Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
U Nas niedziela troche gorsza niz wczesniejsze. Kupilam malemu zel na dziaselka oraz gryzaczek w postaci smoczka. Wsadzilam mu palec do buzi zeby mu posmarowac i wyczulam zabki 😮 kly malemu rosna. Niedlugo bedzie wampirem 🤪

Na kly to za wczesnie, na poczatek jedynki lub dwojki wyjda...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
dorianna napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
U Nas niedziela troche gorsza niz wczesniejsze. Kupilam malemu zel na dziaselka oraz gryzaczek w postaci smoczka. Wsadzilam mu palec do buzi zeby mu posmarowac i wyczulam zabki 😮 kly malemu rosna. Niedlugo bedzie wampirem 🤪

Na kly to za wczesnie, na poczatek jedynki lub dwojki wyjda...

U Florka w miejscu klow jest takie biale i jak tam dotykam ma cos ostrego. Tez slyszalam ze najpier ida jedynki i dwojki, ale w takim razie to co mu tam rosnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
dorianna napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
U Nas niedziela troche gorsza niz wczesniejsze. Kupilam malemu zel na dziaselka oraz gryzaczek w postaci smoczka. Wsadzilam mu palec do buzi zeby mu posmarowac i wyczulam zabki 😮 kly malemu rosna. Niedlugo bedzie wampirem 🤪

Na kly to za wczesnie, na poczatek jedynki lub dwojki wyjda...

U Florka w miejscu klow jest takie biale i jak tam dotykam ma cos ostrego. Tez slyszalam ze najpier ida jedynki i dwojki, ale w takim razie to co mu tam rosnie?


no dziwne, smiesznie bedzie wygladal, jak mu kly najpierw wyjda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć laseczki 🙂

Agami pomyśl, że teraz może być tylko lepiej 😘

Basieńka czyżby pierwsze grudniowe zęby wydostawały się na świat 🙃

coq to na pewno pogoda nie służy Małej, przy słońcu będzie znowu super 🙂

Aniqa oj, współczuję kolki... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiuniaa1603 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
u nas Maciek już śpi, od 19.30 🙂

Aga nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę mój prędzej jak 23 nie pójdzie spać... próbowałam wszystkiego, ale nic nie działa... 🤢

bo nasze dzieci to mali szantażyści 😜 już teraz wiedzą jak się w życiu ustawić 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiuniaa1603 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
u nas Maciek już śpi, od 19.30 🙂

Aga nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę mój prędzej jak 23 nie pójdzie spać... próbowałam wszystkiego, ale nic nie działa... 🤢

no w tym względzie nie mam co na Maćka narzekać. i będzie spał do 3-4 🙂 bo teraz znowu się na później przestawił 🙂 8 do 9 godzin bez przerwy potrafi przespać 🙂
A Twój też prędzej czy później się nauczy wcześniej zasypiać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
u nas Maciek już śpi, od 19.30 🙂

Aga nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę mój prędzej jak 23 nie pójdzie spać... próbowałam wszystkiego, ale nic nie działa... 🤢

no w tym względzie nie mam co na Maćka narzekać. i będzie spał do 3-4 🙂 bo teraz znowu się na później przestawił 🙂 8 do 9 godzin bez przerwy potrafi przespać 🙂
A Twój też prędzej czy później się nauczy wcześniej zasypiać 🙂


moja gwiazda tez spi od 19.50 i tak mysle do 5-6 pospi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
u nas Maciek już śpi, od 19.30 🙂

Aga nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę mój prędzej jak 23 nie pójdzie spać... próbowałam wszystkiego, ale nic nie działa... 🤢

no w tym względzie nie mam co na Maćka narzekać. i będzie spał do 3-4 🙂 bo teraz znowu się na później przestawił 🙂 8 do 9 godzin bez przerwy potrafi przespać 🙂
A Twój też prędzej czy później się nauczy wcześniej zasypiać 🙂


moja gwiazda tez spi od 19.50 i tak mysle do 5-6 pospi 🙂

A z moim teraz nie jest tak wesolo 😞 dopiero co zasnal, ale bardzo sie meczy z zabkami wiec nie wiem jak dlugo pospi 😞 a we wtorek szczepienia do tego... bedzie znowu trzy dni i dwie noce nie spania i trzymania malego tylko na rekach. Niestety on nie umie jeszcze zagryzac wiec gryzaczki sie nie przydaja za to masc na troche mu usmierza bol... zawsze to cos 🙂
Ja sie juz klade poki maly spi zeby w nocy wstac w miare wypoczeta jak sie obudzi.

Dobranoc i kolorowych snow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
Basieńka ja też Maćkowi kupiłam gryzaczki i wkładam mu do buzi żeby nie wkładać jego rączek, ale nie bardzo wie co ma z tym robić 😜

kalina tez ma 2 gryzaki i jeden sobie szczeglnie upodobala. od razu załapala do czgo słuzy 🙂 wkladam jej do jednej łapki, to druga sobie podtrzymuje i od razu do buziaka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
Basieńka ja też Maćkowi kupiłam gryzaczki i wkładam mu do buzi żeby nie wkładać jego rączek, ale nie bardzo wie co ma z tym robić 😜

moj niestety tez nie wie 😞 kupilam mu taki smoczek co udaje gryzak, ale wypluwa go odrazu. We wtorek sie zapytam lekarza co z tym robic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
Basieńka ja też Maćkowi kupiłam gryzaczki i wkładam mu do buzi żeby nie wkładać jego rączek, ale nie bardzo wie co ma z tym robić 😜

kalina tez ma 2 gryzaki i jeden sobie szczeglnie upodobala. od razu załapala do czgo słuzy 🙂 wkladam jej do jednej łapki, to druga sobie podtrzymuje i od razu do buziaka 😁


to super 🙂 to Maciek łapie w rękę, trzyma, ale tylko macha, do buzi nie chce wkładać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
Basieńka ja też Maćkowi kupiłam gryzaczki i wkładam mu do buzi żeby nie wkładać jego rączek, ale nie bardzo wie co ma z tym robić 😜

kalina tez ma 2 gryzaki i jeden sobie szczeglnie upodobala. od razu załapala do czgo słuzy 🙂 wkladam jej do jednej łapki, to druga sobie podtrzymuje i od razu do buziaka 😁


to super 🙂 to Maciek łapie w rękę, trzyma, ale tylko macha, do buzi nie chce wkładać 😉

a ja właśnie Julce dziś kupiłam gryzaczek 🙂 co prawda jeszcze nie rozpakowany, ale myślę, że da sobie z nim radę... cokolwiek nie ląduje w jej rękach od razu trafia do dziuba 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kurde, jak ten czas szybko leci... dopiero co byłyśmy w ciąży, potem porody, potem nasze maluszki były takie maluteńkie, a teraz już zaczynają ręce wkładać do pyszczków, zaraz pojawią się zęby, będą siadać, stać, chodzić, mówić... za szybkoooooo!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A w ogóle to DOBRY WIECZÓR 😜

Byliśmy dziś u kuzyna Julki, jejku ona przy nim ruchliwa jest... przebiera nogami, rękami, no w miejscu nie usiedzi 😁 a on leżał jak zaczarowany. Chcieliśmy foto takie "grupowe" zrobić, więc położyliśmy ich na kocyku i Jula dała mu w papę i na tym się skończyło 😜

No i DOBRANOC 🙂 bo spać się chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...