Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Od nas też buziole dla Mai i Konsti 😘 😘 i spóźnione dla Prezesa 😘
Odlecieli 😞 😞 a moje dziecko dziś takie niedobre... aż się zaczęłam zastanawiać... ona chyba za kuzynem tęskni 🤔 codziennie się bawili od rana, a dziś pusto. A jakbyście widziały te ich zabawy... Jula go szturcha i ucieka na czworakach i jeszcze co chwilę się odwraca i sprawdza czy na pewno ją goni 😁
I z Julą moją dziś do kiosku zalazłam i tam ją pani zagaduje... no słuchajcie cytat dnia... "też mam takiego wnuczka, ale młodszego, ma 11 m-cy" haha jak panią uświadomiłam, że mamy 10 to zdębiała 😁... aj moja "dorosła" dziewczynka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Nova ty dobra kobieto 🙂 U mnie świeci, ale babole tez latają, w wiatr jaki hula 😮 całą noc tak huczało.
Wanilia ciacha są jeszcze? U mnie już tylko 3 😜

Są jeszcze ale systematycznie nad nimi pracuje
Weronika zasnęła 20 min temu a ja razem z nią ale mnie listonosz obudził...Chciałam zignorować dzwonienie do drzwi ale chyba miał gośc przeczucie bo 3 razy dzwonił i musiałam wstać żeby mi dziecka nie obudził. Skoro juz wstałam to dokończe sprzątanie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Nova ty dobra kobieto 🙂 U mnie świeci, ale babole tez latają, w wiatr jaki hula 😮 całą noc tak huczało.
Wanilia ciacha są jeszcze? U mnie już tylko 3 😜

Są jeszcze ale systematycznie nad nimi pracuje
Weronika zasnęła 20 min temu a ja razem z nią ale mnie listonosz obudził...Chciałam zignorować dzwonienie do drzwi ale chyba miał gośc przeczucie bo 3 razy dzwonił i musiałam wstać żeby mi dziecka nie obudził. Skoro juz wstałam to dokończe sprzątanie 🥴


Moja usnęła 5 minut temu, więc i ja zaraz idę się zdrzemnąć 🙂
A listonosz bez wyczucia, no! 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hehehe Wanilia cierp ciało jak chciało albo poczekaj aż ktoś zrobi wszystko za Ciebie 😉

Pączkowi wyraźnie daje do wiwatu ten wychodzący ząb...niby śpi ale jak tak nad nim postałam to widać, że jak smoka przygryzie to płacze wtedy przez sen 😞
Masakra jakaś...Ola nawet nie odczuła ząbkowania, a on takie męki przechodzi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Echhhh...no to sobie prezes pospał 🤪 ...tzn. nadal śpi ale powoli już się o szczebelki "obija" 🙂
Tak więc dzień mam zaliczony bo spać dziś już nie będzie...noszenie mnie więc czeka 🤨

Czy wasze pociechy mają oprócz Was jakąś osobę za którą wprost szaleją ?????????

Mój sobie dziadka upatrzył i jak ostatnio ojciec mój przyszedł do mnie i nie dałam Pączkowi do niego iść to w taką histerię wpadł, że mi się aż na podłogę położył 😮 😮 😮
W szoku byłam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej nie umiem tych ciasteczek piec może któras poda przepis? więc upiekłam babeczki bananowe.. 😉 mała śpi mam nadzieje że chociaż do 15:30 bo tak zazwyczaj spi lub do 16 wlosy umyłam sobie i teraz siedze poszłabym spac ale nie wiem czy mi się opłaca.. jutro jedziemy do mojej mamy same autem a wieczorem mamuśka znowu na bale a mała z babcią bo ide na urodziny.. za to tatuś dojedzie w sobote z kimś lub autobusem bo idzie do pracy i nie może jechać z nami 😜 ide odpocząć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
heja 🙂 Kulka się kłania 😜 napisałam przepis na te ciastka co Coq wkleiła i też będę robić 🙂 właśnie wtrząchnęłam naleśniki z serem i z dżemem 🙂ach co to jest za smak!! juto koleżanki dwie z dziećmi przyjadą a jedna w ciąży jeszcze to chyba z podwójnej porcji zrobię 🤔 🤪 teraz lece babci mojej zanieść naleśniki 🙂 pewnikiem się ucieszy 🙂 bo ja ją najczęściej dokarmiam 🙃 no i fasola na fasolkę po bretońsku mi się gotuje już chyba trzecią godzinę więc będzie dla Ł. rozmawiamy ze sobą.małe pojednanie nastąpiło ale takie na bombach jeszcze 🤢 nie będę taka! naleśnika mu dam... hihi 🙃 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...