Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
Hahhaha dziewczyny, a jeszcze niedawno pamiętacie jak o osiągnięciach naszych szkrabów pisałyśmy ???????
Że jeden to kopie, a inna się bez przerwy wierci...a jeszcze inne czkawkę mają 🤪 🤪 🤪
Masakra jak ten czas zapieprza 😎 😎 😎


To prawda......mój z tych czkawkowych...... 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
NovaM napisał(a):
Dopiero wrzuciłam filmik z Pączkiem 🙂

Oto mój dopiero co zaczynający raczkować Prezes 😎 😎 😎

Pączysław on tour de dywan 🤪


jeeeej Kajtek jaki zajebisty 🤪 🤪 a mama jaki ma słitaśny głosik 😉


Ejjj właśnie mi przyszedł pomysł do głowy na znalezienie faceta heheh 😎 😎 😎
W call center się jakimś zatrudnię to może na mój głos poleci hahah 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczór!

Rita kominek? Super 🙂 Ja to na razie chcę, żeby po prostu zaczęli grzać. Widzę na zdjęciu, że Maja w krótkim rękawku, a moja w dzień nosi długi rękaw, krótki rękaw i jeszcze ciepłą bluzę.
No i mina Majki 😁 super!!!!

Nova fajnie zmobilizowałaś Kajtka do podniesienia pupy 😁 Wszystkiego najlepszego dla prezesa na 10 !!! 😘

Jaśminka już od dłuższego czasu ma tylko jedną drzemkę między 11-13. A potem do 18-20 aktywna jest. Dziś wyjątkowo padła na drugą drzemkę (a ja razem z nią ), bo pospała tylko pół godziny przed południem...ale często i na takiej półgodzinnej drzemce działa cały dzień 🙃

Nie wiem co mam z tą głową, cały czas taki jednostajny niesilny ból, który momentami się nasila i jeszcze to ucho - zastanawiam się czy to z tym bólem nie ma związku...chodzę taka otumaniona....

Moje dziecko uwielbia gryźć moje papierowe pilniki 🤢 i flakony z perfumami 🤢 oczywiście w tym miejscu do pryskania, ja mam Amor i on jest bez nakrętki ...zawsze gdzieś go wynajdzie a jak nie to tatusia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Eh napisałam Wam wczoraj elaborat z komorki i sie nie wyslłał;/
Wanilka wiesz.. cieżko jest.... mąż wyjedzie... ale narazie musi chodzic na intensywny kurs niemieckiego dwa razy w tygodniu.... a dwa razy w tygodniu ja udzielam korepetycji z matmy wiec nie dosc ze sie mijamy to na nic czasu nie ma 😞((
Co do niani to z Kuba jest bratowa mojej mamy czyli moja hmm ciocia... nie mowie do niej ciocia bo ona tylko 8 lat starsza:P no i pracuje w lasach w pożarnictwie sezonowo a w okresie październik-marzec maja przere wiec narazie ona bedzie z Kubolkiem... a pozniej albo tesciowie albo nowa niania albo.... ja:P bo z mezem rozmawiamy cos o drugim bąbelku za rok:P
no poza tym w chacie bałagan bo nie ma kiedy posprzątac ale od wczoraj od kąd jest ciocia jakos jasniej sie robi bo cos tam ogarnia to poprasuje to pouklada ciuszki malego wiec super...
co u |Was nadrobilam po łepkach nie jestem w stanie odpisac jak pisze z komorki każdemu wiec przepraszam... widziałam tylko cudne fotki;***** no śliczne i aniołki i mamusie 🙂)))
pamm z małą napewno będzie ok 🙂)trzymam kciuki
fajnie ze szkraby juz chodzą... my doskonalimy sztukę raczkowania bo już nie pełzamy:P no i wczoraj na szelkach go prowadzalam najpierw za pchaczem a pozniej sam bez niczego na szelkach szedl 😉))) sam nie stoi... jak go puszcze to 2 sekundy i bach lapie w locie 😉)) ale wszystko w swoim czasie 😉)))
miłego dnia Wam zycze... w pracy komp chodzi jak chodzi wiec moze nawet post się nie wklei... jak nie to wyślę go z domu jak mama będzie u mnie....to moze uda się na chwilkę usiąść bo mlody jak widzi ze mama przy kompie to czerwony alarm.... i biegiem do kompa 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Agami fajnie, że mimo wszystko z mężem jakoś potraficie się zorganizować i że jest ktoś kto z Kubą może być. A plan na nowe dziecko pozytywny 😆

Nova a Ty o której już na forum buszujesz? 😮 tzn. myślałam, że Ty o tej 5.50 tu kukałaś 😁

My dziś o 7:30 wstałyśmy i siedzimy w tej zimnej chałupie. Mąż dzwonił wczoraj gdzieś tam i podobno w tym tygodniu mają zacząć grzać. A od kolegi się dowiedział, że we Francji jest prawo mówiące, że od 15 października obowiązkowo trzeba zacząć ogrzewać mieszkania...zobaczymy.

miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Agami jak masz kompleks bałaganowy to zapraszam do mnie 😜 Dziś nawet miałam plan posprzątać i poprosiłam nianie żeby przyszła na 9 mimo ze ja jestem w domu a ona przed chwilą czy mże juz iść skoro ja jestem 🥴 Tak więc tylko w kuchni zdążyłam ogarnąć bo Werka ma teraz takie tempo przemieszczania się że masakra i oczy dookoła głowy 😮 I powiedzcie mi, co ja mam zrobić z tą nianią? lekarz kazał mi się oszczędzać, ona o tym wie a mimo to nie mogę liczyć na jej pomoc jak jestem w domu....Więc chyba do końca miesiąca jakoś dociągniemy a potem będę sobie radzić sama.
NovaM gratulacje dla Kajtka, napracował się nad tym ząbkiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Wanilia a nie możesz z nianią porozmawiać i wytłumaczyć, że zatrudniasz ją mimo tego, że możesz być w domu, bo musisz się oszczędzać i potrzebujesz pomocy?

Pewnie mogę ale ja nie lubię tłumaczyć rzeczy oczywistych 😉 skoro mam się o wszystko prosić to wolę sobie radzić sama....Tak już jestem skonstruowana że prosić nie lubię, nawet jeśli to ja kogoś zatrudniam to nie mam ochoty pokazywać wszystkiego palcem 🤔 Dziś mimo że była tylk chwilę i razem ze mną to zgadnijcie kto czyścił krzesełkopo śniadaniu? Ech, szkoda gadać...
Werka przysypia, chyba pogoda tak na nią dziala. Gorzej że na mnie też a mam w planie ciasteczka owsiane 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agami życie na odległość Ci się szykuje 😮 ???
Cholercia...no ale jak trzeba to trzeba 😉

Wanilia no rzeczywiście dziwna ta niania jakaś 🤨 Ja też jestem z tych co wolą samemu zrobić niż komuś palcem pokazywać 🤨

Pączek poszedł spać i zdążyłam ogarnąć chatę...u mnie też czasem można się o wszystko potknąć...czasem na serio brakuje mi doby żeby posprzątać 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Coq jak takie zimno to proponuje upiec ciasteczka zawsze piekarnik troszkę zagrzeje powietrze a zapach ciepłych świeżych ciasteczek od razu poprawi humor 😉

Wanilia niania niezła......i pewnie na pracy jej nie zależy.....a szkoda że Ci nie pomaga jak powinna może wypad do rodziny nie taki zły pomysł... 🙂

Agami pewnie pasuje Ci poczekać na ten roczny macierzyński jak i tak chciałabyś zostać w domu z małymi 😉 😉 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...