Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dzien dobry!!

Ech, nie spisala sie tej nocy moja Yasminka. Nie pospalysmy za duzo.
Kurcze, ja nadworny spioch domowy, widze , ze bezsennosci ciazowej i teraz z brakiem snu zaczynam normalnie funkcjonowac mimo jakis minimalnych dawek sennych 🙃 No nie uwierzylabym, ze tak kiedys bedzie 😁

Nic zbieram sie i lece do szpitala zaniesc malzonowi ladowarke i kilka rzeczy.

milego dnia Mamusie! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ulka napisał(a):
no nova rzeczywiście moze neta nie ma,

moja córka sie do mnie usmiecha jak do niej gadam! wszyscy mi mowili ze to nie mozliwe ze za wczesnie, jak kurna za wczesnie jak ewidentnie sie usmiecha, buzią, oczami i to swiadomie dzis juz mi dwa razy sie usmiechnela , wczoraj udało mi sie zrobic zdjecie nawet, troche rozmazane ale jest! 🙃


Wczoraj czytalam, ze podobno okolo 6 tygodnia dzieci zaczynaja sie swiadomie usmiechac. Ale skoro ewidentnie odpowiada na twoj usmiech Ulka to dlaczego nie, rozesmiana dziewczyne masz 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a u mnie noc dobra, mały spał od 21 do 9 rano 🙂 pierwsze karmienie o 1.20 🙂 drugie karmienie o 3.50 i tu trochę dłużej to trwało, bo jak zjadł to mąż go zaczął przebierać i on wtedy zaczął robić kupę, obesrał rożek 😜 a kiedy już przestał robić ro przeniosłam go na pieluszke, żeby założyć pampersa i przebrać, no i wtedy mąż chciał założyć mu pampersa a on mu zaczął robić kupę na ręce 😜 😜 😜 i za chwilę usnął 🙃 ale jak go przebierałam to się trochę rozbudził i w sumie poszedł spać ok 4.50 🙂 potem obudził się na jedzenie o 7 🙂

i teraz niedawno znowu usnął 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ulka napisał(a):
no to fajnie ze zaczynaja dzieciaczki sie komunikowac 🙂 wkurza mnie jak ktos mowi ze to tylko grymas czy skurc miesni, przez sen moze tak, ale w rozmowie nie sadze

pozatym boli mnie ta blizna po nacieciu jak siedze, kurcze no! czy tak ma byc? czy to oznacza ze sie zle goi czy zrasta czy co, tzn jau dawno jest zrosniete tylko blizna bolaca zostala

Mysle, ze nie powinna bolec, moze za ciasno cie zszylu i cie tak sciaga...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moj kuba tez sie smieje jak sie gada do niego....a najbardziej rozwalajacy usmiech jest o 5 rano jak cala noc nie spi i mowie mu ze go nie kocham i w paczce na madagaskar wysle to tak sie usmiecha;D i wtedy ja zaczynam sie smiac i tak mija stres nieprzepsanej nocki.. bo jak coq ja zawsze bylam spioch najwiekszy.. spalam od 22 do 12 w oludnie i malo bylo a teraz kazda godzina snu cieszy;p chociaz 2 nocki pospalismy juz;p ale nie chwale mlodego bo ostatniom3 nocki byly extra a pozniej tydzien maraton bezsenny wiec nie ma co chwalic dnia przed zachodem slonca heheh;p
a mi jak mowia ze to niemozliwe ze sie dzieck,o usmiecha to zapraszam do domu niech sami zobacza... a moze to oni maja gdymas jak sie usmiechaja bo moje dziecko robi to swiadomie i to od dobrych 2 tygodni ;D i zaczyna tak fajnie niby gaworzyc;p bo jak sie gada dlugo do niego to on tez dziwne dzwieki wydobywa;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dorianna napisał(a):
Widze, ze juz wszystkie powoli sie przenosimy tutaj i znowu jest co czytac 🙂
Moj malutki dzisiaj troche marudny, moze to z powodu kupki, ale ogolnie jest zle 🙂
Nie wiem juz czy mam malo pokarmu czy mi sie tylko wydaje, o po karmieniu mam zupelnie pusty cycek, maly ogolnie ciagnie po ok 5 do 15 minut i czasami mi sie wydaje, ze sie nie najada, ale ogolnie nie placze po jedzeniu, tylko nie zawsze chce spac...
Czy wasze malenstwa tez tak maja? I wogole to jak karmicie z cyca? Z dwoch odrazu czy na zmiane raz jeden raz drugi co karmiene i po ile minut?

Ja karmię z piersi, zresztą nie mam wyboru, bo mały to wiecznie głodny i cały czas pcha rączki do buzi i szuka buźką cycka jak się go weźmie na ręce. A po takim karmieniu to cycki miękkie jakby mleka już w nich nie było... Ale jak to novaM pisała pokarm produkuje się na bieżąco więc nie ma możliwości, żeby go brakowało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a tak w ogóle dzień dobry 😘 😘
u nas nocka ok mały obudził się ok północy potowarzyszył nam do 2 i potem spał aż do 8 🙃 🙃 Ale ogólnie miałam przygodę przebieram go a on zaczyna siusiać na mnie 😲 😲 no myślę ok zdarza się... aż tu za chwilę słyszę jak puszcza bąka a sekundę po zaczyna robić kupę 😮 😮 no to wszystko obsrane i o 1 w nocy szybka zmiana pościeli 😎
Ale wkurza mnie facet z allegro... 😠 😠 zamówiłam ładowarkę do telefonu 15 grudnia, tego samego dnia wpłaciłam pieniądze, a ładowarka do dziś nie doszła.... 😠 😠 WTF?????? Ale najlepsze jest to, że on nie odpowiada na maile.... 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
Moj maly sie smieje zawsze jak skonczy jesc 🙂 wtedy ma rogala od ucha do ucha 🙂 starczy sie go zapytac czy smaczne bylo 🙂


A u nas po jedzeniu to wyglada tak:
Doslownie to taki rytual, glwa odrzucona w tyl i mamy odlot 🙃
[url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/259/dscn0264a.jpg/][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/5700/dscn0264a.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]]Troche niehiginicznie - umazana mlekiem 🙃[/url]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
Moj maly sie smieje zawsze jak skonczy jesc 🙂 wtedy ma rogala od ucha do ucha 🙂 starczy sie go zapytac czy smaczne bylo 🙂


A u nas po jedzeniu to wyglada tak:
Doslownie to taki rytual, glwa odrzucona w tyl i mamy odlot 🙃
Troche niehiginicznie - umazana mlekiem 🙃[/url]

swietne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiuniaa1603 napisał(a):
Ale wkurza mnie facet z allegro... 😠 😠 zamówiłam ładowarkę do telefonu 15 grudnia, tego samego dnia wpłaciłam pieniądze, a ładowarka do dziś nie doszła.... 😠 😠 WTF?????? Ale najlepsze jest to, że on nie odpowiada na maile.... 😠 😠

Na allegro jest opcja zglaszania nieprawidlowosci. Zglos to i oni sie tym zajma. W ostatecznosci bedziesz miala zwrot kasy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...