Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hej kochane!!! pisze w końcu bo wcześniej nie dałam rady hehe!!!
U mnie i małego oki!!! Dziś rano pojechałam na cały dzień do teściów i było bardzo fajnie!!! Wróciliśmy na wieczór do domu!!! Mały jest u innych grzeczny spokojnie je i śpi a u nas w domu jakieś prądy złe są hehe!! Dlatego wożę go po chałpach i ja to też lubię!!
Wiesz co Gosia jak mój mały miał w szpitalu żółtaczkę i miał naświetlania to ja go karmiłam piersią!!! To dobrej nocki kochane!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
WITAM WIECZOROWĄ PORA. AKURAT MAŁY PRZY CYCU WIEC MAM CHWILKE/ASIU BIEDNA NIE DAJCIE SIE TYM CHOLERNYM WIRUSOM 😞 NAPEWNO CI CIEZKO -A NAJGORSZE ZE TRZEBA O DZIECIACZKI DBAC POMIMO TEGO ZE SAMEMU SIE NIE MA SIŁ 😞 CHLOE ZASTANAWIAŁAM SIE OD DAWNA CZEMU MAM CODZIENNIE BÓL ŁEPETYNKI -I DZIEKI TOBIE WIEM ZE TO PEWNIE PRZEZ KARMIENIE CYCEM A NIE MIAŁAM POJĘCIA ZUPEŁNIE ZE TAK MOZE BYĆ.NOVA M WITAJ NAM KOBIETO-MATKO POLKO 🙂 MUSZE Z TOBĄ ZAGADAC BO JA TEŻ "W DUPIE"TKWIE- CO 2-1.5 GODZ WSTAJE W NOCY I POWIEM SZCZERZE ZE PADAM ZE ZMECZENIA -ALE CO ZROBIC MAM? CYCA DZIDZIAK CHCE TO TRZA DAC 😞 ALE POTRZEBUJE RADY JAK TO ZMIENIC ZEBY CHOC RAZ ZE 4 GODZ POSPAŁ MI WNOCY,A POTEM NIECH SIE BUDZI CO 2 .[color=purple]MY JUZ 4 DZIEN BEZ KUPKI NADAL 😞 ALE TAK MAŁY PIERDZI ZE SZOK"ZGNIŁE JAJKA PLUS KAPUCHA" MÓWIE WAM NIE DA SIE WYTRZYMAC TEGO SMRODU,ALE KUPY ZERO 😞 PRÓBOWALAM TERMOMETRU,WODA DO PICIA,MASAZE BRZUCHA I NAWET DUPKE MU SMYRAŁAM I NIC.....JAKIES POMYSŁY JESZCZE???PORADZCIE.[/color]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien dobry... my dzis po nieprzespanej nocce.. juz myslalam ze terrorysta sobie schemat spania wypracowal.. ale dzis na matce zemste przeprowadzil:P ja wiem nawet dlaczego.. ciagle spal w wozku... ale postanowilam go uczyc spac w lozeczku.. no i kare mialam:P o 5 zabralam do wozka.. pokolysalam i do 9 spal:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
CANDYNS napisał(a):
WITAM WIECZOROWĄ PORA. AKURAT MAŁY PRZY CYCU WIEC MAM CHWILKE/ASIU BIEDNA NIE DAJCIE SIE TYM CHOLERNYM WIRUSOM 😞 NAPEWNO CI CIEZKO -A NAJGORSZE ZE TRZEBA O DZIECIACZKI DBAC POMIMO TEGO ZE SAMEMU SIE NIE MA SIŁ 😞 CHLOE ZASTANAWIAŁAM SIE OD DAWNA CZEMU MAM CODZIENNIE BÓL ŁEPETYNKI -I DZIEKI TOBIE WIEM ZE TO PEWNIE PRZEZ KARMIENIE CYCEM A NIE MIAŁAM POJĘCIA ZUPEŁNIE ZE TAK MOZE BYĆ.NOVA M WITAJ NAM KOBIETO-MATKO POLKO 🙂 MUSZE Z TOBĄ ZAGADAC BO JA TEŻ "W DUPIE"TKWIE- CO 2-1.5 GODZ WSTAJE W NOCY I POWIEM SZCZERZE ZE PADAM ZE ZMECZENIA -ALE CO ZROBIC MAM? CYCA DZIDZIAK CHCE TO TRZA DAC 😞 ALE POTRZEBUJE RADY JAK TO ZMIENIC ZEBY CHOC RAZ ZE 4 GODZ POSPAŁ MI WNOCY,A POTEM NIECH SIE BUDZI CO 2 .[color=purple]MY JUZ 4 DZIEN BEZ KUPKI NADAL 😞 ALE TAK MAŁY PIERDZI ZE SZOK"ZGNIŁE JAJKA PLUS KAPUCHA" MÓWIE WAM NIE DA SIE WYTRZYMAC TEGO SMRODU,ALE KUPY ZERO 😞 PRÓBOWALAM TERMOMETRU,WODA DO PICIA,MASAZE BRZUCHA I NAWET DUPKE MU SMYRAŁAM I NIC.....JAKIES POMYSŁY JESZCZE???PORADZCIE.[/color]

a próbowałaś tych czopków??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Helloł 😎
U mnie słynna noc z dupy 🤢 Od drugiej kręconko i spanie tylko z cycem, więc spałyśmy tak, bo padnięta byłam ☺️ Ale wyobraźcie sobie co teraz czują moje cycki... muszę je jakoś poratować... najlepsze smarowanie i wietrzonko... ale zimno tak łazić po mieszkaniu z gołymi cycami... a poza tym kapie i wszystko ufajdane... bez wkładek ani rusz... a z wkładkami h** nie robota 🤢 i zastanawiam się nad kupnem muszli laktacyjnych... czy któraś ma / miała?? warte to??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a nasz maly dzis pobil rekord spania... od 0.30 do 7 rano!! ale ile sie nameczylismy zeby zasnal, poltorej godziny,cyrki byly, az w koncu wsadzilam go do chusty - 5 minut i pozamiatane, maly spi jak kamien!! tak sie chyba tak zmeczyl ze spal cala noc!! 🙂 za to moje cycki rano to myslalam ze je rozerwie!!!
meliska - haha, niezle.
candyns - tak podobno czasem moze byc. mojej uznki synek tak mial. w koncu polozna po tygodniu wymasowala mu porzadnie brzuszek, i palcem pogmerala i jak trysnela kupa to wszystko bylo osrane!! takze przygotuj sie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
CZESC KOBIETY U NAS NOC TAK JAK ZWYLKE CYC CO 2 GODZ.WSTALAM O 10 I ZARAZ SPACER Z MAŁYM.CZOPKA ZAPOMNIAŁAM 😮 DZIS MU ZAAPLIKUJE.BO PIERDZIOCHY DALEJ SZALONE A KUPY NI HU HUUUUU...... 🙂 CHLOE MAM NADZIEJE ZE I MÓJ MAŁY ZASRA MI WSZYSTKO-CODZIENNIE CZEKAM NA TO 😜 ALE TYLKO TE PIERDY I CIUTKE BRUDNY PAMPER .ODEZWE SIE POTEM.BUZIAKI I MIŁEGO DZIONKA!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny dostałam miesiączkę 😲 czy to normalne, że tak szybko??? odchody połogowe skończyły się tydzień temu, nawet wkładek nie musiałam używać, a od wczoraj wieczorem zaczęłam krwawić tak samo jak na okres i od rana poszły już 4 podpaski (sorry za szczegóły, ale normalnie zgłupiałam).... 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂

Widzę, że moje określenie braku czasu zostało ogólnie przyjęte 🤪 🤪 🤪
WSZECHOGARNIAJĄCA DUPA CZASOWA RULEZZZZZ 😁 😁 😁 😁 😁

Candys u mnie przestawianie w toku ale pierwsze efekty już są...nie co noc ale są 🤪
Np. dzisiaj w nocy - wczoraj karmienie koło 22:00, następne "na śpiocha" koło 3:30 no i poranne też "na śpiocha" koło 7:00 🤪 🤪 🤪
W ciągu dnia budzę go co ok 2 godzinki i karmię nawet jak mi się wygina i nie chce to i tak musi dzioba otworzyć hehe tu chodzi o rozbudzenie dziecka 😉 ...a jeśli śpiocha na maxa to najlepiej wziąć się za zmianę pieluszki 🙂
Łatwo czasem nie jest bo drze się w niebogłosy ale trzeba przetrwać 😎
Na wieczór po kąpieli karmionko dwa cyce + zapchanie mlekiem modyfikowanym i dziecko odpływa 🤪

Dzisiaj u gina byłam ... z Kajtkiem hehehe bo akurat nie miałam go z kim zostawić bo dziadki na imprezie z okazji swojego święta u Oli w szkole byli 😉
Podsumowując...ważę 3 kg więcej niż w drugim miesiącu ciąży ale cycki są konkretnych rozmiarów więc nie będę się czepiać 😉
Usg mi robił i powiedział, że wszystko wróciło do normy i po ciąży ani śladu 😉
Co do pozostałości po szwach to...na chwilę obecną ocenił to jako "żywe mięsko" 🤢 ...i pocieszył, że przecież jeszcze 6 tyg. nie minęło i że wszystko na dobrej drodze 🙂
Tak więc bzykanka i tak na dłuższą chwilę nie planuję więc zdążę się zagoić hehehe 😎 😎 😎

Małego na szczepienie umówiłam na 27 stycznia więc czas na określenie się co do szczepionek nieubłagalnie ucieka 🤔
No i zaraz 31 stycznia usg bioderek...mam nadzieję, że Kajtuś dobrze zniesie te szczepienia żeby bez problemu na to usg pojechać 😉

Echhh...zaraz muszę go budzić...

Patrzę tak na Wasze avatary i stwierdzam, że grudniowe dzieciaczki nasze to prawdziwe cudeńka 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny a ja mam takie pytanie wiem ze maluchy robią dużo kupek ale moj mały robi już drugi dzień takie bardzo wodniste z nie wielka ilością małych grudek a nawet bardzo mało tych grudek .....`konsystencji musztardy na pewno nie przypominają ......

takie żółte więc kolor ok ale nie jestem pewna tej konsystencji.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hmmm...Marika nie bardzo wiem co Ci napisać ale mój też takie czasem robi...fakt faktem nie pod rząd i parę dni ale robi ...
Najlepiej zadzwoń do położnej swojej to będziesz spokojniejsza 🙂
Moja kazała dzwonić w każdej nawet głupiej sprawie ale ja wolałam do niej nie dzwonić po tej akcji z olejem kujawskim hehehe 😜
Więc może Twoja normalna jest to dzwoń 😉 Będziesz spokojniejsza 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
dziewczyny a ja mam takie pytanie wiem ze maluchy robią dużo kupek ale moj mały robi już drugi dzień takie bardzo wodniste z nie wielka ilością małych grudek a nawet bardzo mało tych grudek .....`konsystencji musztardy na pewno nie przypominają ......

takie żółte więc kolor ok ale nie jestem pewna tej konsystencji.....

mój mały też często robi taką rzadką kupkę, ale pediatra jak była to powiedziała, że nie ma się czym niepokoić, bo noworodki takie robią.... oczywiście nie jest to jak woda, ale dość rzadka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiuniaa1603 napisał(a):
dziewczyny dostałam miesiączkę 😲 czy to normalne, że tak szybko??? odchody połogowe skończyły się tydzień temu, nawet wkładek nie musiałam używać, a od wczoraj wieczorem zaczęłam krwawić tak samo jak na okres i od rana poszły już 4 podpaski (sorry za szczegóły, ale normalnie zgłupiałam).... 😮 😮 😮


E NOOOO ,CZEMU TAK SZYBKO??? 😮KARMISZ PIERSIA KASIU TAK?DZIWNA SPRAWA-MYŚLAŁAM ZE OKRES TO PRZY PIERSI TO DOPIERO ZA KILKA MIESIĘCY. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
CANDYNS napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
dziewczyny dostałam miesiączkę 😲 czy to normalne, że tak szybko??? odchody połogowe skończyły się tydzień temu, nawet wkładek nie musiałam używać, a od wczoraj wieczorem zaczęłam krwawić tak samo jak na okres i od rana poszły już 4 podpaski (sorry za szczegóły, ale normalnie zgłupiałam).... 😮 😮 😮


E NOOOO ,CZEMU TAK SZYBKO??? 😮KARMISZ PIERSIA KASIU TAK?DZIWNA SPRAWA-MYŚLAŁAM ZE OKRES TO PRZY PIERSI TO DOPIERO ZA KILKA MIESIĘCY. 😮

no ja karmię piersią cały czas i nie wiem dlaczego to tak....?! 🤢 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
dziewczyny a ja mam takie pytanie wiem ze maluchy robią dużo kupek ale moj mały robi już drugi dzień takie bardzo wodniste z nie wielka ilością małych grudek a nawet bardzo mało tych grudek .....`konsystencji musztardy na pewno nie przypominają ......

takie żółte więc kolor ok ale nie jestem pewna tej konsystencji.....

MARIKA CO DO KUPKI TO ZUPEŁNIE NORMALNA 🙂 MÓJ TEZ TAKIE ROBIŁ-TZN.LECIAŁA WODA I TAKIE CZĄSTECZKI JAK Z SERKA ZIARNISTEGO GDZIE NEGDZIE 🙂 POKAZYWAŁAM POŁOŻNEJ JAK U MNIE BYŁA BO TEZ MI WYDAWAŁO SIĘ ZE WODA SAMA ŻÓŁTA LECI Z DUPCI ALE TAK MA BYĆ-TO ZDROWA KUPKA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,
my dzis byliśmy na szczepieniu, ostatecznie zdecydowaliśmy się na 5w1 i mała zniosła dzielnie ukłucia. Zaraz po szczepieniu poszłysmy na długi spacer i po powrocie do domu o 15 Weronika sie obudziła i cały czas marudzi 🥴 Całe szczęście temperatury poki co nie ma. Chyba ja zapakuje w wózek i znów wyjdę zeby troche przysnęła. Bo jak mi nie zaśnie do kąpieli to będzie jazda wieczorem, jak jest taka zmęczona to wieczorne usypianie jest koszmarne. Generalnie w ciągu dnia mam coraz mniej czasu ale za to noce spokojne z jedna pobudką na karmienie.
No cóż, znowu płacz - uciekam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...