Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
To fakt że niby się liczą a nie dokonca..... 😉 o Rubi pamiętam ale ona szybko znikła z forum....co prawda nie dziwne bo to już chyba trojeczke ma 🙂 też bym pewnie znikła..... 😉

Siostra dojechała krótkie odwiedziny były... 🙂 bo babunia też tam czeka... 😉 ale tyle czasu przed nami.....


Mały usnal ale puścił takiego baczka że nie jestem pewna ze tam nie ma kleksa.... 🤢 😮 oby się nie obudził.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej,Kalina spi,aa mnie chorobsko rozklada:-( glowa boli,dreszcze,zimno mi jak cholera. A na jutro mialam zapanowane tyle rzeczy do zrobienia.normalnie super
Aga,tak przez ponad rok byla tylko piers:-) nie liczas tych dwoch miesiecy,gdy nie moglqm karmic przez tarczyce.
A ja dzisiaj test ciazowy robilam.okres mi sie spoznia 3 dni.i juz schiza mialamze ciaza,ale na szczescie jedna kreska.wiec czekam spokojnie na okres.ale powiem wam,ze w majty ze strachu mialam narobione ze w ciazy jestem:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):

A ja dzisiaj test ciazowy robilam.okres mi sie spoznia 3 dni.i juz schiza mialamze ciaza,ale na szczescie jedna kreska.wiec czekam spokojnie na okres.ale powiem wam,ze w majty ze strachu mialam narobione ze w ciazy jestem:-)

a ja coraz czesciej mam mysli ze bym juz chciala byc znowu w ciazy, to cudowny czas!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa ale byś miała prezent na gwiazdkę..... 🙂 ale lepiej byś dojrzała psychicznie do kolejnej ciąży a nie tak z nienacka 😉
Chloe cudny czas to prawda 🙂 ale ja to chyba jeszcze z rok poczekam narazie chcę się poświęcać małemu bo mama pracująca zawsze chyba ma wyrzuty że za mało z dzieckiem..... i strasznie czekam na wiosnę całe popołudnia na dworze 🙂 🙂 🙂

Dobranoc laski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka 🙂

Dla naszej Sary najlepsze życzenia 😘 😘 😘 Mamusiu a tort wyszedł boski 🤪

A ja już zaczynam Święta 🙂 od roboty już mam wolne, zapieprz był jak trza, jeszcze się miesiąc nie skończył, a już mam 30 nadgodzin 😮 Wogóle to cud jakiś, że dotrwałam w całym kawałku... no może ino z zakatarzonym nosem, ale nos na swoim miejscu 😜 I tu się oklask mojej mamie należy, bo dzielnie się Julką zajmowała 🙂

Chłopaki nasze zasuwają dzielnie 🙂

a Maciuś i tak ze swoją nóżką szybko raczkować zaczął... może mu ona w chodzeniu troszkę przeszkadza, ale zobaczysz Aga jeszcze chwila i on zacznie na dwóch po tych Waszych apartamentach ganiać 🙂 chata wypas i fotek więcej prosimy 😉

I o fotki z roczków się dopominam 😉

Pam tak szkoda mi Twojej córci 😞 i Ty się mamusiu nacierpisz 😞 3mam kciuki, aby te choróbska już Konsti odpuściły 😘

Aniqa super, że rozstanie z cycusiem tak dobrze przebiegło 🙂
I w ogóle mamusie do tej pory karmiące jesteście wielkie 🤪 🙂 🤪 🙂 🤪 🙂 🤪 🙂 🤪 🙂

Co to jeszcze chciałam... nie pamiętam ☺️ podczytywałam na bieżąco i tylko ostatnie wydarzenia mi utkwiły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Aniqa ale byś miała prezent na gwiazdkę..... 🙂 ale lepiej byś dojrzała psychicznie do kolejnej ciąży a nie tak z nienacka 😉
Chloe cudny czas to prawda 🙂 ale ja to chyba jeszcze z rok poczekam narazie chcę się poświęcać małemu bo mama pracująca zawsze chyba ma wyrzuty że za mało z dzieckiem..... i strasznie czekam na wiosnę całe popołudnia na dworze 🙂 🙂 🙂

Dobranoc laski


ja mimo wszystko tez poczkeam do jesieni 😉 mimo ze z bobo caly czas prawie siedze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

dzisiaj rano byliśmy z Maćkiem w kościele, i o dziwo całą mszę był grzeczny 🙂 zaraz będę babeczki robić, bo poprzednie szybko się rozeszły 😉 a po południu nawału gości do Maćka się spodziewam. Tort jeszcze jest, serniczek upiekłam 🙂 no i jakieś ciasteczka, cukiereczki, kawka, herbatka, soczek 🙂

teraz Maciek śpi, a mąż pojechał do swojej mamy.

Meliska no to kobieta mocno pracująca jesteś!! 🙂
może to i przez nóżkę, bo często nieładnie mu się układa, do środka mu leci 😞 ale walczymy z tym wszystkim...

a co do wady stópki Maćka, to mama mi wczoraj powiedziała, że takiej znajomej dobrej (dalekiej cioci mojej) córka jest w ciąży i to wiedziałam. i właśnie wyszło im na usg, że dzieciątko się urodzi z wadą stópki 😞
a ja to myślę, że moja ginekolog wiedziała o tym (daleka ciotka) tylko po prostu mi nie mówiła, bo nic by nie dało to, że by mi powiedziała, a trochę mnie zna i wie, że i stresowałabym się i ryczała. więc w sumie dobrze, że nic mi nie mówiła.

a co do dzisiejszej nocy, to Maciek usnął o 10 i zjadł 200ml mleka, potem się obudził zjadł 150ml, pospał z 15 minut, znowu się obudził, zrobiłam mu jeszcze 90ml i zjadł, potem mąż jadł późną kolację to zjadł kanapkę z szynką... a potem musiałam mu jeszcze 90ml zrobić 😮 masakra... 😮


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry w ten przedświąteczny dzionek 🙂
Pewnie wszystkie w garach siedzicie... a ja w tym roku luz, po co się spinać 😉 no Wigilię do moich rodziców wbijamy, w pierwszy dzień do szwagierki, a po drodze ino o teściów zahaczymy 🤢 W lodówce galarety już siedzą, sałatkę jeszcze dziś zrobimy, ciacho jakieś upiekę, a mięso do pieca w drugi dzień wrzucimy coby świeże było, bo gości się spodziewamy. Od mamy sobie przywiozę pierożków, barszczyku, kutii... kto nie kombinuje ten nie je 😜
Gwiazda moja nauczyła się na krzesła wspinać 😲 ale to jeszcze nic... zobaczycie... zrozumiecie 😮 😮 więc forum teraz tylko w czasie drzemki 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no i ja też kombinacje jutro u teściów wigilia potem do moich 😉 w Boże narodzenie u moich u szwgra w 2 dzień świąt 🙂
napiekłam pierniczków i muffinek -3 rodzaje dla wszystkich 😎 prosta sprawa a i tak się ucieszą 😜 😉
no i jeszcze tego bananowca jutro machnę do końca bo już biszkopta upiekłam więc już z górki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hello z wieczora.właśnie mi się papryka dusi do ryby po meksykańsku i tak sobie czekam... wyobraźcie sobie że pierwszy raz w życiu zrobiłam makowiec!!! 🤪 🤪 wyszedł 😎 na cieście drożdżowo-kruchym 🙂 ach i och jestem zadowolona 😁 mąż chciał makowiec wiec wiecie że ja słodkości kupować nie lubię ☺️ 😁 a przepis trzeci przeczytany w necie ale na moją głowę dobry i co?mam 2 makowce i strucle jabłkową 🤪 tylko troche mało słodka ta strucla ale to nic.oblałam ją czekoladą tak jak ciasto czekoladowe które też dzisiaj zrobiłam 😁 same pyszności a taka jestem teraz głodna...Milenka przed 9 poszła spać a Jula właśnie weszła na łóżko. wyobraźcie sobie że nie mam prezentu dla Milenki...kupiłam prezent przez allegro dla jedenj i drugiej ale to od babci i przy tym wszystkim o prezentach ode mnie jakoś zapomniałam...Julci kupiłam dwie bluzy i spodnie bo od babci będzie zabawka a Milenka od babci zabawka a ode mnie co? ech...coś muszę jutro na szybkości wykombinować 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
halo,
ja zaraz spac uderzam, zrobilam dzisiaj ciasteczka i szarlotke. na jutro mam jeszcze tyle do zzrobienia,ze nie wiem czy sie wyrobie 🤢
kurde, dalej nie mam okresu, jutro uderzam po kolejne testy 😮

po dwoch nockach stwierdzam, ze kalina tez duzo pije w nocy: na sen 240ml, potem ok. 1 w nocy 180-210ml, a o 5 rano znowu 180ml 😮 😮 ale jak jej dalej mleko po obudzeniu, czyli ok 8 rano, to juz nie chce pic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ciacho w piekarniku i jak się upiecze to ja już na dziś też kończę... uff 😉
6 blach ciasteczek upieczone... między innymi ryżowe... Marika 😉 jeszcze ciepłe
Sałatki, śledziki, buraczki, ryba po grecku, grzyby jak ryby wszystko gotowe i w lodówce siedzi, ale to zasługa małżona mego... to jego działka 😜 i cały dzień za mną chodzi i powtarza, że ta urodzinowa maszynko- szatkownica to życie mu uratowała, bo dalej gniłby przy garach 😁
W drugi dzień świąt kaczkę upieczemy... ma któraś sprawdzony przepis???
Marika już raz spadła 😞 na szczęście tak jakoś na pupę 🥴 ale niestety niczego ją to nie nauczyło 🤢
Asiu ja to się boję, żebym nie pękła z przejedzenia, bo postanowiłam sobie podwójne porcje ładować z racji tego iż w tamtym roku post był i na Wigilię tylko barszczyk i pierożek z jabłkiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
halo,
ja zaraz spac uderzam, zrobilam dzisiaj ciasteczka i szarlotke. na jutro mam jeszcze tyle do zzrobienia,ze nie wiem czy sie wyrobie 🤢
kurde, dalej nie mam okresu, jutro uderzam po kolejne testy 😮

po dwoch nockach stwierdzam, ze kalina tez duzo pije w nocy: na sen 240ml, potem ok. 1 w nocy 180-210ml, a o 5 rano znowu 180ml 😮 😮 ale jak jej dalej mleko po obudzeniu, czyli ok 8 rano, to juz nie chce pic

u nas też mleko tylko na śpiocha... nawet przed spaniem nie pije, bo trzeźwo myśląca jest... czasem podczas popołudniowej drzemki uda się przemycić jak się zbytnio nie rozbudzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Życzenia złożone ale to nie znaczy że tu jeszcze dziś nie zagladne 😉 ja to tylko.jeszcze masę do placka czasne 😉 i.gitara jedną salatke mam zrobić ale nie wiem czy na pierwszy czy 2 dzień świąt więc to już pikus.......

U mnie masakra z dekoracjami......młody wszystko rozwala ściąga.....i rozrzuca.... 😮do kościoła raczej też nie pójdzie bo chodzi chwiejnie a nie usiedzi... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...