Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hejka kochane!!!
Dzionek ładnie się zapowiada!!!
Asiaaaa ty to jesteś megaaa odważna ale wiem i tak dasz radę masz 2 to i z 3 dasz rade!!!!
Dla wszystkich mamusi gdzie małym wychodzą ząbki życzę żeby jak najszybciej się to skończyło i żeby w końcu każda z was się wyspała!!! ja nie mogę narazie narzekać tylko że mojemu małemu jszcze nic nie idzie!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

wybrałam dzisiaj nowy kolor mebli do kuchni 😁 i teraz już na pewno taki zostanie. meble max 3 tygodnie 🙂

poza tym z niefajnych wieści to Maciek tak dzisiaj walnął w szczebelki od łóżeczka, że w momencie wyrósł mu mega guz na czole 😞 mega mega... przykładałam zimnym, potem okład z zimnej pieluszki. i wydaje mi się, że jest już mniejszy. teraz Maciek śpi, zobaczymy jak wstanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aga pewnie Maćkowi nic nie będzie, ale guza będzie miał. Moja ostatnio po dwóch stronach czoła miała siniaki, jak wychodzące rogi wyglądało 😜



U mnie od dwóch dni jest zimno w chałupie, że ledwo mogę wysiedzieć, t-shirt, koszula i mega gruby sweter noszę i jeszcze mam zimny nos i dłonie. Teraz wykąpałam Yasminę, wzięłam prysznic i siedzę w dresie, długim rękawie i szlafroku...nos już jest zimy ------ NIE ZNOSZĘ MIEĆ ZIMNEGO NOSA 😠

A to moja córka, chyba odlicza już do jakiejś podróży, bo wlazła wczoraj na walizkę i tak siedziała 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej my w czwartek byłyśmy w żłobku i moja córka nie zadowolona z tego powodu była.. cały czas płakała była wystraszona gdzie ona jest a później jak wróciłyśmy to mnie tatusia i babcie biła po buzi była tak zła 😮 jutro jedziemy do moich rodziców a w poniedziałek idziemy do żłobka na 4 godziny po jakimś czasie wychodzę żeby zobaczyć później jaka reakcja będzie ogólnie wszystko nowe nawet automat do mycia nocników mają! będę ją woziła po trochu przez miesiąc żeby się przyzwyczaiła ale nie ukrywam jest mi ciężko bardzo..
Chciałam się pochwalić bo od wczoraj moje dziecko robi na nocnik i robi i siku i kupe jak tylko wstaje to od razu ściągam pieluche i sadzam ją i robi i pukam jej w nocniczek jak sie denerwuje albo wołam stefanka 🤪
MARIKA Super zdjęcie a Misiu jest przesłodziutki!
Coq co tu dużo mówić Kitka jest boska!
Basienka84 zdrówka dla Florka!
holi32 zdrówka dla Elusia!
asiadudzika powodzenia w opiece oby chłopiec nie dał ci popalić 😉
moja królowa też budzi się od poniedziałku codziennie o 3 i o 5:30 lub 6 i ni wiem o co kaman 🤨 muszę zobaczyć jutro czy czasem nie wychodzą kolejne zęby ale jak wstaje o 3 to kłade ją idzie spać ale już jak wstanie po 5 lub 6 to już jest koniec i trzeba z nią siedzieć 2 godziny do następnego spania ale nic dam rade dlatego że tyle dała mi się już wyspać od kiedy się urodziła że teraz mnie to nie rusza że muszę wstać 🙃
teraz idę na kolacje 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq no guz to już jest fioletowy i dość duży 😁 teraz będą kolory jesieni na czole... 😜
a Yasminka śliczna jest 😁 i po prostu może chce odwiedzić znowu Polskę 😉

Pammat dacie radę obydwie 🙂 Konsti się zaklimatyzuje, a Ty oswoisz się z tym, że będzie chodzić do żłobka 🙂 będzie dobrze! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry-a ja przespałam pół dnia hihi-jak wstałam to Adam mi kawe zrobił i powiedział że w końcu docenia i podziwia to ile w domu mam zrobione jak jestem sama z małą-i dobrze że na tym zwolnieniu wylądował bo w końcu widzi że się przy niej nie obijam cały dzień 😎
Marika ale z Ciebie laska 😆 a Misia zamawiam na zięcia 🤪
Asia woow-tylko się nie zakuchuj w tym dzidziusiu-pamiętaj że trzeba będzie go oddać 😉
Coq Jaśminka jest cuuuuudowna 😘
Holi i Basieńka zdrówka dla maluszków 😘
Pamm 😘 bedzie dobrze-dzieci szybko się oswajają
Aga gdzie fota kuchennych ścian?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita to prawda dopiero jak facet jest w domu to doceni 🙂 ile się kobietka napracuje by to ogarnąć...

Yaśminka urocza!!! ahhh te oczęta.... 😘 😘 😘 no a nie ma się co dziwić że chce do polski ja dziś cały dzień w krótkim rękawku.... 😜 a Ty piszesz o zimnym nosku... 😮

Aguś altacet jest na siniaki nie wiem czy masz ale ja kupowałam przy szczepieniu....więc jak coś to polecam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
haaaaa, ale sie dzisiaj obłowiłam w zajefajnie ciuchy dla małej!!!!! moja psiapsióła jest lumpeksoholiczką i wysłałam ją dzisiaj na łowy 🙂 dla niej to sama przyjemność, a ja skorzystałam i czas zaoszczedziłam ( i nerwy, bo ja w lumpeksach buszować nie umiem). za 100zł nakupowała mi 23 rzeczy 🤪 🤪 a niektóre takie, że łoooo matko, dwa boskie płaszczyki, kilka jeansów, bluzki, bluzy, sukienki, jestem mega zadowolona 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
haaaaa, ale sie dzisiaj obłowiłam w zajefajnie ciuchy dla małej!!!!! moja psiapsióła jest lumpeksoholiczką i wysłałam ją dzisiaj na łowy 🙂 dla niej to sama przyjemność, a ja skorzystałam i czas zaoszczedziłam ( i nerwy, bo ja w lumpeksach buszować nie umiem). za 100zł nakupowała mi 23 rzeczy 🤪 🤪 a niektóre takie, że łoooo matko, dwa boskie płaszczyki, kilka jeansów, bluzki, bluzy, sukienki, jestem mega zadowolona 🤪 🤪 🤪


woow super-gratuluje, ja też nie potrafie buszowac po lumpexach-robią to moja siostra i mama i tez zawsze coś fajnego dla małej mi upolują 🙂 a nieraz nawet sie trafia na nowe rzeczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej.mała mi tu jeczy przez nogi do kompa i jestem rozjechana... 🤢 na guza polecam białko z jajka.kiedyś teściowa mi tak powiedziała i pomaga 🙂 od razu jak się coś przydarzy trzeba rozbić jajko i na wacik albo coś zmoczyć i przykładać. z tym chłopcem to dowiedziałam sie jeszcze tyle że od 8 do 16 z poślizgiem do 17.mają dzwonić zeby się dogadać co przywieźć.ale mieli zadzwonić wczoraj...pewnie dzisiaj zadzwonią a ja rozstroju żołądka dostaje przed jutrem 🤢 oby pogoda była to chociaż do wózków ich włoże i na podwórko będziemy siedzieć 🙂 rozmawiałam z sąsiadką i bedą Julę wozić więc z głowy.dzięki dziewczyny że tak we mnie wierzycie! 😘 ogarnięcie to u mnie ostatnio słabe było ale do jedzenia zawsze coś musi być 😁 dzisiaj jeszcze pędze do łazienki sedes i umywalke wypucować bo nie moge poatrzeć już...prysznic przed swoim kąpaniem wczoraj umyłam 🙂 no i oczywiście ciasto wczoraj też zrobiłam.ze śliwkami kruche i jest pyszne 😁 ide te moje niunie ogarnąć bo do koscioła się wybieramy 🙂 wiec udanej niedzieli!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Dzień dobry dziewczyny 😉 i chłopaki 😉 w tą jakże.jesienną u mnie narazie mokrą 😉 niedzielę ale spoko spoko slonko walczy z chmurami.....więc trzymam za nie kciuki ..... 🙂 ale póki co lecę do Misia skorzystam z czasu drzemki 😉


Ha!!! Za to u mnie dziś słońce od rana 😜 😜 Co nie zmienia faktu, że w domu zimno 😠

Dziewczyny, jutro Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu zapraszam do przemyślenia menu wegetariańskiego na dzień jutrzejszy 🙂 Poczujcie się wegetariankami 😜

Yasmina wali mnie pilotem po głowie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Haaaa spoko Coq słońe wygrało 😉 jest słonecznie ale już nie tak ciepło jak wczoraj bo trochę wieje....ale nie ma co narzekać bo będzie coraz gorzej.....

My już byliśmy w kościele, obiadek juz zjedzony...młody odplynal 😉 co do jutrzejszego dnia może być wege 🙂 tylko nie wiem co z obiadem bo mamy jeść jutro u teściowej ale zobaczymy myślę ze da się.zrobić 😉

Czas.na relax bo jak się młody wyspi to uderzamy na spacer 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a my wróciliśmy z obiadku właśnie i Maja odpłynęła niemal natychmiast 🙂 jutro musimy sie wybrać na zakupy małej jakąś cieplejszą czape kupić i rękawiczki-mądra Rita zapomniała wyjeżdeżając z Polski o tym że jesień idzie i wszystkie ciepłe ciuszki dla małej zostały w kartonie na strychu buuuu karton teściu po Wszystkich Świętych przywiezie nam a więc niech będzie zimno do tej pory to się Majcia nowych ciepłych ciuchów dorobi hehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
a my wróciliśmy z obiadku właśnie i Maja odpłynęła niemal natychmiast 🙂 jutro musimy sie wybrać na zakupy małej jakąś cieplejszą czape kupić i rękawiczki-mądra Rita zapomniała wyjeżdeżając z Polski o tym że jesień idzie i wszystkie ciepłe ciuszki dla małej zostały w kartonie na strychu buuuu karton teściu po Wszystkich Świętych przywiezie nam a więc niech będzie zimno do tej pory to się Majcia nowych ciepłych ciuchów dorobi hehe 😉


Rita, nie może Wam ktoś kartonu wysłać? Do mnie przyszedł ostatnio, 18 kg 😮 z ubraniami, książeczkami i zabawkami. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...