Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hej hej hej 😁

u nas dzisiaj festyn rodzinny, byłam z Maćkiem bo M. w pracy. no i wybiegał się i pojeździł na kucyku. myślałam, że się będzie bał, a on zejść nie chciał 😜

i cały dzień dzisiaj kichał, no i już jak przyszliśmy do domu przed 20 to katar zaczął mieć... nasmarowałam go maścią majerankową, dałam syrop sosnowy (zrobiony przez nianię naszą 🙂 ) i mam nadzieję, że nic poważniejszego się z tego nie wywinie...

Wanilia, Meliska super, że odwiedziny udane!!! 🙂 zazdroszczę...
a dla Werki zdrówka 😘

Rita piesek piękny!!! 🙂

Holi fajnie, że wypoczęliście troszkę, szkoda tylko, że tak krótko, ale zawsze coś 🙂

Cherry dla Kacperka zdrówka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Uuuu to widzę że tych zakatarzonych coraz więcej......
Za zdrówka życzenia dziękujemy 😉 obstaje że to katar ząbkowy bo 4 trójki w natarciu.... 😮 choć jedna przebita....ale i tak napuchnieta na maksa...... 🤢 ale jedyny objaw tych ząbków to katar więc nie ma co narzekać.....

U nas też jakiś piknik był ale ja to raczej boczkiem.... 😉 i kucyki i zjerzdzalnie itp...itd.....jako że praktycznie pod blokiem się odbywał bo przed blokiem ogródek Jordanowski to my jednak ewakuację do babci zrobiliśmy..... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂
u nas weekend zaczął się w piątek od ostrego dyżuru 🤢 mężowi wpadło coś do oka w pracy i masakra totalna...zajechaliśmy po 19 a przykeli go o 22;22!! jeden ostry dyżur okulistyczny na całą warszawę i okolice 😮!!! 😠 oczywiście dzieci i kobiety w ciaży poza kolejnościa 😠 dla dziecipowinien być oddzielny lekarz!!jeden facet przyjechał tam o 10;30 i wyszedł o 19;30 to sobie wyobraźcie jaki był wkur.... mąż miał'erozja nabłonka rogówki' tak napisali w opisie.pojechał dzisiaj na kontrole i wyjdzie na to ze prywatnie będzie musiał isć bo dosta sie gdziekolwiek państwowo to jest hard core 🤢 graniczy z cudem.ludzi wszędzie pełno...koniec końcem czuje sie już ok.dostał antybiotyk i coś nawilżającego i wciskamy.w sob wstał z takim bólem zę wił sie na łóżku...znalazłam takie proszki mocniejsze i jak wstał ok 11;30 ,zjadł kanapki,ubrał sie to mu dałam jeden i usnął.spał do 18.najpierw ulotke przeczytałam i napisali że może być senny.lepiej jak spał niż mi sie tu wił. potem z tekstem do mnie że go uśpiłam a tak to by moze antenę zamontował 😁 😁 guuupiii :P nie nadawał sie do niczego i chyba głupio mu sie było przyznać ze mu pomogłam.wstał w bardzo dobrym stanie i już tak zostało.czyli najgorszy ból przespał.teraz go troszkę czasami pobolewa ale nie jest źle.ciekawa jestem czy on sie dostanie chociaż prywatnie do tego okulisty 🤔 to już jest 4 raz kiedy ma problem z okiem.mniej więcej 2/2. więc nie ma przelewki.wczoraj znajomi na grillu byli i piłam piwko z sokiem malinowym 🙂 tak dawno nie piłam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zapomniałam napisać.samochód mi nie pali 😮 zaczęło się w piątek jak pojechaliśmy do prywatnego okulisty co sie okazało ze go tam nie ma,wsiadamy do auta a tu zonk.nie pali.no nawet nie próbował zaskoczyć.popchnęliśmy z bratem i pojechaliśmy.z pod ostrego dyżuru zaskoczył wiec luz.wsiadam rano w sob bo na zakupy chce jechać a tu znowu zonk.nie pali.pojechaliśmy z Ł. samochodem taty a mama została z dziewczynkami.nawet mleko dla Milki mi sie skończyło...nie wiem co to będzie bo koleżanka nasza mała co Julka z nią jeździ jest chora znowu i Julka juz nie poszła do przedszkola.eh...nieszczęścia chodzą parami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane!!!!
Agagaga zdrówka dla Maciejki oby nie wykluło sie nic !!!!!Ząbki nadal a mój mały ma tylko 6 zębów bardzo powoli mu wychodzą!!!
Asiaaaa kurde to niefajnie z mężem najważniejsze że przespał te najgorsze godziny!!!
Wanilia już ma Hubcio miesiąc ale leci fakt!!!Przepis na ciasto super dziś zrobie mniam!!! A dlaczego dajesz mąkę ziemniaczaną to dobrze działa na to ciasto!!!
Owoce jakieś muszę kupić !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
holi32 napisał(a):

Wanilia już ma Hubcio miesiąc ale leci fakt!!!Przepis na ciasto super dziś zrobie mniam!!! A dlaczego dajesz mąkę ziemniaczaną to dobrze działa na to ciasto!!!
Owoce jakieś muszę kupić !!!

Daję mąkę ziemniaczaną bo taki mam przepis od mamy, nigdy się nie zastanawiałam dlaczego tak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieci śpią, od rana ani na chwilę nie przestało padać 🥴 Muszę dogrzewać łazienkę żeby mi pranie wysychało bo przecież trochę tego mam 😉 Nic mi się nie chce, masakryczny dzień. Według prognoz cały tydzień ma padać - rozpacz.

Asia jakiś samochodowy pech zapanował na forum chyba 🤔 Mężwi urazu oka współczuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Dzieci śpią, od rana ani na chwilę nie przestało padać 🥴 Muszę dogrzewać łazienkę żeby mi pranie wysychało bo przecież trochę tego mam 😉 Nic mi się nie chce, masakryczny dzień. Według prognoz cały tydzień ma padać - rozpacz.

Asia jakiś samochodowy pech zapanował na forum chyba 🤔 Mężwi urazu oka współczuję.


ja się wybrałam na spacer i było ok weszłam do sklepu może 10 min wychodzę a tu taki deszcz 😮 grzomty.......akurat mama zadzwoniła i nas uratowała podjechała po nas i nas podrzuciła pod blok.... 😜

Cielisia ze mnie 😜 ale nie wiem skąd te chmury i deszcz 😮 🤔 sie pojawiły 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobry 🙂
u nas też zimno
Asiu współczuje problemów z samochodem a Twój mąż biedny się nacierpiał z tym okiem
Beatka 😘
Chloe jak się czujesz?
Holi babcia już pewnie aktywna jak młody Bóg?
no i oczywiscie zdrówka naszym małym choruskom 😘

ja sie z mamą nudze-zimno i na miasto nie wychodzimy, Maja śpi już 2 godziny-pogoda taka do d. to sie jej nie dziwie no i psiak tez dużo śpi więc nuuuuuudy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

Maciuniek właśnie usnął, zasypany pocałunkami moimi 🙂 wygłupialiśmy się na kanapie i nagle zaczął mnie przyciągać żebym mu dała buziaka, i tak przyciągał swoją ręką moją głowę i oddalał 🙂 a ja całowałam malutką buziunię 🙂 a nagle patrzę, a on chyba śpi 🙂 no i śpi 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a u mnie dzisiaj były 3 burze, z czego ta ostatnia, ok 17 to tragiczna, lało strasznie, grad padał 😮 masakra

Asia no cóż za niefart z tym samochodem...

Chloe a gdzie byliście?

Wanilia no załamałaś mnie tym tygodniem deszczu, nie widziałam żadnych prognoz... ale jak tak ma być to jedna wielka masakra 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
😘 😘 😘 😘 😘
Coq trzymam za Was baaardzo mocno kciuki, żeby sytuacja się poprawiła. Życzę Wam tego baaaardzo 😘
Ritaale psiunek slodki,aż wytarmosić się chce 😜
Sarczini już spi, bo cały dzień bez drzemki wytrzymała 😮
Wogóle nie przesypia nocy i budzi się sredni 4 razy w nocy i albo płacze i trzeba ją przytulać,albo pić chce. Takie poszarpane noce dają mi po dupie, bo zanim zasne, to trochę czasu minie a cały dzień jeszcze trzeba jakoś funkcjonować. DZiś nie mogłam się podnieść z łóżka 🤢 Wiem,że niektóre z Was mają gorzej i nie powinnam narzekać, bo w sumie nie mam na co, ale tak dziś jakoś mi 🤢 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beatka mega ci współczuje bo niefajnie jest tak w nocy się rozbudzać ja narazie naprawdę narzekać nie mam na co bo mały śpi całe noce rano się budzi co prawda czasem zła jestem bo po 6 już hasać chce!!! Beatka małej za niedługo przejdzie!!!
Wanilia mówisz że dajesz ziemniaczana na pół z pszenna i też tak zrobie!!!!
Powiedz mi jakie owoce dawałaś czy jak bym dała jabłka to dobre by to było!!!!!
Agaaa mówisz ze u ciebie tyle burz nieźle a u nas jedna od 15 do 17 też wielki deszcz!!!Dziś maly był mało co na polu byłam z nim w kościele po zaświadczenie że mogę być chrzestną jehehe i mam!!!
Mały śpi od 21 ja zaraz do mycia i spać !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bylismy w Rabce, mamy tam domek, a raczej moi rodzice maja 🙂

Czuje sie bardzo dobrze, pomimo ze maly nie daje mi sie oszczedzac.

Jagienka kopie na calego, chociaz czuje ja inaczej niz Julka, a to pewnie przez to ze tym razem lozysko na przedniej scianie.

Dzis musielismy kupic nowe buciki bo z pierwszych moj maly mezczyzna wlasnie wyrosl!! 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobrý večer 😁 😁 😁

dziewczynki PRZEPRASZAM staram się nauczyć która jest która ale ciężko mi to wychodzi ☺️ ☺️ ☺️

Chloe Jagienka jakie to piękne imię 🙂 🙂 🙂 Trzymam kciuki za Was 🙂 🙂 🙂

Asia dla rozsmieszenia: wiesz jak po czesku jest auto mi się zepsuło?
Auto se porouchalo 😁 😁 😁

No poruchało i juz 😁 😁 😁

Wanilia 😘 😘 😘

No Kacprowi glutki ciekną straszne. Na szczescie dziecko fride polubiło 😮 😮 😮

Ja biegam na silowie vs. fitness
i dzis spaliłam 700 kcal na treningu cardio. Gruba jestem i sie przyzwyczaiłam do tegp 😁 😁 😁 ale nie mogę znieść pomarszczonego brzucha i cellulitu. Postanowiłam to zrobić dla syna!!! Stroje ala dla nurka są drogie 😁 😁 😁 więc dlaczego mam ograniczać syna ?

No w końcu znalazłam super klub - zainwestowałam 150 zł w spalanie tłuszczu i bede chodzic codziennie. Mam nadzieje ze efekty jakies bedą 🤪 🤪 🤪 Najlepsze jest w tym klubie to ze nie maja tam wstepu mezczyzni. Jednym slowem zaden spocony kark z pekajaca zyłka od wysiłu na czole nie będzie oceniał wilekosci mojego tyłka 🤪 🤪 🤪

p.s. ostatno meza zastałam na jedzeniu wafelków z dzemem truskawkowym, ogladjacego przy tym my little pony 😮 😮 😮 Co o tym myślicie ???


haha ja myślę że mój chłop po ciezkim tygodniu pracy się zwyczjnie wyzerował 😁 😁 😁 😁



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry (bo w sumie juz nowy dzien)
Sarah ma przerwe techniczna w spaniu 🤢 😜
Cherry tekst o mezu i kucykach Pony mnie rozwalil 😁 😁
Zdrowka dla chorutkich dzieciaczkow,mamusow i tatusiow
p.s Mama wylicytowala mi z allegro cud PRL-Rzutnik Ania 😜 😆 ze sie tak pochwale 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

a ja się szykuję do pracy 🙂 wszystko już zrobiłam, więc teraz sobie spokojnie piję kawkę 🙂 bo jeszcze trochę czasu mam 🙂

Cherry no dla Kacperka buziaki 😘 a dla Ciebie dużo motywacji i wytrwałości... 😘 ja mam słomiany zapał, to zaraz bym to wszystko niestety rzuciła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...