Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
dorianna napisał(a):
agami napisał(a):
http://allegro.pl/wielozadaniowa-zabawka-opoiekunczy-hipopotamsuper-i2041250061.html
w biedronce za 30zl 🙂
opis z allegro:
Muzykalny milutki oraz świecący wieloma kolorowymi światełkami Hipopotam Yaye jest specjalnie zaprojektowany, aby zostać pierwszym interaktywnym przyjacielem Twojego dziecka!
Zabawka posiada wiele zaprogramowanych trybów, które będą pomagać dziecku podczas codziennego poznawania otaczającego go świata:
Tryb nagrywania dżwięku,: tryb przytulaka, tryb świecących kolorów, tryb muzyczny, tryb lampki nocnej.
HIPOPOTAM Yaye jest interaktynY i zareaguje również gdy dziecko pociągnie go za ogonek !
W trybie lampki nocnej HIPOPOTA YAYE posiada również czujnik dżwięku, który zareaguje, gdy dziecko obudzi się w nocy z płaczem.


Wlasnie kupilam tego hipcia dla mojego malego 🙂 Jest super 🤪
I jeszcze jednego dla bratanicy 😆


no super jest 🙂 polecam reszczie dziewczyn bo to naprawde okazja 🙂 30 zł zamiast 85 czy 89:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
WITAJCIE!!!
MY NADAL BEZ KUPKI 😞 KAROLEK BIDUS PRĘŻY SIE STEKA I PURKA JAK SZALONY ALE KUPKA NIE WYCHODZI 😞 NOC BYŁA NAWET W MIARĘ,BUDZIŁ SIE CO 2 GODZ I MIAŁ KRYZYS CHWILOWY W NOCY WIĘC SPAŁAM PRAAWIE NA SIEDZĄCO TRZYMAJĄC GO ALE NIE NAJGOZEJ. BYŁAM DZIS U PEDIATRY Z MAŁYM O TE ZAPARCIA ALE STWIERDZIŁA ZE NIC POZA TYM CO JA ROBIE NA CHWILE OBECNA NIE MOZE POLECIĆCO MI POWIEDZIAŁA I MNIE ZASKOCZYŁO TO ŻEBY NIE DAWAC MAŁEMU WODY DO PICIA????!!!????BO PODOBNO MNIEJ BĘDZIE CYCA JADŁ,A ZE WODA I TAK NIE POMOZE-I BĄDZ TU MĄDRY?!?JEDNI MÓWIĄ DAWAĆ A INNI KATEGORYCZNIE NIE 😮 KAROL MA DZIŚ [color=purple]4 TYG.I WAGA 5 KILO 🤪 PRZYBRAŁ ŁADNIE NA CYCU 🙂 CO DO KARUZELKI TO MY MAMY Z FISHER PRICE TAKA Z RYBKAMI CO MA MNÓSTWO FUNKCI-ŚWIECI GRA BULGOTA...TAKIE TAM,ALE JESZCZE NIE UŻYWALIŚMY -TRZEBA TATE POPROSIC O ZAMONTOWANIE 🙂. [/color]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Chloe i Marika ja dalej truję o tych laktatorach... a te elektryczne z Medeli to macie MINI ELEKTRIC czy SWING?? Bo też słyszałam o nich wiele dobrego, ale to już poważna inwestycja jest 🤔
Pamiętam, że jeszcze ktoś Tommee Tippee kupował... i jak??

ja mam:
mini electric - bardzo fajny
harmony - jeszcze nie wyprobowalam
base - moja kuzynka go najbardziej chwali ale ja tez jeszcze nie wyprobowalam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Troche Wam sie wyzale,Bylam dzis na usg nerki i omowieniu zdjecia rtg. Wiec dostalam zle wiadomosci. Na prawej nerce mam zmiane wielkosci ok.1,5cm. Lekarz powiedzial,ze nie wyglada to dobrze ale mam byc dobrej mysli,bo wczesnie rozpoznany nowotwor jest wyleczalny. Nie powiedzial ze to rak ale tekst o wyleczalnisci we wzesnym stadium dalo mi do myslenia. Zostal mi heszze skan organow wewnetrznych bo chca sprawdzic czy zmiany sotycza jedynie nerki. Sorki ze Wam o tym pisze ale nikt procz meza o tym nie wiem bo nie chce rodziny martwic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam kochane jakoś mi się udało nadrobić was ale nieźle dajecie!!!
BEATKA trzymaj się my jesteśmy z Tobą będzie dobrze jesteśmy dobrej myśli!!!
GOSIA mój mały miał żółtaczkę i miał ją tak do 1 mies czasu teraz już nie widzę żeby był żółty!! przeszło!!! Jak dziecko ma rączki albo nóżki żółtsze od buzi to nie jest za dobrze ale jak ma rączki białe a buzia żółta to to wszystko zejdzie!!! Także GOSIA nie martw się
Mój mały u innych w gościach jest grzeczny sam zasypia i w ogóle a w domu maruda i je i je i je cyca!!! ehhe teraz po kąpieli od po 19 najedzony i nie śpi dopiero teraz troszkę coś widzę że zasypia ale niespokojnie to dobrych nocek papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beata26 napisał(a):
Troche Wam sie wyzale,Bylam dzis na usg nerki i omowieniu zdjecia rtg. Wiec dostalam zle wiadomosci. Na prawej nerce mam zmiane wielkosci ok.1,5cm. Lekarz powiedzial,ze nie wyglada to dobrze ale mam byc dobrej mysli,bo wczesnie rozpoznany nowotwor jest wyleczalny. Nie powiedzial ze to rak ale tekst o wyleczalnisci we wzesnym stadium dalo mi do myslenia. Zostal mi heszze skan organow wewnetrznych bo chca sprawdzic czy zmiany sotycza jedynie nerki. Sorki ze Wam o tym pisze ale nikt procz meza o tym nie wiem bo nie chce rodziny martwic.

Wlasnie od tego tu jestesmy, zeby sie wspierac i nie tylko w sprawach maluszkow...
A jestesmy w podobnej sytuacji, bo moj maly choruje na nerki i katji26 malutka tez, wiec nie jestes sama...
Na pewno wszystko bedzie dobrze 🙂 Trzymam kciuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A my jutro rano, bo o 5 wyjezdzamy do Torunia z malym na badania nerek i moze cos wiecej sie dowiem o jego stanie... Wyniki moczu sa zle, wiec nie wiem czy nie bedzie musial zostac w szpitalu, wiec jak nie dam wam znac co i jak to oznacza, ze moglam z nim zostac...
Trzymajcie kciuki, zeby nie bylo tak zle 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieki dziewuszki za dobre slowa i wsparcie 😘 Wiem ze musi byc dobrze. Mam kruszynke i nie moze mnie przy niej zabraknac.
Dorianna ja pochodze.z Torunia i jezdze tam do.Mamy 🙂 W Toruniu w dzieciecym leczono moja siostrzenice i tez na nerki o zgrozo. Byla w wieku naszych maluszkow i ja wyleczyli a teraz w lutymkonczy 6 lat i juz nigdy nie zachirowala na nerki. Bedzie dobrze.Musi by 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beata26 napisał(a):
Dzieki dziewuszki za dobre slowa i wsparcie 😘 Wiem ze musi byc dobrze. Mam kruszynke i nie moze mnie przy niej zabraknac.
Dorianna ja pochodze.z Torunia i jezdze tam do.Mamy 🙂 W Toruniu w dzieciecym leczono moja siostrzenice i tez na nerki o zgrozo. Byla w wieku naszych maluszkow i ja wyleczyli a teraz w lutymkonczy 6 lat i juz nigdy nie zachirowala na nerki. Bedzie dobrze.Musi by 🙂

To znasz ten szpital na Rubinkowie 🙂 Oby i z moim malcem sie udalo...
A co malej bylo jak to nie tajemnica?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
ja też mam medela elektryczny w spadku po siostrzei jest super ale mam tez elektryczny baby ono ale ten chciał mi sutki urwać 😜 zdecydowanie nie polecam

karuzele mam fisher price elektryczna od prababciów dostał ale moj to jeszcze za mały 🙂 ale z tego co pamietam ktoras chyba pamm dawała tu link z karuzela co tak świeci na sufit jeszcze myślę ze taka jest tez super ja osobiście o takiej myślałam 😉

kasiunia a ty jak karmisz???

Ja karmię piersią tylko i wyłącznie na żądanie, ale zdarza się, że czasami muszę dać mu ekstra 60ml mleka modyfikowanego bebilon. A le często się to nie zdarza a jak już to tylko raz dziennie przed "snem nocnym".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nadia85 napisał(a):
Ja też myślę o chuście, tylko nie wiem, czy będę umiała ją wiązać.. i boję się, że małej krzywdę zrobię 😮
Dziewczyny jak ściągacie pokarm, to go potem podgrzewacie, czy podajecie taki z pokojową temp?
Jeszcze nie ściągałam, żeby małej podać, ale muszę, bo do pracy na ok 5 h muszę jechać i muszę odciągnąć, żeby moja mama mogła małą nakarmić...

Ja lekko podgrzewam, bo jak w temp pokojowej jak dla mnie jest ono zimne. I mały też jest bardziej chętny do picia jak mleko jest ciepłe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam kochane!!! my w nocy spoko nadal tylko mały ma jakieś takie marudzenia w czasie snu kręci się i wierci!!! Budzi się teraz po północy i potem muszę go bujać w łóżeczko kołysce bo on by wstał a nie spał!!! potem następne karmienie ok 3.30 i potem ok 6 lub po 5 rano!!!
Kasiunia twój mały podobny strasznie do mojego tylko nie na tym zdjęciu co mam teraz!!! hehehe 😁 fajne ma butki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
holi32 napisał(a):
witam kochane!!! my w nocy spoko nadal tylko mały ma jakieś takie marudzenia w czasie snu kręci się i wierci!!! Budzi się teraz po północy i potem muszę go bujać w łóżeczko kołysce bo on by wstał a nie spał!!! potem następne karmienie ok 3.30 i potem ok 6 lub po 5 rano!!!
Kasiunia twój mały podobny strasznie do mojego tylko nie na tym zdjęciu co mam teraz!!! hehehe 😁 fajne ma butki

heheh mój ma to samo.... leży w łóżeczku i "piszczy" po swojemu.... a ja cały czas podchodzę do łóżeczka, bo myślę, ze się obudził a tu supraise! 😁 oczka zamknięte 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...