Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
wanilia napisał(a):
Beatka doszło. W sumie jest 13 zdjęć i żeby pocieszyć Meliskę to powiem że naprawdę charakterystyczne te nasze dzieci 🙂

tak sobie teraz myśle, że chyba powinnysmy pousuwać awatry, co by Meliska za łatwo nie miała 😜 😜


ja tak sobie dzisiaj myślałam i chyba dałabym radę rozróżnić nasze dzieciaczki 🙂 tyle już ich zdjęć widziałam i każde jest inne 🙂

więc myślę, że Melisce nie sprawi to problemu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
wanilia napisał(a):
Beatka doszło. W sumie jest 13 zdjęć i żeby pocieszyć Meliskę to powiem że naprawdę charakterystyczne te nasze dzieci 🙂

tak sobie teraz myśle, że chyba powinnysmy pousuwać awatry, co by Meliska za łatwo nie miała 😜 😜


ja tak sobie dzisiaj myślałam i chyba dałabym radę rozróżnić nasze dzieciaczki 🙂 tyle już ich zdjęć widziałam i każde jest inne 🙂

więc myślę, że Melisce nie sprawi to problemu 🙂

ja tez bym chyba dala rade, no chyba ze Marika, albo Guga wstawily zdjecia, to moglabym nie wiedzie c, bo cioś sie dziewczyny ociagaja ze wstawiniem swoich pociech 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
obecna...
dzięki Wanilia za pamięć 🙂
jakoś tak ostatnio daleko mi tu... Ł.dzisiaj poległ i zaczynam się przyzwyczajać, aż wstyd ☺️ Milenka ma jakieś uczulenie i nie wiem czy nie na bebiko więc zmieniłam na bebilon i czekam aż zejdzie.Jula miała na bebiko więc możliwe.Milena jest taka słodka że zjadłabym 😁 śmieje się w głos, gada z cyckiem 😁 ze mną też 😉 jak kilka razy dałam jej popróbować jabłko starte to i kupa była co 2 dni albo codziennie 🙂 więc na brak kupy polecam dać dzieciom starte jabłko 🙂 raz na jakiś czas jej daje,bo parcia na dożywianie nie czuje.cały czas butla mleka dziennie musi być dodatkowo bo brak.prawdopodobnie idzie nam jedynka na dole więc może dlatego mała budziła się ostatnio co 2 godz w nocy.teraz już troszkę lepiej bo wczoraj 6 godzin ciurkiem przespała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Holi przystojnego masz męża 🙂
kasiunia pamiętaj że godzić się nikt za nas nie będzie a to co teraz jest bardzo ważną nauczką.niestety ja też tak mam że uczę się na swoich błędach... trzeba czasami paść na kolana i przyznać się do błędu a to takie upodlające bywa... piszesz że już lepiej więc i ja się cieszę 🙂
widziałam Wasze dzieciaczki,tylko co 5 stronę czytałam....Wanilia ta Twoja Weroniczka śliczniuchna taka! pucowata buziaczka 😁 Eluś w maseczce marchewkowej też gigant przystojny 🙂 Ula awatarek boski 🙂 zalotnica jaka 🙂 więcej grzechów nie pamiętam... albo nie widziałam :P dobrej nocy Anioły 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
wanilia napisał(a):
Beatka doszło. W sumie jest 13 zdjęć i żeby pocieszyć Meliskę to powiem że naprawdę charakterystyczne te nasze dzieci 🙂

tak sobie teraz myśle, że chyba powinnysmy pousuwać awatry, co by Meliska za łatwo nie miała 😜 😜


ja tak sobie dzisiaj myślałam i chyba dałabym radę rozróżnić nasze dzieciaczki 🙂 tyle już ich zdjęć widziałam i każde jest inne 🙂

więc myślę, że Melisce nie sprawi to problemu 🙂

ja tez bym chyba dala rade, no chyba ze Marika, albo Guga wstawily zdjecia, to moglabym nie wiedzie c, bo cioś sie dziewczyny ociagaja ze wstawiniem swoich pociech 😉 😜


ja zawsze ostroznie z netem a po weronikowej akcji to już wogóle.... ale obiecuje po finale cos wrzuce tylko jeszcze nie wiem czy tu czy na Fb 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam kochane mój mały robi kupki po deserkach sam już ale kupka jest plastelinka miękka i on biedak nie płacze ale ciśnie i czerwony jak buraczek kocham go że robi sam dzielny mężczyzna!!!
ASIA dzięki za komplemenciki heheh, twoja mała słodka ale czekam na zdjęcia!!!
Meliska no pusto tu fakt!!!
Wiecie że mój bobo już wypija 100 ml herbatki po deserku jestem z niego dumna !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mam dwa powody do radości:
1. Po tygodniu kupa została wymuszona czopkiem, ufff. Chyba już dojrzała do wyjścia bo nie zastanawiała się długo - jakieś 30 sek po zaaplikowaniu glicerolowej rakiety 😜
2. Weronika przeprosiła się z butelką i podaję jej raz dzeinnie swoje mleko odciągnięte. Okazało się że sposobem na to jest dawanie jej butli na leżąco. U mnie na kolanach od razu zaczyna szukać cyca i jest wielka obraza że proponuję jej smoka 😁

Coq? Czuj sie przywołana 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
wanilia napisał(a):
Meiska a ja sprzątam Twoim sposobem - zaczynając od forum 😁

nie ty jedna 😜
dzień dobry!

haha dzień dobry 🙂 żeby nie było poza lukaniem tu jednak cos robię 😜

ja jeszcze nie, wlaśnie kupiłam swietna pościel na allegro, w białe baranki, moja kumpela taka ma i nie moglam sie oprzeć, spapugowałam ☺️ a wczoraj też jedna kupiłam w paseczki brazowo-niebieskie, też fajna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
wanilia napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
wanilia napisał(a):
Meiska a ja sprzątam Twoim sposobem - zaczynając od forum 😁

nie ty jedna 😜
dzień dobry!

haha dzień dobry 🙂 żeby nie było poza lukaniem tu jednak cos robię 😜

ja jeszcze nie, wlaśnie kupiłam swietna pościel na allegro, w białe baranki, moja kumpela taka ma i nie moglam sie oprzeć, spapugowałam ☺️ a wczoraj też jedna kupiłam w paseczki brazowo-niebieskie, też fajna

co my byśmy zrobiły bez tego allegro? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...