Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
dziewczyny, które daja juz deserki i kaszki: czy wasze dzieci też robią zielone i bardziej ścisłe kupy???? Bo odkad Kalina dostaje deserki i kaszke Bobovity to ma wlasnie taka kupe. poza tym jest ok, robi kupe raz lub 2 razy dziennie, brzuszek nie boli, tylko ten kolor i konsystencja mnie niepokoi.
no wlasnie, dajecie już kaszki? bo ja daje od 4 dni, 1 porcja ok. 100ml, wtedy nie dostaje mleka .
A co z zupkami? bo w sloikach nie widzialam zup po 4m-cu 9wszystkie po 5m-cu są). A jesli tak, to z czego zupki możnaby podawac? jakie składniki? bo sama bym jej wtedy ugotowala

Ja kaszek nie podaje jeszcze tylko jabluszko i konsystencja jest taka scisla, co do koloru to ma normalna a nie zielona.
Jesli chodzi o zupki to ugotuj sama: jedna marchewka, 1 pietruszka i 1 ziemniak. Potem wszystko blenderem. Podawaj to przez dwa tygodnie jak nic jej nie bedzie to mozesz do tego dodawac jedna lyzke kaszy mannej 🙂 Po 5 miesiacu wprowadza sie juz gluten 🙂

ale korzeń pietruszki czy natke??? 🤢 bo nie wiem...

korzen 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
U nas po 3 dniach, po kilku łyżeczkach dosłownie jabłuszka ( z czego oczywiście więcej wyplute 😜 ) kupka dziś koloru normalnego, ale konsystencja bardziej zwarta, taka rzadka plastelina

Dziś dzień 2-gi marchewki

Ja z zup po 4-tym miesiącu obczaiłam tylko jarzynową i marchewkową z ryżem, a poza tym ziemniaki z marchewką, ziemniaki z dynią i ziemniaki ze szpinakiem, w deserkach większy wybór, przy czym najmniej uczulające jabłka, gruszki i brzoskwinie

Kaszek jeszcze nie podaję... a Wy jakie dajecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):


Aga a Ty może na ten katar jakieś inhalacje z majeranku sobie zrób



dzięki za zainteresowanie 😘

smaruje maścią majerankową a inhalacje robiłam z amolu, troszkę pomogło. ale najgorsze jest to, że to mi spływa do gardła wszystko 🤢 a nos co wysmarkam to zaraz z powrotem mam pełny...

jutro mam kurs, i zaczynamy makijaż, ale pewnie wpadnę z Maćkiem na chwilę, bo z tym katarem to się nie nadaję...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny proszę pomóżcie mi 😞 mały mi cały czas się pręży z bólu przez te zęby 😮 jeden już się przebił i widzę, że kolejny kieł też już próbuje, a ten biedaczek się męczy tak go to boli 😞
Macie jakieś sprawdzone sposoby na to??
P.S. z M już coraz lepiej, ale cały czas nad tym pracuję, więc trzymać kciukasy proszę 😁 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiuniaa1603 napisał(a):
Dziewczyny proszę pomóżcie mi 😞 mały mi cały czas się pręży z bólu przez te zęby 😮 jeden już się przebił i widzę, że kolejny kieł też już próbuje, a ten biedaczek się męczy tak go to boli 😞
Macie jakieś sprawdzone sposoby na to??
P.S. z M już coraz lepiej, ale cały czas nad tym pracuję, więc trzymać kciukasy proszę 😁 🙂


to może jakiś czopek przeciwbólowy?

a co do sytuacji z M to trzymam kciuki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiuniaa1603 napisał(a):
Dziewczyny proszę pomóżcie mi 😞 mały mi cały czas się pręży z bólu przez te zęby 😮 jeden już się przebił i widzę, że kolejny kieł też już próbuje, a ten biedaczek się męczy tak go to boli 😞
Macie jakieś sprawdzone sposoby na to??
P.S. z M już coraz lepiej, ale cały czas nad tym pracuję, więc trzymać kciukasy proszę 😁 🙂

Ja podalam Sarze czopek paracetamolu dla dzieci i spi. a z takich domowych sposobow to tylko umyc rece i masowac dziaselka palcem. Zal mi dziubkow, ze tak cierpia 😞
Trzymam kciuki baaardzo mocno 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
coś dzisiaj w ogóle pusto u nas...

no a dawno się nie odzywało sporo dziewczyn, dobrze, że Guga i NovaM mają facebook'a, bo przynajmniej wiadomo co u nich słychać. ale co z Gosią, Rubi?


Ostatnio tez o nich myslalam. Weszlam na Brzuszek i zauwazylam, ze np. Aniaz Wloch zmienila avatar i byla w styczniu, ale tu nie zajzala. Szkoda, ze dziewczyny sie nieodzywaja. Ja tez czesto nie mam czasu zwlaszcza, ze wrocilam do pracy, nale staram sie zagladac, bo jakos nie wyobrazam juz sobie wolnego czasu bez Was 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiuniaa1603 napisał(a):
Dziewczyny proszę pomóżcie mi 😞 mały mi cały czas się pręży z bólu przez te zęby 😮 jeden już się przebił i widzę, że kolejny kieł też już próbuje, a ten biedaczek się męczy tak go to boli 😞
Macie jakieś sprawdzone sposoby na to??
P.S. z M już coraz lepiej, ale cały czas nad tym pracuję, więc trzymać kciukasy proszę 😁 🙂

Ja uzywałam kropelek camilia i moim zdaniem dzialały - to jest specjalnie na ząbkowanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
U nas po 3 dniach, po kilku łyżeczkach dosłownie jabłuszka ( z czego oczywiście więcej wyplute 😜 ) kupka dziś koloru normalnego, ale konsystencja bardziej zwarta, taka rzadka plastelina

Dziś dzień 2-gi marchewki

Ja z zup po 4-tym miesiącu obczaiłam tylko jarzynową i marchewkową z ryżem, a poza tym ziemniaki z marchewką, ziemniaki z dynią i ziemniaki ze szpinakiem, w deserkach większy wybór, przy czym najmniej uczulające jabłka, gruszki i brzoskwinie

Kaszek jeszcze nie podaję... a Wy jakie dajecie?

ja mam bobovite po 4 m-cu. obecnie daje neutralna, ryżowa na mleku modyfikowanym, ale mam tez bananowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...