Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
heja.Nova się rozbrykałaś,tyle na raz pisać i zdjecia!! dawaj więcej.mi sięniestety nie chce bawić z image schacks ☺️
jadę jutro na wieś!!!!!haha pierwszy raz od ...no wtedy co te kiatki,maczki i inne wklejałam:P powdycham zapach krowich kup 😁 i świeże powietrze też oczywiście 😁 buziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Fajne fotki 🙂 i coś.mi się wydaje ze z Prezeska już nie taki pączek ...... 😉
U nas jest jakas masakra młody chciałby ciągle chodzić a jeszcze trochę mu do tego bo halny wiejeeee 😉 a ten na upartego... 🤢...wstaje i drze do przodu i trzeba prowadzac bo inaczej to się puszcza.... 😮.masakra 🤢 ...nie chciałam chodzika ale nie wiem czy się nie poddam 🤢....bo to naprawdę jeszcze kawał czasu do smigania samodzielnie...... 😮
I bądź tu mądry wszelkie plany i założenia i tak życie zweryfikuje...... 😉
Dzień pracowity......czas odpocząć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ojjjj Asia no w moim przypadku to koncentracik 😉 Długo, długo nic, a później wszystko na raz 😉

Marika no trochę się prezes wyciągnął ostatnio i waga w miejscu stoi a on rośnie 😎
Co do prowadzania to mam tak samo ale u mnie chodzik jest już "ble" więc szukam powoli "uprzęży" do prowadzania go bo już kręgosłup siada powoli 🥴
Znalazłam fajne Mothercare -> szelki do nauki chodzenia ... no i chyba się skuszę bo jakoś sensownie to wygląda 😉

Położyłabym się już z chęcią ale młody co chwilę kwęka i o szczebelki się obija więc nie chcę się denerwować wstawaniem co chwilę ... uprzyjemniam sobie czas winkiem i filmem 😎

Dobrej nocki wszystkim 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
O, Nova; to ja sobie prawie tak samo umililam czas 😆 filmem... a wino w tytule 😜 Wino truskawkowe - uwielbiam film! 🙂
Bambina sie wlasnie przebudzila i bylo trzeba mleko robic. Spi dzis w spiworku i jeszcze kocem nakryta - jest zimno a sezon grzewczy nadal nie rozpoczety 🤨

dobrej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry

Młody łaskawie pospal do 6.58 wiec nic nie narzekam 😉
Wiecie co u mnie nad ranem już teraz codziennie młody ląduje u nas w łóżku ale dzieki temu śpię praktycznie całą noc bo jak jeczec zaczyna to go biorę zanim się obudzi 😉

Jest jeszcze jakas mama co nie bierze dziecka do łozka??? Bo się zastanawiam czy to wielki błąd???

Aniqa co tam u Ciebie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
DZień dobry 🙂
Po pierwsze -Nova..........Ale z Ciebie laska 😮 😲 🤪 Juz dawno fotki nie wklejałaś to zapomniałam 😜
Marika ja nie biorę Werki do łóżka bo ładnie śpi u siebie 🙂 Ostatnio nawet po 10-12h bez pobudki 🤪 Teraz np jeszcze śpiocha 😉
Ulka pytałaś kiedys a ja zapomniałam napisać: zdaje się ze 10 tydz zaczynam. Jakoś nie mam czasu liczyć tego i się zastanawiać tak jak w pierwszej ciąży
Asiu zawsze możesz sobie zapach krowiej kupy na podeszwie do domu przywieźć 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Wanilia pisałaś niedawno, że mi zazdrościsz trochę, bo Jaśmina tak wcześnie spać chodzi...no ta ja Ci zazdroszczę snu Weroniki, bez pobudek 🤔
Marika moja czasami pół nocy przesypia z nami. A bywało i tak, że budziła się około 23 i zdecydowanie protestowała aby spać u siebie (to jest raczej już porażka :huh 🙂.

miłej niedzieli...u mnie smętnie i szaro, tylko spać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaa Wanilia wczoraj w wiadomościach słyszałam że od Lipca będzie najprawdopodobniej ten macierzyński roczny jakby obejmował osoby będące już na macierzyńskim w trakcie wejścia przepisu to może Ci się ślizgnie 🙂 😉 😎

no właśnie nie wiem czy to nie błąd 🤢 że ja go biore ok 5 do łóżka ale wolę to ☺️ niż to żeby się obudził.... 😮 🤔

więc tak to młody śpi od 20 do 6 a pobudka o 5 to kiepska perspektywa..... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Dzień dobry 🙂

Wanilia pisałaś niedawno, że mi zazdrościsz trochę, bo Jaśmina tak wcześnie spać chodzi...no ta ja Ci zazdroszczę snu Weroniki, bez pobudek 🤔
Marika moja czasami pół nocy przesypia z nami. A bywało i tak, że budziła się około 23 i zdecydowanie protestowała aby spać u siebie (to jest raczej już porażka :huh 🙂.

miłej niedzieli...u mnie smętnie i szaro, tylko spać


Juelk budzi sie po polnocy i juz nie ma szans go do lozeczka odlozyc, bo placze i wychodzi na nasze lozko (ma wyjete szczebelki od naszej strony). i zasypia tak z glowa na naszym lozku a z pupa w swoim.... 😉 wiec juz go wole wziac normalnie, obok nas, ma swja koldre i spi. ale i tak grzeczny, daje rodzicom czas do 24 conajmniej zawsze 😜 chyba chcialby jednak to rodzenstwo 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam witam 🙂

nadrabiam, no i w piątek o 13 pojechaliśmy na zakupy, drzwi oglądać etc. kupiliśmy lampy do salonu i kinkiety, i płytki do wiatrołapu, oraz płytki do salonu obok kominka 🙂 a wczoraj rano tu zakupy, mąż wizytę u okulisty miał a o 13 poszliśmy do domu sprzątać... no i zeszło nam do 21... a jeszcze sporo do zrobienia. najgorsze są naklejki z okien, jeszcze z obramówek okien, to ładnie schodzi i fajna sprawa bo nie trzeba czyścić tylko przemyć. ale już z takich obudów, do których dopiero są okna, no nie wiem jak to wytłumaczyć to lipaaaa... mąż wczoraj się męczył zdzierając to a i tak jeszcze dużo zostało...

dzisiaj o 15 jedziemy zawieźć mojego brata do Kielc i przy okazji znowu po marketach budowlanych tournee zrobimy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂
kurcze staram sie coś Was podczytywać ale czasu mało
siostre mam tu u siebie i remont mieliśmy,na szczęście już koniec ale sprzatania jeszcze na jeden dzień
mam nadz że u wszystkich w miare ok- podczytywanie po 2-3 strony jeszcze bardziej mi mąci w głowie

Aga fotki domu były? bo nie wiem czy szukać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej wczoraj został uśpiony mój pies który miał 13 lat miałam go u mamy dostałam go jak miałam 10 lat niestety nie mógł już chodzić..
Byłam z koleżanką wczoraj na baletach wypiłam 500 ml wódki i ona też normalnie szok miałam taki bandżaj w głowie że koniec zlądowałam do domu po 5 nad ranem jak wstałam o 10 myślałam że ktoś mi wali młotkiem w głowe i pęknie mi ona zaraz na pół ale to nic w piątek ta moja koleżanka wyprawia urodziny i też tam idziemy .. mój M poszedł na kawalerski wczoraj i okazało się jak weszłyśmy że on tam jest na szczęście jest to 3 piętrowe więc czasem się widzieliśmy ale nie bawilismy się razem przynajmniej..
jutro postaram się was nadrobić bo muszę już dzisiaj odpocząć mam kaca jak byk żebym ja tyle wypiła.. szok ładnie sobie dałam w kanał 😁 pozdrawiam! dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo 🙂
A ja samotny wieczór przed telewizorem... Lejdis akurat leci to kukam... mój w robocie, a sis do mamy pojechała.... bosh ale cisza... jej mały całe dnie bajki ogląda... już mam beret zryty od tych bajek... do 22-giej non stop bajki 😮
Wanilia, Nova gratulacje dla dzieciaczków 🤪 to już się chyba wszystkie przemieszczają 😉
Nova fotki oczywiście lubię 😜
I coraz więcej dzieci się do chodzenia bierze... gratki dla Mai 🤪... u nas z podparciem owszem, ale do samodzielnych kroczków w ogóle się nie zabiera... chyba będziemy najdłużej raczkującymi... za 9 dni dokładnie będzie już 4 miechy jak raczkujemy 😜
A poza tym to moje dziewczę jak przez szatana opętana... co ona wyprawia 😮... dziś wchodzę do łazienki a ona chlapie w wodzie... w kiblu 😮 myślałam, że na zawał zejdę... jedno szczęście, że wczoraj szorowany 😜 w kąpieli tak dokazuje... oczywiście kąpiemy się na stojąco, a jak 😜 drzwiami kabiny tak suwa, że ino czekam aż wypadną 😮 a swojego kuzyna, który przy stole na krześle siedzi bierze i na tym krześle po pokoju wozi 😮 no ręce opadają 😁 a co to będzie 🥴
A dziś rano tak nas zaskoczyła... leżymy sobie w trójkę na wozie i nagle ni z tego ni z owego cmok dla mamusi, później dla tatusia i tak chyba z 3 powtórki 🙂
Raczej staram się nie brać mojej gwiazdy do łóżka i raczej nie chodzi o to, żeby się nie przyzwyczaiła, po prostu boję się ją zostawić samą na łóżku w razie jakbym musiała wstać przed nią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pam pomimo tego kaca okrutnika to mega Ci zazdroszczę...też bym chciała odreagować ze znajomymi ale niestety przyjaciółki nadal mam na drugim końcu Polski 😞

Meliska jak czytam o wyczynach Twojej gwiazdy to aż mi się Olka moja przypomina 🤪 🤪 🤪

Rita buziale dla kolejnej niemalże chodzącej laleczki 😘

Melisko ja też na Lejdis zerkam i winko sobie popijam...bo mam dzisiaj wieczór z serii - świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🥴 🥴 🥴
Echhh...mówię Wam ... jak mi się już chce normalnego rodzinnego życia 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...