Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Jesien dzis u mnie pod znakiem deszczu i wiatru, momentami nawet wichury,brrrrr siedzimy w domu. A ja marze o drzemce z Jasmina, tylko ona nie chce spac 🤢

Coq, a co ty taka senna ciagle? normalne to chyba nie jest, a badałas sobie tarczyce ostatnio? albo morfologie robilas?moze jakis witamin ci brakuje?zelazo?magnez?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Jesien dzis u mnie pod znakiem deszczu i wiatru, momentami nawet wichury,brrrrr siedzimy w domu. A ja marze o drzemce z Jasmina, tylko ona nie chce spac 🤢

Coq, a co ty taka senna ciagle? normalne to chyba nie jest, a badałas sobie tarczyce ostatnio? albo morfologie robilas?moze jakis witamin ci brakuje?zelazo?magnez?


To jest raczej kwestia braku snu... z Jasmina nie mam totalnie spokojnego snu, bo sie czasami przebudzi, no i sie strasznie rozpycha wiec sie budze jak czuje jej stopy w moich zebrach 😉 Wstaje ostatnio nad ranem, zeby mezowi jedzenie przygotowac i wszystko byloby ok gdyby nie fakt, ze zaraz po mnie budzi sie Mala i to oznacza koniec snu 🤢 A wczeniej jeszcze po zmianie czasu tydzien sie wymeczylam, wiec teraz zmeczenie wychodzi na wierzch.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
a zamiast krzeselka kupilam sam pokrowiec. coprawda i tak 55zł, ale po co wyrzucac krzeselko, skoro stelaż dobry jest, tylko tapicerka w strzepach


Sluszna decyzja. A jak wlasciwie Kalinka zalatwila to krzesko?

Moj perszing przed chwila wylal mleko na stol i podloge, bo maz zostawil troche w kubku. Zeszla z krzesla i od razu pobiegla po recznik kuchenny... w pierwszej chwili, chcialam mowic, zeby nie wycierala, ale szybko stwierdzilam, ze mimo recznik bedzie musial isc do prania to nie warto burzyc poprawnych nawykow sprzatania po sobie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
a zamiast krzeselka kupilam sam pokrowiec. coprawda i tak 55zł, ale po co wyrzucac krzeselko, skoro stelaż dobry jest, tylko tapicerka w strzepach


Sluszna decyzja. A jak wlasciwie Kalinka zalatwila to krzesko?

Moj perszing przed chwila wylal mleko na stol i podloge, bo maz zostawil troche w kubku. Zeszla z krzesla i od razu pobiegla po recznik kuchenny... w pierwszej chwili, chcialam mowic, zeby nie wycierala, ale szybko stwierdzilam, ze mimo recznik bedzie musial isc do prania to nie warto burzyc poprawnych nawykow sprzatania po sobie 😉


Wlasciwie zalatwilam ja, a Kala tylko dobila 😉 wypralam ta tapicerke,bo brudna byla, jednak nie powinno sie tego prac,material sie zrobil slabiutki i kilka nitek wyszlo a Kalina powoli acz konsekwentnie codziennie wyciagala po kilka nitek az tak pociadnela ze sie sprulo na calej dlugosci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
a zamiast krzeselka kupilam sam pokrowiec. coprawda i tak 55zł, ale po co wyrzucac krzeselko, skoro stelaż dobry jest, tylko tapicerka w strzepach


Sluszna decyzja. A jak wlasciwie Kalinka zalatwila to krzesko?

Moj perszing przed chwila wylal mleko na stol i podloge, bo maz zostawil troche w kubku. Zeszla z krzesla i od razu pobiegla po recznik kuchenny... w pierwszej chwili, chcialam mowic, zeby nie wycierala, ale szybko stwierdzilam, ze mimo recznik bedzie musial isc do prania to nie warto burzyc poprawnych nawykow sprzatania po sobie 😉


Wlasciwie zalatwilam ja, a Kala tylko dobila 😉 wypralam ta tapicerke,bo brudna byla, jednak nie powinno sie tego prac,material sie zrobil slabiutki i kilka nitek wyszlo a Kalina powoli acz konsekwentnie codziennie wyciagala po kilka nitek az tak pociadnela ze sie sprulo na calej dlugosci

Dlatego właśnie nie cierpię tych tapicerowanych krzesełek 🥴 Jak dla mnie Ikea rządzi 😁 Planuję kupic drugie takie samo żeby wojny nie było
Coq spedzamy dziś dzien w takiej samej formie widzę 🥴 O pierwszej chciałam iśc wczoraj spać ale Werka obudziła się z płaczem i mimo że miała tatusia w pokoju to maaamaaa, maamaa i musiałam się z nią położyć nadstawiając ucha czy Hubert się nie budzi..Koło drugiej Werka zasnęła to obudził się Hubert i tak do rana co poł odziny. Hubi niestety też ma juz katar 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj, mimo ze te nasze dzieci takie duze,to dalej spac nie daja. U nas dzisiaj w nocy tez byla jazda,Kala obudzila sie o 22.30 , do polnocy probowalam ja uspac, ale co zasnela mi na rekach,odkladalam ja a ona sie budzila. W koncu wzielam ja do nas do lozka, a ona dalej nie chciala spac. W koncu zasnela cos kolo 3!!!! A o 7:20 juz byla na nogach wyspana:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
a zamiast krzeselka kupilam sam pokrowiec. coprawda i tak 55zł, ale po co wyrzucac krzeselko, skoro stelaż dobry jest, tylko tapicerka w strzepach


Sluszna decyzja. A jak wlasciwie Kalinka zalatwila to krzesko?

Moj perszing przed chwila wylal mleko na stol i podloge, bo maz zostawil troche w kubku. Zeszla z krzesla i od razu pobiegla po recznik kuchenny... w pierwszej chwili, chcialam mowic, zeby nie wycierala, ale szybko stwierdzilam, ze mimo recznik bedzie musial isc do prania to nie warto burzyc poprawnych nawykow sprzatania po sobie 😉


Wlasciwie zalatwilam ja, a Kala tylko dobila 😉 wypralam ta tapicerke,bo brudna byla, jednak nie powinno sie tego prac,material sie zrobil slabiutki i kilka nitek wyszlo a Kalina powoli acz konsekwentnie codziennie wyciagala po kilka nitek az tak pociadnela ze sie sprulo na calej dlugosci

Dlatego właśnie nie cierpię tych tapicerowanych krzesełek 🥴 Jak dla mnie Ikea rządzi 😁 Planuję kupic drugie takie samo żeby wojny nie było
Coq spedzamy dziś dzien w takiej samej formie widzę 🥴 O pierwszej chciałam iśc wczoraj spać ale Werka obudziła się z płaczem i mimo że miała tatusia w pokoju to maaamaaa, maamaa i musiałam się z nią położyć nadstawiając ucha czy Hubert się nie budzi..Koło drugiej Werka zasnęła to obudził się Hubert i tak do rana co poł odziny. Hubi niestety też ma juz katar 😞

No widzisz,tez sie o tym przekonalam,ze gowniane i niepraktyczne kupilismy,no ale nie wysztko mozna przewid,iec. Tez chcialam teraz to z ikei kupic,ale z dowozem by wyszlo kolo 100 zl, a do ikei jechac do gdanska to 50 km,wacha i tez by 100 conajmniej poszla. Wiec zamowiwnie tapicerki bylo poprostu najtansze.
No ale jesli bede miala kiedys drugie dziecko to krzeselko z ikei napewno dostanie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
Oj, mimo ze te nasze dzieci takie duze,to dalej spac nie daja. U nas dzisiaj w nocy tez byla jazda,Kala obudzila sie o 22.30 , do polnocy probowalam ja uspac, ale co zasnela mi na rekach,odkladalam ja a ona sie budzila. W koncu wzielam ja do nas do lozka, a ona dalej nie chciala spac. W koncu zasnela cos kolo 3!!!! A o 7:20 juz byla na nogach wyspana:/

Może też zęby? 🤔

Pierwsza próba z własnym lukrem plastycznym......Chyba wyszedł lux 🤪 Pomysł na tort dojrzewa w głowie, zostały dwa tygodnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
Oj, mimo ze te nasze dzieci takie duze,to dalej spac nie daja. U nas dzisiaj w nocy tez byla jazda,Kala obudzila sie o 22.30 , do polnocy probowalam ja uspac, ale co zasnela mi na rekach,odkladalam ja a ona sie budzila. W koncu wzielam ja do nas do lozka, a ona dalej nie chciala spac. W koncu zasnela cos kolo 3!!!! A o 7:20 juz byla na nogach wyspana:/

Może też zęby? 🤔
Pierwsza próba z własnym lukrem plastycznym......Chyba wyszedł lux 🤪 Pomysł na tort dojrzewa w głowie, zostały dwa tygodnie 😜


Brawo 🙂 też mam zamiar się z tym zmierzyć ale dopiero jak wrócą od siostry rodzice bo przywiozą mi barwniki z Wiltona 🙂 podobno są super miałam kupić na allegro no ale przecież rodzice są w stanach więc przywiozą świeżutkie i pewne 😜 no i taniej 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Pierwsza próba z własnym lukrem plastycznym......Chyba wyszedł lux 🤪 Pomysł na tort dojrzewa w głowie, zostały dwa tygodnie 😜


Brawo, brawo! 🙂
A jak robicie tort z tym lukrem to potem i lukier zjadacie - sorry za glupie pytanie 🤔 Ale mnie wlasnie to w tych tortach nie przekonuje, mozna uzyc fantazji i cos ladnego stworzyc, ale degustacja juz nie do konaca taka fajna, bo ja nie jestem fanka nawet zwyklego lukru 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq spamujesz :P
cześć 🙂
Meliska
Julka faktycznie lepiej by wyglądała bez dodatków na zdjęciu ale co fotograf to inne spojrzenie.ja wychodzę z założenia,że jeśli zdjecie jest dobre to nie potrzeba niczego,wystarczyła by ramka jakaś kolorowa.szczerze powiem że mnie zainspirowałaś tymi kalendarzami 🙂 pomysł na prezent dla dziadków fajny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
wanilia napisał(a):
Pierwsza próba z własnym lukrem plastycznym......Chyba wyszedł lux 🤪 Pomysł na tort dojrzewa w głowie, zostały dwa tygodnie 😜


Brawo, brawo! 🙂
A jak robicie tort z tym lukrem to potem i lukier zjadacie - sorry za glupie pytanie 🤔 Ale mnie wlasnie to w tych tortach nie przekonuje, mozna uzyc fantazji i cos ladnego stworzyc, ale degustacja juz nie do konaca taka fajna, bo ja nie jestem fanka nawet zwyklego lukru 😉


POD LUKREM ZWYKLY TORT A LUKIR DO ZDJECIA - JA TEZ NIE LUBIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
coquelicot napisał(a):
wanilia napisał(a):
Pierwsza próba z własnym lukrem plastycznym......Chyba wyszedł lux 🤪 Pomysł na tort dojrzewa w głowie, zostały dwa tygodnie 😜


Brawo, brawo! 🙂
A jak robicie tort z tym lukrem to potem i lukier zjadacie - sorry za glupie pytanie 🤔 Ale mnie wlasnie to w tych tortach nie przekonuje, mozna uzyc fantazji i cos ladnego stworzyc, ale degustacja juz nie do konaca taka fajna, bo ja nie jestem fanka nawet zwyklego lukru 😉


POD LUKREM ZWYKLY TORT A LUKIR DO ZDJECIA - JA TEZ NIE LUBIE


A to spoko.

Moze kogos zainteresuje konkurs:

KONKURS

Już po raz trzeci startuje akcja „Design dla zwierząt”. Będzie można kupić produkty polskich projektantów i tym samym wesprzeć zwierzęta. Z tej okazji wspólnie z DDZ organizujemy KONKURS.

1. Sfotografuj dziecko w jego pokoju z ulubionym zwierzakiem.
2. Polub strony https://www.facebook.com/DesignDlaDzieci oraz https://www.facebook.com/designdlazwierzat.
3. Polub zdjęcie informujące o konkursie.
4. Wyślij zdjęcie na [email protected] do 4 grudnia
wraz z oświadczeniem, które znajdziesz w regulaminie.

Do wygrania MATA z myszą firmy Igolo oraz 10 NAKLEJEK na samochód do wyboru: „Cat on Board” lub „Dog on Board” (projekt Ewa Jędrzejczak dla Akcji DDZ)).
Nagrody do obejrzenia i regulamin do przeczytania na: http://designdladzieci.blogspot.com/2013/11/konkurs.html
Ogłoszenie wyników w Mikołajki (6 grudnia).

Najciekawsze zdjęcia opublikujemy na obu fanpage’ach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...