 Całkiem swobodnie sobie chodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej.dziewczyny pokazałam chłopaków Milence a ta się tak uśmiała 🤪 😁 myślałam że się chociaż zawstydzi troche ale skądże znowu!! 😮 dzisiaj zrobiła ze 2 kroki jak ją puściłam a tak to ostrożna taka że na dupę siada jak zauważy że się puściła mebla czy mnie.czekam na Nią i jej chodzenie i widzę że jeszcze sobie poczekam 🤔 jutro jadę koleżankę zawieźć do domu i rybcię zakupię w biedrze(przy okazji,nie).byłam w auchan wczoraj ale kolejki takie że ło matko!! po rybę kolejki,bo przy kasach nie.Milena oberwała mi pół firanki w pokoju 🤢 no mówię Wam,mam firankę na pół okna 😮 łobuzerstwo małe! właśnie próbowała się dobrać do słodyczy na święta,bo postawiłam na podłodze...pralinki nie zrobione bo czasu brak a gdzie jeszcze te pierniki polukrować...chyba zrobię to jak małe pójdą spać a nie za szybko to dzisiaj nastąpi u Mili bo nie dawno wstała 😮 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...