Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
nadia85 napisał(a):
Ulka napisał(a):
ja tez jade głownie na biedronkowych i sa to moim zdaniem pampersy i niestety smierdza tak samo jak pampersy, gumki bardzo dobrze przylegaja jak pampersy , wyciete tak samo jak pampersy w sensie nie sa kwadratowe itd, porownywalam dokladnie wszystko
ja nie moge zapachu tej chemi ani w oryg pampersach ani w biedronkowych i moim ideałem sa pampersy premium tylko ze cena mnie zabija bo moja czasami potrafi 2 min polezec w czystej pieluszcze i trzeba zmieniac znowu
wiec zkladam jej te happy jak wiem ze nic grubszego nie zrobi przez jakas godzine, sa kijowe, bezkształtne, ale takie jakby bawełniane, miłe, delikatne bez tego smrodu całego i mała nie ma zaczerwinionej skory jak po pampersach, moze jak urosnie sie bardziej dopasują te happy bo narazie odstają z każdej strony


Ulka moje idealne to też Pampers Premium. A w innych, min. w Pampersach zwykłych i tak jak Antosia walnie mega kupsko to po pachy całe plecy. Też tak macie? czy ja źle zakładam? czy chodzi raczej o to, że pod takim ciśnieniem wali i tyle, że wypycha górą?

my wyprobowalismy tylko pampersy i huggisy, i w zadnych sie tak nie dzialo. Jedyne co to sobie sikal po plecach ale to przez to ze nie wiedzialam ze fiutka trzeba dawac na dol i on sobie wesolo sdikal w gore 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc laski 🙂

ja tu patrze a wasze bable mają juz ponad mieisac 🙂 a u nas dopiero 1 tydzień 🙂

toczę walkę o karmienie piersią ale nie zawsze nam to dobrze idzie w nocy czasem dokarmiam bo boje sie ze nie mam na tyle pokarmu ....

ale staram sie jak moge by nie zostac z butelka i laktatorem ......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
czesc laski 🙂

ja tu patrze a wasze bable mają juz ponad mieisac 🙂 a u nas dopiero 1 tydzień 🙂

toczę walkę o karmienie piersią ale nie zawsze nam to dobrze idzie w nocy czasem dokarmiam bo boje sie ze nie mam na tyle pokarmu ....

ale staram sie jak moge by nie zostac z butelka i laktatorem ......

marika mnie w szpitalu mowili zeby za wszelka cene probowac karmic tylko piersia, co 2 godziny po 15 minut z kazdej piersi (obie przy jednym karmieniu), takze w nocy. i u nas sie rozhulala laktacja 🙂 Powodzenia, dacie rade!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
marika321 napisał(a):
czesc laski 🙂

ja tu patrze a wasze bable mają juz ponad mieisac 🙂 a u nas dopiero 1 tydzień 🙂

toczę walkę o karmienie piersią ale nie zawsze nam to dobrze idzie w nocy czasem dokarmiam bo boje sie ze nie mam na tyle pokarmu ....

ale staram sie jak moge by nie zostac z butelka i laktatorem ......

marika mnie w szpitalu mowili zeby za wszelka cene probowac karmic tylko piersia, co 2 godziny po 15 minut z kazdej piersi (obie przy jednym karmieniu), takze w nocy. i u nas sie rozhulala laktacja 🙂 Powodzenia, dacie rade!! 🙂


staram się w to wierzyć 🙂

a smoczki uzywacie ??? bo u nas obowiązkowo ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja też właśnie nadrobiłam zaległości

dorianna widzę, że Twój mały jak i mój od początku po lekarzach. Twój ma nerki chore, mój z tym gipsikiem. umęczą się biedaczki małe. życzę Twojemu szkrabowi dużo zdrówka 😘

nadia i coq no to macie problem z Waszymi dzieciątkami i ich spaniem, ale z czasem to na pewno się unormuję, trzymam za to kciuki 😘

Pammat a Twoja Konsti to po prostu aniołek, jak przesypia całą nockę 😆

Chloe ja też nie wiedziałam, że siusiaczka trzeba na dół 😉

a u nas ogólnie dobrze w nocy, budzi się na karmienie, czasem coś postęka i pobudka jest dłuższa, ale daje się radę. ale ostatnio w dzień strasznie marudny jest, znaczy się pośpi chwilkę i się budzi, a w ogóle to w dzień ostatnio śpi tak strasznie niespokojnie, byle jakiś mniejszy hałas i się wierci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
ja dopiero nadrabiam .....

dorianna zdrówka wam zyczę!!

pamm a Twoja niunia to na cycu tyle do rana przespi?????

candys a Ty dokarmiasz butlą na noc???


marika321 moja tez spi w nocy w jednym rzucie nawet 7h i to na cycu 🙃 Za to w dzień prawie wcale ostatnio...Jak ma dobry chumor to mi to wcale nie przeszkadza, gorzej jak zaczyna marudzić. Osttanio jest tak że w ciągu dnia tylko na spacerze zasypia. Teraz od dwoch godzin leży na łóżku i nie chce zasnąc 😮 Trochę popłakuje, trochę cwiczy wydawanie innych dzwięków a troche się gapi w czarno-białe obrazki na ścianie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
marika321 napisał(a):
ja dopiero nadrabiam .....

dorianna zdrówka wam zyczę!!

pamm a Twoja niunia to na cycu tyle do rana przespi?????

candys a Ty dokarmiasz butlą na noc???

wanilia masz linka do tych obrazkow? juz ci sie kiedys pytalam.
marika - smok obowiazkowo 😉



marika321 moja tez spi w nocy w jednym rzucie nawet 7h i to na cycu 🙃 Za to w dzień prawie wcale ostatnio...Jak ma dobry chumor to mi to wcale nie przeszkadza, gorzej jak zaczyna marudzić. Osttanio jest tak że w ciągu dnia tylko na spacerze zasypia. Teraz od dwoch godzin leży na łóżku i nie chce zasnąc 😮 Trochę popłakuje, trochę cwiczy wydawanie innych dzwięków a troche się gapi w czarno-białe obrazki na ścianie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ulka napisał(a):
a u mnie ciekawie- ja sie kąpałam mąż miał przebrać dziecko, no i przebrał, tylko że zapomniał dziecku nałożyc pieluche...i sie zastanawiał ze o czyms chyba zapomniał 😁
moja tak sie usmiecha jak rozmawiamy ze kosmos!!! 🤪


Ulka za to oklask 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane my dziś spacer zaliczony ale jakoś paskudna pogoda. mały coś na spacerze na początku jak wychodzimy niespokojny marudzi i płacze a ja muszę mu grzebać w wózku uspokajać i dawać smoczka a mi w ręce zimno i ja mam zimne ręce. teraz mały po kąpieli i w łóżeczku ale ja go huśtać muszę dobrej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
ja też właśnie nadrobiłam zaległości

dorianna widzę, że Twój mały jak i mój od początku po lekarzach. Twój ma nerki chore, mój z tym gipsikiem. umęczą się biedaczki małe. życzę Twojemu szkrabowi dużo zdrówka 😘

nadia i coq no to macie problem z Waszymi dzieciątkami i ich spaniem, ale z czasem to na pewno się unormuję, trzymam za to kciuki 😘

Pammat a Twoja Konsti to po prostu aniołek, jak przesypia całą nockę 😆

Chloe ja też nie wiedziałam, że siusiaczka trzeba na dół 😉

a u nas ogólnie dobrze w nocy, budzi się na karmienie, czasem coś postęka i pobudka jest dłuższa, ale daje się radę. ale ostatnio w dzień strasznie marudny jest, znaczy się pośpi chwilkę i się budzi, a w ogóle to w dzień ostatnio śpi tak strasznie niespokojnie, byle jakiś mniejszy hałas i się wierci

No to sama wiesz jak to jest, dopoki dziecko jest zdrowe to nikt nie wie co sie czuje jak dziecko cierpi i musi byc w szpitalu... Nic przyjemnego, nie zycze tego nawet wrogowi...
Ale swoje trzeba przezyc zeby potem bylo dobrze... oby... 🥴
A jak dlugo twoj maly jeszcze w gipsie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam i o zdrowie laseczki pytam 😉
Tęskniłyście 😎 ???
Pewnie nie heh 😜 😜 😜

U mnie dupy czasowej ciąg dalszy...pochłania mnie do reszty 🤨
Widzę, że działacie tu dzielnie tak jak na brzuszku 😉
Sorki ale nie dam rady nadrobić zaległości 🤢 Mam nadzieję, że z Wami i Waszymi dzieciaczkami w porządalu jest wszystko 😘

Holi dziękuję za pamięć i przepraszam, że nie odpisałam ale mam tak, że jak od razu nie odpiszę to później z głowy wylatuje 😞

Asia wariatko gg to u mnie może 5 min dziennie okupuję tylko więc się spiknąć będzie trudno... 🤨

Sab Simplex na Kajtulina mojego nie działa tak dobrze jak na inne dzieci 🤔 ...wróciłam więc do Espumisanu i jest gites 🙂

Echhh...nie wiem co mam jeszcze napisać 🤨

TĘSKNIĘ ZA WAMI OKRUTNIE 🤔 🤔 🤔

W tygodniu pewnie już się na dobre włączę do dyskusji...tzn. wrócę do żywych 🤪

A tymczasem buziam Was konczity 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dorianna napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
ja też właśnie nadrobiłam zaległości

dorianna widzę, że Twój mały jak i mój od początku po lekarzach. Twój ma nerki chore, mój z tym gipsikiem. umęczą się biedaczki małe. życzę Twojemu szkrabowi dużo zdrówka 😘

nadia i coq no to macie problem z Waszymi dzieciątkami i ich spaniem, ale z czasem to na pewno się unormuję, trzymam za to kciuki 😘

Pammat a Twoja Konsti to po prostu aniołek, jak przesypia całą nockę 😆

Chloe ja też nie wiedziałam, że siusiaczka trzeba na dół 😉

a u nas ogólnie dobrze w nocy, budzi się na karmienie, czasem coś postęka i pobudka jest dłuższa, ale daje się radę. ale ostatnio w dzień strasznie marudny jest, znaczy się pośpi chwilkę i się budzi, a w ogóle to w dzień ostatnio śpi tak strasznie niespokojnie, byle jakiś mniejszy hałas i się wierci

No to sama wiesz jak to jest, dopuki dziecko jest zdrowe to nikt nie wie co sie czuje jak dziecko cierpi i musi byc w szpitalu... Nic przyjemnego, nie zycze tego nawet wrogowi...
Ale swoje trzeba przezyc zeby potem bylo dobrze... oby... 🥴
A jak dlugo twoj maly jeszcze w gipsie?

Bidulka, wy sie wycierpieliscie w tym szpitalu 😞
moj maly musial byc pierwsza noc w inkubatorze takze wiem jaki to stres a to byla tylko 1 noc..
a co to za infekcje Twoj Dorianek mial ze musial antybiotyki brac? zwiazana z tym paciorkowcem ktorego mialysmy?

Ulka - gratki dla meza, haha. Moj jeszcze nie odwazyl sie przewinac syna 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...