Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Rita napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Dziewczyny, przepraszam ale ja nie nadazam za ta dyskusja kaszkaowa. Przy karmieniu sztucznym kiedy gluten wprowadzamy, w 6 miesiacu tak?

tak Coq 🙂 a zdjęcie pchełki jakieś wieczorkiem wstawimy 🙂


no czekamy na pchelke Majeczke 😆 😆
Dzieki dziewczyny za odpowiedz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Rita napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Dziewczyny, przepraszam ale ja nie nadazam za ta dyskusja kaszkaowa. Przy karmieniu sztucznym kiedy gluten wprowadzamy, w 6 miesiacu tak?

tak Coq 🙂 a zdjęcie pchełki jakieś wieczorkiem wstawimy 🙂


no czekamy na pchelke Majeczke 😆 😆
Dzieki dziewczyny za odpowiedz.

a ty coq tez moze sie zaktualizujesz co? 🙂))) dawaj foto naszego yasminkowego urwiska 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny niestety muszę Was opóścić na pawien czas (ok 9dni 😜) Do mojego M przyjeżdża przyjaciel z Norwegii więc ja postanowiłam, że wykorzystam okazję i ulotnię się z małym do rodziców 😁 Mieszkają na wsi więc trochę sobie odpocznę od tego miasta 🙂 🙂 Jak mi się uda dorwać internet to coś tam do Was naskrobię 🙂 Papa 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Rita napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Dziewczyny, przepraszam ale ja nie nadazam za ta dyskusja kaszkaowa. Przy karmieniu sztucznym kiedy gluten wprowadzamy, w 6 miesiacu tak?

tak Coq 🙂 a zdjęcie pchełki jakieś wieczorkiem wstawimy 🙂


no czekamy na pchelke Majeczke 😆 😆
Dzieki dziewczyny za odpowiedz.

a ty coq tez moze sie zaktualizujesz co? 🙂))) dawaj foto naszego yasminkowego urwiska 😉

No dobrze dobrze, faktycznie to foto jest z 31 marca a tu juz prawie polowa maja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiuniaa1603 napisał(a):
Dziewczyny niestety muszę Was opóścić na pawien czas (ok 9dni 😜) Do mojego M przyjeżdża przyjaciel z Norwegii więc ja postanowiłam, że wykorzystam okazję i ulotnię się z małym do rodziców 😁 Mieszkają na wsi więc trochę sobie odpocznę od tego miasta 🙂 🙂 Jak mi się uda dorwać internet to coś tam do Was naskrobię 🙂 Papa 😘 😘 😘 😘 😘 😘


Kasia wypoczywaj i korzystaj z wiejskich urokow 🙂 Milo, ze anonsujesz swoja nieobecnosc 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiuniaa1603 napisał(a):
Dziewczyny niestety muszę Was opóścić na pawien czas (ok 9dni 😜) Do mojego M przyjeżdża przyjaciel z Norwegii więc ja postanowiłam, że wykorzystam okazję i ulotnię się z małym do rodziców 😁 Mieszkają na wsi więc trochę sobie odpocznę od tego miasta 🙂 🙂 Jak mi się uda dorwać internet to coś tam do Was naskrobię 🙂 Papa 😘 😘 😘 😘 😘 😘

To milego wypoczynku i baw sie tam dobrze 😘 😘 😘 😘 Koniecznie napisz jak gdzies znajdziesz interneta 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,
my chwilowo słabo z czasem wyglądamy, wczoraj byłysmy pierwszy raz na rehabilitacji i póki co bedziemy chodzic codziennie - nie wiem jak długo. Tak więc plan dnia poustawiany pod rehabilitację, żeby mała byla wyspana i najedzona ale nie zaraz po obiadku. No i wypada nam w związku z tym 1,5 - 2h w ciągu dnia co oczywiście jest odczuwalne bo muszę kiedyś jeszcze z psem na długi spacer iść, obiad zrobić, posprzątać trochę...Wczoraj mała tak plakala że nie udało sie poćwiczyc ale rehabilitantka mowi że damy jej trochę czasu żeby się do niej przyzwyczaiła.
Nie jestem w stanie nadrobić wszystkiego ( a to tylko jeden dzień)....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
agami napisał(a):
a ja wracam do tematu fotelikow bo ciagle szukam i znalazlam cos takiego
cosmo ferrari i on ma atesty wlasnie i crashtesty robione mial i nawet 3 gwiazdki dostal a dobra cene ma bo 4 gwiazdkowe to powyzej 1000 zl kosztuja... wiec w sumie znalazlam 2 foteliki 0-18 majace crashtesty i przyzwoita cene ten co wkleilam wyzej i taki:
driver ale do mnie bardziej przemawia ten cosmo ferrari 😉


fajne są te foteliki. tylko ja bym na przykład teraz chciała kupić 9-25 lub 9-36kg. taki mam plan.

no ja tez taki plan mialam ale... wlasnie jak sie doczytalam i to w niejednym miejscu i dzwonilam tez do sklepu foteliki 9-25 i 9-36 to nie jest od 9 kg jak sie wydaje ze dziecko ma 9 kg a ma 5 mieisecy to hop do duzego fotelika... wlasnie nie;/ ze musi byc 9 ale miesiecy tez skonczone by sie tam przesiasc a tak to pozycja pollezaca tylem do kierunku jazdy.... a te 9-... nie maja w wiekszosci takiej opcji (chociaz mowil sprzedawca ze sa producenci ktorzy pisza tylko 9 kg i koniec nawet polroczne dziecko w takim wtedy moze smigac) ale to zalezy od zdrowego razsadku by sadzac dzieckom ktore nie siedzi samo 😜 a nasz Kuba zaczyna mi wyrastac z tego mikro fotelika chicco i ogolnie tak jak pisalam pokrzywiony jakis taki w nim siedzi ;/ wiec postanowilam wybrac mniejsze zlo i kupic 0-18 a jak osiagnie te 18 kg lub cos kolo tego to kupie ten do 36kg 🙂


dzięki za informacje 🙂 dobrze wiedzieć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Hej,
my chwilowo słabo z czasem wyglądamy, wczoraj byłysmy pierwszy raz na rehabilitacji i póki co bedziemy chodzic codziennie - nie wiem jak długo. Tak więc plan dnia poustawiany pod rehabilitację, żeby mała byla wyspana i najedzona ale nie zaraz po obiadku. No i wypada nam w związku z tym 1,5 - 2h w ciągu dnia co oczywiście jest odczuwalne bo muszę kiedyś jeszcze z psem na długi spacer iść, obiad zrobić, posprzątać trochę...Wczoraj mała tak plakala że nie udało sie poćwiczyc ale rehabilitantka mowi że damy jej trochę czasu żeby się do niej przyzwyczaiła.
Nie jestem w stanie nadrobić wszystkiego ( a to tylko jeden dzień)....

Dobrze ze juz sie udalo rozpoczac rehabilitacje 🙂 Weronika sie szybko przyzwyczai do rehabilitantki 🙂 Czasu wiadomo teraz bedzie troche mniej, ale dobry plan dnia i moze uda sie gdzies wsadzic Forum 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agami a znalazłaś w końcu jakąs stronę z info o fotelikach z crashtestami?
Co do kaszki to ja daję na sniadanie ryżową czyli bezglutenową i też nie trzymam się przepisu tylko robię dość gęstą i podaję łyżeczką. Robię porcję na 50 ml mojego mleka, nie wyobrazam sobie żeby Weronika zjadła 150 ml 🙂
Kasiunia przyjemności u rodziców - odpocznij sobie trochę 🙂
aaagaaa pewnie że damy sobie radę, ja się ciesze że chodzimy tak często, w końcu to nie dla przyjemności a dla rezultatów 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
wanilia napisał(a):
Hej,
my chwilowo słabo z czasem wyglądamy, wczoraj byłysmy pierwszy raz na rehabilitacji i póki co bedziemy chodzic codziennie - nie wiem jak długo. Tak więc plan dnia poustawiany pod rehabilitację, żeby mała byla wyspana i najedzona ale nie zaraz po obiadku. No i wypada nam w związku z tym 1,5 - 2h w ciągu dnia co oczywiście jest odczuwalne bo muszę kiedyś jeszcze z psem na długi spacer iść, obiad zrobić, posprzątać trochę...Wczoraj mała tak plakala że nie udało sie poćwiczyc ale rehabilitantka mowi że damy jej trochę czasu żeby się do niej przyzwyczaiła.
Nie jestem w stanie nadrobić wszystkiego ( a to tylko jeden dzień)....

Dobrze ze juz sie udalo rozpoczac rehabilitacje 🙂 Weronika sie szybko przyzwyczai do rehabilitantki 🙂 Czasu wiadomo teraz bedzie troche mniej, ale dobry plan dnia i moze uda sie gdzies wsadzic Forum 😁

Jak widać udalo się czas na forum znaleźć , Weronika wlaśnie usnęła - o drugiej wychodzimy. Nawet mi się chlebek dziś udalo upiec a obiad mam z wczoraj więc tylko odgrzeję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mialam jeszcze napisać że z dnia na dzień buźka Weroniki coraz gładsza więc to chyba jednak bialko mleka. Ja nie wiem co ja będę jeść - pewnego dnia padnę i wieść o mnie zaginie - spotka mnie los Gugi 😜 Ooo, pralka mnie woła że skończyła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilka pisalam kilka stronekwczesniej ale rozumiem ze nie dasz rady nadrobic... ja wybralam fotelik na dzien dzisiejszy taki: ferrari cosmo
a tu masz strone z testami testy fotelikow
co do placzu weroniki nie przejmuj sie nasz przeplakal cale 4-5 spotkan i myslalam ze nic z tego nie bedzie a teraz na widok Pani Magdy ma usmiech od ucha do ucha bo wie ze zabawa bedzie ze lusterko jest i ogolnie ze siadac bedzie hehehe a tak serio to przywzyczai sie ale czas czas czas... a wspolczuje ze codzinnie bo ja mam co srode i wiem jak dnie sa wtedy rozbite... dzis na 15:30 wiec ogolnie szał bo małzon z pracy wraca 14 - 14:30 mniej wiecej trzeba zjesc ubrac malego i gnac przez cale miasto...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
agami napisał(a):
a ja wracam do tematu fotelikow bo ciagle szukam i znalazlam cos takiego
cosmo ferrari i on ma atesty wlasnie i crashtesty robione mial i nawet 3 gwiazdki dostal a dobra cene ma bo 4 gwiazdkowe to powyzej 1000 zl kosztuja... wiec w sumie znalazlam 2 foteliki 0-18 majace crashtesty i przyzwoita cene ten co wkleilam wyzej i taki:
driver ale do mnie bardziej przemawia ten cosmo ferrari 😉


fajne są te foteliki. tylko ja bym na przykład teraz chciała kupić 9-25 lub 9-36kg. taki mam plan.

no ja tez taki plan mialam ale... wlasnie jak sie doczytalam i to w niejednym miejscu i dzwonilam tez do sklepu foteliki 9-25 i 9-36 to nie jest od 9 kg jak sie wydaje ze dziecko ma 9 kg a ma 5 mieisecy to hop do duzego fotelika... wlasnie nie;/ ze musi byc 9 ale miesiecy tez skonczone by sie tam przesiasc a tak to pozycja pollezaca tylem do kierunku jazdy.... a te 9-... nie maja w wiekszosci takiej opcji (chociaz mowil sprzedawca ze sa producenci ktorzy pisza tylko 9 kg i koniec nawet polroczne dziecko w takim wtedy moze smigac) ale to zalezy od zdrowego razsadku by sadzac dzieckom ktore nie siedzi samo 😜 a nasz Kuba zaczyna mi wyrastac z tego mikro fotelika chicco i ogolnie tak jak pisalam pokrzywiony jakis taki w nim siedzi ;/ wiec postanowilam wybrac mniejsze zlo i kupic 0-18 a jak osiagnie te 18 kg lub cos kolo tego to kupie ten do 36kg 🙂

a tu masz wanilka moj wywod czemu ja biore 0-18 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Dzięki Agami 😘 Weronika się obudzila więc się szykujemy do wyjścia

nie ma za co.. łap oklaska ty za wytrwałosc na rehabilitacji... a młodej buzi od cioci agami i nosek w gore a szybko i sprawnie bedzie wam szło 😉)) i zapytaj rehabilitantki co ty z nia mozesz w domu robic... ja z mlodym codzinnie na kocu sie turlamy i robimy to co rehabilitantka i sa efekty.. zreszta taka byla umowa ze chodzimy raz w tygodniu a nie 2 ale pod warunkiem ze w domu cwiczymy 🙂) no i cwiczymy.. dzis magda bedzie w szoku.. 2 tyg go nie widziala bo bylo majowe a tu mlody juz umie z plecow na brzuch z brzucha na plecy, podnoszony za rfaczki do siadu jak kazali wiec tak robilam i juz sam sie wychyla do siadu wiec extra, zabawkami do naduszania polozonymi przed glowka sie podciagnie i sie sam bawi.. wiec bedzie zdziwiona.. a ty Wanilka sama zobaczysz jeszcze troche a tez napiszesz nam na forum jakie kroki milowe Wercia robi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
wanilia napisał(a):
Dzięki Agami 😘 Weronika się obudzila więc się szykujemy do wyjścia

nie ma za co.. łap oklaska ty za wytrwałosc na rehabilitacji... a młodej buzi od cioci agami i nosek w gore a szybko i sprawnie bedzie wam szło 😉)) i zapytaj rehabilitantki co ty z nia mozesz w domu robic... ja z mlodym codzinnie na kocu sie turlamy i robimy to co rehabilitantka i sa efekty.. zreszta taka byla umowa ze chodzimy raz w tygodniu a nie 2 ale pod warunkiem ze w domu cwiczymy 🙂) no i cwiczymy.. dzis magda bedzie w szoku.. 2 tyg go nie widziala bo bylo majowe a tu mlody juz umie z plecow na brzuch z brzucha na plecy, podnoszony za rfaczki do siadu jak kazali wiec tak robilam i juz sam sie wychyla do siadu wiec extra, zabawkami do naduszania polozonymi przed glowka sie podciagnie i sie sam bawi.. wiec bedzie zdziwiona.. a ty Wanilka sama zobaczysz jeszcze troche a tez napiszesz nam na forum jakie kroki milowe Wercia robi 🙂

Mam pytanko czy Wasze dzieci probuje stac juz?
Florek mnie dzis bardzo zdziwil, bo rano lezal u Nas w lozko i podnioslam go za raczki do siadu, a on usiadl po czym podciagnal sie i wstal. Stal moze z 4 sekundy i usiadl spowrotem. Chyba troche za wczesnie na wstawanie prawda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
agami napisał(a):
wanilia napisał(a):
Dzięki Agami 😘 Weronika się obudzila więc się szykujemy do wyjścia

nie ma za co.. łap oklaska ty za wytrwałosc na rehabilitacji... a młodej buzi od cioci agami i nosek w gore a szybko i sprawnie bedzie wam szło 😉)) i zapytaj rehabilitantki co ty z nia mozesz w domu robic... ja z mlodym codzinnie na kocu sie turlamy i robimy to co rehabilitantka i sa efekty.. zreszta taka byla umowa ze chodzimy raz w tygodniu a nie 2 ale pod warunkiem ze w domu cwiczymy 🙂) no i cwiczymy.. dzis magda bedzie w szoku.. 2 tyg go nie widziala bo bylo majowe a tu mlody juz umie z plecow na brzuch z brzucha na plecy, podnoszony za rfaczki do siadu jak kazali wiec tak robilam i juz sam sie wychyla do siadu wiec extra, zabawkami do naduszania polozonymi przed glowka sie podciagnie i sie sam bawi.. wiec bedzie zdziwiona.. a ty Wanilka sama zobaczysz jeszcze troche a tez napiszesz nam na forum jakie kroki milowe Wercia robi 🙂

Mam pytanko czy Wasze dzieci probuje stac juz?
Florek mnie dzis bardzo zdziwil, bo rano lezal u Nas w lozko i podnioslam go za raczki do siadu, a on usiadl po czym podciagnal sie i wstal. Stal moze z 4 sekundy i usiadl spowrotem. Chyba troche za wczesnie na wstawanie prawda?


Mam ten sam problem Basia. Pisalam juz, ze Yasmine nauczyla sie skakac, wybije sie z nog i wlasnie tez sobie przystaje. Wiec jak ja trzymam pod ramionami to straram sie ja unosic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...