Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
czesc dziewczyny my też po spacerku byłysmy od 14 do 15:30 dzisiaj ładna pogoda 🙂
coq mała śpi duzo w dzień czuwa z 6/7 godz jest na chodzie a tak to cały czas spi ja raczej wole pospac z nią albo zajac sie czyms w domu teraz nie ma lekko 😜
aaagaaa kupiłam tego hipcia w biedrze był za 20 zł ostatni ale fajny 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
czesc dziewczyny my też po spacerku byłysmy od 14 do 15:30 dzisiaj ładna pogoda 🙂
coq mała śpi duzo w dzień czuwa z 6/7 godz jest na chodzie a tak to cały czas spi ja raczej wole pospac z nią albo zajac sie czyms w domu teraz nie ma lekko 😜
aaagaaa kupiłam tego hipcia w biedrze był za 20 zł ostatni ale fajny 🤪 🤪 🤪


ech to widze, ze Konstancja leniwa sztuka, tylko spi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
czesc dziewczyny my też po spacerku byłysmy od 14 do 15:30 dzisiaj ładna pogoda 🙂
coq mała śpi duzo w dzień czuwa z 6/7 godz jest na chodzie a tak to cały czas spi ja raczej wole pospac z nią albo zajac sie czyms w domu teraz nie ma lekko 😜
aaagaaa kupiłam tego hipcia w biedrze był za 20 zł ostatni ale fajny 🤪 🤪 🤪

to super ze ci sie udało kupic. ja pisałam tez kuzynce ze kupiłam takiego i ona pol zielonej gory zwiedzila i juz nie ma wszystkie wykupione... bo sie przeciez oplacalo;p jak wrocilam do domu i sprawdzilam po ile chodzą na allegro to sama chcialam wrocic i kupic jeszcze 2 dla kuzynki dzieci ;p ale w ciagu chwili sie rozeszły;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
Dziewczyny u mnie w biedro jest jeszcze 5 tych hipci interakcyjnych po 20zł. Jeśli któraś by chciała to niech pisze, to kupię i wyślę pocztą!!!!

Kasiunia to jeśli to nie problem to ja proszę o dwa 🙂 zaraz wyślę Ci wiadomość na priva

ok czekam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
z biedronkowych wiesci 😜 to nie wiem jak u was ale u nas wlasnie wyciagneli kolejne zabawki 😉) i tym razem Kubus dostał interaktywny stół muzyczny i chodzik drewniany bedzie na za rok schowamy do piwnicy ale po 20 zl wstyd nie kupic 😜 tak samo ten stol muzyczny 😉)) 20 zl 😉)
no teraz to mi sie nalezy po oklasku za cynk o hipciach co? 😉)) bo widze furore robi moje odkrycie ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiuniaa1603 napisał(a):
meliska napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
Dziewczyny u mnie w biedro jest jeszcze 5 tych hipci interakcyjnych po 20zł. Jeśli któraś by chciała to niech pisze, to kupię i wyślę pocztą!!!!

Kasiunia to jeśli to nie problem to ja proszę o dwa 🙂 zaraz wyślę Ci wiadomość na priva

ok czekam 🙂

poszło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
agami ja byłam przekonana że to aaagaaa pisała o tych hipciach a nie ty agami i nawet jej smsa napisałam dzisiaj ale jaja pierwszy raz mi się zdarzyło zajebać się w akcji wybaczcie dziewczyny 🤪

heheeh my miałysmy zamot ciążowy ty masz zamot mamusiowy hihihi 😉) ale ja tez mam aga na imie wiec luzik hihih 😜
a ten stol muzyczny tez extra 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beata26 napisał(a):
Troche Wam sie wyzale,Bylam dzis na usg nerki i omowieniu zdjecia rtg. Wiec dostalam zle wiadomosci. Na prawej nerce mam zmiane wielkosci ok.1,5cm. Lekarz powiedzial,ze nie wyglada to dobrze ale mam byc dobrej mysli,bo wczesnie rozpoznany nowotwor jest wyleczalny. Nie powiedzial ze to rak ale tekst o wyleczalnisci we wzesnym stadium dalo mi do myslenia. Zostal mi heszze skan organow wewnetrznych bo chca sprawdzic czy zmiany sotycza jedynie nerki. Sorki ze Wam o tym pisze ale nikt procz meza o tym nie wiem bo nie chce rodziny martwic.
BEATA- WIEM ŻE TO NIC NIE POMOŻE ALE BĄDZ DOBREJ MYŚLI....NIE NASTAWIAJ SIĘ NA NAJGORSZE. :* NIE MOŻE BYĆ ŹLE-BĘDZIE DOBRZE!!!!!3 MAJ SIĘ KOCANA :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej hej 🙂

dopiero mam chwilę czasu, a moi dwaj mężczyźni sobie śpią 🙃

ja kupiłam hipcia i u mnie w biedronce była też taka żyrafa śliczna i też ją kupiłam 🙂 hipcio będzie na dole u rodziców, żyrafa na górze u nas 😁

Pammat nic Ci nie odpisałam bo przed chwilą zobaczyłam smsa 🙂 a już właśnie na forum przeczytałam, że zczaiłaś się, że to nie ja polecałam hipcie 🙂

Agami masz za to oklaska 🙂

my byliśmy dzisiaj na kontroli w poradni neonatologicznej, i wszystko ok. małemu powychodziły tylko krostki na buzi i ma coś główkę czerwoną i jakieś krosteczki też tam. dała nam pani doktor jakieś maści na to i powiedziała, że to z przegrzania. poza tym reszta ok 🙂

dzisiaj w domu nam skończyli prąd rozprowadzać elektrycy. normalnie masa kabli 😉 teraz trzeba zdjęcia porobić, żeby potem jak już się tynki położy i pomaluje ściany wiedzieć gdzie można wiercić dziurkę na gwoździka pod obrazek jakiś a gdzie nie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...