Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hmmm, jednak spi dalej ale to juz długo nie potrwa. Mamy dziś kiepski dzień bo zdecydowałam się odpuścić spacer bo mała jakoś tak dziwnie oddycha, chyba się przeziębienie kręci - nie chcę ryzykować. to pierwszy raz od miesiąca jak nie wychodzimy z domu...Boje się ze bez codziennej dawki tlenu z wieczornym zasypianiem będzie gorzej. W dodatku nie zrobiłam zakupow a pies mi zaraz wejdzie na głowę bo czas spaceru juz minął a ona siedzi w domu 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiuniaa1603 napisał(a):
wanilia napisał(a):
To juz wiem co to ZCNA. Czyli do lekarza nie moge iść ze swoim RMUA tylko muszepoginac do ZUSU po jeszcze jakis inny formularz????

musisz miec RMUA + ZNCA normalnie bezsens jakiś.... 😠

Wlasnie dzwonilam do NFZ zeby sie dowiedziec o karte czipowa dla Florka i Pani mnie poinformowala ze do ukonczenia przez dziecko 6 miesiaca mozna bez problemu korzystac z lekarza bez zadnych dodatkowych dokumentow. Tak mowi ustawa.
Pytanie na ile jest to respektowane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
wanilia napisał(a):
To juz wiem co to ZCNA. Czyli do lekarza nie moge iść ze swoim RMUA tylko muszepoginac do ZUSU po jeszcze jakis inny formularz????

musisz miec RMUA + ZNCA normalnie bezsens jakiś.... 😠

Wlasnie dzwonilam do NFZ zeby sie dowiedziec o karte czipowa dla Florka i Pani mnie poinformowala ze do ukonczenia przez dziecko 6 miesiaca mozna bez problemu korzystac z lekarza bez zadnych dodatkowych dokumentow. Tak mowi ustawa.
Pytanie na ile jest to respektowane 🙂

no to by było możliwe, bo mała mojej kumpeli ma 1,5 roku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
pammat napisał(a):
coq wczoraj już poszłam jak napisałaś do mnie czyżby Konsti spała bo zrobiła mi manianę i myślałam że padnę na pysk 🙃


Wyczula skubana, ze siedzisz na forum 😎 😁

tej no pewnie mnie wyniuchała wczoraj 😁 właśnie wróciłam z zakupów 🤪 kupiłam sobie kalosze 🤪 a Czita nadal śpi 😎 ale słyszę że mymla smoka 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
coquelicot napisał(a):
pammat napisał(a):
coq wczoraj już poszłam jak napisałaś do mnie czyżby Konsti spała bo zrobiła mi manianę i myślałam że padnę na pysk 🙃


Wyczula skubana, ze siedzisz na forum 😎 😁

tej no pewnie mnie wyniuchała wczoraj 😁 właśnie wróciłam z zakupów 🤪 kupiłam sobie kalosze 🤪 a Czita nadal śpi 😎 ale słyszę że mymla smoka 😆


to foto kaloszkuw daj! 🙂
a mnie Yasmine wuniuchala, ze wyskoczylam po bagietke i ciacho. Wracam sprawdzam skrzynke na listy i slysze jakies kwilenie 😎 Zjadla i poszla spac i nic sie z mamusia nie pobawila 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiuniaa1603 napisał(a):
a tak już na koniec zapytam czym leczyć hemoroidy ?? nie uwierzycie, ale teraz ponad 2 tyg po porodzie dopiero wylazł mi jeden, a boli jak cholera.... 🤢


Kasia po porodzie mialam dwa male jak groch i ze tak powiem, same sie wchlonely 🙃
Ale chyba Nova walczyla z nimi wiec jak sie pojawi to moze Ci cos poradzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziwczyny, siedze sobie sama z moja coreczka i jest luzik. Za to moja mama przezywa. Az zaluje, ze jej powiedzialam, ze moj malzon w szpitalu, bo przeciez zamartwia sie tam, jak ja sobie sama poradze 😮 a mnie przez sekunde nawet przerazenie nie chwycilo!
I wkurza mnie to, bo ja generalnie mam zen, a ona wiecznie sie o mnie martwi a to mnie stesuje, bo nie lubie jak komus szybciej serce bije z mojego powodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Dziwczyny, siedze sobie sama z moja coreczka i jest luzik. Za to moja mama przezywa. Az zaluje, ze jej powiedzialam, ze moj malzon w szpitalu, bo przeciez zamartwia sie tam, jak ja sobie sama poradze 😮 a mnie przez sekunde nawet przerazenie nie chwycilo!
I wkurza mnie to, bo ja generalnie mam zen, a ona wiecznie sie o mnie martwi a to mnie stesuje, bo nie lubie jak komus szybciej serce bije z mojego powodu.

Moja mama tez przezywa, ale glownie to ze chcemy dac dziecko do zlobka (akademii malucha). Ona by chciala zebysmy znalezli jakas nianie, ale my jestesmy uparci. Chcemy zobaczyc czy dziecko sie zaaklimatyzuje, jesli zacznie chorowac wtedy bedziemy kogos szukac, a poki co w sobote mamy spotkanie w sprawie akademii 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
a tak już na koniec zapytam czym leczyć hemoroidy ?? nie uwierzycie, ale teraz ponad 2 tyg po porodzie dopiero wylazł mi jeden, a boli jak cholera.... 🤢


Kasia po porodzie mialam dwa male jak groch i ze tak powiem, same sie wchlonely 🙃
Ale chyba Nova walczyla z nimi wiec jak sie pojawi to moze Ci cos poradzi.

novaM RATUJ!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Dziwczyny, siedze sobie sama z moja coreczka i jest luzik. Za to moja mama przezywa. Az zaluje, ze jej powiedzialam, ze moj malzon w szpitalu, bo przeciez zamartwia sie tam, jak ja sobie sama poradze 😮 a mnie przez sekunde nawet przerazenie nie chwycilo!
I wkurza mnie to, bo ja generalnie mam zen, a ona wiecznie sie o mnie martwi a to mnie stesuje, bo nie lubie jak komus szybciej serce bije z mojego powodu.

Moja mama tez przezywa, ale glownie to ze chcemy dac dziecko do zlobka (akademii malucha). Ona by chciala zebysmy znalezli jakas nianie, ale my jestesmy uparci. Chcemy zobaczyc czy dziecko sie zaaklimatyzuje, jesli zacznie chorowac wtedy bedziemy kogos szukac, a poki co w sobote mamy spotkanie w sprawie akademii 😁

moja tez panikowala jak mowilismy wczesniej o zlobku, ale ze zmienilismy zdanie to juz szczeliwa jest 😉 mamy zawsze panikuja 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Dziwczyny, siedze sobie sama z moja coreczka i jest luzik. Za to moja mama przezywa. Az zaluje, ze jej powiedzialam, ze moj malzon w szpitalu, bo przeciez zamartwia sie tam, jak ja sobie sama poradze 😮 a mnie przez sekunde nawet przerazenie nie chwycilo!
I wkurza mnie to, bo ja generalnie mam zen, a ona wiecznie sie o mnie martwi a to mnie stesuje, bo nie lubie jak komus szybciej serce bije z mojego powodu.

Moja mama tez przezywa, ale glownie to ze chcemy dac dziecko do zlobka (akademii malucha). Ona by chciala zebysmy znalezli jakas nianie, ale my jestesmy uparci. Chcemy zobaczyc czy dziecko sie zaaklimatyzuje, jesli zacznie chorowac wtedy bedziemy kogos szukac, a poki co w sobote mamy spotkanie w sprawie akademii 😁

moja tez panikowala jak mowilismy wczesniej o zlobku, ale ze zmienilismy zdanie to juz szczeliwa jest 😉 mamy zawsze panikuja 😜

A co wymysliliscie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiuniaa1603 napisał(a):
a tak już na koniec zapytam czym leczyć hemoroidy ?? nie uwierzycie, ale teraz ponad 2 tyg po porodzie dopiero wylazł mi jeden, a boli jak cholera.... 🤢


mi też wyszedł jeden ponad tydzień po porodzie i łazienkę na dłuższe posiedzenie odwiedzam co 2-3 dni. i to dosyć bolesne jest 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
a tak już na koniec zapytam czym leczyć hemoroidy ?? nie uwierzycie, ale teraz ponad 2 tyg po porodzie dopiero wylazł mi jeden, a boli jak cholera.... 🤢


mi też wyszedł jeden ponad tydzień po porodzie i łazienkę na dłuższe posiedzenie odwiedzam co 2-3 dni. i to dosyć bolesne jest 🤢

Mozesz sobie kupic masc Posterisan. Smarue sie nia dwa razy dziennie. Ja stosowalam jeszcze oklady z koru debu tez pomagalo 🙂 gdzies czytalam ze wazelina tez daje rade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...