Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dobry 😉
Gratulacje dla Bambiny kroczkow 😘
Pamm bedzie dobrze,kardiolog zbada i zobaczycie co dalej.
Sarka oczywiscie nie spi, bo spala od 16 do 18:30. Nie moglam jej dobudzic. Jestem troche zla, bo rano ja pracuje a maz siedzi z mala, wiec mu mowie, zeby kladl ja na drzemke o 12 a on mi mowi, ze Sarah nie chce spac, wiec jej nie kladzie. Po poludniu on pracuje a siedze z mala i kolo 16 ona pada ze zmeczenia i spalaby do 22 gdybym jej nie budzila na sile. Mialabym cyrk za darmo na noc. Zreszta i tak mam, ale po co mi gorszy. Mala chodzi jak sie ja za raczki trzyma a tak zaraz upada bez podtrzymania. Maz moj zostal bohaterem we wlasnym domu i zalozyl panele na parterze. Wogole Sarah ma chyba skaze bialkowa, bo po produktach mlecznych typu jugurt,mleko robia jej sie na buzce plamy czerwone i ma problem ze zrobieniem kupy. Na poczatku mylelismy,ze woda jej szkodzi, ale doszlismy do tego ze po mlecznych ma te objawy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Pamm szmery na sercu to nie koniec świata 🙂 czasami są ale się ich nawet nie leczy. u sąsiadów córka ma szmery ale na razie tylko badania a ona ma 6 lat.będzie dobrze!zobaczysz 😘
u nas na obiad dzisiaj leczo(ostatnie w tym sezonie chyba..) z grzankami z masłem czosnkowym.tylko za mocno je zagrzałam bo dziewczyny kąpałam...a zapach czosnku w całym domu 😁 pycha! dziewczynki teraz gzią sie z moim mężem na podłodze 🙃 Milenka pierwszy raz dzisiaj zaszła do kuchni na 4 🙂 jeszcze mi się sprzykrzy ale to nic 🙂 cieszę się ze robi postępy i już jestem spokojna 🙃 ale ten tydzień szybko zleciał,już juto piątek...Wam też tak szybko leci??
aga ale będzie Wam miło teraz 😉 naciesz się chociaż w nocy!!hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata to nieciekawie Ci powiem... ale z tymi alergiami u maluchów to jest tak ze czasami zanikają tylko w pore trzeba przestać dawać uczulające produkty a za jakiś czas spróbować dawać na nowo.u Julki 'wyleczyłam' tak uczulenie na czekolade i maliny 🙂 Mila też miała na czekolade ale już nie ma.jej samej nie daje ale w moim mleku dostawała(żeby nie było że ją faszeruje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ona miała je już po porodzie jak się urodziła lekarka stwierdziła że się zmęczyła porodem bo 30 min parłam później wieczorem przyszła w ten sam dzień porodu i powiedziała że już nie ma.
dzisiaj na wizycie u lekarki ona stwierdziła że słyszy szmery i powiedziała ze mogą być niewinne czyli nic z tym się nie robi a może być że dziurka która powinna zarosnąć w 2 dobie życia mogła nie zarosnąć i wtedy jest plastyka ale chyba bym zawału dostała gdyby tak było szukam jutro najlepszego kardiologa na prywatną wizyte jak najszybciej żeby ją zbadał ..
moja siostra mówi że może to być jeszcze od choroby od antybiotyku ..
jej córka kończy w grudniu 2 latka i też to miała ma szmery niewinne i mogą utrzymywać się całe 3 lata..
Boże spraw żeby były niewinne.. zrobię wszystko żeby była moja córeczka zdrowa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mało się udzielam ostatnio na forum ale weny jakoś brak .....

my żyjemy pomału i u nas wszystko ok ale wokół nas jakas taka masakra..... 😞

W tym tygodniu zmarła sąsiadka rodziców moich, dziadek mojego kolegi.....tata przyjaciółki mojej siostry.....i jeszcze mama mojego wujka.....niby nikt z moich bliskich....ale mimo to praktycznie jak słyszysz prawie codzień o czymś takim i ciągle te pogrzeby....to poprostu ręce opadają.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pammat pamiętam, że po narodzinach jak pediatra przyszła zbadać Jaśminę to też coś słyszała na sercu, ale powiedziała, że to jest jak najbardziej możliwe i normalne, za dwa dni przyszła ponownie, żeby sprawdzić czy ustało (bo powinno) no już nic nie usłyszała.
Ja mam nadzieję, że nic Konstancji, absolutnie nic nie wykryją!!! Tego Wam życzę 😘 😘 😘 i ściskam.
Beata to może zastosuj się do porady Asi i jakoś przejdzie 🙂
Faktycznie gdyby twój mąż kładł Sarę spać w południe to miałabyś wolny wieczór a nie popołudnie. Moja chodzi spać między 11-12 najczęściej i dzięki temu często 18-19 już śpi. 🙂 No ale ona jest zmęczona o tej porze i usypia w to południe.

Marika ja to czasami mam tak ze znanymi osobami, bo odnoszę wrażenie, że co chwila ktoś umiera...Czasami nawet zapomni mi się, że ktoś już nie żyje, z Cesarią Evorą miałam tak ostatnio.

Dobrej nocy dla wszystkich. Jeszcze trochę posiedzę z ciapatą 😎 😁 i idę spać. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pam - bedzie dobrze zobaczysz, mała Konsti napewno jest zdrowa jak rybka!!! trzymam kciuki za zdrówko Malutkiej 😘
a u nas kolejny postep, Kalinka wstaje na nogi bez "trzymanki" i stoi bez podparcia 😁 😁 smiesznie to wygląda, bo stoi na szerokich nóżkach 😁
Wanilia, do tego co pisałas, ze maja byc trzy posiłki mleczne w ciągu dnia, czy w ciągu doby???bo to dosyć ważna informacja 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczór 🙂
Pammat głęboko wierzę, że z Konsti będzie wszystko w porządku 😘... wiem, że teraz będziesz już tylko żyła tą wizytą u kardiologa... trzymajcie się dzielnie 😘
Wanilia no ale właśnie u nas tylko 2 posiłki mleczne... kaszki ok 150 - 180 ml... mleka w ciągu dnia wcale nie chce pić 😞... czasem zje jakiś jogurcik
Mój dziś rano gdzie?... na grzybach 😁 a po południu dyżur przy dzieciach... a ja z sis shooping... jej jak obkupiłam Julę na zimę 🤪
Za komplementa dziękujemy 🙂 ☺️ grzyba oczywiście mój przytargał 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Mało się udzielam ostatnio na forum ale weny jakoś brak .....

my żyjemy pomału i u nas wszystko ok ale wokół nas jakas taka masakra..... 😞

W tym tygodniu zmarła sąsiadka rodziców moich, dziadek mojego kolegi.....tata przyjaciółki mojej siostry.....i jeszcze mama mojego wujka.....niby nikt z moich bliskich....ale mimo to praktycznie jak słyszysz prawie codzień o czymś takim i ciągle te pogrzeby....to poprostu ręce opadają.....

jesien... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
ona miała je już po porodzie jak się urodziła lekarka stwierdziła że się zmęczyła porodem bo 30 min parłam później wieczorem przyszła w ten sam dzień porodu i powiedziała że już nie ma.
dzisiaj na wizycie u lekarki ona stwierdziła że słyszy szmery i powiedziała ze mogą być niewinne czyli nic z tym się nie robi a może być że dziurka która powinna zarosnąć w 2 dobie życia mogła nie zarosnąć i wtedy jest plastyka ale chyba bym zawału dostała gdyby tak było szukam jutro najlepszego kardiologa na prywatną wizyte jak najszybciej żeby ją zbadał ..
moja siostra mówi że może to być jeszcze od choroby od antybiotyku ..
jej córka kończy w grudniu 2 latka i też to miała ma szmery niewinne i mogą utrzymywać się całe 3 lata..
Boże spraw żeby były niewinne.. zrobię wszystko żeby była moja córeczka zdrowa...

Pamm - na pewno jest zdrowa Konsti!! Wspolczuje Ci tylko tego czekanai na wizyte! Po wizycie napiszesz nam ze to okaz zdrowia 🙂 Gdyby miala niezarosniety otwor owalny to by byly objawy, zmeczenie itp. Buziaki dla zestresowanej mamy!:***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

no więc opowiem jak wyglądało spotkanie Maćka z tatą 🙂 na początku chował się we mnie na rękach, ale zaglądał i się uśmiechał do niego. a potem to śmiał się w głos i zaczepiał go. a teraz razem się bawią samochodami na dywanie 🙂

dzisiaj jedziemy wybierać panele i drzwi. no i pooglądać jakieś lampy etc. wyjeżdżamy ok 13 bo wtedy mama moja z pracy wróci i pewnie wrócimy dopiero wieczorem.

Pammat na pewno wszystko będzie dobrze! MUSI tak być. zobaczysz kochana. trzymaj się 😘 i nie zamartwiaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Słyszałyście macierzyński przez rok... 😮 niby fajnie ale z drugiej strony nikt nie będzie chciał zatrudniać kobiet......po pół roku czasem ciężko wrócić na swoje stanowisko a co dopiero po roku .....ale z drugiej strony jak się nie chce wracać to wypas jak talala.... 😉 w każdym razie jestem za a wybór czy wróci się po pół roku czy nie to już niech będzie naszą sprawą 🙂 mi tam pasuje w końcu jeszcze będę młodą mamą.....za jakiś czas.... 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂
Marika fajna sprawa z tym UM,tylko szkoda ze nas ominęło 😞
narobiłam babeczek z Julą 🙂 jutro do mamy rodzina zjeżdża wiec i coś dołożę do jej sernika i szarlotki 😁 Milena już hasa po pokojach,wczoraj nawet do kuchni dotarła co nie jest aż takie super 🤔 ide na spacer bo Mila śpiąca...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...