Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Marika no jakoś musiałam wybrnąć z tej pomyłki okropnej 😉 🙂

Rita ja to pewnie bym uciekała jak bym Cię spacerze z twoimi towarzyszami spotkała. 😁

Beata to jednak nie chcesz ze mną pokurować w domu? 😉 😁 A tak poważnie to dobry pomysł z pracą w cukierni 😆
No i gratuluje Sarze dobrej zabawy choinkowej 😁 Ale Wy pewnie strachu sie najedliście troszkę 🤢

Jaśmina biega, bo oczywiście po kąpieli drzemkę sobie ucięła...Ja oglądam tele, a deska do prasowania od wczoraj rozstawiona...no wczoraj pościel wyprasowałam, ale jeszcze sterta ciuchów Małej. 🙃


Coq az mi sie slabo zrobilo, jak uslyszalam brzek bombek 🤢 A pokurowalaby sie i na razie kuruje. Mam nadzieje, ze cos wyjdzie z tego, bo to chyba to co lubie robic. Nie musze wcale jesc tego co pieke, ale poprostu lubie piec i dekorowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
heloł,
Rita, co do siedzenia w lożeczku to u nas nie ma z tym problemu, wrzucam jej zabawki i potrafi ponad pol godziny siedziec i sie bawic, wiec z chwila samotnosci w kibelku nie mam problemu 😉
Beata, torcik wyglada pysznie
az mnie z glodu skreca...ja tez musze na powaznie sie za siebie wziac...znowu czuje ze przytylam, jeansy juz mam tak opiete na dupie i brzuchu ze masakra...przy wzroscie 172 waze 74kg 🤢 🤢 🤢 zalamka normalnie, a 3 miesiace po porodzie wazylam 63kg, wiec w niecaly rok ponad 10kg przytylam, ale tlumacze sie tym, ze pewnie znowu mi tarczyca siadla i mam teraz niedoczynnosc, a przy tym sie tyje...takie tlumaczenie na pocieszeniee 😜 😜 😜 ale serio to juz nie moge na siebie patrzec, deprecha mnie lapie jak widze swoj brzuch 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziękujemy jeszcze raz wszystkim Cioteczkom !!!! 😘 😘 😘

no i mówię dzień dobry 🙂
aaa Wanilia , Meliska i zapomniałam napisać Wam że u mnie młody pije z tego kubka z aventu ze słomką 😉 i narazie chyba przy tym zostaniemy bo tak wygodnie nie chlapie a sam sobie radzi no a od smoków i butelek myślę go odzwyczajać pomału ...punkt kulminacyjny przewiduję na kwiecień,maj wykończę go na podwórku to będzie padał jak kawka bez zbędnych akcesoriów 🙂

więc chyba nie będę mu mieszać tym kubkiem 360 tylko z prawdziwego się bedzie uczył...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry,
Asia ja mam szybkowar z wkładką do gotowania na parze, sprawdza mi się super ale obiadu na parze dla czterech osób w tym nie ugotujesz 😉 http://www.ceneo.pl/8389164 Ja używam go prawie codziennie, obiad dla Werki gotuje się w niecałe 10 minut, dla nas też wszystkie zupy w tym cudzie gotuję i smakują super, nie mówię juz o oszczędności czasu i gazu 🙂
Nie wiem co jeszcze miałam napisać bo nieprzytomna jestem 🤔 Żeby się tylko ta pogoda senna i Werce udzieliła to się kimniemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Dzień dobry,
Asia ja mam szybkowar z wkładką do gotowania na parze, sprawdza mi się super ale obiadu na parze dla czterech osób w tym nie ugotujesz 😉 http://www.ceneo.pl/8389164 Ja używam go prawie codziennie, obiad dla Werki gotuje się w niecałe 10 minut, dla nas też wszystkie zupy w tym cudzie gotuję i smakują super, nie mówię juz o oszczędności czasu i gazu 🙂
Nie wiem co jeszcze miałam napisać bo nieprzytomna jestem 🤔 Żeby się tylko ta pogoda senna i Werce udzieliła to się kimniemy


dałyście mi do myślenia.... 🤔 bo ja strasznie nie czasowa ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No nie,ja tez zapragnelam szybkowar skoro tak szybko sie w nim gotuje.Ja to czesto wieczorem nastawiam obiad na drugi dzien np. zupy i miesa tak robie. A urzadzenie na pare tez mam. poszukam w necie i wysle co to za model. gotuje w nim warzywa i rybe ale to schodzi z 50min az bedzie wsYstko gotowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

🤢 - taka noc u mnie... nie wiem, jak nigdy moje dziecko nie płacze, tak dziś płakało...a ile mleka wypiła ho ho 🙃

Szybkowar może sobie kiedyś sprawię. Kiedyś mówiło się, że jałowe jedzenie wychodzi z iego, ale to jakieś bzdury z czasów kiedy schabowe królowały i generalnie jedzenie bardziej tłuste i ciężkie niż dziś.

Co do wagi, to nie wiem ile ważę, ale widzę, że schudłam ani mnie to weseli ani smuci, ale chyba już wiem skąd te mniejsze biustonosze potrzebne 🤔

U mnie znowu mgławia i chyba zimno. 🤨

Beata tort wygląda tak uroczo 🙂 Myślę, że masz szansę w biznesie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂
ale z rana opitoliłam mojego M-wyobraźcie sobie chwile po 10 mała mnie obudziła i robie mleko w kuchni a tu ktoś łapie za klamkę od drzwi wejściowych w salonie i wchodzi-patrze a to Adam 😠 milion razy mu powtarzałam że ma nas zakluczac jak wychodzi do pracy albo brame wjazdową albo drzwi wejściowe do domu a ten znowu zostawia wszystko otwarte 😠 opieprzyłam go porzadnie i powiedziałam że jeszcze raz to się powtórzy to jade do PL i niech sam sobie tu siedzi
ja to zawsze mam drzwi zakluczone nawet jak w południe on na godzinkę gdzieś jedzie a ten się nauczyć nie może,już nie raz mi turasy za klamkę bez pukania łapały że niby złom skupują itd
ale mam nerw 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
DZiewczyny a ja mam pytanie z innej beczki. Może ktoras polecić materac do łóżka w rozsądnej cenie? A może ma któraś materac ikea? Chcemy kupić an początek sam materac a kiedyś z czasem dokupimy ramę łóżka 😜 Przynajmniej jak będziemyz dziećmi w "łóżku" to nie bedzie strachu że spadną 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a całe przedpołudnie miałam pojechane przez nasz cudowny samochód.wsiadamy z Julą żeby do przedszkola ją zawieźć a ten zachechłał dwa razy i zdechł.zadzwoniłam do Ł.i kazał jechać przewody kupić.wczoraj pytał ze niby 90 zł a dzisiaj pojechałam i 177 😮 więc musiałam jechać szukać dalej.przez te jednokierunkowe to tzreba mieć trase już zaplanowaną wcześniej bo można kilometry nadrabiać 🤢 no ale w miare jestem ogarnięta wiec dojechałam.tam starszy pan ( bardzo miły )po dłuuugim czasie szukania,wykonał telefon i będzie kabel na jutro od 11 w zestawie z innymi za 55zł a to wyprzedaż jest wiec super cena 🙂 nasz samochód stary wiec moze się i tamte przewody przydadzą.ja myślałam ze on nam ten jeden za tyle sprzeda skoro tamten chciał 177 za 5 😮 no ale muszę jutro jechać...po tym mechaniku pojechał te nieszczęsne pieniądze wpłacić.ale się uśmiałam sama z siebie 😁 😁 zachodze do wpłatomatu zeby wpłacić 3 stówy.no i teraz tak.kartę wsadziłam-luz.naciskam guziczki -dalej,dalej.teraz zonk.gdzie się wkłada pieniądze????? 😮 😮no więc szukam jakiejś wskazówki,naklejki,instrukcji na panelu,no nic...kuźwa sobie myślę ale ja jestem tłumok ☺️ ☺️więc zabieram kartę i jeszcze raz...a przypomnę że pieniądze wpłacał ze 3 razy w ciągu 2 lat i ostatnio nie pamiętam kiedy... ☺️ wyobraźcie sobie ze trzeba wpisać ile się chce wpłacić a mi to umknęło ☺️ tłumok ze wsi normalnie...próbowałam nawet wetknąć pieniądze tam gdzie paragon wychodzi 🤪 🤪 🤪 ☺️ ☺️ ☺️ hihihihihihi no mówię Wam że jak już doszłam i zrobiłam wszystko to popatrzyłam na kamery i tak sie śmiałam 😁 jak ktoś tam siedział i patrzył co robię to miał ubaw nie z tej ziemi... 😁 i tak dalej uważam że wskazówki maja do dupy.w pko jakoś ładniej to opisane jest... tłumoczek ze mnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia my kupiliśmy w zeszłym roku materac z ikei właśnie i wytrzymał nam pół roku i sprężyny nam dosłownie rysowały po plecach-może trafiliśmy na ciulowy model jakiś -teraz mamy (ja się na tym nie znam|) ale taki bez sprężyn po mojej siostrze bo wymieniali na nowy i jest zarąbisty-wysypiamy się jak diabli a oni marudzą że ten nowy do dupy -tak że polecam bezsprężynowy jakiś

Asiu żaden z Ciemie tłumok-ja wpłacam pieniądze w bankomacie tutaj w niemczech co miesiąc bo rachunki tak opłacamy i pamiętam jak za pierwszym razem wpłacałam to szłam sama wystraszona jak ja to zrobie a wszystko było tak fajnie pokazane że i bez znajomości języka śmiało można sobie poradzić-poprostu do dupy opisane mieli bo przecież nikt nie rodzi się z instrukcją korzystania z bankomatu w dłoni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Bosh ale sypie śniegiem 😲 😮
A my się jutro w odwiedziny do Meliski i Julki wybieramy 🙃
Coq u nas tez pobudki w nocy były ale bez dramatu. No i zasnęła mi ładnie córcia bez wycia - ostatnio wystarczy trzymać ją za rączkę - nie nadążam za tymi zmianami 😁


😮 u mnie słońce i niebieskie niebo widać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
wanilia napisał(a):
Bosh ale sypie śniegiem 😲 😮
A my się jutro w odwiedziny do Meliski i Julki wybieramy 🙃
Coq u nas tez pobudki w nocy były ale bez dramatu. No i zasnęła mi ładnie córcia bez wycia - ostatnio wystarczy trzymać ją za rączkę - nie nadążam za tymi zmianami 😁


😮 u mnie słońce i niebieskie niebo widać 😜


U mnie już też 😜 Gotuję obiad, jemy i uciekamy się wygrzewać 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
DZiewczyny a ja mam pytanie z innej beczki. Może ktoras polecić materac do łóżka w rozsądnej cenie? A może ma któraś materac ikea? Chcemy kupić an początek sam materac a kiedyś z czasem dokupimy ramę łóżka 😜 Przynajmniej jak będziemyz dziećmi w "łóżku" to nie bedzie strachu że spadną 😁


Ja się za bardzo nie znam 🥴
Ale podczepię się pod pytanie : do kiedy macie zamiar kłaść spać dzieci do łóżeczek?
Do materaca ma to tyle, że Jaśminie chce kupić sam materac na początek i zobaczyć jak się sprawdzi...podoba mi się materac na podłodze, a dwa nie ma strachu że spadnie....tylko kiedy ona będzie chciała sama spać ? 🤢 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...