Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
a fotelik fajny 🙂ale są chyba jeszcze bardziej się rozkładające,
a poza tym dziecko powinno jak najdłużej jeździć tłem do kierunku jazdy więc jak się jeszcze mieszczą to się nie spieszcie...


bo najważniejsze by miał mocny kark bo byle stłuczka może narobić problemu wiem coś o tym bo jak jechałam z siostrą to facet nam wjechał w tyłek i ja miałam skręcenie kręgów i kołnierz 6 tygodni 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
pammat napisał(a):
coquelicot napisał(a):
pammat napisał(a):
coquelicot napisał(a):
pammat napisał(a):
coq z ławicy na pkp ? a co ty w Poznaniu będziesz?


No a jak 😎 30 maja 🙂

to może się spotkamy na chwilę jak będziesz miała czas 🙂 dokładnie jest 6,4 km


Pam z przyjemnoscia 🙂 No chyba ze siostra po mnie przyjedzie, to wiesz zgarna mnie i do domu. 😉
Napisze Ci w razie co dokladnie o ktorej itd. 🙂

chociaż na 30 min dasz wycałować bambine cioci Pam 😜


Hahah no dam, dam! 😁 ale w zamian za Konstancje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no wlasnie chyba nie ma ten fotelik crash testow ale jest 0-18kg... a te 9-18 i 19-36 to od 9 m-ca jak sie doczytalam;/ a nie 9 kg wiec chce 0-18.. ten wlasnie da sie przodem i tylem do kierunku jazdy...bede szukac 0-18 z tymi testami... po niedzieli jade do sklepu niech mi cos doradza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
pammat napisał(a):
coquelicot napisał(a):
pammat napisał(a):
coquelicot napisał(a):
pammat napisał(a):
coq z ławicy na pkp ? a co ty w Poznaniu będziesz?


No a jak 😎 30 maja 🙂

to może się spotkamy na chwilę jak będziesz miała czas 🙂 dokładnie jest 6,4 km


Pam z przyjemnoscia 🙂 No chyba ze siostra po mnie przyjedzie, to wiesz zgarna mnie i do domu. 😉
Napisze Ci w razie co dokladnie o ktorej itd. 🙂

chociaż na 30 min dasz wycałować bambine cioci Pam 😜


Hahah no dam, dam! 😁 ale w zamian za Konstancje 😜

dobra zrobimy wymiankę 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no a co do fotelikow to czyta;lam ze nie wystarczy ta homologacja bo musi byc conamiej 3 gwiazdki w testach.. no i malo danych jest o tych fotelikach ogolnie glownie testowane sa te znane marki... a ja musze kupic fotelik ten chicop jest masakrycznie niewygodny, mlody jest poskrecany.. na jazde miejska ok ale nie na trase przez polske... a tego typu jak wkleilam sa 0-18 wiec i dla noworodka i takich babelkow jak nasze az do 18 kg wiec cos takiego chce ale z atestami i wszystkimi innymi pierdolami bo to ma byc dla bezpieczenstwa a nie pro forma...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
no a co do fotelikow to czyta;lam ze nie wystarczy ta homologacja bo musi byc conamiej 3 gwiazdki w testach.. no i malo danych jest o tych fotelikach ogolnie glownie testowane sa te znane marki... a ja musze kupic fotelik ten chicop jest masakrycznie niewygodny, mlody jest poskrecany.. na jazde miejska ok ale nie na trase przez polske... a tego typu jak wkleilam sa 0-18 wiec i dla noworodka i takich babelkow jak nasze az do 18 kg wiec cos takiego chce ale z atestami i wszystkimi innymi pierdolami bo to ma byc dla bezpieczenstwa a nie pro forma...

dokładnie tak jak piszesz bo wiesz ja czekam na to zoo to się też wybierzemy z wami i będziemy mogły się spotkać 🤪 a kiedy wybierasz się do jakiegoś sklepu dowiedzieć się o tych fotelikach ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
agami napisał(a):
no a co do fotelikow to czyta;lam ze nie wystarczy ta homologacja bo musi byc conamiej 3 gwiazdki w testach.. no i malo danych jest o tych fotelikach ogolnie glownie testowane sa te znane marki... a ja musze kupic fotelik ten chicop jest masakrycznie niewygodny, mlody jest poskrecany.. na jazde miejska ok ale nie na trase przez polske... a tego typu jak wkleilam sa 0-18 wiec i dla noworodka i takich babelkow jak nasze az do 18 kg wiec cos takiego chce ale z atestami i wszystkimi innymi pierdolami bo to ma byc dla bezpieczenstwa a nie pro forma...

dokładnie tak jak piszesz bo wiesz ja czekam na to zoo to się też wybierzemy z wami i będziemy mogły się spotkać 🤪 a kiedy wybierasz się do jakiegoś sklepu dowiedzieć się o tych fotelikach ?

w sobote lub po niedzieli... dam znac co mi doradzili:P a na zooooooooooo tez czekam;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Pammat 30 maja, o 12:55 powinnam byc na lotnisku. L mam o 13:15 lub13:45. A pociag o 15:55.

no mi pasuje na PKP bo mam blisko 🙂 ale teraz nie wiadomo czy jedziesz pociągiem czy siostra przyjedzie nie ?


Postaram sie ich w domu przekonac na pociag bo nie chce zeby siostra do pracy ne szla tylko dlatego, ze ja przyjezdzam 😜 Dam Ci znac!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
ja nie wiem cosie ostatnio w tym moim dzieckiem dzieje, tak ciezko ja ostatnio uspac, ryczy, jakby ja ze skory obdzierali 🤢


u mnie podobnie 🤢


u mnie teraz też była awaria mały narobił krzyku ale to sąsiedzi tak Tv puścili 😠 że umarlaka by postawiło-debile 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
pammat napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Pammat 30 maja, o 12:55 powinnam byc na lotnisku. L mam o 13:15 lub13:45. A pociag o 15:55.

no mi pasuje na PKP bo mam blisko 🙂 ale teraz nie wiadomo czy jedziesz pociągiem czy siostra przyjedzie nie ?


Postaram sie ich w domu przekonac na pociag bo nie chce zeby siostra do pracy ne szla tylko dlatego, ze ja przyjezdzam 😜 Dam Ci znac!


podejrzewam że nie przejdzie tym bardziej że z wnusią przybywasz 😜 😜
ale spotkania wam życzę choć zazdraszczam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja prywatna terrorystka nie spi jeszcze a chcialam w koncu cos posprzatac:/
Pam oczywiscie lzy nie leca i tez kuka i chrzaka ale jak nie przycjodE to zaczyna krzyzec jakbym ja mordowala. No masakra normalnie. Ale nie ukrywam,ze uwielbiam jak sie stale tuli i nadstawia do calowania. Tak smiesznie to robi.Musze znalezc zloty srodek.
Ulka moja tesciowa tez ma z deklem ale Twoja to juz mega dekiel jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...