Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
no a ja wlasnie robie sernik na zimno... z truskawkami i galaretka.... obiadek juz zjedzony... dzis mielismy mielone z ziemniaczkami z koperkiem i do wyboru buraczki z cebulka lub salata na slodko 🙂) a teraz czekam na wujka... mam nadzieje ze spokojnie dojedzie bo jedzie sam autem 60 km... wiec mam nadzieje ze na trasie nic glupiego do glowy nie przyjdzie... chyba mu juz zimny prisznic zrobili w domu i opierdziel zebral....
Basienka ja cie normalnie podziwiam,... kobieta pracujaca i matka polka 🙂
Meliska to co wychodzi ze Kuba i Jula tylko bezzebni co? 🙂
u nas jest postep mlody juz ladnie pełza 🙂 jak taki żołnierz w okopach hihihih 🙂 ale rehabilitantka go wczoraj pochwalila 🙂
a ja po rehabilitacji na zakupach... do pracy obkupiona jeszcze dzis w lumpku sobie dokupilam 4 koszulki i spodniczke 🙂
holi u nas tez zawsze cola dobra na sraczke hihih i wszelkie brzuszne dolegliwosci 🙂
Asiu dziekuje:****
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hejka kochane my już po spacerku mały zjadł zupkę i śpi!!!
MELISKA cieszę się bardzo że i u was już super!!!
Agami Eluś też nie ma ząbków jeszcze
Dziewczyny ja to was podziwiam że wam się tak chce ciasta robić i w ogóle!!! Np ciebie Agami ciasto z truskawkami mniam mniam zjadło by się ale robić się nie chce hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A moja Jula jeszcze na spacerku z tatą 😮 a Wasze dzieci już pewnie śpią 😜

Chyba jeszcze Bambina bez ząbków jest 🤔 czyli jeszcze trochę nas ścierbatych jest 😉

Asia haha to trzeba jakoś podejść męża... po pierwsze, że dla dzieci, a później będziesz się z Julą kłócić, która skacze 😜 jakbym taką trampolinę sprawiła sobie na taras to mogłabym podglądać sąsiadów z góry 😁

Shooping dziś nie wypalił, bo małżon nawalił, ale jutro rano robię atak... i nie wracam z pustymi rękami 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale tu pusto 😮 Meliska mnie wyręczyła więc już nie musze pisac co u nas 😉 Szczerze mówiąc czytam Was dosyć regularnie tylko na pisanie jakoś sił i weny brakuje.
Aniqa a Ciebie gdzie wsysło? Jak tam po powrocie do pracy? Bo Marika widzę zadowolona. Ja oczywiście marudzę ale gdybym zdecydowała się na wychowawczy to tez bym pewnie w końcu zaczęła marudzić że mam dość siedzenia w domu. Może się w końcu przyzwyczaję znów do wstawania o 5 rano 😮 Weronika oczywiście serwuje mi pobudki w nocy i to takie z megarykiem. No ale jest usprawiedliwiona bo pediatra powiedziała że górne jedynki na wylocie. Dzis dałam na noc kropelki, zobaczymy czy bedzie coś lepiej...
Wiecie, ja już karmię piersią tylko dwa razy dziennie - rano przed pracą i po powrocie z pracy. Weronika zaakceptowała bebilon pepti i pije z niekapka po 150ml 🙂 Sama w to nie wierzę 🙃 Jak jej się nie odmieni z mlekiem modyfikowanym to w ciągu 2-3 tygodni przestanę karmić, zresztą w jednym cycku i tak juz posucha. Myslę ze polowa ósmego miesiąca to dobry czas na odstawienie, przynajmniej dla mnie 😜 To chyba tyle.
Choruski niech sie kurują, wakacjowicze wakacjują a pracusie byle do weekendu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilka zadowolona za duzo powiedziane....
ale powtarzam sobie ze wszystko u małego gra choć na poczatku łzy same napływają do oczu ...... ☺️ ale na okrągło sobie wmawiam same optymistyczne scenariusze 🙂 i tak musi byc, bo ja na siedzenie w domu nie potrafilabym sie zdecydować, a ze babcie bawia małego to mam bardzo komfortowa sytuacje 😎a i widze ze zadowolony jest i u jednych i drugich dziadkow, nawet jak wroce i ja go mam to zaczepia ich i smieje sie czyli jest OK 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
dobra fotka meliska 🙂 jak tam samopoczucie przed poniedziałkiem .... 😜

przed wtorkiem 😜 w poniedziałek się jeszcze byczę 😜 krótko w dwóch słowach... słabo mi 🤢 🤢 🤢

Dziewczyny polecam bodziaki angielskiej firmy George tanie, gatunkowo dobre... wyprałam i nic się nie dzieje. Mogę jeszcze od tego sprzedawcy polecić śliniaki, może mało szykowne, ale naprawdę warto... duże, grube, zapinane na rzep, mega wygodne. I wysyłka super szybka 🙂
PS. Szukajcie po innych jego aukcjach, większy wybór kolorów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
dopiero mam chwile zeby zajrzec od kilku dni....
generalnie kryzys 😞
Kalina chora, mega katar, we wtorek po dwoch dniach wyszla druga jedynka dolna, wiec katar polaczonyz zabkowaniem, od 3 nocy nie spie bo pobudki co 20 minut 🤢 a rano do pracy, chodze juz nieprzytomna, a jak przychodze z roboty to zajmuje sie marudzaca kalina ktora chce byc tylko na rekach (mysle ze opiekunka ja caly czas nosi), obiad do zrobienia, posprzatac...wiec generalnie jestem wykonczona fizycznie i powoli psychicznie tez 🤢
pobieznie przeczytalam, ze cos sie forum rozchorowalo. Florek, Jula, Meliska, Holi - zdrowka 😘
az nie wiem co chcialam pisac, generalnie duuuuuuuuuuuuuuuuuuuupppppppaaaaaaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja tez mecz oglądam 🙂 i włochom kibicuje 😜

a przez Ciebie szperałam na allegro i bodziaki analizowałam......tylko ze ku....wa auto sie nam dzis sp ...... 😠 😠 😠 i pewnie z 500zl nie moje ......wiec pohamowałam się póki co z tym allegro 😞

czekam na końcówę meczu i zmykam bo mój niezawodny budzik o 6 mleko będzie wciągał...to i ja zakończę kimanko.....

dobranoc...

ps. juz prawie weekend 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa trzymaj się maleńka 😘 zdrówka oczywiście dla Kalinki, a Tobie siły 😘 oby ten kryzys szybko Wam minął 😘 Rozumiem, że Kalina opiekunkę zaakceptowała. A to noszenie to może wynika z tęsknoty za mamusią 🤔
Marika ja i tak za Hiszpanią jestem 😜 i jakąś taką mam niepohamowaną radochę, że mój szwagier będzie się dziś z boku na bok obracał i z potem na czole budził 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry

byliśmy w szpitalu. no i Maciek znowu ma szynę. w ogóle to jest mi mega przykro. bo my z reguły jesteśmy na gipsowni i tam jest taki pan gipsownik (bardzo sympatyczny - do dzisiaj) i przychodzi doktor. no i tego odparzenia Maćka już prawie nie widać, zagoiło się. i pan doktor mówi, że teraz konsekwentnie szyna, no i że trzeba zakładać we dwie osoby. a ten gipsownik do mnie z pretensjami, że "tą ranę to dziecko ma przez panią", "nie umie pani zakładać szyny"... a wcześniej nikt nie powiedział, że trzeba ją zakładać we dwie osoby, że jedna osoba ma trzymać ustawioną stopę a druga owijać bandażem i zakładać szynę...
i zrobiło mi się tak strasznie przykro... bo przecież ja chciałam dla Maćka jak najlepiej...
no i teraz siedzę i ryczę 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agami no niefajna sprawa z tym wujkiem. ale już u Was jest, prawda? i jak jego samopoczucie?
Meliska Julcia ewidentnie chce zobaczyć świat po drugiej stronie siatki 😜 u nas jest podobnie, jak w salonie u rodziców Maciek leży w łóżeczku (ma tam turystyczne takie, na bujakach) 🙂
Aniqa oj wszystko na raz... czasami niestety tak bywa. no to w takim razie trzymam kciuki, żeby kryzys minął jak najszybciej 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej.wiec trampoliny temat zakończony ☺️
- Asiu.nie będziemy mieli trampoliny.nie ma na podwórku miejsca.nawet piaskownicy nie było gdzie postawić.
- ale ją można przestawiać.sam bys na niej skakał!super jest i tyle radochy przy tym...
no nic.chyba mi przeszło.a i jeszcze mi mówi że jakbyśmy mieli to od czasu do czasu by sie na niej skakało a tak to sobie mam iść do znajomych 😮 przecież nie będę chodzić do nich przez tydzień codziennie żeby mi się znudziła...ja bym nie chciała zeby mi tak ktoś skakal po mojej trampolinie....aczkolwiek nie wiem jakby się to skończyło bo mamy dużo sąsiadów małych...trudno.duża dziewczynka jestem i jakoś to przełknę 🙃 ja mam często takie naloty...no ale nie są to gry komputerowe i nie palę papierochów a to dopiero wydatek!! miesiac i mam trampoline.dobra kończę ten temat bo zrobi mi się awanti w domu 😁 (co nie zmienia faktu ze uwielbiam trampoline).oznajmił mi mój małżon wczoraj że ma wolną sobotę a idziemy na grilla niespodziankę którego organizują znajomi dla pary co będzie brała cywilny 7 lipca i spodziewają się dziecka na koniec sierpnia 🙂 robię tort z bitej śmietany 🙂 chyba napiję się jakiegos drinka... a ten mój to nawet w miarę spokojny jest teraz... byłam wczoraj w auchan wieczorem na zakupach.SAMA.och i ach jak mi dobrze było...muzyka na full w samochodzie i zero myślenia o dzieciach chociaz przez 2 godz 🙃 miałam jechać do biedry po DADE ale zapomniałam...a jak sobie przypomniałam to już było zamknięte i kupiłam huggisy.nawet nie najgorzej mi się zdaje bo 39zł z jakimiś groszami za 80 szt '3'. ale się rozpisałam...to nic 😁 😁 żeby dziewczyny nie narzekały ze nie ma co czytać 😎 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...