Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hello.ja już w US by lam i w ZUS a mała w tym czasie z moim bratem.teraz już też nie mam czasu bo po Julę jadę.leci mi ten czas niesamowicie ostatnio.od weekendu do weekendu i co chwile gdzieś trzeba jechać...Milenka wczoraj z brzucha usiadła 🤪 ale raz i o.a miała wtedy 38.6 temp.dałam jej troche syropku przeciwgorączkowego i dzisiaj już nie ma temp. zastanawia mnie co to było 🤔 nawet nie marudziła...zobaczymy.moze to zęby,no nie wiem.mam tylkko nadzieje że na weekend się nie rozchoruje.dobra,jadę po Julę bo już czas. buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane!!! Miło tutaj ehhe!!! Jak zwykle!!!
Wiecie co pożyczono mi 2 chodziki więc nie kupuje jeden dam teściowej a drugi sobie zostawię!!!Zobacze jak mały sobie będzie radził ale tak jak Rita będe małego po 30 min dziennie w tym chodziku dawać a co jejku!!!Przynajmniej żebym obiad zrobiła!!!
Ja właśnie umyta i wreszcie sobie siadłam bo ciągle coś wiecie same o tym!! TERAZ pijemy winko z mężem i na necie będziemy oglądać pierwszą miłość!!!
Basienka wróciłaś z wczasów już bo 2 tyg chyba minęły co nie kobitki !!!!
dobrej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No witam widać faktycznie ze weekend.... 😉

Rita brawo za postęp 🙂 no a Majcia to pewnie przeszczesliwa taka wolność!!!!! 😉 😉 😉

Agaa zazdraszczam tego kominka ojjjj już pewnie w kościach czujesz zbliżającą się przeprowadzkę 😉

Ja jutro mam wesele brata m pazurki już zrobiłam a jutro tylko fryz kieca i lecę 😉 Misiowi krawat nawet uszylam bo takich małych nie ma
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam,
zostałyśmy z Młodą same na weekend więc korzystam z jej drzemki żeby zajrzeć do Was - oczywiście kosztem czasu na sprzątanie 😜 M pojechał do rodziców pomóc zrobić gładzie, zabrał psa więc mamy z Werką luz blues i nie musimy chodzić na spacery w deszczu 😉 Ja niestety czuję się coraz gorzej, zasypiam na siedząco i zaczyna mnie mdlić tak jak w pierwszej ciąży czyli bez efektu końcowego nad kibelkiem 😁 W sumie to się nawet cieszę z tych objawów 🙂 Tylko ciężko mi się zabrać za jakąś robotę.
Weronika wylądowała na naniższym poziomie łóżeczka bo zaczęła się podnosić przy szczebelkach i wychylać. Wciąż nie raczkujemy ale liczę na to ze wkrótce odkryje że są bardziej wydajne sposoby poruszania się niż pełzanie.
Zauważyłam że Coq zniknęła??? Agami?
Pammat ja myślę że nie masz wyjścia z tym żlobkiem i dalsze mieszkanie z teściami może źle sę odbić na Twoim małżeństwie więc uszy do góry - będzie dobrze. Wracasz do pracy sprzed ciąży? Masz już wyznaczony dzień zero?
Aaagaaa jak sobie pomyślę ile nerwów i stresów związanych z budową przede mną to Ci zazdroszczę że już kończysz 😉
Rita rozumiem ze Ty o ta laska na zielono ubrana? I teraz jesteś jeszcze szczuplejsza? A mi zostały boczki po ciąży....No nic, teraz nie pora się z nimi rozprawiać 😎
Oczywiście nie pamiętam co miałam napisać bo czytałam godzinę temu a pamięć i koncentracja nie są teraz moją najmocniejszą stroną 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Część laski nie zgadniecie skąd nadaje .....z parkingu obok restauracji gdzie mamy wesele...., 😉 nie żebym taki nałóg miała, 🙂 tylko mały mi usnal w drodze z kościoła na salę 🙂 i stwierdziłam ze chwilę z nim posiedze niech się kapke zregeneruje 🙂

Rita jakie może.....Maja napewno liczy na rodzeństwo 😉 no i laska z Ciebie niezła 🙂 to fakt.... 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my niedawno wróciliśmy z zakupów -masakra tyle łażenia a nic konkretnego nie kupiłam 🤨
Maja dostała trzeci już niekapek i w końcu chyba jej przypasował bo napiła się z niego 🙂 może wkrótce zacznie pić też z innych i kupiliśmy jej termometr w smoczku-zaraz sprawdze czy ten w miare dokładny będzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂 🙂 🙂

oj zarobiona dzisiaj byłam, no i Maciek non stop coś chciał 🙂 ale na szczęście moje i jego już śpi 😁

kurde, facet od kominka nie zrobił całkiem jakbym chciała. i będzie mi musiał robić poprawki. bo z jednej strony zabudował dużo, żeby było symetrycznie, a tam wcale nie potrzeba symetrycznie. ja myślałam, że zabudowuje tyle, bo tam jakieś rury będą, a tam pustka. no to teraz żeby całkiem nie burzyć, to zażyczę sobie tam półki. no nie wiem... wkurzyłam się trochę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
heloł,
moe dziecko chyba zaczyna odrzucać piers 🤔 od kilku dni nie chce pic, tylko niemiłosiernie mnie gryzie w sutki 🤢 mam całe poranione, że jak ja przystawiam to jestem cała w stresie, że znowu mnie bedzie gryzła, a boli to tak , ze az białe mroczki mam przed oczami 🤢 chociaz w nocy, jak jest w polśnie to pije normalnie, wiec juz sama nie wiem. z jednej strony to dobrze, ale ja ciagle mam dużo mleka i rano i wieczorem musze ściagnąć. tak sie zastanawiam, jak zakończyc ta laktacje.
poza tym odkąd niunia zachorowała to prawie nic nie je 😞 jest juz praktycznie zdrowa, a apetyt nie wrócił 😞 dzisiaj znajdła rano pół pietki chleba z masłem, o 16 dałam jej obiadek ale zjadła kilka lyzeczek zaledwie, dopiero o 19 zjadła jogurt. malutko jak na nią, nie wiem co z tym zrobić 😞 😞
Pamm, nie taki diabeł straszny z tym żłobkiem...każdy ma obawy na początku, to normalne, ale jak sama piszesz to dodatkowa kasa i jeszcze kontakt z ludźmi 😉 ja mimo, że zarabiam na pol etatu tyle żeby zapłaciic niani i zatankować paliwo, to nie zrezygnowałabym z pracy, za bardzo cenie sobie kontakt z ludźmi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witajcie ,y po zakupach w decathlonie...:/ maz nakupil sobie ciuchow... aa niech sie cieszy 😉

aaagaaa - znam ten bol jak zrobia nie do konca tak jak trzeba... to zawsze tak jest
pamm - dasz rade!
rita - i co byly kwiaty? 😉
wanilia - dobrze ze masz objawy ciazy, to bardzo dobry znak! 🙂
aniqa powiem ci na pocieszenie ze Julek tez grzyl sutki pare dni ale na szczescie mu przeszlo 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aaagaa i może właśnie dlatego szkoda że Twoj mąż nie wrócił na wykończeniówkę - bo chyba by mógł sam kafle położyc id? Fachowcy zawsze zrobią na odpierdziel i skazują majątek 🥴
Chloe mialam się Ciebie zapytać - też masz taką masakre z psią sierścią? Od kiedy młoda pełza nie ogarniam tematu, ile bym nie sprzątała i tak kudły są na podłodze więc Werka je zgarnia 🤔
Aniqa pisałaś ostatnio że szykujesz się do zakończenia karmienia więc może skoro Kalinka sama odrzuca pierś to warto wykorzystać moment? Chyba że chcesz jeszcze karmić,wtedy pozostaje przeczekać fazę na gryzienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiecie co, moje dziecko naprawdę dziś dało mamusi odpocząć - zasnęła jakieś 20 min temu bez większego marudzenia, nawet jej smoczka nie musiałam dawać (ostatnio staram się korzystać ze smoka tylko jak naprawdę nie może zasnąć), musze jeszcze tylko iść zajrzeć w jakiej pozycji śpi bo tu ostatno panuje pełna dowolność 😁
I jeszcze pytanie - co zakładacie lub planujecie zakładać na nóżki jesienią? U nas sie nie zapowiada w najblizszym czasie chodzenie więc chodzi mi tylko o to żeby Młodej ciepło w stopy było. Zastanawiam się czy kupować jakieś atrapki (mamy w sumie jedne trampki) czy może podwójna skarpeta wystarczy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...