Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej hej.

A ja wczoraj z trzy razy zajrzalam na forum, ale jak za kazdym razem widzialam moj post z dzien dobry to stwierdzilam, ze do siebie pisac nie bede 😎

Meliska swietny patent. A moje dziecko jeszcze slomki nie widzialo 🤔
Aniqa nie wiem co na biegunke, Jasmina miala raz, jak na rotawirusy w szpitalu wyladowalysmy, no ale wtedy sama jej nie leczylam.
Holi bojowo nastawiona jestes 😎 Ale skoro to twoje ostatnie dni i za dobrze sie w aptece nie dogadywalas to idz na L4 jesli masz taka mozliwosc.
Chloe a na kiedy masz termin dokladnie?
Wanilia wracaj na forum, bo sama widzisz jak jedno mocne ogniwo sie wylacza to od razu jakas lipa sie robi.

Jasmina chodzi po domu i wszedzie rozrzuca zdjecia slubne 🤔
Nie spodziwalam sie tego zupelnie, ale widze, ze Mala podlapuje dwa jezyki rownolegle, oczywiscie bez szalu, ale chyba od taty nauczyla sie mowic "donne" czyli daj, do tego stare, "allo", przerywnik "oh la la" 😉 z bajki OuiOui wylapala "photo", a z Trotro "mami" czyli babcia i "lou"- wilk z bajki o malym wilczku. Pojedyncze slowa sa 🙂

Rano bylysmy na super spokojnym spacerze, jak w to w niedziele.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczór 🙂
Aniqa na biegunkę smecta, jak nie je, nie pije i boisz się, że się odwodni możesz podać elektrolity, np. orsalit. No i podawaj marchewiankę z ryżem, powinno się mleka unikać, bo chyba się źle trawi... ale moja Jula przy ostatnich sensacjach jedynie mleko przyjmowała, więc podawałam, żeby cokolwiek 🥴... zdrówka 😘... coś się Kalinki ostatnio wszystko czepia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Dobry wieczór 🙂
Aniqa na biegunkę smecta, jak nie je, nie pije i boisz się, że się odwodni możesz podać elektrolity, np. orsalit. No i podawaj marchewiankę z ryżem, powinno się mleka unikać, bo chyba się źle trawi... ale moja Jula przy ostatnich sensacjach jedynie mleko przyjmowała, więc podawałam, żeby cokolwiek 🥴... zdrówka 😘... coś się Kalinki ostatnio wszystko czepia 😞

smecte dostalam jedna od szwagierki, ale jeszcze nie dalam, bo akurat mala brala paracetamol, a tam napisane, zeby odczekac godzine. Mala nie je,, ale na szczescie chce pic i to nawet sporo wiecej niz zwykel, chociaz szalu i tak nie ma, wypila przez dzien moze 300ml wody. dalam mleko do spania 🤢, a widze ze meliska piszesz, ze lepiej ne dawac...wiec pewnie niedlugo kolejna kupa bedzie. jak sie jutro nie poprawi, to ta marchwianke zrobie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
meliska napisał(a):
Dobry wieczór 🙂
Aniqa na biegunkę smecta, jak nie je, nie pije i boisz się, że się odwodni możesz podać elektrolity, np. orsalit. No i podawaj marchewiankę z ryżem, powinno się mleka unikać, bo chyba się źle trawi... ale moja Jula przy ostatnich sensacjach jedynie mleko przyjmowała, więc podawałam, żeby cokolwiek 🥴... zdrówka 😘... coś się Kalinki ostatnio wszystko czepia 😞

smecte dostalam jedna od szwagierki, ale jeszcze nie dalam, bo akurat mala brala paracetamol, a tam napisane, zeby odczekac godzine. Mala nie je,, ale na szczescie chce pic i to nawet sporo wiecej niz zwykel, chociaz szalu i tak nie ma, wypila przez dzien moze 300ml wody. dalam mleko do spania 🤢, a widze ze meliska piszesz, ze lepiej ne dawac...wiec pewnie niedlugo kolejna kupa bedzie. jak sie jutro nie poprawi, to ta marchwianke zrobie.

widzisz zapomniałam... jak już dajesz to mleko to rób takie "cieńsze"... wsypuję średnio o połowę mniej proszku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzieki dziewczyny. jak do jutra nie minie, to dam mleko 0,5%. jagod kurde nie mam, z reszta watpie czy by jadla, jakos dlugie zeby na wszelkie owoce ostatnio ma. Agami, a myslalam ze rosół mozna dac, a ty piszesz, ze wywarow miesnych niet 🤢 czlowiek cale zycie sie uczy 😉

Bosh, ja chyba dzisiaj tego mojego ukatrupie...tak mi na nery dzisiaj dziala ze szok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane dziś jestem wykończona miałam 200 osób i jeszcze ta kierownisia kazała mi układać w półkach masakra także już na 100 wiem że jutro idę walczyć o l4!!! SZOK
aniqa współczuje takich biegunek i wymiotów biedna Kalina ale dziewczyny ci już wszystko powiedziały co do diety!!!! Myslę że wszystko szybko minie!!
Coq spoko że mała robi się dwujęzyczna niezła będzie!!!
Basia hejka
Beatka helloł !!!
Meliska hej
Agami Kubuś słodziak
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...