Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Aaagaa i może właśnie dlatego szkoda że Twoj mąż nie wrócił na wykończeniówkę - bo chyba by mógł sam kafle położyc id? Fachowcy zawsze zrobią na odpierdziel i skazują majątek 🥴


nigdy płytek nie kładł i raczej by nie położył. poza tym u nas wszystko robi jedna firma. kominek tylko kto inny. no i ogólnie jestem z nich zadowolona, tynki ładnie, prosto wszędzie, wylewki ładne, instalacje genialne, wszystko pięknie zrobione 🙂 no a przy płytkach to obojętnie kto by robił i tak bym musiała być, żeby mi każdą płytkę połozyli dokładnie tam, gdzie bym chciała. no a jednak jak by mąż tu był, żeby pilnował to kasy sporo by nam przeszło obok nosa... 🤢 a za coś to trzeba zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Majcia już też śpi-oczywiście był ryk jak ją z wanny wyciągaliśmy 🤨
my na jesień i zime mamy takie ciepłe buciki-kapcioszki nie wiem jak to nazwać ale ładnie ocieplane
Aga jeszcze tylko troche nerwów i pilnowania a potem już odsapniecie w nowym domku -wiem jakie z tym nerwy są bo teść mój sie buduje-w sumie już kończy i też na świeta ma zamiar się wyprowadzić z teściową (jupiiiii) ale za każdym razem jak zjeżdża do PL zobaczyć jak robotnikom idzie to szału dostaje bo wiecznie coś nie tak
Chloe-kwiatów nie było bo cytuje " jeszcze ostatnie nie zwiędły" był obiad u turasa (kebab) hehehe
kurcze tak mi dobrze jak Adam tyle teraz w domu siedzi-wołają go i tak na jakąś godzine albo dwie bo za przeproszeniem wysrac sie bez niego nie mogą ale pomaga mi w domu i obiady gotuje achhh chyba mu połamie spowrotem tego palucha jak mu sie zwolnienie skończy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
wanilia napisał(a):
Aaagaa i może właśnie dlatego szkoda że Twoj mąż nie wrócił na wykończeniówkę - bo chyba by mógł sam kafle położyc id? Fachowcy zawsze zrobią na odpierdziel i skazują majątek 🥴


nigdy płytek nie kładł i raczej by nie położył. poza tym u nas wszystko robi jedna firma. kominek tylko kto inny. no i ogólnie jestem z nich zadowolona, tynki ładnie, prosto wszędzie, wylewki ładne, instalacje genialne, wszystko pięknie zrobione 🙂 no a przy płytkach to obojętnie kto by robił i tak bym musiała być, żeby mi każdą płytkę połozyli dokładnie tam, gdzie bym chciała. no a jednak jak by mąż tu był, żeby pilnował to kasy sporo by nam przeszło obok nosa... 🤢 a za coś to trzeba zrobić.

mam nadz że po nowym roku zasypiesz nas fotkami domu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
wanilia napisał(a):
Aaagaa i może właśnie dlatego szkoda że Twoj mąż nie wrócił na wykończeniówkę - bo chyba by mógł sam kafle położyc id? Fachowcy zawsze zrobią na odpierdziel i skazują majątek 🥴


nigdy płytek nie kładł i raczej by nie położył. poza tym u nas wszystko robi jedna firma. kominek tylko kto inny. no i ogólnie jestem z nich zadowolona, tynki ładnie, prosto wszędzie, wylewki ładne, instalacje genialne, wszystko pięknie zrobione 🙂 no a przy płytkach to obojętnie kto by robił i tak bym musiała być, żeby mi każdą płytkę połozyli dokładnie tam, gdzie bym chciała. no a jednak jak by mąż tu był, żeby pilnował to kasy sporo by nam przeszło obok nosa... 🤢 a za coś to trzeba zrobić.

mam nadz że po nowym roku zasypiesz nas fotkami domu 🤪


myślę, że nawet wcześniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia - mialam taka masakre w lipcu, jak maly juz pelzal a psy nadal linialy. teraz na szczescie przerwa w zrzucaniu siersci ale za miesiac, dwa pewnie znow sie zacznie. to bedzie masakra!!! mam nadziejze ze do tej pory maly wiecej na dwoch nogach bedzie chodzil niz na czterech 🙂
a co do bucikow to ja dzisiaj kupilam mu wlasnie takie w decahlonie. zeby zalozyc na nozki wlasnie na jesien zime, ale on to juz by chetnie wstawal wszedzie nawet na spacerze wiec musi miec juz takie prawdziwe z podeszwa. o takie buciki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane!!!
Chloe super butki dla Julka!!!!
Wanilka cieszę się że mała Werka daje ci troszkę luzu to wszystko dla jej rodzeństwa!!
Nasz chodzi w chodziku i zadowolony ale niestety znowu chory katar i psika !!!!!
Nie wiem ledwo co się wyleczył to znowu chorutek!!!
Aniqa no mój jak był wcześniej chory to jadł mi a teraz też je jak znowu ma katar!!!!
Niedziela dziś w mieszkaniu mamy mega zimno skurczysyny nie grzeja jeszcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
holi32 napisał(a):
hej kochane!!!
Niedziela dziś w mieszkaniu mamy mega zimno skurczysyny nie grzeja jeszcze

Holi u nas to samo i ja dogrzewam grzejnikiem elektrycznym żeby się Werka nie pochorowała bo naprawdę zimno jest i ak jakoś wilgotno
Rita a jakiego psa szukasz? Bo we Wrocku na wecie likwidowali panel i byla do przygarnięcia rewelacyjna suczka ON, przyzwyczajona do ludzi, ułożona, grzeczna...Sama bym wzięła ale wiecie jakie mam warunki mieszkaniowe. No i ta moja franca ma dominujący charakterek więc bylyby pewnie spięcia a przy dziecku nie możemy sobie pozwolić na docieranie się dwóch suk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ulka mam trzy nowe bodziaki z Biedronki, zielone z dinozaurami chyba - ja ich nie będę używać bo te czerwone co miałam prałam ręcznie bo farbowały więc tych mi się nawet testować nie chce 😜 Jak Ci się przydadzą to wyślij adres na prv.
Butki fajne, muszę zajrzec do deichmana bo nam chyba takie starczą skoro się Werka do chodzenia nie garnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
holi32 napisał(a):
hej kochane!!!
Niedziela dziś w mieszkaniu mamy mega zimno skurczysyny nie grzeja jeszcze

Holi u nas to samo i ja dogrzewam grzejnikiem elektrycznym żeby się Werka nie pochorowała bo naprawdę zimno jest i ak jakoś wilgotno
Rita a jakiego psa szukasz? Bo we Wrocku na wecie likwidowali panel i byla do przygarnięcia rewelacyjna suczka ON, przyzwyczajona do ludzi, ułożona, grzeczna...Sama bym wzięła ale wiecie jakie mam warunki mieszkaniowe. No i ta moja franca ma dominujący charakterek więc bylyby pewnie spięcia a przy dziecku nie możemy sobie pozwolić na docieranie się dwóch suk.


dzień dobry 🙂
owczarki kocham -moi rodzice mają w domu i jest cuuudowny 🙂 my niestety mamy ograniczenia więc to musi byc mały pies zeby mógł z nami podróżować i najlepiej żeby miał włos zamiast sierści. przegladam i przeglądam te ogłoszenia z Bremen nawet ale nic nie moge znaleźć 😞 podobają nam się sznaucery miniaturowe i mają podobno spokojny charakter 🙂 kurcze ja całe życie z psami żyłam i brakuje mi psiaka strasznie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzięki Aga 🙂 no jest Adam uległ hehehe
ale nie tylko w tym uległ....................nie zasne dzisiaj chyba ze szczęścia : RITA BEDZIE MIAŁA PIESKA!!!!!!
to było tak-prześledziliśmy neta -opienie o psiakach i wypadło na 3 rasy: maltańczyk,sznaucerek i shih tzu
no i Adam przypomniał mi że kuzynka mojego taty ma szczeniaki shih tzu jeszcze ssące matkę więc mój tata do niej zadzwonił dosłownie przed chwilą i ma jednego pieska jeszcze wolnego i zaklepuje go dla nas-jutro mam do niej zadzwonić i sie ugadać na odbiór-akurat ta rasa najmniej nam się podobała aleeee pokocham go najbardziej na świecie 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale nam Kalina zafundowała usypiania!!!!!no masakra jakas, darła sie jak szalona, bo skubana gryzła mnie w sutki, wiec dalam butle sztucznego, ale nie chciala go pic!!!!! normalnie zanosila sie w jakis spazmach i w koncu ululalam ja smoczkiem, zasnela GŁODNA. ja nie wiem co to bedzie, jak ona se nie nauczy pic sztucznego, a ja przeciez nie moge jje dawac piersi, zeby ja gryzła 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
ale nam Kalina zafundowała usypiania!!!!!no masakra jakas, darła sie jak szalona, bo skubana gryzła mnie w sutki, wiec dalam butle sztucznego, ale nie chciala go pic!!!!! normalnie zanosila sie w jakis spazmach i w koncu ululalam ja smoczkiem, zasnela GŁODNA. ja nie wiem co to bedzie, jak ona se nie nauczy pic sztucznego, a ja przeciez nie moge jje dawac piersi, zeby ja gryzła 🤢


jej współczuje 😞 ja nie wiem jak to jest karmić piersią ale pamiętam jak mojej siostrze krwawiły sutki od gryzienia dziewczynek 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie, my dzis caly dzien na dzialce, narazie nasza piekna budowlana dzialeczka sluzy nam jako rekreacyjna, bylo pozegnanie lata, pieczonki, ognisko, caly dzien na dworze, super sloneczko bylo tylko zimno 15 stopni. Ale faajnie, Julek szalal na kocu, spal 2 razy, pojadl, popil pogadal z dziadkami i pradziadkami 🙂 Psy tez szczesliwe.
Jutro szczepienie......... 😞(((((((((
Rita - super ze bedziecie miec pieska!!
Holi, Ulka - zdrowka!!!!!
Aniqa- wspolczuje, ale moze jej przejdzie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
ale nam Kalina zafundowała usypiania!!!!!no masakra jakas, darła sie jak szalona, bo skubana gryzła mnie w sutki, wiec dalam butle sztucznego, ale nie chciala go pic!!!!! normalnie zanosila sie w jakis spazmach i w koncu ululalam ja smoczkiem, zasnela GŁODNA. ja nie wiem co to bedzie, jak ona se nie nauczy pic sztucznego, a ja przeciez nie moge jje dawac piersi, zeby ja gryzła 🤢


jej współczuje 😞 ja nie wiem jak to jest karmić piersią ale pamiętam jak mojej siostrze krwawiły sutki od gryzienia dziewczynek 😞

wyobraź sobie , że ktoś wbija ci szpilki w sutki az masz białe mroczki przed oczami...takie to mniej wiecej uczucie 🙃
no dobra, spadam spac, bo jakas padnieta jestem. dobranoc laski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane!!!
My nocka na szczęście w porządku mały się wyspał i nie cierpiał miał zakropiony nosek!!!
Chloe super dzionek mieliście fajne pożegnanie lata ekstra!!!!
Aniqa kurde niefajnie z tą twoją małą Kaliną!!!! Oby ci się udało odstawić ją od cycka i żeby jadła inne mleko!!!!
ja dziś do pracy na 10 tak mi się nie chce!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...