Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
agami napisał(a):
coq ja wiem ze nie powinno zwisac ale ja mam takie wrazenie dlatego wole wozek... 🙂 ok idziemy sie kapac.. buziaki dobrej nocki ja mam nadzieje ze chicaz dzis sie wyspie bo pewno te dwie noce przerwy w cycusianiu i dwa dni to bedzie koszmar...

to kiedy ten rezonans... jutro czy pojutrze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
agami napisał(a):
coq ja wiem ze nie powinno zwisac ale ja mam takie wrazenie dlatego wole wozek... 🙂 ok idziemy sie kapac.. buziaki dobrej nocki ja mam nadzieje ze chicaz dzis sie wyspie bo pewno te dwie noce przerwy w cycusianiu i dwa dni to bedzie koszmar...

to kiedy ten rezonans... jutro czy pojutrze?

jutro o 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
meliska napisał(a):
agami napisał(a):
coq ja wiem ze nie powinno zwisac ale ja mam takie wrazenie dlatego wole wozek... 🙂 ok idziemy sie kapac.. buziaki dobrej nocki ja mam nadzieje ze chicaz dzis sie wyspie bo pewno te dwie noce przerwy w cycusianiu i dwa dni to bedzie koszmar...

to kiedy ten rezonans... jutro czy pojutrze?

jutro o 16

to trzymam kciuki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
agami napisał(a):
meliska napisał(a):
agami napisał(a):
coq ja wiem ze nie powinno zwisac ale ja mam takie wrazenie dlatego wole wozek... 🙂 ok idziemy sie kapac.. buziaki dobrej nocki ja mam nadzieje ze chicaz dzis sie wyspie bo pewno te dwie noce przerwy w cycusianiu i dwa dni to bedzie koszmar...

to kiedy ten rezonans... jutro czy pojutrze?

jutro o 16

to trzymam kciuki 😘


No trzymamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
siedziałabym więcej na forum ale mam M na głowie Konsti i ślub i mam nadzieje że wybaczycie mi dziewczyny że tak rzadko tu do was piszę ale jestem tak zabiegana że czasem nie mam czasu ..

wybaczycie... wybaczymy 😘
przynajmniej zaglądasz, bo inne koleżanki o nas zapomniały 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
aaa, no i przed chwilą pokłóciłam się z moim M przez telefon... 😠 😠 😠

pogodzicie się 😘


no ja wiem, ale poszło o kasę

bo mój mąż ile by nie miał to wszystko wyda, a pochodzi z biednej rodziny. i mimo to nie umie gospodarować kasą, a u nich w domu często brakowało pieniędzy. więc wydaje mi się, że powinno go to nauczyć jakoś gospodarować i żyć oszczędnie.
ale nie... wziął z domu mnóstwoooooo jedzenie, kotletów, kurczaków, słoików z gulaszem, gołąbki etc. słoików 20. kotletów też dużo. oprócz tego wędliny, kiełbasy, konserwy, szynki w puszcze. i strasznie dużo tego. a oprócz tego wziął 300 euro na 1,5 miesiąca. okazuje się, że przyjedzie niedlugo, wyjdzie że będzie tam miesiąc i już zapowiedział, że nic mu nie zostanie mimo że powinno 100 euro...
kurde, to jest 400zł... jemu tak super lekko przychodzi wydawanie kasy... a naprawdę jedzenia to miał tyle, że 1,5 miesiąca na obiady i na kanapki miał co jeść. dokupić ziemniaki, chleb i coś tam dla siebie jeszcze jak się ma ochotę...
i to mnie wkurza...

bo mimo, że u mnie w domu kasa zawsze była na wszystko to rodzice nauczyli mnie oszczędności, oczywiście czasem wydam coś na ciuchy niepotrzebnie, ale przynajmniej mam te ciuchy, a mój mąż wydaje kasę i nic nie ma z tego...

zaraz w ogóle okaże się, że te jego wyjazdy są w ogóle nieopłacalne, bilet w obydwie strony ponad 400zł, tutaj wyda się z 500zł na jedzenie które on zabiera, czyli to już wychodzi w sumie ok 600 Euro. to to co zostaje to może i w Polsce by zarobił...

oj, musiałam się wygadać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
pammat napisał(a):
dziewczyny moja Konsta jadła dzisiaj zupke jarzynową była w 7 niebie 🤪
Aniqa1111 a bezpieczne jest to żebyś ją karmiła ? jesli będziesz brała dalej leki tylko w mniejszej dawce to tak czy tak przejdzie przez pokarm.. Ja bym nie karmiła nie chciałabym żeby moje dziecko dostawało w pokarmie tych lekarstw ale zrobisz jak uważasz..
coq nic nie zrobisz że nie mleko ci sie konczy tak to juz bywa inne w ogole nie karmią a my chociaż troche i z czystym sumieniem moge mowic ze karmilam ją 4 miesiace
guga guginka to mała terrorystka 😆
wanilia a pediatry pytałaś co masz zrobić jak zastąpić to twoje mleko wrazie W może ma jakiś sposób?
Idę spać dobranoc! 😘

Pam, narazie nie karmie wlasnie dlatego, ze mam za duza dawke lekow. od piatku jest szansa ze zmniejszy mi na dawke, która jest bezpieczna dla malej.

Wracam do tematu wiem że będziesz miała zmniejszoną dawką i mówisz że to bezpieczne dla małej ale czy na pewno ? to są leki w końcu a przez mleko przechodzi wiadomo czy warto żeby kalina dostawała to do swojego organizmu ? ..........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Moja coś usnąć nie może 🥴... fakt, że pół godziny wcześniej położona, bo małżon do pracy szedł, ale już raz zaglądałam, bo płakała i dalej słyszę na niani jakieś szmery


Maciek też dzisiaj mruczał jakieś pół godziny... a teraz niedawno się obudził z płaczem, musiałam przytulić i już wszystko ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Moja coś usnąć nie może 🥴... fakt, że pół godziny wcześniej położona, bo małżon do pracy szedł, ale już raz zaglądałam, bo płakała i dalej słyszę na niani jakieś szmery


Przynajmniej nie trzymasz jej teraz w reku jak ja 🙃 Od 18:40 do 19;20 spala, okazalo sie ze tyle starczy 😎 Ale dziekuje oczywiscie sasiadce, narobila halasu, Yasmine sie obudzila a ona wyszla 😠 uffff jeszcze 2,5 tygodnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
aaagaaa dobrze ze się wygadałaś lepiej na sercu ci się zrobi ja mojego też muszę pilnować i zajmować się finansami bo byśmy nic nie mieli bo on by wszystko PRZEJADŁ 😁
ŚCISKAM 😘


dzięki 😘
a wkurza mnie to, bo ja broń Boże nie żałuję mu na jedzenie, tylko jak on sobie tak dogadzaaaaa, że jakieś wymyślne rzeczy sobie kupuję to to trochę bez sensu. pracuje za granicą po to żeby jak najwięcej odłożyć. a tylko wydaje....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
meliska napisał(a):
Moja coś usnąć nie może 🥴... fakt, że pół godziny wcześniej położona, bo małżon do pracy szedł, ale już raz zaglądałam, bo płakała i dalej słyszę na niani jakieś szmery


Przynajmniej nie trzymasz jej teraz w reku jak ja 🙃 Od 18:40 do 19;20 spala, okazalo sie ze tyle starczy 😎 Ale dziekuje oczywiscie sasiadce, narobila halasu, Yasmine sie obudzila a ona wyszla 😠 uffff jeszcze 2,5 tygodnia.

idz ją zjeb 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
coquelicot napisał(a):
meliska napisał(a):
Moja coś usnąć nie może 🥴... fakt, że pół godziny wcześniej położona, bo małżon do pracy szedł, ale już raz zaglądałam, bo płakała i dalej słyszę na niani jakieś szmery


Przynajmniej nie trzymasz jej teraz w reku jak ja 🙃 Od 18:40 do 19;20 spala, okazalo sie ze tyle starczy 😎 Ale dziekuje oczywiscie sasiadce, narobila halasu, Yasmine sie obudzila a ona wyszla 😠 uffff jeszcze 2,5 tygodnia.

idz ją zjeb 😎



hahaha wyszla.
Malzon mi mowi ze mam sobie dac spokoj juz tylko 2,5 tygodnia zostalo w tym mieszkaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
pammat napisał(a):
coquelicot napisał(a):
meliska napisał(a):
Moja coś usnąć nie może 🥴... fakt, że pół godziny wcześniej położona, bo małżon do pracy szedł, ale już raz zaglądałam, bo płakała i dalej słyszę na niani jakieś szmery


Przynajmniej nie trzymasz jej teraz w reku jak ja 🙃 Od 18:40 do 19;20 spala, okazalo sie ze tyle starczy 😎 Ale dziekuje oczywiscie sasiadce, narobila halasu, Yasmine sie obudzila a ona wyszla 😠 uffff jeszcze 2,5 tygodnia.

idz ją zjeb 😎



hahaha wyszla.
Malzon mi mowi ze mam sobie dac spokoj juz tylko 2,5 tygodnia zostalo w tym mieszkaniu.

Jak chcesz ale ja bym poszła jak wróci
NIE ŻEBYM CIE NAMAWIAŁA 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...