Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Dzień dobry 🙂

Nie wiem ile dziś razy biegałam do Yasminy, ale często, aż w końcu wzięłam do łóżka 🤢


dzielna coq.....ja po pierwszej pobudce biorę do łóżka ☺️ ☺️ ☺️ najczęsciej ok 4-5 ale odkładanie do łózeczka o tej porze odpada.....bo i tak bym po pół godzinie musiała wstać 🤢 😜 😜 😜 a to się nie opłaca..... 🤢

mój młody katarku jezscze nie ma ale nosek się mu przytyka.....i tak świszczy....nie bardzo może oddychac przez sen....ale lewą jedynkęjuż prawie widać....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane!!!!
Tak Chloe nasze maluchy niedługo skończą roczek to jest naprawdę niesamowite hhehe!!!!
Tak ten czas leci!!!
WANILKA a ty gdzie się podziewasz???
Ja w domku siedzę bo pogoda do bani a na 16 do pracy wczoraj też byłam i był ruch w aptece!!!!
Czekam właśnie na mamę bo na kawę ma przyjść!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Dzięki Aga. My mamy też 4 jedynki i pewnie wychodzą kolejne zęby, bo mega ślinienie i ten katarek. W nocy było już dużo lepiej. Mogła oddychać. Ale i tak pobudki na cyca regularne... 😉 oj ta moja kluska jest niemożliwa, po nocy mam pustynie w cyckach, a w dzień już rzadko je. Bardziej jako uspokajak jak się uderzy, albo marudzi i chce przytulać się. 🙂
A czy Wasze maluchy też mają szparę między górnymi jedynkami? Tosia ma i to sporą i zastanawiam się, czy tak każde dziecko ma i czy zniknie.. Być może, że jej zostanie, bo ja miałam w mleczakach. buziaki.. lecę kaszkę robić..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Niestety Tosiek śpi ze mną prawie od początku.. a mąż przeniósł się do salonu, bo się nie mieściliśmy, w nocy muszę zmieniać cycka i przewalam się raz z jednej strony raz z drugiej i przysypiam.. ja nie wiem jak ja ją oduczę cycka. Najgorzej w nocy...
Czy Wasze dzieciaki też tak protestują przy przewijaniu? Tośka nie chce leżeć. Co chwilę wstaje i to jest taka gimnastyka przy zmianie pieluchy, że szok..
Zapomniałam się pochwalić. Mamy nianie. Ale miałam stresa, aż żołądek mnie bolał parę dni. Ale przyzwyczaiła się i ostatnio nie płakała wcale. Na razie 2 dni w tyg się nią zajmuje po 5 h. Zobaczymy, jak będzie dalej. Mam nadzieję, że będzie dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nadia85 napisał(a):
Niestety Tosiek śpi ze mną prawie od początku.. a mąż przeniósł się do salonu, bo się nie mieściliśmy, w nocy muszę zmieniać cycka i przewalam się raz z jednej strony raz z drugiej i przysypiam.. ja nie wiem jak ja ją oduczę cycka. Najgorzej w nocy...
Czy Wasze dzieciaki też tak protestują przy przewijaniu? Tośka nie chce leżeć. Co chwilę wstaje i to jest taka gimnastyka przy zmianie pieluchy, że szok..
Zapomniałam się pochwalić. Mamy nianie. Ale miałam stresa, aż żołądek mnie bolał parę dni. Ale przyzwyczaiła się i ostatnio nie płakała wcale. Na razie 2 dni w tyg się nią zajmuje po 5 h. Zobaczymy, jak będzie dalej. Mam nadzieję, że będzie dobrze.

widze ze Kalina i Tosia maja dużo wspolnego 😉 😉
po pierwsze mega szpara miedzy górnymi jedynkami!!! szwagierka mi mowi, ze tak juz zastanie...chociaz nikt u nas nie ma zadnej szpary, wiec mam nadzieje ze sie zrośnie
po drugie ciagniecie cyca w nocy na potege.koło 4-5 zy pije w nocy teraz.ja tez mam obawy, jak ja tego oducze. w dzien nie domaga sie, ale czasami sama jej daje, jak mam duzo, nigdy nie odmowi 😉 z tym nocnym karmieniem tez mam problem, bo jak daje jej prawego cyca, to nie ma problemu, bo leży w srodku lozka, miedzy mna a mezem, ale jak mam dac lewego, to nie moge przysypiac, bo ona lezy wtedy po zewnetrznej stronie lozka i musze czuwac, aby nie spadła 🤢 wiec to dobry powod zeby sie malzona pozbyc z sypialni, bo i tak działa mi na nerwy tylko...


poza tym ta moja mała małpka dzisiaj znowu wypluła wszystkie lekarstwa, które jej dałam 🤢 🤢 ja juz nie mam siły, nie wiem jak mam jej dac te syropy, zeby to polknela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa hehe całe łóżko dla Was 🙂
Ja też nie mam pomysłu jak jej podawać te lekarstwa. A dajesz wszystko na raz, czy robisz przerwy. Ja raz dałam za szybko i zwymiotowała wszystko. A potem co pół godz nowe lekarstwo. Ale miała wtedy 6 m-cy więc mało protestowała. Teraz pewnie byłoby gorzej. Wzięłaś opiekę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A tak serio to lepiej nie rób tego. Ja ubolewam nad tym, że nie śpimy razem. Tak jakoś mi przykro, że dziecko nas rozdzieliło. Choć ma to też pozytywne strony. Jak słyszę w sypialni jak chrapie, to się cieszę, że nas nie budzi 😁 a poza tym mamy taką umowę, że jak rano wcześnie Tosia wstanie to małą jemu zanoszę, bo on wyspany, bo śpi nieprzerwanie a ja jeszcze śpię pól godz lub godzinę. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nadia85 napisał(a):
Aniqa hehe całe łóżko dla Was 🙂
Ja też nie mam pomysłu jak jej podawać te lekarstwa. A dajesz wszystko na raz, czy robisz przerwy. Ja raz dałam za szybko i zwymiotowała wszystko. A potem co pół godz nowe lekarstwo. Ale miała wtedy 6 m-cy więc mało protestowała. Teraz pewnie byłoby gorzej. Wzięłaś opiekę?

akurat wczoraj i dzisiaj mam wolne z pracy, a predzej to opiekunka do mnie przychodzila. daje na raz właśnie, może rzeczywiscie powinnam w odstepach podawac, juz sama nie wiem. po poludniu musze dac kolejna porcje, wiec zobacze czy pomoze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny a z tym spaniem mamy z dzieckiem to zależy od dziecka oczywiście ale moja mama tak zrobiła z moją najmłodszą siostrą -spała z nią w pokoju a tata sam w ich sypialni. Kasia tak się przyzwyczaiła że potem jak już starsza była to rodzice nigdzie wyjść nie mogli bo ona bez mamy nie zasnęła-dziś Kasia ma 13 lat i od daaaawna ma już na mame wyrąbane a rodzice dalej śpią w osobnych pokojach bo tak sie już przyzwyczaili 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Haha, co ja widzę, "o wilku mowa" 😜
Chloe na majówkach nie byłam od kilku dni, podobnie zresztą jak tutaj więc "siedzi" to chyba troche przesada 😉 Szczerze mówiąc nie wierzę że drugi raz zaangazuję sie tak w ciążowe forum jak w grudniowki...Zresztą zaczynam się denerwować bo nie mam żadnych objawów ostatnio i dopadł mnie stres 🤨 Mam ochotę zrobić betaHCG ale nie wiem gdzie i czy potrzebuję skierowania? Do lekarza mam termin dopiero na 4go października.
Nie zaglądałam bo padł mi komputer i musimy się z M dzielić jednym 🥴 Do tego jestem zmęczona, Weronika zasypia ostatnio około 22 więc nie mam dla siebie zbyt dużo czasu. Coraz intensywniej się przemieszcza ale przy pełzaniu pracuje głównie lewą nogą i wiem że bardzo by się to nie spodobało fizjoterapeutce ale jakoś nie mogę się zebrać żeby do niej iść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...