Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
A w ogóle bry wieczór 😉
"Bal" z okazji 10-lecia za mną... następny będzie na 25 😎 😜 😜... najtragiczniej nie było, ale wiecie siedzieć naprzeciw dyra 🤢... rozkręciło się po jego wyjściu dopiero 😉... do domu przytachałam dyplom taki oprawiony w ramę... nie ma bata będzie wisiał w przedpokoju coby i listonosz widział jak polecony przyniesie 😁... srebrną odznakę z logo firmy... sprawdziłam prawdziwe srebro 😜... i kopertę... a w niej połowa pensji 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
wanilia napisał(a):
meliska napisał(a):
Wanilia właśnie sms poszedł 😉

O żesz Ty, a telefon kolo Huberta odpoczywa 😲 Ale chyba go wibracja nie ruszyła, idę czytać 😁

upsss 🥴... jak poszedł to jeszcze nie wiedziałam, że tu jesteś 😉

spoko spoko, śpi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
A w ogóle bry wieczór 😉
"Bal" z okazji 10-lecia za mną... następny będzie na 25 😎 😜 😜... najtragiczniej nie było, ale wiecie siedzieć naprzeciw dyra 🤢... rozkręciło się po jego wyjściu dopiero 😉... do domu przytachałam dyplom taki oprawiony w ramę... nie ma bata będzie wisiał w przedpokoju coby i listonosz widział jak polecony przyniesie 😁... srebrną odznakę z logo firmy... sprawdziłam prawdziwe srebro 😜... i kopertę... a w niej połowa pensji 😎

Kopertę też powiesisz? 😜 To jutro jeszcze szopping można zaliczyć 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
meliska napisał(a):
A w ogóle bry wieczór 😉
"Bal" z okazji 10-lecia za mną... następny będzie na 25 😎 😜 😜... najtragiczniej nie było, ale wiecie siedzieć naprzeciw dyra 🤢... rozkręciło się po jego wyjściu dopiero 😉... do domu przytachałam dyplom taki oprawiony w ramę... nie ma bata będzie wisiał w przedpokoju coby i listonosz widział jak polecony przyniesie 😁... srebrną odznakę z logo firmy... sprawdziłam prawdziwe srebro 😜... i kopertę... a w niej połowa pensji 😎

Kopertę też powiesisz? 😜 To jutro jeszcze szopping można zaliczyć 😎

baaa... i chyba jutro wszystkim zwierzakom po lizaku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry 🙂

Ja dzis 6.30 na nogach, mezowi kanapki, drozdzowki do piekarnika... a za moment Jasmina przydreptala do kuchni 😉
Aniqa nie przesadzaj jaka dziwna? Nie odbirajmy sobie prawa to naszych prawdziwych uczuc, czasami wszystkie zewnetrzne czynniki sa "za", zeby miec wiecej dzieci, ale ludzie nie chca, nie wszystkie kobiety macierzynstwo "bawi".

Wanilia jak Jasmina chodzi wczensie spac, to nie ma przeciwskazan na schadzki w sypialni 😁 😜 ale to prawda, ze nie latwo o nie, bo maz ciagle w pracy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
A Julka wczoraj u dentysty była... trochę niezadowolona, ale generalnie bez wrzasków i drastycznych scen 😉... co miało być zrobione zostało zrobione... ząbki zdrowe 🙂
I tak o tych dzieciach piszecie... ja staram się nie myśleć, nie planować aczkolwiek jak każda skrycie marzę... w głębi boję się, że nie będziemy mogli mieć więcej dzieci 😞 Od porodu nie stosuję żadnej antykoncepcji... fakt, że jakimś demonem seksu też nie jestem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Dzień dobry 🙂
A Julka wczoraj u dentysty była... trochę niezadowolona, ale generalnie bez wrzasków i drastycznych scen 😉... co miało być zrobione zostało zrobione... ząbki zdrowe 🙂
I tak o tych dzieciach piszecie... ja staram się nie myśleć, nie planować aczkolwiek jak każda skrycie marzę... w głębi boję się, że nie będziemy mogli mieć więcej dzieci 😞 Od porodu nie stosuję żadnej antykoncepcji... fakt, że jakimś demonem seksu też nie jestem 😜

Ja tam nie marze:-P w odroznieniu od malzona,ktory co chwila aluzje robi:-S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no to udało mi się przeczytać co tam u Was nowego 🙂

Meliska no to wielkie gratulacje! 😁 i zawartość koperty wydaj tylko i wyłącznie na siebie 🙂

Holi no to widzę, że już zdecydowałaś i dobrze 🙂

Aniqa no właśnie ja od koleżanek słyszałam o tego typu rozmowach, masakra...

Coq drożdżówki o 6.30??? jesteś wielka kobieto 😁 ja o tej godzinie to jedną ręką się maluję a drugą doprowadzam włosy do porządku. a jak któraś mi się na chwilę zwolni to filiżankę z kawę do ust przybliżę 😁 i biegiem zawsze wszystko, bo czasu brak...

Wanilia poprosimy o zdjęcia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aga ciasto na drozdzowki przed pojsciem spac zrobilam 😉 potem tylko walek, noz kilka kleksow Nutelli i do pieca 😉 Maz zjadl dwie na sniadanie, trzy zabral do pracy i mnie ostala sie jedna w dodatku 🙃 ale on dzis 12 godzin w pracy wiec niech mu tam.
Holi to teraz tylko dobrych relacji w nowej aptece trzeba Ci zyczyc!!! 🙂

Aniqa pisz co to za praca i jak Ci poszlo?

Meliska twoja Julka czesciej u dentysty niz ja 😉 Gratki na zdrowe zabki.
A jesli o dziecko chodzi, nie zakladaj z gory, ze nie wyjdzie. Ja przed zajsciem w ciaze, tez zadnej antykoncepcji nie stosowalam i trwalo to ponad 5 miesiecy zanim sie wydarzylo 😉

Ta jesien mnie zadziwia, jest uroczo!
Dzis nas pies na spacerze zaatakowal 🤢 na szczescie byl za brama, bramka wlascwie, bo to takie nieskie, ale pies tez nie za wielki. Jasmina akurat tam przystanela, pies jakby spod ziemi wyrosl, Mala odskoczyla, a juz zdarzylam do niej doskoczyc. Kobieta wyleciala za psem i chyba z nas wszystkich najwiecej strachu sie najdla, przepraszala bardzo, bo malo nie brakowalo, zeby dziecko chapnal.

Za to wczoraj dziecko mi prawie z marketu ucieklo ☺️ 🤔 Zazwyczaj na malutkie zakupy podskakujemy i ostatnio Jasmine wyciagam z wozka, biega sobie troche, ale jak widzi, ze nie lece za nia to wraca. Wczoraj widzialam, ze odchodzi, zawolalam ja i zwazylam tylko pieczarki, ludzi w markecie zero, przy jednej kasie znudzona kasjerka, wiec dziecko przeszlo miedzy kasami...lece, w kazda alejke zagladam, a jej nie ma, dwoch chlopakow pokzuje mi, ze jest przy drzwiach, kasjerka mnie pyta czy nie jestem z dzieckiem przypadkiem... No i przy kasie Mala znowu sie wyrywa, a kasjerka, ze "trzeba uwazac, bo tu zaraz jest parking..." no i wystarczylo, zebym poczula sie jak nieodpowiedzialna matka, tym bardziej patrzac na mine pani 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...