Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
holi32 napisał(a):
hejka kochane!!!
Agaaa mówisz że twój synuś dziś strzelił na ciebie focha heheh dobre!!
Coq powiem ci że fajnie masz że tak długo śpisz ale jak ja mam na rano to to by nie przeszło!!!Jaśmin słodko wygląda siedząc przy tym komputerze!!!
Ja dziś w pracy dzionek fajny mały spi od 19.20


No własnie Holi mnie się z rana nie spieszy, więc możemy spać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
beata26 napisał(a):
Dzien dobry,
Aniqawspółczuje Ci, bo wiem jak starsze osoby mogą być nieprzyjemne i fantazjować. A najgorsze, że inne "stetryczałe banie" wierzą innym na słowo 🤢 Ale my wierzymy, że Twoja Mama i Ty nie kolekcjonujecie babcinych misek i garnków 😜


Dobre!!!! 😉 wierzymy 🙂 to prawda 😉hahaaaa

Dzieki ze we mnie wierzycie 😘 dzisiaj sie dowiedzialam, ze jakies 30-letnie firanki do mamy wywiozłam 😮 ale relax, kiedys to sie konczy....wanilia , tak mieszkamy z babcia w domu jednorodzinnym, ona na dole, a my na gorze mamy dwa pokoje, kuchnie i kibelek. wiec na kąpanie i tak musimy schodzic na dół...ona mysli, ze ja jej rzeczy wynosze, jak ona do swoich kur idzie. bo ja kur***nie mam co robic tylko filować, aż kury zaczna gdakać 😁 no masakra, a mojej mamie nic o tym nie mowie, bo ta by ja chyba przyzszla i wyzwała, więc sobie takicich cyrków oszczędze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Staram sie nadrabiac ale za duzo tego
Fotki wszystkie rewelacyjne
Maja tez ma brzuszek a i ryb nie lubi

My dzisiaj szczepienie grudniowe zaliczylismy i dopiero czas sie znalazl na sprzatanie generalne ale z Adamem poswiecilismy 2 godz i czysto,nawet okna pomyte
Wczoraj mialam na noc siostrzenice, a dzisiaj Adam mial miec gosci wiec zawiezlismy ją do domku a wybył z kolegami i jednak sama siedze, mała juz spi wiec mam luz
Tatuś odpoczywa tyle na ile mu interesy pozwalają,dzis byl na 2 godz w pracy sprawdzic czy wszystko ok no i siora na 5 sie sprawuje
4go ma tą operacje a my 3go mielismy jechac i teraz nie wiemy jak to bedzie czy Adam poczeka te kilka dni na mnie bo powiedzialam ze zostaje jeszcze czy pojedzie do De
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
meliska napisał(a):

Aga Maciek wyrozumiały chłopak... wiedział, że mama do pracy poszła i rano musi wstawać wypoczęta 😉 nasze nocki też znacznie lepiej, ale do ideału jeszcze trochę brakuje 😉 A w ogóle to jak Maciuś reaguje jak do pracy wychodzisz?


macha mi przez okno jak do samochodu wsiadam 🙂 także nie jest źle 🙂

u mnie masakra... wystarczy, że widzi, że się zbieram i jest taki płacz... z rąk mi nie chce zejść i tak się tuli...a przez okno nie chce machać taka wściekła, ale jak ja tam jej macham to się śmieje przez łzy... no autentycznie aż mi przykro, że do roboty idę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq z Jaśminy prawdziwa telemaniaczka 😉 a jak grzecznie siedzi... u nas przy bajce to taka ekscytacja... biega, tańczy... nie wie co z tyłkiem zrobić 😁
Marika rybka pycha... ostatnio łosoś ugotowany i podziubany w zupce ala pomidorówce z makaronem mini muszelkami... nawet mi smakowało 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a jednak zajrzałam 😁

Meliska ja rano jeżdżę z tatą moim, i z mamą prawie zawsze. a okna z salonu wychodzą na nasz parking. no i jak kiedyś mu machaliśmy we trójkę to się wściekł i walił w szybę ze złością 🤢

no ale jak przychodzę z pracy to nie chce mnie odstąpić na krok 🙂

teraz to już naprawdę uciekam i do spania, bo budzik 5.50...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
meliska napisał(a):

Aga Maciek wyrozumiały chłopak... wiedział, że mama do pracy poszła i rano musi wstawać wypoczęta 😉 nasze nocki też znacznie lepiej, ale do ideału jeszcze trochę brakuje 😉 A w ogóle to jak Maciuś reaguje jak do pracy wychodzisz?


macha mi przez okno jak do samochodu wsiadam 🙂 także nie jest źle 🙂

u mnie masakra... wystarczy, że widzi, że się zbieram i jest taki płacz... z rąk mi nie chce zejść i tak się tuli...a przez okno nie chce machać taka wściekła, ale jak ja tam jej macham to się śmieje przez łzy... no autentycznie aż mi przykro, że do roboty idę 😞



a u mnie spoko jak widzi że się zbieram to siup na mnie wskakuje ale babcia zachwilę klocki wyciaga lub coś ciekawego 😉 i schodzi jak mam kurtkę to przychodzi daje buzi robi papa 😜 😜
i biegnie do babci 😁 (jednej lub drugiej bo bawią na zmianę) do nas przychodzą babcie i później biorą go do siebie więc z stamtąd go po pracy odbieram , jak wracam często czeka w oknie na mnie i jest taka mega radość jak mnie widzi przez okno 🙂 i w drzwiach już wita z radością...
owszem bywało że się złościł że idę trochę krzyczał ale konsekwetnie nigdy nie uciekałam tylko się żegnam całuję 🙃 czasem pomagałam zabawić wychodzę .... 😎
furi złości i mega wrzasków nigdy nie było 😜 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
nie wiem jak ja jutro wstanę... budzik 5.50...
a jeszcze nie pora na sen, muszę się umyć, coś jeszcze pozbierać... i co najmniej jeszcze godzina zanim się położę..

ale z Wami już się żegnam, dobrej nocy! 😘


witamy w innej rzeczywistości 😁 a tydzień , dwa temu panisuia siedziała o 20 wykąpana pachnąca 😉 z kolacją w piekarniku 😜 😜 😜 hahaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
meliska napisał(a):

Aga Maciek wyrozumiały chłopak... wiedział, że mama do pracy poszła i rano musi wstawać wypoczęta 😉 nasze nocki też znacznie lepiej, ale do ideału jeszcze trochę brakuje 😉 A w ogóle to jak Maciuś reaguje jak do pracy wychodzisz?


macha mi przez okno jak do samochodu wsiadam 🙂 także nie jest źle 🙂

u mnie masakra... wystarczy, że widzi, że się zbieram i jest taki płacz... z rąk mi nie chce zejść i tak się tuli...a przez okno nie chce machać taka wściekła, ale jak ja tam jej macham to się śmieje przez łzy... no autentycznie aż mi przykro, że do roboty idę 😞

u nas tez jest rozpacz jak wychodze, pomimoze ze z tatusiem zostaje, straszny synus mamusi sie zrobil moj synus...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane!!!
Mój mały lubi rybkę najbardziej w zupie tak że dużo makaronu i dużo ryby i marchewka i troszkę wody!!!
Marika a ty pisałaś kiedyś że twój Michałek lubi rybkę!!! Teraz przestał???
Agaaaa mówisz że Maciejka płacze jak ty wychodzisz do pracy u mnie jest spoko odwożę do dziadków i dziadek bierze małego a ja macham i wychodzę czasem ale rzadko zdaża się że płacze ale to szybko przechodzi!!!
Dziś w pracy jestem,!!! Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
holi32 napisał(a):
hejka kochane!!!
Mój mały lubi rybkę najbardziej w zupie tak że dużo makaronu i dużo ryby i marchewka i troszkę wody!!!
Marika a ty pisałaś kiedyś że twój Michałek lubi rybkę!!! Teraz przestał???
Agaaaa mówisz że Maciejka płacze jak ty wychodzisz do pracy u mnie jest spoko odwożę do dziadków i dziadek bierze małego a ja macham i wychodzę czasem ale rzadko zdaża się że płacze ale to szybko przechodzi!!!
Dziś w pracy jestem,!!! Pozdrawiam


no własnie lubił a teraz nie chce 🤢 ......a pieczony łosoś z piekarnika jest naprawdę pyszny 🙃 zje jak tylko zakopię go w ziemniaczkach..... 🤔i teraz żeby zjadł to jest mega kombinowanie.... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry 😉
Ja dziś wolne... plan ambitny - okna umyć... ale brrr tak zimno 😠 w dupie mam te okna 😠
Julkę wyciągnęłam do tanioszki i normalnie moja dziewczyna nie chciała stamtąd wracać 😮 taka fajna babka była... baloniki jej dmuchała, pościągała zabawki z wystawy, a mama mogła spokojnie pogrzebać... całe 30 zł tam zostawiłam 😜 razem z miłą obsługą 😉
Teraz idę na drzemkę z moim dzieckiem... a co 😜
Chloe to chyba te Julki tak mają... mamicycuszki 😁 bo jak tata idzie to i pa pa zrobi i całuska pośle
Asiu co tam u Was, jak dziewczynki, z mężem ok, a Ty jak??? ... pamiętamy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...