Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzień dobry 🙃
Oj Chloe to teraz się ani obejrzysz jak Cię chytnie na dobre 😉
Beata wiesz z Julą do lekarza to człowiek na nic nie patrzy, ale dla siebie to już brak czasu i chęci ☺️... no ale na urlopie już żadnej wymówki nie znajdę 😜... idę z tymi zawalonymi zatokami, uszami, bo już mam dość... okropny ból głowy, katarzysko i ogólne otępienie w związku z powyższym 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Pamiętacie żelowe kredki Julki... właśnie popisała nimi sofę 😲... próbowałam to zaprać i się nie da... ciut zbladło, ale za to się porozmazywało 😞


pamiętacie....... 😜a taką frajdę miały dawać..... 🥴szkoda że tylko Julce.... 😜 😁

upss..... ☺️łączę się w bólu 😉 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry 🙂

Aniqa mam nadzieje, ze po wizycie lekarza bedziesz spokojniejsza 😘 Trzymam kciuki, zeby Kalince szybko przeszlo. Ja to nic Ci nie doradze, ale dziewczyny juz duzo napisaly i dla mnie to tez cenna wiedza w rawie W.

Chloe czekamy czekamy na nowego czlonka zalogi Grudniowek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Pamiętacie żelowe kredki Julki... właśnie popisała nimi sofę 😲... próbowałam to zaprać i się nie da... ciut zbladło, ale za to się porozmazywało 😞


Wiem doskonale co czujesz 🙂 Juz tez mialam mazakow nie dawac Jasminie, ale codzinnie je ode mnie wysepi. Bazgroli nimi po stoliku, ale tam moze robic co chce, bo stol mebla nie przypomina nawet 🙃 Ale jak weszlam dzis do pokoju i zobaczylam, ze udekorowala dodatkowo powloczki na poduszki i przescieradlo to nietety ale oberwalo jej sie na dupsko. U mnie szybka reakcja, ciepla woda plus mydlo na szczecie daly porzadany efekt.
No dzis oficjalnie skonfiskowalam wszystko do czego dostepu miec nie ma!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Ale jak weszlam dzis do pokoju i zobaczylam, ze udekorowala dodatkowo powloczki na poduszki i przescieradlo to nietety ale oberwalo jej sie na dupsko.


🤔 🤔 Ja raz dałam klapsa Werce i wiem że więcej tego nie zrobię.... Popisane prześcieradło też zaliczyliśmy 😜

Chloe trzymam kciuki za Ciebie i Jagienkę zebyście wspólnymi siłami szybko się rozprawiły z porodem 🙂

Kalinka już po lekarzu?
My dziś korzystaliśmy z pogody - w lesie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Ale jak weszlam dzis do pokoju i zobaczylam, ze udekorowala dodatkowo powloczki na poduszki i przescieradlo to nietety ale oberwalo jej sie na dupsko.


🤔 🤔 Ja raz dałam klapsa Werce i wiem że więcej tego nie zrobię.... Popisane prześcieradło też zaliczyliśmy 😜

Chloe trzymam kciuki za Ciebie i Jagienkę zebyście wspólnymi siłami szybko się rozprawiły z porodem 🙂

Kalinka już po lekarzu?
My dziś korzystaliśmy z pogody - w lesie 🙂


Chyba kiepska ze mnie matka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
wanilia napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Ale jak weszlam dzis do pokoju i zobaczylam, ze udekorowala dodatkowo powloczki na poduszki i przescieradlo to nietety ale oberwalo jej sie na dupsko.


🤔 🤔 Ja raz dałam klapsa Werce i wiem że więcej tego nie zrobię.... Popisane prześcieradło też zaliczyliśmy 😜

Chloe trzymam kciuki za Ciebie i Jagienkę zebyście wspólnymi siłami szybko się rozprawiły z porodem 🙂

Kalinka już po lekarzu?
My dziś korzystaliśmy z pogody - w lesie 🙂


Chyba kiepska ze mnie matka.


Nawet nie żartuj, po prostu jakoś mi ten klaps do Ciebie nie pasował 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Też z pogody korzystaliśmy 😉... po lekarzu ofkors 😜
Julka delikatnie powiększone migdały i lekkie świsty w oskrzelach co oczywiście jest następstwem kataru... podrażniona śluzówka i spływająca wydzielina. Dostała ponoć super, naturalne syropy SOLbaby... używała któraś? A katar tak długo utrzymujący się pani doktor zasugerowała, że może być alergiczny 🤢 zobaczymy jak po tych specyfikach...
Ja skierowanie do laryngologa...
Później wygrzewaliśmy dupska na działce 😉... czosnek posadzony i cebulki kwiatów też 🙂 a Julka zgrabiła liście, ino trza było po niej poprawiać 😁
Ja też się przyznaję, że zdarzyło mi się dać klapsa ☺️ ☺️ ☺️
Kuba super w tych liściach buszuje 😁
Dziewczyny na wielkie zdjęcia wystarczy odświeżyć stronę i wraca do normalnych rozmiarów!!!!!!!!!!!!!!!!!!... tak na przyszłość 😉
Aniqa jak Kalinka?... i oczywiście zapomniałam... probiotyk!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

ja kurde mam problem cos mi się stało na tel i nie da się odpwoeidziec....tylko czytac mogę a ja zawsze praktycznie z kom lecę..... więc dlatego troszkę mnie mniej.....

i ja jak na spowiedzi się przyznaję był jeden klaps kiedyś z 2 m-ce temu moze nawet 3 ...tak mnie strasznie wyprowadził z równowagi....bo cały dzień był złośliwy i gdzieś się spieszyliśmy a ten za nic nie chciał się dać ubrać i w końcu nie wytrzymałam złapałam dałam klapsa i ubrałam na siłę..... ☺️ale to żadne moje wytłumaczenie.... ☺️ ☺️ ☺️ 😞
ale takie miałam wyrzuty po tym że masakra.... 😞 więc się już nigdy nie powtórzyło......

Aniqa jak Kalinka?????nic nie piszesz.... 🤔???

Zdjęcia śliczne pogoda widać wszystkim dopisuje..... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Nie mialam jak wczoraj napisac. Nie poszlysmy w koncu do lekarza (teraz zaluje),jakos mi sie wydawalo ze jest lepiej,ale i tak powinnam isc sprawdzic...glupia jestem:/
Kalina w dalszym ciagu robi czesto kupy,na szczescie juz normalnego koloru i bardziej scisle,a nie zielone i wodniste. Co do jedzenia to ciagniemy glownie na mleku i platkach z mlekiem,nic innego nie chce jesc i pewnie dlatego to tak dlugo trwa,no ale co poradze,cos musi jesc. Ani marchwianka ani ryz,ani kisiele nie przechodza,jedynie wypila wczoraj Kubusia przegotowanego jak Agami radzila. Do tego ciagle ma katar juz drugi tydzien i wczoraj znowu zaczal sie kaszel. Mam teraz problem,bo przez czas yej biegunki odstawilam jej wszystkie leki na to przeziebienie,zeby zoladka nie obciazac. Jak myslicie powinnam dalej wapno,zyrtec i vit c podawac???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
Hej
Nie mialam jak wczoraj napisac. Nie poszlysmy w koncu do lekarza (teraz zaluje),jakos mi sie wydawalo ze jest lepiej,ale i tak powinnam isc sprawdzic...glupia jestem:/
Kalina w dalszym ciagu robi czesto kupy,na szczescie juz normalnego koloru i bardziej scisle,a nie zielone i wodniste. Co do jedzenia to ciagniemy glownie na mleku i platkach z mlekiem,nic innego nie chce jesc i pewnie dlatego to tak dlugo trwa,no ale co poradze,cos musi jesc. Ani marchwianka ani ryz,ani kisiele nie przechodza,jedynie wypila wczoraj Kubusia przegotowanego jak Agami radzila. Do tego ciagle ma katar juz drugi tydzien i wczoraj znowu zaczal sie kaszel. Mam teraz problem,bo przez czas yej biegunki odstawilam jej wszystkie leki na to przeziebienie,zeby zoladka nie obciazac. Jak myslicie powinnam dalej wapno,zyrtec i vit c podawac???

sadze ze wapno i vit c nie zaszkodzi. Natomaist lepiej umow sie do lekarza i zobacz co i jak.
tak wogole syrtec jest odczulajacy, w tym wieku mozna go juz podawac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Juppi, mam zaszczyt ogłosic ze mała Jagienka juz na swiecie 🤪 🤪 🤪 🤪 wstawie potem zdjecie bo teraz juz poubierani do wyjscia jestesmy. niestety nic wiecej nie wiem


GRATULACJE CHLOE!!! 🤪 🤪 🤪 cudowna wiadomosc, mam nadzieje,ze Jagusia zdrowa, a Ty sie za bardzo nie nameczlas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...