Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Agaa dobrze że wizyta udana choć samo słowo operacja niewątpliwie trochę przeraża.....ale to tylko dla dobra Maciunia 😉

Coq zdjęcie pierwsze poprostu zniewala 🙂 rozkoszna elegantka.....!!!!!

Agami Kubuś naprawdę nieźle wygadany 🙂

Co do teorii nocnik gadanie u nas szału nie ma słysząc jak szaleją Wasze dzieci ........jednak dużo lepiej nam idzie z gadaniem ....bo przynajmniej jakieś postępy..... 😜 😉 😉 😉

Meliska za reklamę dziękujemy jednak jakby Marika miała większe to by bankowo nie sprzedawała 😉 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzien dobry, dzien dobry 🙂

Mozna sobie dzis glowe o chmury obic, tak niska wisza... i pada.

Chloe cala rodzina chora? Ty tez?
Aga ja jeszcze do operacji... Mysle, ze z boku nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazic sobie twoje leki i obawy... mam nadzieje, ze do czasu operacji zdolacie sie z mezem jakos oswoic z ta mysla. Wszyscy sprostacie wyzwaniu, zobaczysz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agaaa myślę że operacja jest potrzebna moja siostrzenica ma dziś 13 lat i też miała zabieg bo urodziła się ze stopą końską szpotawą i teraz ma spokój!!!!
A ja mam problem bo moja koordynatorka nie bardzo CHCE mnie puścić tego 15 masakra jestem taka zła że szok!!!
Będzie tu w czwartek to jej wręczę moje porozumienie stron!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

Ja wlasnie ze szkolenia wrocilam i ide na spotkanie.
meliska napisał(a):

Basieńka i ja potwierdzam... buty warte swojej ceny 😎... bym się nawet nie zastanawiała jakby Marika miała większe 😉

Dzieki bardzo Marika wyslala mi zdjecia na maila 😉 wlasnie sie zastanawiamy czy nie kupic 24 zamiast 23. Musze dzis z moim M pogadac i dac znac.

U Nas pozatym dobrze. Dzis Florek po raz pierwszy poszedl zo zlobka bez pieluchy 🙂 jestem ciekawa rezultatow 😁 lece na spotkanie papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobry wieczór 🙂

właśnie weszłam do domu i z racji, że komputer tylko w stanie uśpienia był to nie musiałam go włączać. wystarczyło klapę otworzyć i dlatego też piszę...
odebrałam Maćka od rodziców, bo jak mam na drugą zmianę to ok 15.30 mama bierze Maćka. no i weszliśmy do domu. a u nich chwilę siadłam, zjadłam obiad... trochę późny i na nic więcej nie było czasu.
teraz wstawiłam wodę na mleko, idziemy się kąpać i spać... a ja marzę o przebraniu się w coś domowego... więc pewnie zaraz po Maćku się umyję... i w piżamkę 😜

Coq Jaśminka jest prześliczna!!!! no i jak pięknie ubrana! 🙂

Meliska wczoraj zastosowałam Twój patent i umyłam się w wodzie po Maćku 😜 co by szybciej było...

w ogóle synuś już czwarty dzień wstaje o 5... 🤢 masakra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry
Aga, u nas od jaiegos tygodnia wstawanie o 6.30 i tez jestem zmasakrowana ta godzina. wstyd przyznac, ale wlaczam kalinie wtedy bajki i ide dalej kimac, chociaz do 8.
Kupilam dzisiaj jeszcze Kalince butki jesienne, bo mi sie wczoraj dziewcze w nocy obudzilo , trzymalo za stopke i mowilo ała 🤢 no to se nawkrecalam, ze ma za male butki , nie chcialam juz teraz nowych kupowac ,bo sie nie oplaca na te jeszcze 2-3 tyg. zanim zimowe sie zalozy, no ale trudno, przynajmniej jestem spokojna ze w za małych nie łazi.
siedze wlasnie i cztam ksiazke "Wstrzasajace wyznania Kathy" - na faktach o pralniach zakonnic magdalenek w Irlandii - jednym słowem rzeźnia, niby XX wiek, a takie rzeczy sie dzialy, w dodatku u zakonnic 🤢
Holi, trzymam kciuki, aby udało Ci sie bezproblemowo przejść, bo cos mi sie lekko moja sytuacja przypomina...brrrr
A pisalam juz wam, ze przez bylego szefa nawet kuroniowki z urzedu pracy nie dostałam???!!! bo ch** czesc placil wynagrodzenia pod stołem (dodatki), na kwiie byla tylko podstawa i przez to nie w kazdym miesiacu mialam spelniony warunek 1600zł brutto wynagrodzenia (dokladnie to z 18 mcy wymaganych, miałam 14 m-cy). Gdybym dostawala zawsze calosc wynagrodzenia na kwit, to bym chociaz kuronia miala, a tak mam wielkie gowno...ciagle sie zastanawiam, czy do PIPu go nie podac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
Bry

A pisalam juz wam, ze przez bylego szefa nawet kuroniowki z urzedu pracy nie dostałam???!!! bo ch** czesc placil wynagrodzenia pod stołem (dodatki), na kwiie byla tylko podstawa i przez to nie w kazdym miesiacu mialam spelniony warunek 1600zł brutto wynagrodzenia (dokladnie to z 18 mcy wymaganych, miałam 14 m-cy). Gdybym dostawala zawsze calosc wynagrodzenia na kwit, to bym chociaz kuronia miala, a tak mam wielkie gowno...ciagle sie zastanawiam, czy do PIPu go nie podac...


nie za bardzo rozumiem co Ty piszesz ....zasiłek przysługuje jeżeli w okresie 18 miesięcy poprzedzających dzień zarejestrowania , łącznie przez okres co najmniej 365 dni: czyli 12-m-cy był zatrudniony i osiągał wynagrodzenie w kwocie co najmniej minimalnego wynagrodzenia za pracę, od którego istnieje obowiązek opłacania składki na Fundusz Pracy,
Umowę o pracę chyba miałaś i na niej miałaś minimalne wynagrodzenie ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

Aniqa 6.00-6.30 to u nas normalna pora wstania, to mnie nie dziwi 😁 no ale 5.... dzisiaj wszystko wróciło do starego rytmu, bo Maciek wstał o 6.30 🙂

a co do Twojej umowy to nie rozumiem jednego, bo skoro na umowie miałaś minimalne wynagrodzenie, to przecież to jest chyba wiążące...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marika ja bylam zatrudnion n pol etatu a moja podstawa wynosila 950zl,do tego na kwit szla jeszcze prowizja uzalezniona od wysokosci sprzedazy a moja wyplata byla uzalezniona od wysokosci prowizji. Pod stolem dostawalam dodatki za wykonanie planow,zawsze to bylo kilkaset zl. Wiem ze na 18 mcy skladkowych musi byc conajmniej 12 gdzie byl osiagniety minimalny dochod 1600 zl. Gdybym zawsze calosc wyplaty zawsze.dostawala na kwit to mialabym zasilek,bo praktycznie co miesiac tyle mialam. Ale ze czesc szla pod stolem,i z tego wzgledu zabraklo mi 4 mcy skladkowych zeby doostac kuronia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry
Coq zdjęcia cudne a Jaśminka jak zwykle wygląda jak cukiereczek: jest wspaniała 🙂

Młody marudny że szok, wczoraj byliśmy na kontroli i osłuchowo już czysto ale nos zapchany co wyraźnie wpływa na jego nastrój 😜 CZytam na telefonie wieczorami bo nie mam jak do kompa usiąśc, Hubert się budzi jak tylko wstanę 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zaczne od podziekowan za komplementa 😘

My ze spaceru wrocilysmy, Jasmina zjadla dwa herbatniki, wypila kakao i poszla spac.

Wstajemy albo po 6, albo okolo 8.30, zalezy od tego, o ktorej sie kladziemy spac. Choc wczoraj polozylysmy sie pozno, a dzis Jasmina o 5.40 do mnie "paki paki" czyli, ze bajki mialam jej wlaczyc 🤔 Hola, hola, kazalam dalej spac, po 6 znowu chyba cos slyszlam, ale ja jeszcze przetrzymalam.
Aniqa jak moje dziewcze wstaje po 6 to ja staram sie tez wstac, ona oglada bajki w tele, a ja sie myje, robie sniadanie... Ale czasami tez nie mam sily, najczesciej jak pojde za pozno do wyra wieczorem, wtedy tez ona oglada , a ja spie. Tyle ze ja wyciagam reke i mam pilota w reku, bo my z telewizorem spimy 😉

U nas zamiast w strone suchej pieluchy, to w nocy czeste przecieki 😠 Nie to zebym przechwalila Pampersy pomaranczowe, bo maz kupil ostatnio dwa kartony zielonych. Staram sie juz tak dokladnie zapinac, a potem w nocy okazuje sie, ze body jest wilgotne.

Basia jak Floro przeszedl test bez pieluchy w zlobku?! A Tobie zdrowka!
Wanilia to juz blizej zdrowia jestescie niz choroby 😉 Jeszcze gdyby teraz humorek sie Hubertowi poprawil.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny, za dwa miesiace , mniej lub wiecej 😉 bedziemy dwa lata naszych dzieciakow swietowac 🤪
Czasami jak mam mozliwosc to rano ogladam program o maciezynstwie, ciazy itd., dzis o buncie dwulatka mowili, mam nadzieje, ze Jasmina bedzie przechodzila go w sposob delikatny...choc czasami odnosze wrazenie, ze juz sie zaczelo, najczesciej jak kladzie mi sie na ulicy, bo chce jaj za reke zlapac 🤔
A slyszalyscie o symptomie zaprzeczenia ciazy? Przedwczoraj wlasnie o tym byla mowa i jedna kobieta dowiedziala sie, ze jest w ciazy jak pojechala do szpitala z ostrymi bolami brzucha, bo zaczela sie akcja porodowa 😮 Druga dowiedziala sie troche wczesniej i wraz z ta rewelacja brzuch urosl jej w trzy minuty 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...