Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
aaaa, w ogóle to zapomniałam się Wam pochwalić, że za urodzenie syna dostałam od męża piękny komplet biżuterii: kolczyki i łańcuszek z zawieszką 🙂 śliczne, dokładnie takie jakie chciałam mieć 😆 a dał mi to w ten dzień, w który wróciliśmy z Maćkiem do domu ze szpitala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moje kochane narazie ledwo wiem jak sie nazywam ale pytań mam do was poprostu ratunku .....

1.maść na sutki której nie musze zmywać?????

bepanthen kiepsko działa....

2.wczoraj cały dzień i dziś w nocy zero kupki mam się martwić ????

bo zaczynam świrować(karmie głównie sztucznym mlekiem dopiero od dziś co jakieś 3 godziny mam uciągnięte po 20 ml mojego mleka ktore daje butelką pracuje laktatorem żeby rozbudzić mleko)

3. czy kogoś kto miał cesarkę napieprzała tak głowa ????
bo ja mam taki ból w czole że masakra.....

ale MICHAŚ jest cud, miód 🙂
zdjęcia zrobie ale jakoś nie wyrabiam.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
Łooooo matkoooooo mamusie ale się rozpisałyście 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
...ale jutro dopiero nadrobię 🤨

A tymczasem buziaki przenoszę z brzuszka na mamusie 😘 😘 😘

noooo a my już się martwiłyśmy co się z Tobą stało. Jak tam Kajtek?? kropelki działają??
😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
moje kochane narazie ledwo wiem jak sie nazywam ale pytań mam do was poprostu ratunku .....

1.maść na sutki której nie musze zmywać?????

bepanthen kiepsko działa....

2.wczoraj cały dzień i dziś w nocy zero kupki mam się martwić ????

bo zaczynam świrować(karmie głównie sztucznym mlekiem dopiero od dziś co jakieś 3 godziny mam uciągnięte po 20 ml mojego mleka ktore daje butelką pracuje laktatorem żeby rozbudzić mleko)

3. czy kogoś kto miał cesarkę napieprzała tak głowa ????
bo ja mam taki ból w czole że masakra.....

ale MICHAŚ jest cud, miód 🙂
zdjęcia zrobie ale jakoś nie wyrabiam.......

hej ho mamusia 🙂) to tak co do głowy to mnie na maxa przez tydzien mimo ze po cesarce lezalam plackiem to i tak bolala bo ja migreny mam wiec to nasililo... mozesz brac co 4-6 godzin paracetamol w tabletkach...
na sutki masc maltan slyszalam ze dobra juz mialam kupic ale kapturki pomogly na piersi i dalam rade bephantenem...
co do dawania mleka sztucznego i kupki to slyszalam ze tak moze byc.. jedno co ci radze to przystawiaj dziecko do piersi jak najczesciej i nie sciagaj mu do butelki tylko niech sam troszke pociagnbie nawet jak plakac bedzie bo jak nauczysz z butelki pic to pozniej bedziesz miala nawal pokarmu a maly bedzie leniwy i bedzie chcial butle i nie bedzie ci umial ssac.. moja kuzynka tak teraz zrobila jak ty i ma teraz problem bo musis swoje mleko co chwila sciagac i butla podawac bo maly nie chce ssac... bo leniwy jest.. i juz poradnie laktacyjna zwiedzila i ciezko.. wojna jest ja ma ssac piers wiec poki malenki to dawaj piers 10-15 minuit niech sie pomeczy i dopiero dawaj sztuczne... no ale to moja rada nie chce sie wtracac:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no i jestem.zachodzę na brzuszek a tam jakieś mamusie mam odwiedzić 😮 hmmm..... usg bioderek jutro mamy.GG mi wsiąkło 🤢 dzwonie do Novej a ona nie odbiera...bo ja przecież nie pamiętam swoje nr GG 🤪 taka jestem mądra ze jeszcze nigdy go nie zapisałam... więc co mi po tym jak ściągne nowe jak nie pamiętam nr??a i z hasłem też może być problema bo przecież zapisane na kompie i nie prosi o hasło... rozmawiałyście o szczepionkach a i ja nie wiem co zrobić...na 17 st jestesmy zapisane na szczepienie i chodzi to za mną na co się zdecydować... zapytałam położną o zdanie i powiedziała że po skojarzonych lepiej się goi...tyle za.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiadudzika napisał(a):
no i jestem.zachodzę na brzuszek a tam jakieś mamusie mam odwiedzić 😮 hmmm..... usg bioderek jutro mamy.GG mi wsiąkło 🤢 dzwonie do Novej a ona nie odbiera...bo ja przecież nie pamiętam swoje nr GG 🤪 taka jestem mądra ze jeszcze nigdy go nie zapisałam... więc co mi po tym jak ściągne nowe jak nie pamiętam nr??a i z hasłem też może być problema bo przecież zapisane na kompie i nie prosi o hasło... rozmawiałyście o szczepionkach a i ja nie wiem co zrobić...na 17 st jestesmy zapisane na szczepienie i chodzi to za mną na co się zdecydować... zapytałam położną o zdanie i powiedziała że po skojarzonych lepiej się goi...tyle za.

ehh no a ja wyrodna matka biore normalne nie skojarzone... rozmawialm z pediatra, z ginekologiem i na szkole rodzenia z polozna i ze wzgledow finansowych niestety musze brac normalne jak chce zaszczepic na pneumokoki i rota.. a musze na to zaszczepic bo zlobek na niunie czeka.. wiec porpstu nie mam za bardzo wyboru... a przerazona jestem po tym co napisalyscie o tym autyzmie itd;/ no ale nie wyczaruje przeciez... zeby na wszystko miec;/ no ale coz glowa do gory i modlic sie by bylo ok po szczepieniach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
moje kochane narazie ledwo wiem jak sie nazywam ale pytań mam do was poprostu ratunku .....

1.maść na sutki której nie musze zmywać?????

bepanthen kiepsko działa....

2.wczoraj cały dzień i dziś w nocy zero kupki mam się martwić ????

bo zaczynam świrować(karmie głównie sztucznym mlekiem dopiero od dziś co jakieś 3 godziny mam uciągnięte po 20 ml mojego mleka ktore daje butelką pracuje laktatorem żeby rozbudzić mleko)

3. czy kogoś kto miał cesarkę napieprzała tak głowa ????
bo ja mam taki ból w czole że masakra.....

ale MICHAŚ jest cud, miód 🙂
zdjęcia zrobie ale jakoś nie wyrabiam.......

1. ja mam Maltan i jej nie trzeba zmywac
2. Jak sie karmi piersia to kupka moze byc nawet raz na 5 dni, ale jak tylko sztuczne to powinna byc raz na 2-3 dni, wiec narazie bez obaw
3.rodzilam SN wiec ci nie powiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dorianna napisał(a):
NovaM napisał(a):
Ktoś coś pisał o avatarach 😎

Oto fotka do dowodu mojego Kajtulina z dzisiaj 🤪 🤪 🤪

Oooo i karmionko trzeba zapodać ....buziaki 😘 😘 😘

A po co malemu dowod 😮?

My w Marcu jedziemy do Francji a we Wrzesniu pewnie Chorwacja, wiec za dwa tygodnie idziemy robic paszport 🙂 ciekawe jakie zdjecie bedzie miec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asiadudzika ale ta twoja Julka slodko wyglada z Milenka, no napatrzec sie nie moge 😆
Nova w koncu na tym zdjeciu dowodowym Kajtka stwierdzilam, ze on do Ciebie podobny 🙃

Marika witam witam.
To Ty cesarke mialas? No nic nie wiedzialam. Mam nadzieje, ze bol szybko przejdzie.
A jesli chodzi o sutki, to mnie jeden bolal jak w szpitalu bylam kiedy jeszcze mleka nie bylo i dostalam na to po prostu balsamik z Musteli. Potem sie zagoilo i juz nic nie bolalo.

Candys witamy na mamusiach.net. 😆 Swietnie z Karolkiem wygladacie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
asiadudzika napisał(a):
no i jestem.zachodzę na brzuszek a tam jakieś mamusie mam odwiedzić 😮 hmmm..... usg bioderek jutro mamy.GG mi wsiąkło 🤢 dzwonie do Novej a ona nie odbiera...bo ja przecież nie pamiętam swoje nr GG 🤪 taka jestem mądra ze jeszcze nigdy go nie zapisałam... więc co mi po tym jak ściągne nowe jak nie pamiętam nr??a i z hasłem też może być problema bo przecież zapisane na kompie i nie prosi o hasło... rozmawiałyście o szczepionkach a i ja nie wiem co zrobić...na 17 st jestesmy zapisane na szczepienie i chodzi to za mną na co się zdecydować... zapytałam położną o zdanie i powiedziała że po skojarzonych lepiej się goi...tyle za.

ehh no a ja wyrodna matka biore normalne nie skojarzone... rozmawialm z pediatra, z ginekologiem i na szkole rodzenia z polozna i ze wzgledow finansowych niestety musze brac normalne jak chce zaszczepic na pneumokoki i rota.. a musze na to zaszczepic bo zlobek na niunie czeka.. wiec porpstu nie mam za bardzo wyboru... a przerazona jestem po tym co napisalyscie o tym autyzmie itd;/ no ale nie wyczaruje przeciez... zeby na wszystko miec;/ no ale coz glowa do gory i modlic sie by bylo ok po szczepieniach...

Moj tez idzie do zlobka 🙂 szcsepimy tylko na pneumokoki, bo rotawirusy sie nie oplaca. Podobno rotawirusy jak wszystkie wirusy bardzo szybko mutuja i nie ma sensu na to szczepic. Co do pneumokokow to najlepiej wziasc szczepionke 12 albo 13-walentna. Nazywa sie prevena 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hmmm.tracę co chwilę wątek 😮

Dowód dla małego...a bo za granicę się wybieramy na wiosnę 🤪

Usg bioderek...u mnie po 6 tygodniu...zapisani jesteśmy już od dwóch tygodni na koniec stycznia 😎

Szczepionki...nie kupuję skojarzonych...a co do dodatkowych to jeszcze muszę parę słów z lekarzem zamienić 😉

Asia Ty wariatko...ogarnij się kobieto 😘

Agami...dzięki...Ty wiesz za co 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...