Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dobry wieczór 🙂
Oczywiście wróciłam 😉... jakoś wszyscy daliśmy radę... oby nigdy więcej 😜
Widzę, że wszyscy z uroków pięknej jesieni korzystali...my też i też mamy fotki, ale może jutro się chwalić będziemy, bo dziś na ryło padam 🤢
Maciek i Eluś fiu, fiu 😉
Kalinka modelka... zapomniałaś matka dodać niezła modelka 😉 i te włosy 😉
Coq 😘oby to tylko zmęczenie było 🥴
Wanilia właśnie gdzie jesteś? za płytkę stokrotne dzięki 😘... ale fotki nie chodzą 😞... ale spoko kiedyś wpadniemy to sobie zgram 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mala przed chwila usnela. A ja z mezem powisialam na telefonie, a teraz do drugiej pracy juz pojechal.
Dzieki Holi za wspolczucie 😉 ja to juz w samotnosci wprawiona jestem wiec jedna niedziala w te czy inna... 😉
Elus fantastycznie w tych zoltych lisciach buszuje 🙂
Aga Maciek ma super taczke. Za kazdym razem jak go widze, to nie wierze, ze on taki blodasek 😉 A w tej czapce to zupelnie do twojego M podobny 🙂
Aniqa Kalinka ma MEGA oczy 😆 No i fryzura tez extra! No i teraz uwazaj co jej obiecujesz 😜
Meliska witamy!!! 🙃 i piekny avatar podziwiamy 🙂

No wlasnie, po "tadam" Wanilie wcielo... 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

Juz po weekendzie 😞
Minal zbyt szybko. Ja jeszcze jestem przeziobina, bo zamiast weekend przelezec w lozku korzystalam z ladnej pogody 😉 W sobote poszlismy na spacerek z Florem i trafilismy na festyn 🙂 nie bylo Nas 3 godziny, a najlepsze ze Floro nie mial pieluchy. Wyobrazcie sobie ze przez ten czas ani razu nie sikal. Wrocilismy do domku i wtedy usaidla na nocnik i zrobil co mial zrobic. Na festynie bylo bardzo malo osob, za to Floro poznam Policje i dostal odblask a potem gral w pilke nozna 😁 a najlepsze bylo ze wszedl do wozi strazakow i juz go zrekrutowali 🙂
Niedziela minela fajnie rano basen i zdjecia. Doszlam do wniosku ze musze sobie kupic okularki wodne bo nic nie wiedzialam. Napstrkalam 104 zdjecia ale czesc trzeba wyrzucic. Aparat jest super 😁 zapomnialam dzis pendriva jak nie zapomne jutro to powklejam pare. A popoludniu poszlismy do matki chrzestnej Florka. W drodze ze domu Floro zasnal w wozku ale jak tylko usluszal babcie odrazu sie obudzil i jeszcze na chwile poszlimsy do nich pokazac zdjecia z basenu 🙂

Meliska avatarek super nie poznalam Julki wogole
Aniqa Kalina wyglada na dorosla pannice
Aga Maciek slicznie pomaga w ogrodku i jest takim samym blondaskiem jak Florek 🙂
Marika ciesze sie ze buty udalo sie sprzedac.
Holi gratulacje "ostatecznego rozwiazania" 🙂 do konca pracy zostalo Ci 2,5 tygodnia 😁 pewnie juz dni odliczasz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
Dzien dobry. Moje dziecko chore,kaszle brzydko. Ode mnie sie zarazila pew ie,bo ja ostatni tydzien zasmarkana i z bolacym gardlem chodzilam.

Zdrowka dla Kalinki 😘
Zapomnialam napisac Florowi wlasnie sie przebily 2 dolne piatki 😉 jeszcze tylko 2 gorne i bedzie pelne uzebienie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moje dziewcze juz spi z godzine, ale dzis dzien bezdrzemkowy 😉

Marika u mnie tez dzis zalamanie pogody, deszcz...ale popludniu zrobilo sie pieknie i slonecznie 🙂
Aniqa zdrowia dla Kaliny!!!
Basia na zdjecia czekam z niecierpliwoscia 😉

Wanilia a u Ciebie wszystko w porzadku? 🤔 Chyba z cztery dni juz nie zagladasz i ostatnio to tylko "tadam" napisalas. Daj znac co sie dzieje, bo jednak Ty taka "codzienna forumowczka" jestes...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobry wieczór 🙂

ja jestem zasmarkana od soboty i zamiast coraz lepiej to coraz gorzej... leci z nosa non stop... dyrektor się mnie dzisiaj pyta: " czy czujesz się tak źle jak wyglądasz? " 😜 nos czerwony, oczy łzawiące... nieciekawy widok

no i jeszcze się zezłościłam dzisiaj trochę na naszą nianię, bo dała Maćkowi rybki w sosie pomidorowym w puszcze, podobno połowę puszki dał. no i efekt w postaci kupy i potem mega czerwonej pupy, potem kolejna kupa, a pupa taka, że nie da się dotknąć, nie chce siedzieć... tak go boli... jak mu nalałam wody, takiej letniej do brodzika i włożyłam to jak woda mu pupę dotknęła to tak zaczął płakać, od razu wstał... no i zmiana pampersa to masakra... tak go boli, jak się tylko dotknie, a co dopiero wytrzeć...

tak ogólnie ją chwalę, ale już kiedyś z tym słońcem trochę niepoważna była, jak Maćka wysypało, no i teraz te rybki... kiedyś też dawała mu pasztet, taki mały z pudełeczka. ja sama czasem zjem, ale rzadko. ale dziecka nie chcę faszerować takimi rzeczami, niech je zdrowiej niż ja... dlatego parówki mu kupuję za 24zł za kilogram, takie które mają 93% mięsa z szynki. więc jej tak dzisiaj powiedziałam... tak delikatnie... o tym pasztecie kiedyś powiedziałam, żeby mu nie dawała jak mi powiedziała, że on tak lubi, że łyżeczką pół opakowania zjadł... no super po prostu, same jakieś odrzutki tam są. dlatego nie chcę go tym karmić...

musiałam się wyżalić 😉

bo poza tym to złota kobieta jest 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane!!!
Ja dziś podpisałam umowę o pracę nową super od 2 listopada zaczynam tam pracę!!! heheh
A dziś byłam nadgodziny od 8 do 18 poza domem i z małym się nie widziałam!!! Lecz spoko nawet nie odczul że mnie nie ma był od 8 do 16 z niania ekstra kobieta!!!
Nie muszę się przejmować obiadami bo ona Elusiowi daje zupkę i drugie danie swoje ma gotuje dla swoich mężczyzn swojskie zdrowe ekstra nam się trafiło !!!
a tak to ok !!!
Agaaa a tobie współczuje że niania masz z tym jedzeniem taką oj Bo Maciuś wszystko lubii hehe dobra jest!!!
Meliska hellol pikny avatarek
ZDROWKA dla wszystkich chorusków perełeczki !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aga jak go tak opiekło to najlepsza jest mąka ziemniaczana poważnie zasyp mu pupę i od razu mu będzie lepiej 🙂 mój to nawet po prostu uwielbia 🙂 jak zobaczy mąkę w miseczce to mówi "titititi"pokazując paluszkami jak się sypie 😉 😜 ostatnio nawet tylko tego używamy jeśli jest taka potrzeba w końcu to natura :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Helloł 😁
Oczywiście życzenia zdrowia przygarniam też do siebie, bo z nosa leci mi ciurkiem 🤢
A teraz pragnę Was uspokoić... Wanilia dzwoniła, u nich wszystko ok, wyjechali do rodziców 🙂... podczytuje nas na telefonie... także uwaga na to co "mówicie" 😜... i pozdrawia ofkors 😉
Holi czyli wcieliłaś plan w życie... jeszcze chwileczka, jeszcze momencik 😉
Agaa złota kobieta też może popełniać błędy 😉 a konkretnie mówiłaś, że Maciek takiej ryby nie toleruje? swoją drogą toż to szok, żeby tak reagował 🤔
Coq a jak M? wydobrzał? rozumiem, że to jednorazowy incydent był 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kuku 🙂

Meliska rozumiem, ze zdjecia podkolorowane 😉 ale PRZEPIEKNE 🤪 Ptrze na Julke i nie wierze, ze to ona, wyglada slicznie w dwoch kitkach 🙂 no i kwiat w klapie - jak gwiazda 😉
A malzon ok, chyba to tylko incydent byl. Rano mogl wczoraj pospac, choc jak wstal to stwirzil, ze spac sie nie da, bo ciagle jakies klotnie slyszy, tzn. moje z Jasmina 🙃
Holi gratulacje....to odnosnie pracy, ze w koncu wszystko doczekalo sie finalizacji. 🙂

Ja wczoraj jeszcze o polnocy w kuchni buszowalam, ciastka pieklam, bo dzis maz swietuje....wiec chociaz tyle ile moglam to zrobilam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
helloł,
mam problem z logowaniem z kompa mamy 🥴
Piękne zdjęcia dziewczyny wstawiłyście a sesja Julki to już szokująca 😁 Do tej pory królowały zdjęcia łobuziary a tu nagle taka pannica w stylu romantica - przepiękne 😘
Ja za chwilę lecę do fryzjera, umówiłąm się na farbowanie więc jakieś 2,5 h bez dzieci. Już nie mogę się doczekać, poczytam sobie i odpocznę 😎
Pamiętacie jak pisałam że tata miał problemy ze skórą> Umówiłam go wtedy do dermatologa i po lekach wszystko pięknie znikneło. Leki się skończyły, 3 mce minęły i nawrót a tata rzekomo się nie mógł dodzwonić. Tak więc umówiłam go na jutro i jedziemy znów razem. Przy okazji pokażę swój nos bo mi się jakieś swędzące suche placki robią 🤔 Jeszcze bym chciała gdzieś kosmetyczkę wyhaczyć i będę jak nówka sztuka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...