Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
meliska napisał(a):
O widzę, że wszystkie pociechy dziś na saneczkach 😁
Aniqa a fotki chyba jeszcze przed wywrotką, bo Kalinka na zadowoloną wygląda 😉 Pocieszę Cię, że ja tez dziś w robocie cały dzień i na sankach Julka z tatą była... na co nie mam foto dowodów 😜

no dokladnie, fotki przed wypadkiem jeszcze, bo po wypadku byla natych iastowa ewakuacja do domu, bo sie dziecko przestraszylo dosyc mocno 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
meliska napisał(a):
O widzę, że wszystkie pociechy dziś na saneczkach 😁
Aniqa a fotki chyba jeszcze przed wywrotką, bo Kalinka na zadowoloną wygląda 😉 Pocieszę Cię, że ja tez dziś w robocie cały dzień i na sankach Julka z tatą była... na co nie mam foto dowodów 😜

no dokladnie, fotki przed wypadkiem jeszcze, bo po wypadku byla natych iastowa ewakuacja do domu, bo sie dziecko przestraszylo dosyc mocno 🤔

A jaki mąż odważny że się przyznał 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To my dziś chyba jedyne z wózkiem na spacerze byłyśmy 😉 Bo jakoś tak się nie złożyło.....i sanek nie mamy 🤔 I cały czas się biję z myslami czy kupować bo czeka nas przeprowadzka i związane z tym koszty a Werka w wózku marudzi i zastanawiam się czy sanki sprawią jej frajdę...Raz w tym roku jechała i ...... zasnęła 😁
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/823/sam4415s.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/9069/sam4415s.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
A ja już myślami przy wiośnie, moja mama też - chce kupić coś takiego:
http://allegro.pl/show_item.php?item=2943565876&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

Co do WOŚP to my dziś w puszkę wrzucilismy przy okazji zakupów a na rynek z racji nieciekawego nastroju Werki nie dotarlismy 🥴 Światełko u nas niestety dopiero o 20 było i okazało się że to trochę za późno dla nas...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kalinka słodziuteńka -a sanki rewelacyjne macie
Wanilia fotka piękna -my dzisiaj na dworze nie byliśmy bo znowu deszczowo a o śniegu nawet nie marze 🤨
Coq śpiochasz w końcu???? 🙂
Chloe zazdroszczę teściowej i chętnie się zamienię -chociaż nie! nie zrobiła bym ci tego hehehe 😉
dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 😉

Wanilia Misio co do rowerka dostał taki na urodziny

http://allegro.pl/rower-rowerek-smart-trike-3-w-1-sport-3-kolory-i2922552216.html
ale kupiony gdzieś w necie stowe tańszy jest bo pamiętam że coś koło 270 kosztował ja wybrałam zielony ale w domu narazie go ma.... 🙃i szalu nie robi.... 😮 🤢
jak przypomne sobie stronke wkleję...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry.

Rita o nocy wolę nie mówić...

Aniqa Kalina jak hrabina na tych sankach 😉 No a tatuś pokazał jej co znaczą prawdziwe sanki, a nie jakieś tam ciągniemy powolutku 😜
Wanilia ładnie się sfotografowałaś 🙂
Meliska na sankach to chyba nie wszystkie... nie wszyscy śnieg mają 😜 no i sanki 🤔


miłego dnia życzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry 🙂
U nas dzis..ciemno 😮 Swiatla mam pozapalane i wyglada jakby wieczor byl a nie rano.
Wczoraj byli u nas kuzyn z kuzynka i 3 dzieci w tym 1,5 roczne blizniaki. Dzieci generalnie nie do opanowania. Pilnowalam, zeby nam chalupy nie rozwalili. 4,5 letni chlopiec chcial sie wcisnac do przyczepki na klocki od pchacza 😮, blizniaki majstrowali przy sprzecie od tv. Meksyk mowie Wam 🤢 Sarah jak ich zobaczyla to wpadla w taki placz i strach, ze nie moglam jej uspokoic, ale po dluzszym czasie przywykla do halasu i dolaczyla do zabawy.
Wanilia ja mam z tej firmy rowerek 3w1 ale 3w1 ZOO ma nizsze kola i cale gumowe. Ogladalismy ten co Ty pokazujesz kola sa plastikowe i nakladka przez srodek gumowa. Zaraz jak znajde link to Ci wysle. Uwazam, ze jesli chcesz zainwestowac w to pieniadze, to porownaj i zdecyduj. Ja uwazam, ze sie oplaca, bo to jednak urozmaicenie spacerku. A jak starsze dziecko to juz samo moze w trojkolowym jezdzic.
http://allegro.pl/smart-trike-zoo-rowerek-3w1-i2925893565.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fajne rowerki i rzeczywiście optymalne byłyby gumowe koła ale prawie 500zł za rowerek na jeden sezon to jak dla mnie za dużo. Bo kolejny z pewnością bedzie rowerek biegowy jak Werka dwa lata skończy - tez pewnie na jeden sezon bo po trzecim roku chyba juz zwykły rowerek z dodatkowymi kółkami. Tak więc teraz potrzebuję czegos żeby sie na wiosnę dokulać na plac zabaw bez wózka bo jak mi naprawdę brzucho wyskoczy to pewnie mi się nie będzie chciało z wózkiem targać 😉
I znalazłam jeszcze coś takiego:
http://allegro.pl/rowerek-trojkolowy-lexus-nowosc-2012-3-kolory-i2913637014.html
Do listy branych pod uwagę dopisuję ten z linka od Mariki bo cena jeszcze przyzwoita 😉
Po krzesełko ma przyjechać pan popołudniu więc szybko się sprzedało (o ile je weźmie) - jakby co jeszcze jedna babka chce je obejrzeć 🙂
Aniqa chyba zapomniałam napisać w nocy że Kalinka na saneczkach prezentuje się ślicznie 🙂
Coq zdjęcie M robił, sama się nie sfotografowałam 😜
Basienka ja tam sytuacja w szpitalu domowym?
Agami ? Halooooo
Ja się znów kawą muszę reanimować - czytałam w nocy prawie do drugiej - głupia ja.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie odkrycie nowej zabawy : nakładanie sobie rzeczy na głowę. Teraz biega z moją koszulką na ramkach i jak założy na szyje to ciągnie i chce żeby jej zdjąć 🤔

Co do rowerków można zajrzeć jeszcze do Decathlon. http://www.decathlon.pl/C-411388-rowery-dzieciece,-juniorskie . My prawdopodobnie kupimy ten za 160zł (u nas chyba 40 euro), bo na droższe cuda nas nie stać. 🥴
No i tak jak Wanilia piszesz, to prawdopodobnie na jeden sezon tylko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

no my wróciliśmy przed 11, no i mamy gips na tydzień, do poniedziałku, a potem jeszcze się zobaczy...

Maciek już nie chce siedzieć, a jesteśmy w domu niecałe 2 godziny... no ale jakoś będziemy musieli dać radę... albo się go nosi, albo się z nim siedzi. teraz chwilę siedzi w wózku, z poduszką pod gipsem i bawi się z tatą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry
my juz po spacerku i zakupach-mamy snieg 🤪 fakt ze skapo posypało i za chwile go nie bedzie no ale spacer po śniegu był 🙂
Majka bawi sie w swoim ukochanym nowym łózeczku-aleee je polubiła a ja zasiadam do kawusi
rowerka nie kupujemy bo dziadek na urodzinki malej sprawił identyczny jak Pamm ma w avatarku i na nim bedziemy smigac a na lato to juz motorek elektryczny wyciągnie pewnie tata bo kupił małej dawno i nie może się doczekac kiedy mała go dosiądzie hehehe no i przeglada już samochofdziki sterowane na pilota więc wiosną będzie się Majcia we furze bujać 😁

Agaa echh namęczycie się biedulki z tym gipsem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Halo
Wanilia maz sie przyznal,bo zone dobra ma i sie nie bal;-).
My dostalismy na urodzinki rowerek biegowy,ale na ta wiosne pewnie za szybko jeszcze bedzie.chociaz kalina niw wyrywa sie zeby chodzic na spacerach,wiec jescze wozek na luzaka w tym roku mysle.
Bylismy znowu na sankach dzisiaj,pogoda przepiekna,najchetniej bym caly dzien z kalina na dworzu spedzila,ale corka cos nie w sosie dzisia i po godzinie wracalismy do domu.
Teraz czekam az bedzie chciala spac,wtedy troche dom ogarne.
A tak wogole to zla jestem,bo chyba znowu katar sie zaczyna:@ no cholercia,tydzien temu sie skonczyl i znowu to samo.
JA CHCE JUZ WIOSNE!!!!!!!!!¡!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Basienka ja tam sytuacja w szpitalu domowym?

Ogolnie spoko 🙂 Tata juz na chodzie, Mama ma zapalenie oskrzeli wiec nastepny tydzien w domku, Florek juz przy koncowce antybiotyku wiec dzis juz wyszedl na snieg, Maz tylko troche smarka, ale ze jest na wychowawczym (od dzis) wiec powinno byc ok 🙂
Dzieki za pamiec 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq rowerek z decathlonu mu sie podoba 😉 ja nie bardzo miałam wybór bo dziadki wybrali 😜 na urodziny i tak dobrze ze kolor mogłam wybrać.... 😉
a Wanilia ten co my mamy ma ogumowane koła i według mnie wystarczające 😉 bo ten co ma Beata owszem wypasiony 🙃 ale fakt dość drogi 😮a przecież na tour de pologne sam nie będzie jechał 😉 😜 więc na spacerten nasz jak dla mnie wystarczający 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basieńka oby Wam przeszło juz do końca 😘
Aniqa podpisuje się pod prośbę o wiosnę!!!!!!!!!!!
Marika masz racje Adam marzy o tym żeby Majcia poszła w jego ślady ale ja mam zamiar to jej "oswajanie" z motoryzacją kontrolować 😜 i muszę Wam się pochwalić że moja niecna misja odciągnięcia Adama od teamu też przynosi efekty 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...