Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
oczywiście Wanilia 😘 😘 zaciśnij nogi a my Cię duchowo wspieramy 😁
Pammat zobaczyłam te Twoje babeczki a ja już tyle czasu o babeczkach myślałam!! mam pożyczoną foremkę i dzisiaj z Julą ukręcimy ciasto i będą kakaowe 😁 🤪 specjalnie na nią czekam zeby radoche miała 🙂
no i jeszcze coś.mam wanienkę z podstawką dla Milenki ale stwierdziłam ze ona mi się tak chlapie już że od dzisiaj kąpiemy się w brodziku 🤪 mamy głęboki oczywiscie 🙂 mata antypoślizgowa jest wiec tylko łazienkę muszę ogarnąć 🙂 ale to później bo teraz to jestem sflaczała.... więc pozbędę się mebla z łazienki i muszę zakupić kosz na brudną bieliznę Milkową.a kosmetyki będą na razie na parapecie w łazience a z czasem zrobi się półkę nad pralką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ja wanny nie mam 😞 wiec póki mała nie siedziała stabilnie to mogłam pomarzyć.teraz nadszedł czas 🙂 wiecie co.mieszkam ze 20km od warszawy, w sumie na wsi i moje dziecko chodzi do małego wiejskiego przedszkola.co się okazałochodzi do przedszkola z córką Magdy Femme 😮 jaka ona jest chuuuda....nie żeby mnie to grzało ale na mojej wsi 😮 podobno ma coś zorganizować dla przedszkola.ehee 😁 musiałam sobie włączyć jakąś piosenkę chociaż jedną ale nie urywa dupy... nie w moim guście kompletnie...czas leci,Jula w domu a mi sie nic nie chce dalej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
i 27.09 idziemy z dziecmi na 2godz pozniej 1.10 na 4godz z dziecmi a pozniej odchodza rodzice na jakis czas zeby zobaczyc jak dziecko zareaguje poczym poźniej mozna oddawac na jakis czas przedłuzajac.. az dojdzie sie do tylu godz ile dziecko bedzie tam siedzialo także stopniowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂 ja dzisiaj czasu nie miałam tak że dopiero teraz zaglądam
Wanilia wielki buziak dla Ciebie i brawa za optymizm-wielu z nas taki w zeszłym roku by się przydał hehe
Pamm sciskam Cię mocno-ja też sobie nie wyobrażam zostawić Majki z kimś obcym ale jak by była taka potrzeba to myśle że bym się zdecydowała-widzisz miliony dzieci spędzają czas w żłobkach i to wcale nie oznacza że są mniej kochane-tak sobie o tym pomysl 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane jak tam leci!!!!
U nas w porządku dziś!!!Zdecydowałam się na chodzik bo mały ciągle chce chodzić!!! heheh
Wanilka będzie wszystko ok zobaczysz świetnie że masz do tego wszystkiego takie podejście!!!!
Asiaaaa super że twój brat już ok !!!
Pamm będzie ok wiem że ci ciężko będzie mała zostawić w żłobku ale zobaczysz będzie dobrze początki będą ciężkie ale potem i ty i ona będziecie zadowolone!!!
dobrej nocki pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pammat na pewno będzie dobrze, zobaczysz! A Konstancji na pewno będzie się podobało wśród dzieci 🙂 głowa do góry! nie ma co płakać, takie jest życie. że niestety ale nie zawsze robimy tak jak byśmy chcieli...

ja to wolałabym oddać Maćka do żłobka, a nie do opiekunki. a możliwości takiej nie mam, bo u mnie żłobka nie ma...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tak czytam o tym raczkowaniu Waszych dzieci po całym domu-Maćka w akcji widziałam...my mamy w całym domu tu w Bremen dechy na podłogach i ja małej nie puszczam na podłoge 🤨 po materacu ładnie raczkuje ale boje się e sobie poobija te kolanka albo na buźke upadnie-raz ją posadziłam to próbowała na wyprostowanych rękach i nóżkach tak człapać-jak to było u Was? już powiedziałam Adamowi że musimy jakiś dywan chociaż do naszego pokoju kupic żeby mała mogła sobie poraczkowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
tak czytam o tym raczkowaniu Waszych dzieci po całym domu-Maćka w akcji widziałam...my mamy w całym domu tu w Bremen dechy na podłogach i ja małej nie puszczam na podłoge 🤨 po materacu ładnie raczkuje ale boje się e sobie poobija te kolanka albo na buźke upadnie-raz ją posadziłam to próbowała na wyprostowanych rękach i nóżkach tak człapać-jak to było u Was? już powiedziałam Adamowi że musimy jakiś dywan chociaż do naszego pokoju kupic żeby mała mogła sobie poraczkowac


puść małą na podłogę 🙂 nic jej się nie stanie. a jak masz jakieś obawy to rozłóż koc na podłodze i tyle 🙂

Maćka widziałaś jakiś czas temu, teraz jest szybszy i niestety ale sprytniejszy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):

nie mamy jeszcze pchacza-polecacie?


my mamy 🙂 Maciek czasem się przy nim przejdzie. tyle... że moje dziecko ma bardzo dużo siły i macha tak sobie tym pchaczem dużym 🥴 i woli popychać wózek i przy nim chodzić...

no ale to dobrze musi już stać na nogach, żeby pchacza ładnie pchać. u Maćka jeszcze niedawno wyglądało to tak: wstał przy pchaczu, a on już uciekał, a ten trzyma - nie puści, a pchacz ucieka coraz bardziej, a Maciek tak wisi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
Rita napisał(a):
tak czytam o tym raczkowaniu Waszych dzieci po całym domu-Maćka w akcji widziałam...my mamy w całym domu tu w Bremen dechy na podłogach i ja małej nie puszczam na podłoge 🤨 po materacu ładnie raczkuje ale boje się e sobie poobija te kolanka albo na buźke upadnie-raz ją posadziłam to próbowała na wyprostowanych rękach i nóżkach tak człapać-jak to było u Was? już powiedziałam Adamowi że musimy jakiś dywan chociaż do naszego pokoju kupic żeby mała mogła sobie poraczkowac


puść małą na podłogę 🙂 nic jej się nie stanie. a jak masz jakieś obawy to rozłóż koc na podłodze i tyle 🙂

Maćka widziałaś jakiś czas temu, teraz jest szybszy i niestety ale sprytniejszy 😜


Adam też tak mówi-ja taka bojąca dupa jestem. pokazywałam mu filmik jak Maciek zapiernicza to mnie Adam opitolił że jak bym taka nie była to Majcia też juz by tak posówała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
Rita napisał(a):
tak czytam o tym raczkowaniu Waszych dzieci po całym domu-Maćka w akcji widziałam...my mamy w całym domu tu w Bremen dechy na podłogach i ja małej nie puszczam na podłoge 🤨 po materacu ładnie raczkuje ale boje się e sobie poobija te kolanka albo na buźke upadnie-raz ją posadziłam to próbowała na wyprostowanych rękach i nóżkach tak człapać-jak to było u Was? już powiedziałam Adamowi że musimy jakiś dywan chociaż do naszego pokoju kupic żeby mała mogła sobie poraczkowac

pusc mala!!! nasz lata po calym domu, panele, plytki i nic mu sie nie dzieje!! 🙂
puść małą na podłogę 🙂 nic jej się nie stanie. a jak masz jakieś obawy to rozłóż koc na podłodze i tyle 🙂

Maćka widziałaś jakiś czas temu, teraz jest szybszy i niestety ale sprytniejszy 😜


Adam też tak mówi-ja taka bojąca dupa jestem. pokazywałam mu filmik jak Maciek zapiernicza to mnie Adam opitolił że jak bym taka nie była to Majcia też juz by tak posówała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Bry,
przepraszam że wczoraj nie napisalam ale wróciłam do domu o20.30 i już nie mialam siły kompa odpalać.....Generalnie szału nie ma, lekarz chciał mnie od razu uziemić na zwolnieniu bo są jakieś wysięki w macicy i stąd te krwawienia 🤨 Dostałam luteine i przestrogę że jak nie bedę odpoczywać to cytuje "ta ciąza poleci". Ale jak tu sie oszczędzać przy dziecku? Mogę się starać nie nosić i tyle, w sumie to Werka i tak woli po podłodze rządzić niz na rękach u mamy 😉 No nic, najważniejsze ze ciąża jest, oczywiście młodsza niż by wynikało z OM ale tym się nie przejmuje bo poprzednio było identycznie. Serduszka jeszze niestety nie widziałam bo to dopiero 6 tydz leci

Wanilka 3mamy kciuki, ja w ciazy z Julkiem mialam plamienia z przerwami az do 12tc a widzisz Julus calyi zdrowy. Niestety nastepnym razem juz sie to nie sprawdzilo, ale wtedy to mialam silne krwawienia. A co do oszczedzania sie to teraz sa nowe teorie ze nikt nie udowodnil ze to zapobiega poronieniu. A wiadomo za Werka musisz troche pobiegac. No ale lepiej dbaj o siebie, bedzie dobrze:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Rita kkoniecznie pusc mała jak się boisz to na początku połóż coś, albo grubsze dreski załóż małej u nas teraz młody też już po wszystkim dywan panele,płytki w kuchni......
Niech raczkuje,pelza robi co chce to wzmacnia kręgosłup małego bączka 😉

Pam rozumiem co czujesz bo ja zostawialam małego z babcia a też miałam straszne wyrzuty ale i ja się przyzwyczailam i mały też i zadowolony jak jedzie do babci 😉 dobry żłobek bardzo rozwija maluszka a myślę ze to dobry skoro mają jakąś wizję stopniowego zostawiania dziecka pamiętasz co przeżywał Florek w 1 żłobku a nowy to całkiem inna bajka..... 😉 będzie dobrze a Konsti to duża dziewczynka będziesz widzieć czy jest tam szczęśliwa 😉 a napewno będzie a jak już zaczną chodzić to dopiero będzie szał..... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...